Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

halo halo .... odbiór .... byłam na wieczornej oblucji .... Lola, polej i mnie, ale tak bez oszukiwania i od serca ... i z karniaczkiem :P co by mi się lepij czekało na mojego pana niemiłościwego :P Mafinko :) dobrze, że już jesteś, bo u nas źle sie dziać zaczeło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie źle?? Majeczko zycie popiprzone jest i na to nie mamy wplywu... ale fajnie ze mamy to miejsce... Wiem dziewczyny ze macie problemy.... ale nie pozwolmy umrzec naszemu pierdutowi:D Na dniach pierwse dzieciatko topikowe nam sie pojawi....:D:D:D:D trzeba sie cieszyc:D:D:D:D Kasiuniu:D:D:D Cioteczki tzymaja kciuki:D:D:D Lola polejesz naszej Majeczce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje piękne:) Melduję się jako pierwsza i do wspólnej kawki zapraszam. Dzisiaj mija 2 lata odkąd jestem z Krzyśkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam i melduje sie ja tez z kawunia Tija same sobie wypijemy ta kaweczke Ja cos nie mogłam w nocy spac juz koło pierwszej zasełam chyba tak kawa na mnie działa bo popołodniu wypiłam Macie juz koncepcje jakie placki bedziecie piekły jak macie jakie fajne a nie wymyslane przepisy to napiszcie na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) ja chyba nie upiekę nic, jakoś nie mam nastroju na te święta i nawet nie myślę o tym że został tylko tydzień. Moja sytuacja z Krzyśkiem wygląda tak że cały czas stara się mnie przekonać że kocha mnie nad życie i jestem dla niego wszystkim, jednak z racji tej że kara musi być długa i uciążliwa to jeszcze trochę musi się pomęczyć bo inaczej niczego się nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłl..............ja też piję kawke....zreszta jak zwykle rano...!!! Spałam dzisiaj 12 godz.SZOK!!!!! Męczyłam sie przez cały tydzień i od 3-4 witałam wschody słońca,a dzisiaj pobiłam rekord w spaniu!!!! TIJKA...........wszystko będzie dobrze ....napewno nie raz to już pewenie słyszałaś......i napewno tych świąt nie spędzisz sama z dziećmi tylko jeszcze z jedną ukochaną Ci osobą............potrafimy wybaczać ,ale nie koniecznie zapominać doznanych krzywd przez .....wydawało by się najkochańszą osobę .......ale życie idzie dalej i my też👄❤️ Ja ciast nie piekę ,bo przyznaję się bez bicia za leniwa jestem i wolę kupić niż swój czas i życie nad wypiekami marnować(sory jeśli kogoś uraziłam)mam taką panią która jest super kucharką i gotuje po różnych imprezach wieć jak ją poprosze to upiecze mi tylko co sobie wymarzę....!!!! Wystarczy że musze gotowaniem sie zajać i pasztet upiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna :) zaraz lecę po kawkę :) Tija :) a ja mam dziś 12 rocznicę ślubu :) i też różnie życiu bywało :) no ale ciągle jesteśmy razem i mam nadzieję trwać w tym jak najdłuzej się da :) kurnia .... głupia miłość .... ale czasami taaaka fajna 😍 Nawiązując do tematu ...... Pimach :) bedzie dobrze !!!!!!! 👄 Na święta nie mam zamiaru robić z siebie wariata :P najpierw człowiek to robi dniami i nocami, a potem trzeba to zeżrec ... i jeszcze sie narzeka .... bezsens. Ja się raczej w pieczenie bawić nie będę, bo moja mama już coś i tak popiecze. I wystarczy. A nawet za dużo będzie. No moze murzynko-piernik, bo dzieci lubia, a i poleżeć pare dni spokojnie moze. Ze żarełka to ja preferuję swojskie mięsko, juz sie pekluje, mężuś uwędzi. Ja dorzucę karkóweczkę z piekarnika. No i może jakieś ze 2-3 sałatki. Pyszna jest ziemniaczana. Prosta w wykonaniu, ale mi smakuje bardzo. Polecam :) Na śniadaniu będe mieć pewnie tradycyjnie całą rodzinę i potrwa to do popołudnia, a oni zjedzą wszystko, co im sie postawi:) Pozostaje wyjazd do teściowej i po świętach. Dzieciaki pewnie zechcą udka, wiec znowu piekarnik się kłania. A mąż i tak w świeta otworzy knajpke, wiec sama w domu żrec nie bede ....... za dużo :P Ciekawe jak tam Kasiunia :) Jak myślicie, toczy sie jeszcze, czy już jest w 2 kawałkach :) A mi zepsuł sie telefon ..... kuźwa, najpierw 1 przycisk za bardzo reagował, a teraz jeszcze głośniki wysiadły ... a ma troche ponad pół roku dopiero !!!!!!!!!!! Muszę go do serwisu odesłać. Tymczasowo mężus dał mi jakiś zapasowy firmowy, ale nie lubie innych sprzetów i sie tylko meczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :) SERUM - ja też sobie dziś nieźle pospałam, ale aż tyle ;) TOWARZYSZKI PIJACZKI :classic_cool: - jak tam po nocnej balandze wirtualnej :D TIJA, PIMACH - no dziewczyny, nie bądzcie takie OSTATECZNE - jeszcze tyle życia przed wami i myślę, że większych problemów ;) oczywiście, pewne rzeczy dobrze jest ustalić na początku, ale jestem pewna, że można się dogadać :) MYSZKA - dzień dobry, ranny ptaszku kawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:D Fajnie ze jestescie..... 