Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

kuźwa, Lola , jesteś? Znowu nie zapisałam wczoraj linka do tego badziewia i znowu nie wiem gdzie jest:O Jak możesz to wklei linka jeszcze raz, bo mi się kurnia szukać nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia .... :) wrrrrrrróć .... znalazłam w historii przeglądania :) no jeszcze styki się u mnie widać resztką sił stykają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest kuźwa .... 15 minut nie mogę naszego topiku uruchomić :O Kicia, masz tu linka, wesołej zabawy :) http://worldofsolitaire.com/ Udało mi się dziś ułożyć za 4 albo 5 podejściem, czas 6.46, punkty zawsze tak samo- za ułożenie 5.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to ja to mam w komputerze... napierdzielam czasem i zapisuję gry. Uzbierałam już 19 tys dolarów. Ale..nie wiem co z nimi zrobić ;) więc gram dalej i dalej se odkładam :D na bilet do Loli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) To Ty dziecko szczęścia jesteś :) Tyle szmalcu :) Zazdraszczam :) Lola, chyba wiem, dlaczego ta tępa maszyna taka cwana jest :P Udało mi się drugi raz ułożyć, 7.26. Trzeba dobrze patrzeć przy przekładaniu kart. Przy szukaniu kart do asów przekładać rozłożone już karty ( zamieniać np. 6 pik na 6 trefl) z kupki na kupkę tak, żeby dawać na asy. A jak do zabrania karty z głównej puli na tych rozłożonych kartach brakuje odpowiedniej karty, a jest ona na wierzchu asów można cofnąć z asa na te rozłożone i potem dołożyć tą z puli głównej. Chyba piszę jak masło maślane :P Jedno jest pewne - ta durnota wciąga jak cholera :P Wczoraj o tej porze złaziłam już ze stepka, a dziś jeszcze nie wlazłam :O:O:O no to spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać....majka daj mi linka do tej twojej gry......bo chyba nie gramy w to samo????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a !!!! wyjaśnienie dla pozostałych :) ...... jakby co to Lola i ja rozwaliłyśmy już tego pasjansa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a ja nie umiem układać pasjansów ani grać w karty, za to umiem dziać na drutach trochę i inne takie tam... Spadam spać bo boli mnie głowa okropniście 😴 dobrej nocki pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dzisja poł dnia w gołabkach siedziałam :) i u chrześnicy byłam bo ma pól roczku więc jak dzidzia usnela to winko wypiliśmy :) ale popisałyscie :) uciekam was czytać :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka :) Ja tez kiedyś namiętnie robiłam na drutach :) Do szydelka i wyszywania jednak serca nie mam :P Za to druty uwielbiałam !!!! Bardzo mnie to uspokajało. Robiłam swetry nie tylko sobie ale i koleżankom. A siostrzeńcowi to taki kiedyś śliczniutki sweterek wydziergałam, że rósł z nim kilka lat- dzieciak nosił go od 3 do 6 roku życia, a potem jeszcze jego młodszy brat :P Ale sweterek naprawde był śliczny, taki w kolorową krateczkę :) Przeróżne kolory :) Jeszcze dzis pamiętam jak trzeba było na kłębki uważać, bo w jednym rzędzie było chyba z 10 różnych kolorów :) I cała rodzina ten sweterek pamięta :) Szkoda, ze teraz czasu na to nie mam .... Uciekam kąpu i lulu .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) to kopsnij mi parę tych gołębi na jutrzejszy obiadek :) Bo my uwielbiamy gołąbki !!!!!!! Tylko my (ja :P ) nienawidzimy parzenia kapusty :P Ja dziś wieczorem stepka zaliczyłam, 45 minut w folii :) Brzuszki sobie podaruję, bo wczoraj chyba sie na kości ogonowej :P ździebko otarłam i po dzisiejszej solce wolę nie przedobrzyć :P Może poproszę pana, żeby mnie nasmarował .... :P pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro juz spicie a ja was juz poczytałam to szybciorem kliknę :) Więc slubny w robocie sie zbuntował i 06.2 jest w Wawie i dziemy na kolacyjke w sobotę jedziemy do wrocławia a imprezka tydzień później :) TIJA-❤️ dzieki za rozkład cwiczonek od jutra wprowadzam w czyn:D❤️ MAJKA- kochana golabeczki juz lecą otwieraj okno i łap :) uwaga puszczam expresem 10 szt, (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) ....złapałaś :) :) bardzo proszę :)👄 MIMOZKA- ja druty i szydełko uwielbiam jak sie dorwę to sweter potrafię w 2.5 dnia udziergac a po tem pruję i od nowa bo mnie to uspokaja :) mój slubny nabija sie ze mnie że do kola gospodyń wiejskich się nadaję ostatnio dziergałam na szydelku kolczyki z muliny dla psiapsiuły :)👄 DOBRANOC👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin dla 😍Loli😍 😍Szczęśliwej😍 😍Mamy😍 ............