Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzień dobry Dupeczki!! Piję kawkę ale jeszcze śpię... coś czuję, że ciężki dzień przedemną...:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 a wiec wczorajszy dzień udane - trochę podjadłam ale i ćwiczylam bo przyszły gaciory i jak wyszła częśc gości to rodzice i siotra nalegali abym wypróbował sprzęt i portalasy, więc zalożyłam i są suuuuuuuuuuuuuuuuper zapach tylko ich troche jest nieprzyjemny bo smierdzą tak ja w rowerowym sklepie, ale da sie wytrzymać! No i kochane po 3-4 min już bylo pokro a po 15 lało mi sie po nogach i po pisi że hohoho, jechałam tylko 30 min ale zawsze to coś!!!! mafinka👄 dzieki że poleciłas mi te gaciory👄 majka 👄 a ty to banklowo wpisalas sie na listę spotkań? lola 👄 żyjesz czy sie zabilaś??? i dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kokosowy zawiera bardzo dużo kwasów nasyconych, np.kwas laurynowy 50 - 57 %. , który wspomaga układ immunologiczny. Olej ten zawiera również kwasy nasycone stearynowy i palmitynowy oraz kwasy kaprynowy i kapronowy. Ma wysoką zawartość witaminy E. Badania pokazują,( choć powszechnie uważa się że kwasy nasycone nie są zbyt zdrowe), że ludzie, których dieta opiera się na oleju kokosowym, czyli mieszkający w tropikach, są mniej narażeni na choroby serca,jelita grubego, oraz raka. Olej kokosowy sprzyja zachowaniu zdrowia! Olej kokosowy pielęgnuje suche i łamliwe włosy. Dzięki wysokiej zawartości kwasu laurynowego łatwo wnika we włosy. Zalecany jest również do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę, ochronny film. Używany jest jako czysty olej do ciała lub do masażu, jako dodatek do kosmetyków przy bardzo suchej i pękającej skórze, przeznaczony również dla dojrzałej, uszkodzonej przez słońce skóry, przy neurodermitis. Stosowany w preparatach do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Olej kokosowy ma działanie "chłodzące" i uspokajające. Ten olej świetnie nadaje się także do gotowania, pieczenia, smażenia. Twoje potrawy nabiorą zapachu kokosu. Olej kokosowy zalecany jest jako odżywczo-regenerująca maska do włosów kładziona na ciepło lub na zimno. Może być używany w postaci czystej, lub dla suchych i łamliwych włosów mieszany z jojobą oraz lecytyną sojową. Maskę kładziemy na włosy przed myciem. Wcieramy roztopiony olej kokosowy tylko we włosy i zawijamy głowę ręcznikiem na 10-15 minut (lub spinamy włosy). Można również stosować olej kokosowy do pielęgnacji zniszczonych końcówek włosów wcierając go przed rozczesaniem mokrych włosów jako balsam. Zapobiega to uszkodzenia włosów przy czesaniu. Sposób użycia do gotowania tak jak w przypadku innych olejów roślinnych. Warto poszukać specjalnych przepisów na pyszne specjały z olejem kokosowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źródło tego co wkleiłam http://www.naturalne-piekno.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&category_id=11&product_id=327&Itemid=100002 moja teściowa używała tego tłuszczu, nie wiedziałam ze to takie zdrowe. Serum jak nie ta dieta oparta na tłuszczu, to myśle że dobrze go właczyć do swojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum przeczytałam... ok może być i olej (kiedyś piłam łyżkę na czczo) wszystko jest dobre gdy się utrzymuje dyscyplinę a najlepiej jak ktoś przygotuje , poda i dopilnuje ja jestem za leniwa i wkółko zaczynam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto śpi ten śpi, ja zapierdzielam..i dzisiaj pewnikiem króciutko z Wami...Majeczko horrorów się boję, poza tym jak na skorpionicę przystało mam manię prześladowczą, dookoła widzę końce świata, boje się wiatru i wogóle siły natury, jak ida chmury to dla mnie jest to gradobicie, a w strachu sama potrafię się tak napędzić że potem umieram dwa dni....Moja rodzina patrzy na moje fobie z przymróżeniem oka, ale ja i tak się stracham...taki ze mnie tym pesymistycznie nastawiony do życia..nie patrzę wiec na nic co może nakręcić i wywołać panikę....Burzy też się boje :-( Kochaneczki, no