Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

KOLOROWYCH SNÓW KOBITKI 👄 -----------------------------$$$$$$$ -----------------------$$$$$$$ .......* -----------------$$$$$$$$......:* ------------$$$$$$$$$.............* --------$$$$$$$$$$......* -----$$$$$$$$$$....................* ---$$$$$$$$$$.......... * --$$$$$$$$$....................* -$$$$$$$$$........* $$$$$$$$$.....................* $$$$$$$$$......*.......* -$$$$$$$$$..................* --$$$$$$$$$..... * ---$$$$$$$$$ ...........* -----$$$$$$$$$...............* -------$$$$$$$$$....* -----------$$$$$$$$$...............* ---------------$$$$$$$$$......* --------------------$$$$$$$$$.........* --------------------------$$$$$$$$$$$ ..........? ......_/|_ ....... .(\' \" \" ()... .....>,\"< .......(\"( \'o\' , )... ............?....(\")(\")(,,...._/|_ ...?......................... >,\"< ****** ***DOBRANOC ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka częstuję (\'\'\'\'\'\'\'\'\')o,>,\\_/> :D na miły poczatek dnia i uciekam pranko wstawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.............jak miło sie rozpisałyście 👄 DONIA.............trzymam kciuki żeby sie udało❤️ A ja jestem od wczoraj po poprawce operacji tzn. teraz to już po drugiej ,ale nie takiej masakrycznej.......podobno po tej ma być już tylko lepiej.......tylko teraz kiedy ciepło mam zapuchnięte oko i ledwo na nie widzę....ale cierp ciało jak sie chciało....nie ma to tamto.............a i jeszcze poszłam po bandzie i zrobiłam sobie laser CO2 na moje stare łapy....!!!! bo miałam takie brązowe plamki na dłoniach .....ja to nazywam plamami starczymi i teraz mam spalone zewnętrzne dłonie i pieką mnie jak cholera. DO 2 DO .....współczuje utraty kochanego pupila...............już widzę siebie w takiej sytuacji ...koszmar...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć trochę się ubzryngolliłam wczoraj, bo tych piw to parę wypiłam .. :O a z depresją to było tak, poszłam do lekarza i opowiedziałam mu jak się czuję, a on zlecil badania, bo to może być tarczyca, ale okazało sie, że jestem zdrowa jak koń, to lekarz powiedział, że to może depresja, bo ja już tak mam dość długo. Ale to się podobno dobrze leczy ;) a tipsy nie są AŻ TAAAKIE jak u Joli, przesadziłam, tylko w klikaniu trochę zawadzają ;) A jak tam kafka > ? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- dzieki 👄 KICIA- ano pije się ,pije :D (\'\'\'\'\'\'\'\')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam chwilowo bo muszę synka na kontrolke wrzucić bo lekcję robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich:), ale dużo napisałyście, w nocy topik się rozkręcił, ja padam o 20 wiec wiec nawet gdybym miała możliwość bym nie pisała, donia trzymam kciuki aby się udało, podobnie za do2do,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ---- co się stało ?? Pies Ci zaginął?? Muszę nadrobić zaległości.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- ano niestety :( ABSTARKCJONISTKA- ty nie trzymaj tylko nam fluidki ślij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do, moge wszystko wam przesłac , ale sama wiesz że jak bardzo się czegos chce to wkońcu wyjdzie ale trzeba trochę cierpliwości, albo odwrotnie jak się nie chce to też wyjdzie tylko szybciej :P ja teraz jestem w bardzo nieciekawej sutuacji, bo prawdopodobnie wracamy do kraju podkoniec czerwca i bedę musiała zrezygnoać z pracy, a nikt nie zatrudni mnie na nowo w 6 miesiacu ciaży, a bedzie pewnie juz widoczna, wiec zostane z niczym jedyne wyjście iśc na zasiłek, w sumie na wyjazd sami się zdecydowaliśmy na początku roku, i nie miałam zamiaru zachodzić w ciąże, wiec jest troche pod górkę , ale mam nadzieje że jakoś to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiedziałam że jak dzień jest super to skończy się chujnią:O A więc wykłuciłam się z dentystą bo ten zębol co mnie bolał został zaplabowany i dzisiaj trach na tosciku z ziarnami plaba wyleciała i pęk ponownie normalnie lata mi biedak cały ale na szczęscie nie boli włozyłam do srodka kawałek watki aby mi sie tam nic nie dostało :o i dentyste opierdzieliłam bo mi źle zęba zrobiła i tyle :O Zapisałam sie w sobote na usunięcie i mam nadzieję że dam radę i trupem nie padnę :o boję się jak cholera :oi trzęse portkami :O Jak na ironie to bedzie drugie wyrwanie w moim życiu :o pierwsze było w wieku 20 lat:o i jak na ironie też 6 :o normalnie zesram sie w gacie znieczulenie pewnie tez mi nie pomoze mam nadzieje że nie zemdleję bo 10 lat temu zemdlałam ( wiem wiem :D panikara jestem ).Ale tłumaczę sobie tak i tak zębole musze miec zdrowe bo jak się okarze że zaskoczę hihihi..