Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ja was caluje wszystkie!!! oprocz pimach (i mnie) kto jeszcze jest 2w1?? ale majm zaleglosci.....ja pitolę kasiunia moj maz tez jest kosmita...na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ja prawie jestem jak pimach 22tydz rodze cos pod koniec czerwca, a ty?i GRATULUJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodze ok. 08.kwietnia. daty mam tylko z usg, bo nie dostawałam wczesniej @ i ciężko konkretnie ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcia no niby jeszcze dwa miesiące, ale ja wyglądam jakbym miała zaraz urodzić, już mi strasznie ciężko, brzuchol mam olbrzymi i ogólnie chciałabym żeby był już kwiecień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytalam MYCHA no cos ty z powodu balaganu na biurku zostac bez urlopu????????nigdy w zyciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam i o zdrowko pytam kochanieńkie :D A więc ja szybciorkiem bo mam męża w domku :D:D:D:D:D wczoraj przyjechał okolo 1.00 bo trafił na jakis wypadeczek i nitkami jechał :o ale powiedzieła że nie ma jak to do pachnacej żonki się przytulic;) Albumik dostał rano :) i bardzo się ucieszył powiedział że go strasznie zaskoczyłam :) wiedomo jak to chłop nie wszystko pamięta a dzięki anegdotką z naszego zycia powróciło duzo wspomnień :) ja dostałam dzisja bilety na Upiora w operze :) bo mój M jak mnie podrywał to zaprosił mnie do teatru no ale jakos tak wychodziło że co byliśmy ubrani to nie docieralismy do niego więc stat te bilety :) resztę dostane przy dzisiejszej kolacyjce ja tez przy kolacji dam mu ten karnet na halę :) MAJKA- kochana zdjęcia ci przeslę ale muszę zrobić fotki :) PIMACH- kotek zyję , zyje i mam sie dobrze :) i popieram w szkole rodzenia jest fajnie i kobietka czuje sie bezpiecznie jak rodzi razem z mężem :)Ja byłam tylko na 3 spotkankach bo trafilam do szpitala bo syncio to jest wczesniak ale męzus poradził sobie extra:)po mimo siniaków na reku od sciskania jego dloni przez moją :) MAfINKA- zobaczymy co bedzie dzisiaj po kolacyjce :) jkos ciekawa jestem co wymysli ten moj M ??? KASIUNIA- mój chlop ideałaem nie jest i pewnie nigdy nie bedzie bo takich ludzi nie ma :) zreszta czesto mnie wkurwia i mam ochote go zabic własnymi rękami to mimo wszystko kocham tego gada i zycia bez niego sobie nie wyobrazam :) Myslę że trzeba jak najwiecej z soba rozmawiać i ufac sobie wzajemnie i nie zadreczć sie pytaniami co by było gdyby... OBELIXOWA- witam kochana :D ty mi tu nie dziekuj tylko pozytywne fluidki ślij bo ja tu z łapami rozdziawionymi stoję łapie ,łapie i co ....juz nawet siatke na motyle skombinowałam i nic...oj staraj sie bardziej kochana :) KIOTKI MOJE KOCHANE SLE BUZIOLKI WSZYSTKIM I UCIEKAM DO GADZINKI :D JA DZISIAJ NIESTETY TAK Z DOSKOKU BĘDĘ 👄👄👄👄 dla wszystkich ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Tak to będzie takie suche cześć bo humor mam dziś do dupy, poniedziałek mam w dupie a dupe mam wielką!! :(:( Jestem zdolna jak mało kto.....kg mniej w piątek a w poniedziałaek 1,5 kg więcej...:( Nieźle co?? :( Jesooooooo :(:( wyć mi się chce, do niczego się nie nadaję, nawet schudnąć nie mogę... KURWA MAC W DUPE JEBANE CHUJ CHUJ..:(:(:( to chyba wszystko.. Ory ----------idę w Twoje ślady....%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% % Kicia a co z wyjazdem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pojebało Cię ?, co to za deprecha????????????????? weż sie w garść kobieto!!!! ludzie na świecie głodują, niewinni w wojnach giną a ty się kilogramem przejmujesz????????????????????? to dla Ciebie] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama a ty co?? co z tym pozytywnym myśleniem?? hmmmm??? waga sie buja?? no i co?? kurwa to tylko waga!!!!!!! niech sie buja!!!!!! przestań!!!!!!! słyszysz???!!!! GłOWA DO GóRY😍 po robocie walnij sobie porządnego drinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam - wez Ty mnie nie denerwuj normalnie... wyluzuj kobieto droga... laska z Ciebie ze hej i pamietaj o tym... a ten kilogram to