to pracuję, acha nie nie winka z mężusiem nie było, co za dużo to niezdrowo i do AA można trafić, poza tym winko miało być tylko przy diecie jeden kileiszek a skończyło się...tak jak pisałam...okropność, mam doła pogoda fatalna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - to my mamy podobnie, jak jest wiatr silny (a mieszkam prawie nad morzem wiec tu rozdzielnia wiatrow) albo burza to cala noc potrafie przesiedziec skulowana w kaciku ze strachu i oka nie zmruzyc a jak bylam w wakacje na urlopie i byla powodz to juz umieralam ze strach po prostu... wiecie dziewczynki, ja to ewenement jestem... tak sie odchudzam ze kurwa przytylam... przeciez to sie pociac mozna... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam......kocham❤️....gramm.....ide po kawe i na fajke bo sie zaraz wykoncze......... NIGDY,ALE TO NIGDY NIE OTWIERAJCIE ZADNYCH LINKOW OD MAFINKI......ONA WIRUSY WYSYLA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA................sama nie wiem czy znów coś zaczynac czego długo nie pociągną to tak jak z ta STRUKTURALNĄ \'koktajlami\' MAMA ....witaj w klubie ja nawet antybiotyków nie potrafie brać regularnie i wszystko na ten temat..!!!! BEZNADZIEJA. a XENICAL już kiedys brałam ....okropność:o sam tłuszcz ze mnie szedł .a przeciesz aż tyle go nie pochłaniałam i nie pochłaniam...no chyba że sie mylę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) Kasiunia:) Obelixowa:) tu jest link do fajnej stronki, pojawia się tam reklama detektora do mierzenia tętna płodu. Myśle że to fajna rzecz dla mamusiek które boją się bardzo o swojego dzidziusia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani pyta w szkole dzieci czym zajmuja się ich tatusiowie Marysia mówi mój tatus Gustaw jest inzynierem i buduje mosty Kasia mówi ze jej tatus Ludwik jest dentysta i leczy żabki wtedy pani pyta - Jasio a twój tato co robi???? Jasio mówi - mój tatuś Hubert tańczy na rurce w barze dla pedałów ..... konsternacja pełna...... po lekcji pani wola Jasia i pyta.. Rzeczywiście twój tatuś tańczy na rurce w barze dla pedałów??? Jasio - nie...- pracuje w TP S.A. ale nie chciałem mu robić wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko mimozka Majka dzięki ..........................jednak nie jestem niewidoczna,,,,co do sprzętu to chyba faktycznie zelmer ten model niższy jest ludzie sobie bardzo chwalą no i jest tgroche bardziej podpasiony niż tefal-jedynia ta moc...............no ale cóż Dzień doberek wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels ja ci widze:D ale o tych maszynach nic nie wiem, wiec sie nie wypowiadam, nawet mam jedna w szafie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenks mafinka szkoda ze sprzętu nie uzywasz podpytałabym o jakies ciekawe przepisy.... lola ja kiedys pochłaniałam horrory na okrągło teraz już nie. Egzorcysta -fajne tylko czasami obrzydliwe szósty zmysł-spoko seria z krugerem-teraz już nie strasza TO-o klaunie który zabjał dzieci............szakma...............oj było tego troche teraz juz dobych nie robią ostatnie co oglądałam to piła 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koło Gospodyń Wiejskich :) Trochę mnie wczoraj poniosło, ale ferie mam i czasu w związku z tym więcej. Jest też świadomość kilku zaległych, zaplanowanych spraw \"koniecznie do zrobienia w ferie\" , ale moja podświadomosć skutecznie mnie od tych zaległości jak widać odciąga :P Mycha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duszyczko !!!!!!!!!!!!!! Ja też ja też !!!!!!!!!!! Ja też lubię filmy i programy o sprawach sądowych :) tam to przynajmniej wytlumaczą takiej ciemnocie jak ja co i skąd się wzięło :) A dołom mówimy NIE !!!! To już lepiej sie ucz :) Jedzeniu w dużych ilościach też mówimy NIE !!!! Przypominam, że bratowa na ubranka czeka :P 👄 Cieszę sie, że nie tylko ja taka niehorrorna jestem :) Ale żeby nie było .... oglądałam kilka horrorow w swoim życiu..... niektóre to nawet do połowy :P ale to zawsze coś :) I dzieki temu