Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A !!!!!!! Ja się za bardzo nie wypowiadałam, czekałam na opinie koleżanek ..... Tylko skąd wzięłaś moją fotkę pod wodą? Jakby co ja to ta z lewej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - Ty sie mnie pod moim zdjeciem nie podpisuj.... juz dzisiaj ustalilysmy ze ja mam wiecej... no chyba ze ja po prostu w kadrze sie nie zmiescilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Perełki!!!!!!!!!!!!!!!! Ja narazie tylko na kwilkę. Nie wiecie co tam u Pimach??? KUrcze martwie sie o nią :( Pimach Kochana odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wam dziewczyny gratuluję mocnych noworocznych postanowien. Obiecajcie mi tylko ze jak tak pochudniecie to nie zapomnicie o grubej Kaśce. Plissssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - nie ma obawy... nawet jak uda mi sie wczesniej schudnac to pewnie zdaze znow przytyc... wiec luuuuuzik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam sobie gg,jak ktora chce nr.to podalam na forum....serdecznie zapraszam.....aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie w lodowkach siedza i zawartosc wyjadaja i wstyd im sie przyznac.... albo na dwor wyszly i zamarzly... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ,ale za chwilę spadam młodą zawieść na Angielski i solarium ....ale będę miała samotny wieczór wiec jeszcze zajrzę.....mój M wybył w męskie grono witać Nowy Rok ,bo przecież nie widział sie z kolegami prawie dwa tygodnie...!!! i jeszcze jedno.........ja już po kolacji \" DANIO\" i na dzisiaj to koniec ....nawet jakbym miała drapać ściany z głodu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - w zwiazku z tym naszym odchudzaniem postanowilam kupic sobie steper i standardowo nie wiem jaki 😭 HELP!!!! HILFE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Byłam na usg. Antek ma sie dobrze, pomiar kości udowej wskazuje na 17-18 tc, a łożysko bez zmian, czyli lezenia ciąg dalszy... Ale czego się nie robi dla dobra sprawy... Strasznie, okropnie i przeokropecznie dziękuje Wam za pamięć o mojej skromnej osobie!!!! Jesteście kofane, wielkie i ogromniaste macie serducha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez po kolacyjce opchnełam 1/2 paczki marchewki z groszkiem i az mnie wzdelo ;) syncio siedzi i sie uczy bo jutro ma tescior z polskiego :o powiemm wam ze troche mnie wkur...ta ich wychowawczyni bo przed swietami jej nie było poltora tygodnia i dzisiaj im oznajmia że juz jutro tesciorWRRRRRRRRRRRRR PIMACH- słonko❤️lez mi i ani krokiem nie wstawaj :) masz leżec i pachniec :) i powiem ci kochana że z Antka to juz kawał chłopa śle Wam buziolki👄👄 KASIUNIA- oj kochana ja mam duzo do zgubienia wiec spokojnie:)👄👄 SZCZĘSLIWA- jak dla mnie zdjatko BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄 MYCHA- ja nie mam steperka więc nie pomoge :O👄 SERUM- ty kochana to sie masz z tym chłopiną:) ciagle cie sama zostawia :) ale sms dostalam jeszcze byłam trzeźwa więc go odczytałam ( sylwester)👄 LOLA-oj kochana burczy w brzuchu :( że na pisaniu sie skupić nie mogę:p👄 MJKA- bałwanek sliczniutki👄 I DLA WSZYSTKICH KOBITEK👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Pimach...........czyli jest ok. A najwyżej poleżysz sobie trochę. 