(...(`.-``'´´-.´)...).......... ..............)......--.......--....(........... ............./......(o..._...o)....\.......... .............\.........(..0..)......./.......... ..........__.`.-._...'='.._.-.´.__....... ......./.......'#.'#.,.--.,.#'.#.'....\..... .......\__))..#...#.'#'..#..# ((__/.... _♥xxxxxxxxxxx♥____♥xxxxxxxxxx♥ ♥xxxxxxxxxxxxxx♥_♥xxxxxxxxxxxxx♥ ♥xxxxxxxxxxxxxxx♥xxxxxxxxxxxxxx♥ ♥xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx♥ ♥xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx♥ _♥xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx♥ ___♥xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx♥ ______♥xxxxxxxxxxxxxxxxx♥ ________♥xxxxxxxxxxxx♥ __________♥xxxxxxxxx♥ ____________♥xxxxx♥ ______________♥xxx♥ ________________♥x♥ _________________♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTEK👄 🌻SZCZEŚLIWA 🌻LOLA 🌻MAMA Żyjcie tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyjcie najpiękniej jak umiecie. Po swojemu. Spełniajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolinki😘 Nadstawcie koszyczki do buziaczków:) 😘😘😘 Czy Was dzisiaj tak samo boli głowa jak mnie??? bo ja wysiadam od rana a tu cały dzień trzeba przetrwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 👄 dzieki za pamiec i zyczenia❤️ muszę wam sie pochwalić(niektóre już wiedza) że kupiłam rower i smignełam 30 km ale zero potu i nie wiem o co biega ale czulam zmęczenie ze hohoh i może dzisiaj gacie przyjdą to jade na maxa,m może nie dzisiaj bo gości mam ale jutro bankowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!!! z tego bólu głowy zapomniało mi się. Wszystkiego czego tylko sobie zapragniecie Dużo seksu, szczęście w miłości, zgrabnych pupek i kupę forsy na to żeby je pięknie przyodziać, no i zdrowia bo bez niego cała reszta nie miałaby sensu dla naszych Kochanych Agnieszek🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małżonka robi mężowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. - Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąż. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoszki wiem ze dawno pisalam ale jestem w trakcie sesji i brak mi luksusu w postaci wolnego czasu......mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie..🌼 staram sie czytac was na bieząco ale mam świadomośc że sporo przegapiłam,,,,,,,Mam dylemat i chciałabym się was poradzić ale jeżeli nie zechcecie poświęcić mi chwilke to zozumiem Otóóż zakwitł mi pomysł kupienia sobie paowaru - może pomoże mi troche ten tłuszczyk zwalczyć.....zobaczymy Itak od ponad 2 tygodni czytam szukam i głowa mi pęka Do wczoaj jeszcze miał być tefal 4003 lub 7001 oba fajne i kuszące....Ale wczoraj wynalazlam jeszcze zelmerka 37Z010 ew. 37Z011 które opócz moc 900-sa super No i mają wmiare normalna cena bo tefal to za marke 50% dolicza Już sama nie wiem Czy może któraś z Was miała możliwość kozystania z któregoś z tych sprzętów?? albo jakiegos innego (chociaż jak dorzuce jeszcze jeden model do wyboru do zeświruje chyba) bedę wdzieczna za każdą opnie tija-gratulacje wyytrwałości🌼 serum-buhahhhahaqa dobe donia mafinka 👄 Ucałowania dla Agnieszek👄👄👄 Zapaszam na kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki❤️ Dla Agnieszek sto lat i marzeń spełnienia🌻❤️🌻❤️🌻 Majka i Do2do pocieszyłyście mnie z tym dzierganiem, bo to już chyba rzadkość, a co do koła gospodyń wiejskich to zaraz mi się przypomniało - śpiewa, tańczy i haftuje:D Serum hahaha \"prawdziwa prawda\"!!! Piksels nie pomogę Ci, bo nie wiem nic na temat tych urządzeń. Może dziewczyny będą miały więcej wiadomości. Tija współczuję:( mnie tak wczoraj bolała głowa:P Dziewczyny czy któras czytała książkę tego prof. Tombaka?????? I całuski dla wszystkich bez wyjątku 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×