Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A to może być ciekawe :) A ja właśnie pomysłów oryginalnych nie mam ...... Swoim pokupowałam mówiące serduszka .... dla dzieci takie wyskakujące z pudełka, dla pana breloczkowe. I tyle ..... wyobraźnia pierwsza klasa :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a może ty w ciąży jestes?? ta babcia z filmiku jest extra, moja Babcia ma 86 lat i tez nadal tańczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jak ty mozesz widziec swoj brzuszek( i tak nie wierze ze go masz)skoro masz 80E?? a lustra kłamią....:D:D:D:D i tak jesteś PIĘKNA😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe :P:P:P:P:P Ciąża wykluczona, bo właśnie @ mam i po kilku latach na tabletkach na naturalne metody przeszłam :) A przy tej, którą stosuję wiedziałabym od razu o dzidzi :) A swój brzuch widzę , bo on jeszcze wiekszy niż moje 80E jest i mi jeszcze bardziej ze wszystkich stron wystaje :P Ale dzielnie walczę .... mam zamiar ... :P na obiad indyczek i wiadro śmieciowej surówki - pekinka, brokuły, papryka, kukurydza, ogórek + ździebko octu + ździebko majezonu :P do sklejenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksik jest:D:D:D może nie codziennie:(, ale jest!!! Dzisiaj skoczyłam na lumpki i nanosiłam tego tyle że aż miło. Córcia też dla siebie coś znalazła. Biedna miała dzisiaj mleczne trójki wyrywane, bo stałe jej już wychodziły, a mleczne jeszcze dobrze się trzymały. Była bardzo dzielna, ale jak wyszła z gabinetu to poleciały jej łzy. Biedna mała musiała wyładować emocje. W końcu pierwszy raz ktoś dawał jej zastrzyk w dziąsła i wyrywał zęby. Swoją drogą, kurnia po co nam te zęby??? Bez nich się rodzimy, bez nich umieramy, a tylko musimy cierpieć najpierw jak wychodzą, a potem jak mają wypaść :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka tu Ory alkoholiczka :-( właściwie to po tym niedzielnym piciu piwka dopiero dzisiaj dobrze się czuję, a i M zaczął łaskawie ze mna rozmawiać, bo w niedzielę to pojechałam po całości po teściowej szwagierce i wogóle wszystkich którzy napatoczyli mi sie pod rękę. Dobrze że język mi się plątał i rozglądałam się za moimi terrorystami bo przynajmniej nie każde słowo z mojego bełkotu było zrozumiane...tak czy siak M obraził sie śmiertelnie, a dzisiaj sie dowiem jak się obraziła tesciowa bo idziemy do niej na kolację :-( brrrrrr znowu będe najgrubsza i najgorsza, napewno wysłucham litanii na temat picia przez kobiety zbyt dużej ilości alkoholu i wogóle, ale po niedzielnym moim wystąpieniu powinnam położyć uszy po sobie i zamknać usta na kłódkę, albo od razu wpaść i poprosić o trzy szybkie. Zresztą co mi tam przywykłam do roli chłopa siewcy....ale żebyście wiedziały jak ja gotowałam...mhm...a jak sprzątałam mhm...a jak potem pierdzielnęłam tym wszystkim na środku pokoju i do muzyki Abby tańcowałam z mopem mhm...a potem to już tylko ta rozmowa z teściową była i ze szwagierką, a tak się dobrze bawiłam mhm....w końcu się wytańczyłam, chociaż to nie sylwester a mop nie kawał faceta, no ale skoro i tak dla mnie całe to męskie nasienie jest do dupy to i tak mi bylo dobrze...po czym o 16.30 zaległam w łóżeczku i obudziłam się rano do pracy z kacem gigantem. Kochane jutro może skrobnę więcej, musze nadgonić w pracy pracę, ale obiecuję będę z Wami piszcie bo kurczaki nie ma co czytać, a jeśli chodzi o Walentynki to ja tak jak Majeczka skupię się na gadającym serduszku, na więcej mnie nie stać ...he he he he he chyba że na flaszkę i coca colkę...a no i riki tiki tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY - witaj gwiazdo, trzymam