18 tydzień to juz prawie połowa- teraz to już jakos zleci. Będzie dobrze- tyle ciotek trzyma za niego kciuki, że musi byc ok. Mnie słuchajcie jak zobaczyli dzisiaj w pracy to mówili że jestem juz przeogromna. Wyglądam jakbym była w 9 miesiącu . Naprawde każdy mi tak mówi. Ja niewiem co bedzie za trzy miechy. Kawał baby ze mnie. A w ogóle to już sie nie moge doczekac:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 Cieszę sie :) Pamiętaj !!!! Musisz wierzyć w to co my Ci, niunia, mówimy :) Leżakuj dalej, śpij i odpoczywaj, bo tego Ci będzie potem najbardziej potrzeba :) A !!! I jeszcze wymudź się porządnie, bo przy Antku to już nie dyrydy :) Mycha :) Sama niedawno kupowałam stepa skrętnego (99 zł) , ale już go nie ma na allegro. Podobno skrętny jest lepszy od prostego, bo nie obciąża tak kolan i pracuje też talia. Ja na razie swojego zdania nie mam , bo jeszcze nie zaszczyciłam go swoim ciężarem :P Może dzis :P:P:P Zresztą na allegro jest tego dużo. Wydaje mi sie, ze trzeba patrzeć na czas gwarancji, ewentualnie poczytać komentarze - po coś w końcu się je daje. Ja mam też zwykły stepper, kupiłam go prawie rok temu w realu za chyba 30 euro. Niedawno koleżanka widziała identyczny step w polskim realu. Mój nie robił kłopotów - najpierw z pół roku stał nieużywany :P potem chodziłam troszkę, z czasem tylko trochę skrzypiał. Jak chodziłam... Bo potem, jak już znowu przestałam chodzić :P trochę miejsca zawalał i wyrzuty sumienia wywoływał :P Obecnie zalega piwnicę :P A, no i po jakimś czasie padł w starym wyświetlacz, ale wydaje mi się , że jak już ma sie opanowane zasady chodzenia to jego brak nie stanowi już większego problemu, wystarczy zwykły zegarek. Spalone kalorie to dla mnie trochę takie naciągane są, bo te wyświetlane uzależnione są od ilości kroków, a przecież wiadomo, że faktyczne spalanie to sprawa indywidualna. Zresztą wyświetlacze chyba często wysiadają, jak to z elektroniką bywa. Co do skrętnego to na allegro są teraz takie z kolumienką - to dość dobra sprawa, bo jak się szybko chodzi (a my tak właśnie mamy chodzić) traci się równowagę albo mylą sie nogi :P a tak można się czegoś przytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach kochana wiedziałam ze będze dobrze Antek to już kawał paro dekowy ale kawał chłopa!!!!! Pozdrów go od tłuściutkiej cioteczki i leż bo później to tylko marrrrrrrrrrzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach kochana trzymaj się mocniutko i leż sobie słodziutko, ja jeszcze w pracy kibluję :-( nie wiem w co łapki włożyć, troszkę mię mało będzie ale jestem z Wami myślami i dietkami i kocham Was....kurczaki dworaki wiedziałam ze tak będzie zachciało mi się urlopu psia mać.!!!!! Zapomniana :-( przez los i szefa....pensję chamy wysłali dzisiaj dopiero, nie musze Wam pisać jaki debet mam na koncie :-( będę spłacać ruski rok bu bu bu bu bu bu bu bu bu bu, chłop ma grypę i umiera w domu a pod opieką córcia ...napewno oszaleje, ale ja niestety nie pomogę...kobieta pracująca która kużwa żadnej pracy się nie boi, od stycznia mnie napastują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie, nie gniewajcie się że teraz mało piszę...proszę :-) podlizuję się i całuje gorąco wszystkie bez wyjatku kobitki...