wiem, że ich nie lubię i tyle :P \"Oszukać przeznaczenie \" to nawet 2 cześci :) Ale tam przyjamniej wampiry nie latały :) Mafinko :) No szok !!!!!!!!!!!!!! Specjalnie sprawdziłam i faktycznie KTOŚ WYKASOWAŁ TWOJA WYPOWIEDŹ ze 112 !!!!!!!!!!!! ŁAJ ????????????!!!!!! I HU ???!!!!!! TU JUŻ TEŻ JAKIEŚ POMARAŃCZOWE TROLE BUSZUJĄ ???? Wybaczam ciacho przed 18 :) I podziw pełny, że po 18 już ani dydy ... ja nie dałabym rady niestety 😭 Masz jakieś sposoby na opanowanie chuci ( chęć to zdecydowanie za słabe słowo w moim przypadku ... ) na słodkie? Bo mnie ciągle męczy .... Tija :) Współczuję bolącej główki !!!!!!!!! Wiem co to jest, bo kiedys też straszne migreny miałam. Takie z wymiotami. Ale na szczęście po ciążach mi przeszło i teraz mam rzadko, zazwyczaj przed @ Ory 👄 poprostu 👄 I nie wierzę w tą Twoją skłonność do fatalizmu .... Jak dla mnie jesteś wulkanem optymizmu i poczucia humoru i tyle 👄 Mama :) Cały czas czekam na relacje z pokazu :) I napisz co dobrego do jedzenia dawali :P Chociaż z drugiej strony dla modelek to się pewnie wysilać za bardzo nie bęcą musieli :P Sałata jakaś, koreczki z grochu i hektolitry mineralnej :P I ja też tak mam ..... systematyczność i ja to dwie proste równolegle nigdy nie stykające się :P Serum :) Olej kokosowy .... Jakby nie patrzec coś dobrego w sobie ma. Wątpię tylko, żeby można to było dostać u nas w mniejszych miastach. My mamy rzepak a oni kokosy. Ale ja i tak uważam, ze przy odchudzaniu poprostu trzeba uważać na to, co sie je i sie ruszać. Zakładająć, ze ma sie prawidłowo funkcjonujący organizm oczywiście. Wiem, ze mimo pilnowania się masz trudnosci, dlatego bardzo dobrze, że pomyślałaś o dietetyku. A w tym Twoim linku wypatrzyłam też coś dla siebie może :) http://diety.pozmu.net/warto-wiedziec/jak-oszukac-glod.html I jakby nie patrzeć - siemię, otręby i płatki są typowymi zapychaczami, więc kto wie? Szkoda tylko, że smakowo pewnie to nie bardzo jest. Ale 2 łyżki można się może przemęczyć. O ile oczywiscie zrobi się tą całą mieszankę i będzie się ją stosować :P Mycha :) Zaraz zaraz .... a Ty nie pisałas kiedyś o jakimś dietetyku ? Szczęśliwa :) Gratuluję majciorów :) Kliknij mi linka, może i ja w desperacji się skuszę. Choć na folię spożywczą też nie narzekam :) I jak sobie przypomnę wczorajszą minę mojego ślubnego .... jak patrzył kiedy się wczoraj w nią jak nie przymierzając świstak zawijałam ... :P A co do smrodku .... zapach jak każda gumowa nowość ... proponuję wywieszać na balkon, po kilku dniach powinno sie wyśmierdzieć :) Lola 👄 ćwicz kochana, ćwicz :) Pamiętaj - cały sekret w uważnym przekładaniu kart. Nie patrz na czas tylko skupiaj się na przełożeniach .... i cały czas kombinuj :) Piksels :) Moc jest z nami , a nie z jakimiś tam garami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie taki horrror.......? lolka straszy na topiku!!!!!!!!!!!! zaraz ma przyjsc pan inzynier podłączac mi tel.stacjonarny i specjalnie sie nie ubieram tylko w szlafroczku ganiam....hehehe moze mnie zgwałci........hym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka i inne laski nie przepadające za horrorami jezeli chcecie obejzec dobry-fil m polecam 1.Przekręt-z pittem ) 2. Fight club-z pittem :D 3. Złap mnie jeśli potrafisz- z henksem i dicaprio 4. terminal................jest ich troche no i bajki oczywiście Ja ostanio byłam w kinie na koniu trojańskim-też fajne -lajtowe chociaz mogłobyc bardziej zabawniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majus - po prostu jak ja to pisalam to jeszcze Twojej wypowiedzi nie widzialam wiec wybacz Tobie oddaje honor, a o dietetyku faktycznie pisalam i wybieram sie 10 lutego do Szczecina :P powiem Wam ze juz pare razy mi sie wydawalo ze wypowiedzi byly kasowane tylko sie nie odzywalam... bo zwyczajnie kilka razy nie wiedzialam do czego sa pewne komentarze... trza by chyba wyslac do kafe zazalenie na ta glupia funkcje bo wyglada na to ze jest zwyczajnie naduzywana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×