kciuki za ciebie, nie daj się zjeść rodzinie :) MAFINKA - a gdzie ty się ogolisz na łyso? :D Będziesz sobie serduszka na głowie malować? :D :D :D no chyba nie... :D :D :D MAJKA - dzięki za słowa... nie każdy ma taki talent, żeby tyle pisać.. ja to tak skromnie... ale za to SYSTEMATYCZNIE :D No i wyleczyłyście mnie z pomysłu tabletek, jak to ma TAKIE skutki uboczne, to ja DZIĘKUJĘ :D Takiej antykoncepji mówimy stanowcze NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co to ma być??? Gdzie wy jesteście? Narobicie apetytu i się zmywacie 😠 a nieładnie! Mafinka jesteś? Jak jesteś to nie pójdę spać, ale jak cię nie ma, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D To ja padam na ryj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pleców nie czuję i powiem że pierdolę takie dekorowanie sali !!!!wyobraście sobie że mielismy tak tempe nozyczki ze krepiny nie dało się ciąć i mam na palcach popekane pecherze i boli jak cholera :O pleców tez juz nie czuje i szczeze powiem że marzę o cieplutkiej kompieli i łóżeczku ale jeszcze mam łepetynkę farbować na gorzka czekolade i na sma mysl oczki mi się zamykaja :o MAJAK- pamietam kochana o foteczkach i dostaniesz na 100 tylko musze baterie kupic bo mi padło to w co się wkłada akumulatory :O i nie mam jak ich na ładowac a jak na złosc w domu mam same cienkie paluszki a nie te normalne :) ale zakupie i tak jak obiecałam dostarczę :) A co do rocznicy to chyba w knajpie zrobie odiad tylko my , dziadkowie i chcrzesni i juz bo w domku mi się nie chce bo jak pomysle o tym pierdoleniu w grach to mnie żywcem krew zalewa :)👄 MAFINKA- kobietka super szczeze powiem ze sama chciała bym tak wywijać jak ta kobitka :D ma babka krzepę :D👄 KICIA ja dzisiaj padam więc nie popiszę ale jutro bedę obiecuję 👄 BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) porzucaj mięchem to się może towarzystwo przestraszy i zacznie pisać :) Jeśli chodzi o duże pisanie .... to ja gaduła jestem .... w mowie i w piśmie :P Tylko skąd Wy możecie o tym wiedzieć ??? :P:P:P:P A co do tabletek anty to może nie musisz się tak zniechęcać od razu. Mafinka ma rację - trzeba się dobrze wybadać i odpowiednio dobrać. I wtedy może działają jak trzeba. I tak wogóle to trzeba się dodobno badać co pół roku, zwłaszcza wątrobę. Ory !!!!!!! Dziecko drogie !!!!!!!!!! cmok cmok cmok !!!!!!! 👄👄👄 Mam nadzieję, że nie dałaś się tesciowej :P Zawsze można jej powiedzieć to, co wklejałam wcześniej ...... ..... Alkohol nie rozwiązuje problemów ...... Ale z drugiej strony - mleko w sumie też :P:P:P:P Do2do :) Bidulko 👄 coś mi się wydaje, że Ciebie w tej szkole za bardzo wykorzystują :) Pamiętaj ... nie daj się !!!! Trzeba twardym być, a nie miętkim :P Tija :) wiedziałam, że ściemniasz z tym złoszczeniem się na męża .... Ty go poprostu zajeżdżasz :P I tak trzymaj .... Walentynki niedługo, niech wie jak go kochasz ...... kochać :P Mycha :) czekamy na obszerną relację z wizyty :) I trzymam kciuki, żeby pani dietetyk okazała się przystojnym, kole 30, wolnym i stęsknionym kobiecej miłości panem doktorkiem :) Uciekam Rusałki :) Ok. 18 zjadłam resztę śmieciowej sałatki i teraz udaję, że nie jestem głodna :P Mam nadzieję, że zaraz Głowa Domu :P wróci do domu :) Jak przyjdzie z laptopem to jeszcze może zajrzę tutaj :) Bo jak nie , to on zasiądzie na tronie :) Czekam na propozycje niespodziewanek walentynkowych :) Do tej pory są na liście : 1. moje oryginalne :P gadające i całujące serduszka :) 2. czekoladki :) ..... a nie .... to ma być dla mnie :P:P:P 3. mafinkowe golonko i wymalowanko w serduszka :) Na wszelki słuczaj 