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory 👄 jestem z Tobą całym swoim tłuszczem :P Kasiunia :) Pamiętaj - kula to kształt idealny :) A teraz ..... już za chwilkę .... Dziewuszki..... nie wspominajcie mnie źle ..... Pogrążyłam się całkowicie ..... Upadłam tak nisko, ze niżej chyba nie można .... Nawet nie pamiętam, kiedy to ostatnio robiłam .... idę na stepa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja tylko na chwilkę dietuję ostro, nie czuję się za dobrze męczę się jak mops i poczytam WAS jak będzie mi lepiej, pozdrawiam was cieplutko bo zima na całego trzymajcie sie caluski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiciakocia mialam kamienie, ataki nagle jeden po drugim i wylądowalam na oddziale, potem operacja po której źle się czuję i dieta lekkostrawna, :( popisze jak lepiej mi będzie, nie dlugo mam zdjęcie szwów i troche się boję:( pa pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Mimozko nacierpiałaś .... Życzę zdrówka 👄 Nie forsuj się, odpoczywaj i zdrowiej. Wiem, że daleko Ci teraz do myślenia o odchudzaniu, ale popatrz na to z drugiej strony - lekka dietka pomoże Ci w zgubieniu kilosków. A my będziemy Cię w tym wspierać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, MIMOZKA, że jestem tak dociekliwa, ale w \"woreczku\" czy nerkowe? Bo ja jestem trochę \"nie tego\" na nerki, mama mnie całe życie straszyła dializami i że brat mi nerki nie odda, dlatego pytam. Ja tam płuczę te swoje kamyszki, browarem, ma się rozumieć. Jedyna rzecz jakiej nie zaniedbuję :D Ale tak naprawdę tylko czekam aż na mnie przyjdzie pora i mnie szlag trafi... trochę się cyram, ... więc nie chodzę do lekarza :( bo jak ostatnio (pięć lat temu :classic_cool: ) byłam na usg, to mi ten pitolony konował powiedział, że chodzę z zapaleniem nerek! no co za bezczelność! I od tej pory nie chodzę do lekarza. Taka już jezdem!!! A jak dieta, patałaszki?????? hi, hi, hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie wszystkim z ranka i śle gorące bużki bo u mnie mrożno Pimach 🌼 lez kochana niech wszyscy skaczą koło Ciebie bo potem tego nie bedzie 🌼 Majeczko 🌼 ujezdzilaś wczoraj tego stepa no i jak sie czujesz 🌼 Mimozka 🌼 pozdrawiam Cie gorąco i odpoczywaj 🌼 Kiciakocia ale ty jesteś przewrarzliwiona powiem ci tylko jedno ze jak miesiąc temu było u mjego M 3 razy pogotowie tak go nerka bolala dali kroplówke i zastrzyki kazali pić piwko i chodzić po schodach ze wtedy te kamienie wyjadą razem z moczem poprostu trzeba je urodzić No i moje M urodziło prawie miniaturki te kamyczki były ale podrazniały nerki i człowiek zwija sie z bólu Ja wczoraj na obiadek ugotowałam pyszniuśką zupke borowikową i nie dało mi musiałam spróbować opiłam sie herbatek i na wieczór juz nic nie jadłam Teraz popijam sobie kawuśke ,dzieci w szkole ,M w pracy a ja sama 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piękne, ja dzisiaj już byłam po kredę, na 6.30, a mróz taki, że sama się sobie dziwię jak wstałam tak wcześnie Dieta wczoraj zachowana, tylko wieczorem zjadłam dwa jabłka bo mój rozciągnięty bebech domagał się jedzenia, a dzisiaj w kościele to tak mi burczało w brzuchu, że aż było mi wstyd, kiedy zmniejszy się ten mój żołądek???? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta😘 Pimach❤️ cieszę się że Antek ma się dobrze. Ja tak jak ty czułam pierwsze ruchy około 15-16 tyg, ale to nie były kopniaczki tylko raczej pływanie[hm trudno to opisać] potem przez jakieś 2 tyg nie czułam nic i bardzo się martwiłam. Koło 19 tyg tak się młody rozbrykał że śmiałam się do Chrisa że w balecie będzie tańczył a on się oburzał i mówił że piłkarz będzie:D. Dieta wczoraj prawie zachowana bo o 20.00 zjadłam gotowanego buraka, robiłam buraczkową na dzisiaj, bo wieki nie jadłam i jakoś mi się zachciało. Co do ćwiczeń to zrobione w 60% na stepku tylko pół godziny:( a brzuszków w ogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×