😍 kac jest, ale żołądkowy... bo sie śliwek najadłam...:P:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- dozgonnej miłosci i kochajcie sie po wieki jak dwa wariaty 👄❤️👄 dziewczynki ja zdycham nie dosc że @ to jeszcze wczoraj na kiełbasce z grila pierdzielnełam zembem o zab i wyleciała mi plomba w 6 i pekła na pół i cholera jak nic w środe czeka mnie wyrwanie :( bo pewnie nic juz z nią nie zrobi :( na szczescie ibuprom pomaga :) Dzisiaj mam jeszcze zebranie u młodego wrrrr będę zapierdzielac w te i wewte do szkoły jak idotka :o normalnie wyc do ksiezyca mi sie chce :O kurwa jak ja nie lubie poniedziałków :O dziewczynki uciekam glawe myć co bym ludzia przypominała :o na zebraniu buziolki wpadnę wieczorkiem :) 👄❤️👄 dla wszystkich👄❤️👄 dla wszystkich👄❤️👄 dla wszystkich👄❤️👄 👄❤️👄❤️👄 dla wszystkich👄❤️👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) życzę Tobie i Twojemu połówkowi samych szczęśliwych dni, bez burz i zawirowań😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja. Ja 12 rocznicę ślubu przerabiałam w lipcu. A razem jesteśmy już prawie 16 lat. Powiem Wam,że na początku często dochodziło do spięc, bo tak to jest jak się złączą dwa uparciuchy. A teraz dotarliśmy się i rzadko są burze a jak już to góra 1 dzień trzaskania drzwiami i obrażania. Ja tam wolę potrzaskac i się wydrzec a mój M nie odzywa się. Tija także tak to czasem bywa ale jak się ludzie kochają to jakoś te zawirowania się przetrwa i u Was też tak będzie. Majka wszystkiego naj,naj,naj. Pozdrawiam nocne pijaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja padam na przysłowiowy pysk :oPo zebranku ok jesli chodzi o oceny młodego tylko bardzo długo trwało bo było głównie o zielonej szkole Mężuś jutro jedzie do krakowa i wraca w czwartek ale na mazurki dobije dopiero w piątek bo ja już jadę w środę z tesciami więc klikac mi tu kochane bo nie wiem czy mnie latoros do kompa da się dopchac bym coś wam klikneła :O KICIA- normalnie mniej tam oko na mojego w tym Kraku czy sie dobrze sprawuje hihihihih:D jak by co to lej po pysku ile wlezie i wszędzie tez no moze z wyjatkiem jajec bo to to wiadonmo jeszcze mi się przyda hihihi:D A co u was dziewuszki wieczorowa porą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ty to uwazaj co piszesz do Kici, bo ona umie lać po mordzie jak mało kto:D:D:D:D:D no to pijemy cos czy spac idziemy na smutno:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA :P bo ci więcej nic nie opowiem w przypływie szczerości!! :P DO2Do - jak chcesz to sie zaopiekuję tym twoim przystojniakiem, ale czemu miałabym go bić?!? :P ja tam nie lubię przemocy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj browarkuję, nawpierdzielałam się na obiado - kolację i poprawiam piwem, oglądałam Kod da Vinci, podobał się wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no własnie mi oznajmił że chyba nie jedzie bo mu sie nie chce albo się ciebie wystraszył :) Nie ale tak serio to chcielismy razem jechac wiec przełozył sobie spotkanko :D Tak wiec KICIA jaka wódzię już zacznij chłodzic bo pewnie niebawem do Kraka zawitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia tak to jest jak sie pije piwka litrowe:P Lola dawaj, rusz sie!!!! ja pije strongbow - takie piwo reedsowe:D łapiesz sie Kiciak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - ja juz wiele razy widziałm i stwierdzam że ja nawet lubie ten filmik :) Kuźwa ale mnie napad głodzili łapie :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie kochane......ja dzis podziekuje......jutro mam duzo roboty ale moge z wami posiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i psitki kochane mi smaka narobiłyście :p Chłop w wannie a ja sobie drinusia zrobiłam :p z pana tadzia i colki i limonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKa - u mnie to co w sercu to i na języku, nieważne czy jestem czeźwa czy nie :P taki typ DWa Tyskie poproszę :D DO2DO - no to czekam na ciebie z otwartymi ramiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×