moze sie przypaletal bo np jest kijowe cisnienie i spuchlas... pomyslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 🌼 pisz do nas.... czekamy.... czy pojechałas do Ory z flaszką?? no właśnie... ORY a ty nadal w samolocie z terorystami:D?? napisz jaki dziś humorek😍 Mycha👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa weź tu sobie i walnij:( chyba kurwa o kant dupą!!!!!! i nie chodzi mi o ten jebany kurwa kilogram tylko o jebany całokształt......................, że kurwa nic mi nie wychodzi, że nie mogę nad sobą zapanować, być twardą i powiedzieć sobie dasz radę i tak trzymaj.... tylko kurwa mać ciągle mam jakieś słabości....... :(:( wpierdalam a później jestem zła sama na siebie... bo przecież miałam kupić sobie spodnie mniejsze...:( KuRRRRRRRRRRRwa mac !!!!! * jak mój informatyk widzi co piszę, to się mnie wystraszy i będzie się bał....i kurwa pomyśli sobie o mnie, że jakas prosta baba jestem.... a to taki młody dzieciak ma 22 lata.... chodzi na siłownie... tak jak wszyscy oni w tym wieku... zresztą co tu będę pisała... wiecie o czym myślałam jak go pierwszy raz zobaczyłam .... taaaa właśnie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jak Cie to pocieszy to nie jestes sama, TEż WAZE WIECEJ NIZ W PIATEK!!!!!!!!!!!!!!!..... laska jestes i tak.... uszczypnij od nas tego informatyka w doopeczke:classic_cool: hehehehihihhi:D:D:D:D:D::D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie ja muszę odpierdolić jakiś numer żeby się opamietać.:(:(:(...może wejdę napita gdzieś, zawine coś i zamką mnie na dołek...:( Kurwa mać może potrzebny jest mi jakiś bodźiec???? a co z naszym wyjazdem...... jewdziemy czy nie .... bo coś czarno to widzę...pomysł spali na panewce...?? Nic nie piszecie...wiem nie chcecie żebym przyjechała i.... aha ..... :( no i wszystko kurwa jasne....chuj strzelił nie bedzie choinki.....Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w pizdu do domu..... jeszcze mnie M. wkurwia... czego on chce tak wydzwania>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - ja juz wiem... Ty na pewno masz goraczke... no i po prostu bredzisz w malignie... przestan! oczywiscie ze chcemy zebys przyjechala i chyba wszystkie mamy nadzieje ze wyjazd wyjdzie... po prostu cheilowo mniej wiesci w tej kwestii ale na pewno kicia wkrotce nas zasypie wiesciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze JA .........ja pierdole zeby sobie wyglad oka poprawić musze sie tyle nacierpieć NIGDY WIĘCEJ!!!! wiecie gdzie dzisiaj dostałam zastrzyk???!!! a taczej trzy ukucia W OKO !!!! ludzie jak mozna kuć cłowieka w oko....co prawda po zakropieniu kroplami znieczulajacymi ,ALE BOLAŁO😭 no i super teraz będę wyględać oko zajdzie mi teraz krwia i będe wyględać jak z powrotu zywych trupów!!!! OBELIXOWA.....witaj kopa lat....fajnie ze jesteś👄 DLA WAS WSZYSTKICH KOCHANE DZIEWUSZKI👄 I DLA NASZYCH KOCHANYCH CIĘZARÓWEK❤️❤️❤️ Acha i dołączam sie do apelu że FACECI TO CHUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama :classic_cool: możesz tak nie panikować? Przecież pisałam i tu i na NK, mamy kwaterę i tylko czekamy na 22.03. Tego to ja już nie przyspieszę, musisz czekać. I cała reszta też. I bez paniki. :classic_cool: A dziś przyjechała moja koleżanka i idę se popić. Ale na razie muszę łeb ufarbować, więc... na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie kurwujące i nie kurwujące :) Wreszcie człowiek sie dobrze czuje, jak sobie trochę bluzgów w wykonaniu koleżanek poczyta :P 👄 Ja dziś znowu tak na chwilkę :) Doskonała organizacja czasu to moje drugie wcielenie zdaje sie :P Obelixowa :) witaj córo marnotrawna 👄 A kogo konkretnie Ty tam nosisz pod serduchem? 👄 Kasiunia :) Pimach :) Macie rację :) Trzymać krótko tych swoich panów, bo się wszyscy po kolei rozbisurmaniają jak dziadowski bicz :P Serum :) Zdrówka !!!!!!!!! 👄 Do2do :) Tobie to ja już dzisiaj tylko duuuuużo siły życzę :) 👄 Mafinka :) Zazdroszczę drożdżowca :) Ja to tak ze świeżym masełkiem najlepiej takie cudo lubię :P Ale na szczęście ostatnio moje \"chcenie\" słodyczy tak jakby trochę spada :) Mycha :) Jak samopoczucie po egzaminach? 