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... obiecywalam,ze napisze do was cos wiecej,ale jeszcze chyba nie czas na mnie........ caluje was wszystkie bardzo goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ, rybko, nie odchodź... tak mi tu łyso bez ciebie... kiedy będziesz? Buzia:) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pipolinki 👄 mafinka - biorac pod uwage ze my pipki jestesmy to gdzie bysmy sie nie ogolily to i tak bedzie na pipce ;) ory - bidoku Ty moj co to ma tesciowa jak z tych zgryzliwych dowcipow... jedyna zaleta braku meza jest chyba brak tesciowej... ;) do2do - nie dawaj sie tak... niechaj i inni sie wykaza... buziaki dla wszystkich Sloneczek 👄 jak ogolnie to jeszcze zakretas jestem bo mam 3 egzaminy jeszcze wiec do soboty w knigach siedze bo urlopiku brak, z tego co nie znalam wyniku dostalam 4 a z marketingu 4+ wizyta u Pani dietetyk mnie nie zachwycila... wlasciwie to nie dowiedzialam sie nic nowego... jednak najwazniejsze sa te regularne posilki, nie wolno opuscic zadnego i zawsze o tej samej porze... cwiczyc codziennie i chlac 2 litry wody... ponoc na brak wzdec dobry jest nutriplant a na trawienie olej z wiesiolka w sporych ilosciach... niestety pani dietetyk jest zwolennikiem brania meridii przez jakis czas... a to mi sie akurat nie podoba... ale podoba mi sie ze ilosc kalorii faktycznie ustala indywidualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________68,4kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko - tabelke wstawialam dla Twojej motywacji... spojrz na mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 jestem kochne robaczki , jeszcze żyje:D, pewnie nawet nie zauważyliście , że mnie nie ma :D, ale wpadłam sie przypomnieć i oczywiscie poczytać co ciekawego u Was słychać , przepraszam że się nie odzywałam , ale mam tylke na głowie że ledwo co sie wyrabiam , ale teraz mama nadzieje wszystko sie uspokoi i bede tu częsciej zaglądać. a dla wszystkich ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄wszystkich ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dziewczyny popatrzyłam na tabelkę BARAWO!!!! ❤️ Tija, Gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 i znowu jakaś cisza gdy się pojawiam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o wiem , czasem się zadrza że człowik tzn kobieta :D, ma wie w co ręce wsadzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceść bobki :D mnie się zbiera na @, to się nawet nie ważę, wczoraj mi się takie ssanie włączyło wieczorem, że już sama siebie miałam dość, a ten mój to patrzył na mnie jak na ufoluda. A w ogóle to się nie mogłam dopiąć. Zawsze zapinam pasek od kurtki na trzecią dziurkę, a wczoraj ni chuchu nie dało się :o żenada Mafinka - szukam (i nawet coś znalazłam) gramatyki polskiej, metodyki nauczania polskiego jako obcego i innych tego typu nikomu niepotrzebnych pierdół. Bo mnie pojebało na starość i chyba już się domyślasz jaki mam plan :classic_cool: a może już o tym mówiłam ?? ABS - biedaku, ja mam podobnie, jak się zjawiam wieczorkiem, to dobrze jak mi Mafinka coś odpowie, a tak to nic, CIIIISZA 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌼 Kicia - podejrzewam jaki masz plan na starość:D:D i bardzo sie ciesze, bo sie rozwijasz :D:D:D:D:D a ten pasek to wyrzuć:P:P:P Mycha to lipa z ta dietetyczka... BABA... łłłłłłęęęę:P:P:P czyli co my jestesy lepsze dietetyczki bo nie bierzemy meridy:D:D. ABS - gdzie ty kobieto byłas, ze cie nie bylo??😍 Tija - szacun .... szacun.... szacun.... GRATULACJE🌼 pije kawke tez w kubku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×