Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

z pitem najnowszy......nie pamietam tytulu....historia beniamina czy jakos tak....super ryczalam caly dzien..... no i oczywiscie australia z kidman boskiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tam madagaskar 2 srednio sie podobal... jedynka stanowczo lepsza... ale obejrzec zawsze mozna dla wlasnego poglada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko ja parowar chce wziąć również z braku czasu stania przy garach jak wacam o 19 to albo kanapki albo cos odsmażam gdyż tak najszybciej ale nie koniecznie zdrowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels :) Lola:) te filmy o których teraz piszecie to nie horrory na sie rozumieć? Nie śmiejcie sie ze mnie, bo ja w tym względzie ciemna masa jestem .... niewiele od pewnego czasu oglądam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola z pitem to ostanio ogladalam scisle tajne czy jakos tak-------------nuda jak choolera tylko pit był smieszny i miał fajny fryz:P a z postami to macie racje faktycznie chyba ktoś wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laleczki ❤️ wczoraj padłam jak mucha adzisiaj mięśnie mnie bolą:P:P:P przepracowałam się wczoraj:( Majka i ja nie trawię horrorów lubię dobre komedie, i te stare polskie serialowe:) Mafinka narobiłaś mi smaka na to ciasto czekoladowe mniam mniam Mama podpatruj modowe nowości i zdaj nam relację Serum o oleju nic nie czytałam, a tak jak i Ty oglądam horrory każdym mięśniem :P Mycha sekcja??? no, no... !!! Tija wspólczuję bólowi głowy, może kawkę mocniejszą wypij! Szczęśliwa daj znać co to za gatki, napisz coś bliżej gdzie kupiłas i co i jak, daj linka na allegro:) może i ja spróbuje jak już do formy wrócę:P Lola i ja też dopiero kawę piję... inkę z mlekiem, :P Ory panikara jesteś i witaj w klubie, ja też niestety taka jestem Do2do i jak sytuacja opanowana? Kicia jak Twoje pasjanse? Chyba nie pomyliłam, a która z Was tyle kasiory zebrała i nijak jej odebrać? :P Pimach jak Antoś rozrabia? A Kasiunia i Obelixowa co tak cicho??? Objadacie się pewnie??? Wam wolno:P Mafinka co kto skasował? czy może ja przeczytałam coś nie tak??? ABS już samopoczucie lepiej? Donia co tak znikłas? Piksels sprzęt już kupiłas? Napisz jak się sprawuje! Emma nie stresuj sie będzie dobrze, pierwszy tydzień najgorszy, potem z górki:D Desperadoo zapomniała o nas!!!! Całuski całuski całuski 👄👄👄 Ale się rozpisałam... no no !!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha :) 10 luty mówisz? kurnia ... a 11 nie byłby lepszy? Bo 10 to wtorek,a ja we wtorki mam zawalone i nie bardzo mam się z kim zamieniac .... Ale wiem, że termin to jest termin ..... no ale zobaczymy :) Piksels :) ja dostałam pod choinkę gar do gotowania na parze, ale jeszcze go ani razu nie użyłam :P A Madagarskar i tak wolę od jakiejś tam "Zemsty piły motorowej 1425367" :P Najwyżej sobie pośpię :P Spało sie już na kilku bajkach w kinie :P Grunt, zeby dzieciali były zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez miesiac sie zastanawialam co mi obecnie przypomina moj bebech.... i juz wiem... ciasto drozdzowe takie surowe... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - niestety ta kobita przyjmuje wylacznie we wtorki i to choroba trza sie miesiac szybciej zapisac zeby sie zalapac... ale luuuz... zawsze moge sie kiedys wybrac w jakas sobote rozrywkowo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha i ja po szpitalu przytyłam ale po 3 tyg głodówki no cóż było u mnie do przewidzenia:P niestety i nic nie mów o cieście drożdzowym bo mi wczoraj nie bardzo się udało ble:( czekam na jakiś sprawdzony przepisik od WAS❤️, a te gatki to może i ja zamówię...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozka dzis wyb wybieram sie na turne po sklepach -tefala już szukalam u nas drogi-wiecie małe miasto i sie cenią dziady jakies ok.100 wiecej niz na necie ale i nie wiem jak zelemr........ jezeli nie znajde to wieczorem z netaa zamówie na weekend bedzie-znalazłam sklep w wawie brat mi odbierze i przywiezie dam znać czy było wato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wywawliło mi tekst......\ szczęśliwa dzisiaj ide na miasto ceny sprawdzic zelmera jak bedzie w dobrej cenie to wezme jak nie to przez net zamówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka :) Noooooo prawie dobrze:) Jeszcze tylko dyskretnie przypominam ...... FOTY CHCĘ TWOJE OBEJRZEĆ !!!!! Szczęśliwa :) Co do tej folii to tak mi się skojarzyło, że na ciele to jak lateks wygląda :P niezłe na grę wstepną :P i te litry mokrości :P A tak poważnie co do tych kasowanych postów .... przecież nie kasuje sie to automatycznie ..... ktoś to musi najpierw do skasowania zgłosić .... tylko po co i kto? I dlaczego gg mi sie wyłączyło ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels koniecznie, ja kiedyś myślałam ale nie wiedziałam czy to korzystne, także czekam na Twoje zdanie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurza twarz................a jednak sie wkleiło......dobra zbieram sie papatki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka wkleję! A po co ktoś ma kasować? Nie bardzo rozumiem...:( A mi też gg się wyłączyło chociaż net działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kasuje te posty bo gooopoty piszecie........i gg tez wam wyłączylam......bo po co wam gg!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA !!!!!! Jeszcze mi powiedz, że Ty haryyy kruger jesteś czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×