👄 Myszka :) Jak pierwszy dzień w pracy? 👄 Mama :) pokurwuj to Ci ulży :) A piękna jesteś jak nie przymierzając Ory :) 👄 Lolka !!!!!! PISZ !!!!!!!!! Piksels :) 👄 Kicia :) Napij się kochana i za moje zdrowie :) Tija :) to prześcieradło frotte ..... dobre dobre :) I podeślij mi trochę zacięcia do ćwiczeń :) Mimozka :) jeszcze nic nie wiem, ale jak będę wiedzieć dam znać 👄 Szczęśliwa !!!!! Hop hooooooop !!!!! Wracaj !!!!!! 👄 Albo przynajmniej przyznaj się, że Cię jakiś Francus ustrzelił :) Donia :) 👄 Emma :) A co Cię tak wcięło? 👄 Abs :) Ciebie też :) Ory :) Ty wiesz co :) 👄 A ja dziś czuję się w obowiązku sprostować swoją wczorajszą wypowiedź n/t mojego Szczęścia ..... Otóż wbrew przypuszczeniom wrócił wczoraj do domu jednak w dobrym humorku ..... a potem stanął :P na wysokości zadania :P I ja dziś wstałam z mocnym postanowieniem walki z kilogramami :O - najpierw był serek lekki wiejski, potem 4 chude plastry wędliny + surówka z marchewki, potem 4 pierogi :O a na koniec ..... niestety pizza .... ale bardzo mała, dziecięca, z warzywkami i kurczakiem :P Ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie jadłam pizzy kilka miesięcy. A !!! No ..... I w sklepie przeszłam prawie dzielnie obok ptasiego mleczka i tylko raz miałam ochotę włożyć je do koszyka :P A tego nie zrobiłam ...... poprostu przyspieszyłam kroku i juz do tego regału nie podchodziłam .... taką mam kurnia silną wolę :classic_cool: Na wagę nie staję bo naszła mnie @ i to pewnie przez nią moja waga jest o 10 kilo za duża :P No dobra .... 7 kilo ...... 3 kilo to te moje 80 E :P:P:P Słodkich snów i wogóle :) 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, dziekuje. Chyba sie rozpłyne... Ale badałaś sobie ostatnio wzrok? Tija, prąd Cie porazil ostatnio? No cos Ty. Przecież ja jem takie niewiarygodne rzeczy, że mózg staje w poprzek. W cale bym się nie zdziwiła tami połączeniem. Serum, matko, nie wyobrażam sobie zastrzyku w oko. Codziennie daję sobie w brzuch i to już dla mnie harcore. Majeczko, 80 E? powaga? Mama, kazdy chyba ma taki dzień. Mam nadzieję, ze Twój już minał. Dzis świeci słońce i powinien być dobry dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranca przy kawie Ja niestety musiałam przyjść do pracy ze względu na jutrzejszą kontrolę PIP(uwzieli sie na mnie garby ,bo to druga w ciągi trzech miesiecy) Niestety wzrok dalej przyłzawiony i taki do bani ....obrzek jeszcze całkowicie nie ustąpił i do tego dzisiaj mam pierwszy zabieg laserem na wyrównanie blizn po cięciu....nie uśmiecha mi sie mieć gródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pszczółki👄 jestem i żyje i mam sie już calkiem dobrze, oczywiście psychicznie bo tłusta jestem tak jak byłam:( W Francji było spoko tak szybko ze z lotniska pojechałam do hotelu , rano z hotelu do biura a z biura na lotnisko wiec tak jak bym w dupie była i gówno widziala:) Ale spoko latalam i to było super:) Kocham was i dzięki że o mnie pamiętalayscie:) Majka👄 i dla was wszystkich👄 a dzisiaj Mycha do dietetyka pojechala wiec jutro bedzie opowiadac ja juz się doczekać nie mogę🌼 Serum👄 bedzie dobrze i w marcu jak cie zobaczymy to Twe oczęta błysk beda miały taki że hpohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doby wszystkim panią 👄 Jak pisałam byłam wczoraj pierwszy dzien w pracy no cały czas na nogach zapierdziel jest ale myśle ze dam rady 🌼 U mnie mrożno ale słonecznie 🌼 wczoraj wieczorem przyszła domnie tescoiwa (musze to wam napisac bo jestem wsciekła) i mówi No to teraz bedziesz jezdzic do pracy i bedziesz musiała chyba wieczorami gotować A co ja to suk... interesuje ona wrzyciu moim dziecia ani litre zupy nigdy nie przyniosła Nawet jak latem pracowała to dzieci miały co jeść i na zebry nie chodzili Ona poszła a ja do mojego taka mu wiazanke sypłam ze sie nie odzywa a hu.. mu Tak mi sie krew w zyłach burzy ze bym ja udusiła gołymi rekami kchane potem sie odezwe bo musze i ść cos upitrasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×