Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

DONIA.............ja też kupiła 2 szt w przeciagu tygodnia ........a obie ze skórki.......jedna do tych fioletów to taka śliwkowa to taka gnieciona skóra bez kołnieża ,a druga ....jasny beż żeby była do letnich sukienek ....obie dość krutkie i bardziej sportowe............śliwkową przyodziałam dzisiaj jak byłam z M w makro i to była jej pierwsza premiera ,ale ten mój pan nawet nie zapytał czy nowa????!!!! i kij mu w plecy,a ja nie pytałam czy ładna...........a drugiej jeszcze nie miałam okazji założyc bo pogoda nie tegez,a poza tym jak to ,Majka mówi nie będe miała okazji przez tydzień jej z moim M wyczochrać ,bo dzisiaj wieczorem rusza na podbój Dolomitów i nie będzie go przez tydzień ,a jak wróci to będzie juz ciepło i moje kurteczki będą juz stare bo noszone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- a mnie nawiedzi pewnie lada moment bo brzucho napindala :o i awaryjnie z komody zerka na mnie pawełek czekoladowy :D i to tak oczami do mnie świdruje ż enie wiem czy moja silna wola nie pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy znow jedzie w delegacje....buuuuuuuuu,ale jutro wieczorem wraca........ ory ory ory ory ory ory ory ory ory ory ory majka ma jajka...la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziewczynki moja silna (słaba )wola już pękła 10 min temu ,bo wpierniczyłam Grześka toffi i tylko papierek na biurku leży.....oj cienko to moje odchudzanie mi idzie ,ale to tak samo jak alkoholik mówi ze nie pije ,a się nachla tak ja sięgam jak ta słodyczoholiczka po słodkości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA...........ten mój rusza dopiero o 21-szej ,ale od jutra jak najbardziej "słomiana wdowa" a ten twój przecież dopiero co w środe wrócił i już go wywiało??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że pijemy👄 nawet z tej okazji nabyłam dzisiaj w makro ,75l żurawinową......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja też :D Bo mój do Paryża bladym świtem poleciał na zebranie i wraca koło 23.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kobity ja zmykam do ludzi sie upodobnic bo po młodego lecę za raz i do lekarza . BUZIOLKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jedzie gdzies o 5-tej,az do szkocji,wiec ja poprosze zeby mi kupil male co nieco i mozemy zaczynac ale opiero gdzies o 6-7 bo wczesniej to dziecko bedzie patrzylo na pijaka,a tak 0 9-tej idzie spac wiec chyba sie jeszcze nie napije do tego czasu.......hehehehe......ale plan......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem witam Lalunie :) Niedawno wstałam :P ale żeby nie było, ze śpioch jestem .... nockę miałam :) Następne dopiero po świętach:) Tylko z drugiej strony ..... pisałam Wam kiedyś, że sama sobie tipsy robię, właśnie w pracy na nockach najwygodniej .... no i teraz wychodzi, ze przed świętami albo pazury będę musiała robić w domu (nie cierpię tego), albo trzeba będzie przetrzymać do poświetach ..... zobaczę jak będą wyglądały za tydzień i coś wymyślę.... Opcja zdjęcia tipsów całkowicie - odpada. Moje naturalne paznokcie wyglądają jak te u Fiony ze Shreka :O Mam sztuczne chyba 5 lat i nie wyobrażam sobie już innej opcji :) Abs:) co Ty dziś jadłaś na śniadanie, że Ci się tak dowcip wyostrzył? :P Nowy topik mówisz ........ i pewnie Lolka chciałaby być prezesową :P mozecie sobie pomarzyć :) 👄 Buziołki dla najmniejszego maleństwa :) I wydaje mi się, że powinnaś swojemu pracowawcy postawić ultimatum ... albo w trybie natychmiastowym załatwi Ci ubezpieczenie, albo sie pożegnacie. Do2do 👄 Ty to kobieta pracująca jesteś ..... matka - Polka normalnie :) Jak się ze swoją robotą opękasz to wskocz do mnie :) O twisterku nie piszę,bo ..... nie używam :P chyba trafilam na produkt w wersji dziecięcej:P bo sie pode mną po kilku ruchach .... zapada:P Nie wiem jak to opisać .... te krążki pod wpływem ciężaru zaciskają się na sobie, blokują i nie można się obracać. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego ustrojstwa i kupiłam co było w sklepie. A był 1 rodzaj. Wygląda ładnie, kolorowy taki, ale plastik jak tania chińszczyzna. No i po kilku ruchach stwierdziłam, ze nie jest łatwo na tym ćwiczyć:) Ale wjechałaś mi na ambicję i może dzis jednak znowu go wypróbuję :) No i obejrzę jak takie coś wgląda na allegro, porównam sobie. Serum :) Zazdroszczę zakupów :) Ja to niestety jakaś niewymiarowa jestem, bo jak mi się coś podoba, to na mnie nie pasuje :O No chyba, że buty i torebusie :) Donia :) Nie wiem jak gdzie indziej, ale w mojej okolicy jest ostatnio szał na różnokolorowe kurtki skóropodobne. Takie do pasa, ewentualnie do bioder. Sęk w tym , żeby trafić na coś co nie wygląda jak typowa skaja. W każdym razie mi świecące skajki się nie podobają ... nie te lata :P Te moje kurtałki to też oczywiście \"skóry\" :) Jedna ciemnobrązowa, pod szyję, ze sciągaczem do pasa, wersja \"luzacko-sportowa\", a druga - jasna , coś jak kawa z mlekiem (pierwsza jasna kurtka w moim życiu:P ), marynarkowa, dopasowana, z paskiem, do połowy bioder - wersja \"rycząca 40cha\" :P Mama :) ściągnęłam od Ciebie i od 2 2 zaczynam dzień mineralną z cytryną :) Kicia :) buziołki w środek smutnego noska 👄 Emma :) jak jadłospisy? podobaja sie? :) Mafinko !!!!! A co Ty taka ważna jak juz w kraju jesteś ? Skrobnij cosik 👄 Myszka :) chłop to tylko chłop !!!! Idź do sąsiadki na pifko to Ci sie poprawi :) Mychotko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuję sie opuszczona !!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄 Wszystkie mamuśki - wielki zbiorowy buź dla Was i Waszych dzieciątek 👄 Kasiunia :) jeszcze sie nie rozsypałaś? Pimach👄 skrobnij jak sie sprawy u Ciebie mają 👄 Ory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróć !!!!!!!!!!!!!!!! Plis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄 Loluska :) popostu 👄👄👄 :P ..... z języczkiem zmoro :P👄:P👄:P👄:P Dziewuszki kończę póki co, bo siostrzeniec- maturzysta stoi nad głową :) Komp mu sie popsuł, a musi jakąś pracę do szkołynapisać. Obiecał mi za to zrobić zdjęcie w swoim czaderskim kasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka :) no żebyś wiedziała .... majka ma jajka, świeże i cieplutkie, a Lolka przez najbliższy czas ..... jajecznicę na patelni :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d, nareszcie się cos ruszylo, pobudziły się księzniczki i inne robaczki:P, a co do mojego jedzenia to jem ale chudnę, ważyłam juz 56 a teraz spadło do 55, a biust mam wiekszy i może troszeczę brzuch, tak mi się tylko wydaje bo mój M twierdzi że jeszcze nic nie widzi i jestem chudzina, i nietety nadal mnie mdli i spac mi sie chce, szczególnie po południu😭, ale mam nadzie je to juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠i znowu nic nie piszcie,:(, cisza C I S Z A C I S Z A C I S Z A a co sie dzieje z Ory, gdzie ona sie schowałam , pewnie siedzi na polanie i dokucza krasnalom, albo goli mleczarza bo podobbno zarósł pajeczyna , niech sie nie waży dossac do rurociągu bo jeszcze nie było oficjalnego otwarcia:), ORY ❤️ wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... jedynie Abs tu ostatnio najwiecej zagląda .... a jak ja już się odezwe to w ogóle cisza się robi ............... babsztyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bać się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisać !!!!!!!!!!!wiekiem się ode mnie nie zarazicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loleczka :) co do tych moich jajek :P.... zapomniałam dodać, ze one nie tylko w ogóle SĄ, są cieplutkie i świeże to jeszcze młodsze ode mnie do tego :P a Ty skarbie bezjajeczna słomianka dziś jesteś :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to kurnia ???????????????????????? zbiorowe czochranie sobie urządzacie ???? :P czy zbiorowe picie ???? P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) Znalazłam na allegro twistera, którego kupilam w hipermarkecie - za 29 zł :O http://www.allegro.pl/item585954048_twister_obrotowy_zabojca_tluszczu_najtaniej.html Z tym, że mój jest różowo-fiotletowy jak ten: http://www.allegro.pl/item586991055_figure_twister_z_magnesami_magnetyczny_akup.html I szczerze NIE POLECAM !!!!!!!! Ja może jeszcze raz w siebie zainwestuję :P i kupię sobie cosik takiego : http://www.allegro.pl/item584263548_najnizsza_cena_na_twister_z_licznikiem_kalorii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczął się weekend, to trochę mi lepiej :P robiłam remanent na NK i jakoś tak usunęłam parę osób ze znajomych. M.In. tę Hanię co się kiedyś z nami odchudzała i ... prezesową. Już zajrzała do mnie, zobaczyć kto to śmiała ją usunąć :O no nie wiem... w sumie, nie mam z nią kontaktu, na dzień dzisiejszy nic nas nie łączy... jem, jem,jem piję, piję, piję nie ćwiczę jeszcze coś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zamówiłam tego twista :) Ale teraz będę cienka w pasie :P A Wy - podżerające leniuchy - będziecie miały w talii po półtora metra :P Dodam jeszcze , ze wreszcie przysłali mi maskę borowinowa na cellulita i tłuszczyk i dziś będzie premiera stepowania w obrzydliwie czarnej borowinie :P Jesoooooooooo !!!!!!!! jaka ja będę niedługo wszędzie cienka :P A Wy se żryjcie te swoje tłuste kiełbachy, zapijajcie obrzydliwym pifkiem tudzież innym ankoholem :) i zagryzajcie ciachami z mega kaloryczną bitą śmietaniorą :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam Kicia :) mamy XXI wiek ...... teraz moze Was coś z prezesową łączyć :P i będziecie nawet miały swoje prawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dzisiejszy może nic Was nie łączy , ale wspólna przeszłość też się przecież liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą też się zastanawiałam nad zakończeniem paru związków z NK ....... kilka dziewuch np. było z nami bardzo bardzo krótko, od dawna nie widziałam, żeby choćby wchodziły w mój profil ...... zapomniały o mnie france jedne , czy cóś ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupencje !!!!! piszcie !!!! macie szansę na zaczęcie nowej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile przytyłyscie przez ostatnie 10 minut :P Lolka to pewnie nawet ze 2 razy więcej po tym swoim drinczeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój lalalala nic sie nie dzieje lalalala nikt sie nie bawi lalalala wszyscy sie nudza lalalala :P :P :P :P :P Majka Słonko jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ psiteczki :) MAJKA- ja nie utyłam :p bo na rowerku pedałowałam własnie :p Odpisałam już ci :) DZIEWCZYNKI to ja za godzinkę winko otwieram i czekam na polanie na rogu zadowolonej mordy :D i ryczacej gęby😭 krasnali do polewnia juz zwerbowałam nawet szpieg z krainy deszczowców powiedział że te chmury porwie i zrobi nam 30 stopni wiec robimy babskie party w bikini :D albo i bez :p jak któras woli :D więc do chańska na rogu :D/😭 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Ale powoli zbieram się na stepa 😭 wysmaruję się dziś borowiną :) powinnam po kilku tygodniach być od tego cośka pare cm mniejsza :P chudsza znaczy :P i odcellulitowana :P i w ogóle gładka jak jedwab :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE LASECZKI !!! MAJKA a co to za cudo ta borowinówka, ja też za godzinkę zbieram się na stepa:P mam nadzieję, że plany mi się nie zmienią :P Jadłospisy dziś wydrukowałam i mam zamiar przyłożyć się do stosowania :P:P:P I całuski ślę, podajcie przepis na wiosnę z pięknym słoneczkiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×