Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ABS - specjalnie dla ciebie kochana 😍 odzywaj się częsciej bo brakuje mi Twojego ochrzanuu...chociaż narazie racjonalne żywienie jest u mnie w cenie, jeżdżę do pracy ze słoiczkami a wnich kapusta z marchewką i ani łyka coca coli..uschnę...Kiciakocia trzymaj rękę na pulsie...ja musze zając się moim starym...wiecie jak się wali to dookoła na ogół od razu cały świat.....Buziaki jeszcze raz gorące i trzyamjcie ten topik bo padnie jak 30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj tak przeżarłam ze mnie cholernie boli brzuch. Jak można tyle wpierdolic to ja nie wiem. Po prostu nie wiem.............. W nic sie już nie mieszcze a dopiero co wymieniałam garderobe :( :( :( To chyba jakies obżarstwo impulsywne normalnie. Ale jak tylko urodzę to dieta ostra. OBIECUJE JESZCZE BĘDĘ CHUDZIELCEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomachan 🖐️ i spoadowywuje bo jutro 2 zaliczenia i 2 egzaminy buziaczki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co to jest dojasnej anieli grypa na naszym TOPIKU czy cóż Jak nieraz przez jeden dzien było napisane po 3 stronki tak teraz ledwo pół To pewnie przez ta zasrana pogode wszystkie smerfetki sie pochowały 🌼🌼🌼👄👄 ❤️❤️ Mycha 🌼trzymam kciuki jak zdasz to stawiasz moja droga obalimy jakie winko moze jeszcze któras sie skusi i wtedy odezwie na naszym topiku 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis sobie troszke pozwoliłam i przyjaciółka wypiłysmy flaszunie ale to po kosciach sie rozeszło i tyklo smaki dostałam i musze pic teraz zielona herbatke bo nic w bareczku nie mam 🌼 Majeczko skarbie gdzie sie odziewsz juz chyba odespałas noc napisz jaki mały poemacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\\´´| .........|´´ \\__/´´| .........|´´\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|************| .........|************| .........|************| .........|************| ........„” ********** “„ ......„” ************* “„ ...../ ****************** \\ ...„” ******************** “„ ../**************************\'\\ . |***************************| . |***************************| . |\'==================| . |...........................| . |...........................| . |...........................| . |...........................| . |.......................... | . |.......................... | . |.......................... | . |\'=================\'| . |***************************| . |***************************| . |***************************| . |***************************| ..\\\'**************************\'/ ...=================== HALO KOBITKI ROCZNICOWĄ FLACHĘ STAWIAM :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszać pupinki :) ..............................No .............co ................................................. sama .................mam pić.........:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach wybacz .............juz calkiem mi sie pokiełbasiło. Zapomnialam o wczesniejszym moim wpisie a Pani prezes mi sie ze starym topikiem skojarzyła.................człowiek jak głupi to zmyśli Wybacz kochana👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 dzisiaj u mnie w domu gości metaxa z sokiem grejprhutowym lodem i cytyna.....................dalej pisaC CHYBA nie musze 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do posze kieliszek do pełna nalać pijemy razem-WASZE ZDAROWIE OCZYWIŚCIE 👄 mycha powodzenia zaciskam kciuki na stópkaach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIKSEL-:D:D:D:Dpo same brzegi wypełniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja piję jeszcze jednego :) ...Niestety sama bo was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZóR👄 wracam do żywych Do2do - MIłOśCI😍 i SZACUNKU😍 do konca zycia dla Ciebie i Twojego męża:) Serum - 👄 kuruj sie 🌼 musze troche poczytać co Wy tam napisałyście bo mam braki Mycha - dzieki... i mocno trzymam kciuki👄 Lola - ....pisałam... dzwoniłam.... nadal czekam na odzew👄 pije piwko.... jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM👄 Po maleńku wracam do zywych....jeszcze lewe oko zachodzi jakimś żółtym nalotem co ogranicza mi widzenie ,ale staram sie w miare normalnie funkcjonować......jeszcze siedzę w domku,ale moje laby pomaleńku sie kończą,a pozatym od środy mam Inspekcje Pracy na kontroli......sukinkoty dopiero co trzy miesiące temu byli i znów ich przygnało DO 2 DO.......spóźnione ,ale z samego serca płynace Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych X Godów życze Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Miłego weekendu wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam opierdziel, ze sie nie ucze. Oczywiście mam na myśli mój wloski. Ups. Siedze w domu i sama nie wiem, gdzi emi ten czas ucieka? Ale za to chyba chwilowo opanowałam mój apetyt. Ustaliłam stale pory jedzenia. Moze się uda. Az do następnego ważenia, kiedy to pewnie z wrazenia spadnę z wagi... Serum, wiesz, jak nie urok.... By ich (tzn PIK) chudy byk od tylca dwa razy w ciemnym rogu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was lachoneczki oj barz kiebsko dziś Ja tez nie miałam w dzien czasu zeby usiąść przy kąpie bo sprzątanie gotowanie no i wogóle wiecie same jak to jest w sobote A wczoraj jakaś imprezka była do2do stawiała flaszke a dzś pewnie kacyk męczy 🌼🌼 Serum to fajnie ze juz jest lepiej brakowało nam ciebie Loluś a Ciebie kochana zasypało 👄 pisz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ROBACZKI :D Ano wszystko się zgadza kochane :) Flaszka wczoraj była stawiałam i tylko was wcieło PIKSELS z jednym kielichem pomogła i uciekła więc cała sama owaliłam a dzisiaj główka troche boli :):O JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA ZYCZONKA 👄 MAFINKA,SERUM👄 dziewczynki uciekam chwilowo poleniuchowac bo od rana miałam 2 kolegów syna i o 17.30 dopiero poszli :o więc padam na ryj :O 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - tez z ta flaszka chcialam pomoc ale sie kurna spoznilam... a juz nawet na kacu na egzaminy chcialam isc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 polecam filma na tvn-wlasnie sie zaczął -"naciągacze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie za Wami... szkoda ze nie piszecie... kazda ma jakis powod a mi smutno ze juz tak nie plotkujemy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poszło Mycha?? ja sie własnie nawpierdzielałam ciasto drożdzowego... perwszy raz w życiu piekłam i sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×