>:D wiadomo bocian trzaskał skrzydłem że ho,ho....hihiihih:D... to dopiero bym miała jak by mnie zębol zaczoł bolec no nie :O ABSTRAKCJONISTKA- kochana to może ty im na pare miesiecy czmychcnij na zwolnienie i już zawsze kasiora ci leciec bedzie :) A co na zwolnieniu jestes to do rodziny możesz sobie lecieć :) hihii:D Bedzie dobrze zobaczysz i dzieciaczki tez pomoga bo juz sa duże :D będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LACHONY MOJE KOCHANE!!!!!!!!!!! URODZIŁAM 9 KWIETNIA O 1.20 MAŁA WAŻYŁA 3480 , 54 CM. PORÓD OKROPNY (PRZEZ POŁOŻNĄ) DUŻO GORSZY NIZ PIERWSZY (A MYŚLAŁAM ŻE GORZEJ SIE NIE DA) Zuzia jest swietna, ale mamy wielki problem- najpierw mój syn a dzis mąż zachorował na szkarlatynę. Więc apeluję do Was gorąco trzymajcie kciuki żeby Zuzia nie zachorowała. Boję się bardzo. Szkarlatyna u noworodka kilkudniowego to nic fajnego narazie bede do Was wpadac sporadycznie ale niedługo wróce na dobre:) :) :) :) bardzo dziękuje za komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ucałuj Zuziaczka i synka niech do zdrowia wraca szybciorkiem no i dzielnego tatusia też :) i pisz w wolnnych chwilach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki😘 Kasiunia❤️❤️❤️ wielkie gratulacje, też bym chciała zobaczyć zdjęcie Twojej małej, ale nie wiedzieć czemu nie mam Cię w znajomych na nk. Tu moje pytanie: czy ty jesteś w naszym profilu utworzonym przez Do2do? bo nie mogę Cię tam znaleźć? Do2do❤️ przykro mi z powodu waszego psiaka Wczoraj pożegnałam swojego brata, moja córa straszie płakała, aż się wszystkim udzieliło. Mam nadzieję że te pół roku szybko minie i szczie do nas wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie za chwilę trafi COŚ!!!!!! zeżarło mi posta😭 Witam dziewuszki👄 teraz nie poklikam ,bo nie mogę. TIJA.........nasza Kasiunia jest w NK pod numerem 18-stym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia to dla Ciebie....😘 😘 😘 ...no i oczywiście dla Zuzi 😍 …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*} …{ *~*~ * URODZIN 100 LAT ~* ) …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ Witam całe Lachonarium 🌻 …… … /_________________\\ Wszystkiego najlepszego!!!!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS Kochana dlas Ciebie również wszystkiego co najlepsze 😍 100 Lat !! :) …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*} …{ *~*~ * URODZIN 100 LAT ~* ) …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ Wszystkiego najlepszego!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do ❤️ ja niedawno wyrywałam zęba i pamietam to jako ogólny koszmar, chyba bym wolała aby mnie uspali , ząb mnie nie bolał przed wyrwaniem a po to spuchła i bolało jak cholera przez 3 dni, ale mam juz to za sobą i teraz mnie już nie bedzie bolałał , Ciebie to pewnie nie bedzie bolał i wszystko bedzie dobrze wiec bądź dzielna 👄 kasiunia ❤️, super że napisałam , jeszcze raz gratulacje i duzo zdrówka dla twoich maluszków wliczjąc męża, wszysko będzie dobrze❤️ mama dzieki, juz też chciałam bym mieć wszystko za soba ale jak narazie jade do kraju na miesiąc urlopu mam nadzije ze odpoczn ei wszystko bedzie wydawało mi sie prostrze👄 pozdrawiam wszyskie laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( pierwszy post mi gdzieś przepadł mam nadzieje że drugi dojdzie choc jest znacznie mniejszy, dziś mam nadzieje że nie bedę pisała sama do siebie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼H🌼E🌼J🌼 Kobitki wy moje witam Was gorąco:D Ja i mój samosiowy opatrunek w zębie( czytaj kawalatek płatka kosmetycznego :D) Jak narazie nie boli tylko jak wyjmę opatrunek to lata na wszystkie strony ,więc mam nadzieje że wyrwie mi go jutro szybko i bezbolesnie :DOkazało sie że nie tylko mi tam zęba schrzanili ale i mojej koleżanki chłopu Normalnie dentysta sadysta :o Wczoraj mój braciszek przyleciał z Japoni :) i oznajmił mi i rodzica na dzieńdobry że za 1.5-2 lata wyprowadza się na stałe do Japoni :O normalnie juz wyobrażam sobie chlipanie mojej mamy :o Mało tego przyjmie chyba jej nazwisko bo moje panieńskie cięszko im wymówic :o i tu trafił w mego tate bo mój braciszek jest przedłuzeniem rodu :) Z jednej strony go rozumie bo od dziecka był zafascynowany Japonia i on tłumaczy to tym że chcieli by dziecko i nie chce by tu w Polsce z niego szydzili :o Po mimo że mieszkamy w stolicy i jest tu duzo cudzoziemców to jednak sama byłam światkiem jak mojej przyszłej szwagierce dokuczali:o i wyzywali od pimpongów to przykre bo ona to wszystko rozumiała :oMaja plan mieszkac około 20 minut od Tokio nad oceanem ( jak na foteczkach to faktycznie ślicznie ) w takiej dzielnicy gdzie jest dużo amerykanów wiec sa białe twarze :D Braciszek jest komentatorem sportowym więc może uda mu sie tam tez załapac do tej samej stacji w której pracuje ( Ero...Spo..)Nie wiem sama co o tym myślec na pewno bedzie mi go brakowało no ale siła go nie zatrzymamy bo karzdy ma tylko jedno zycie i ma prawo przezyć je tak jak chce :) Szkoda tylko że to tak daleko :o No ale z drugiej strony będę miała gdzie na wakacje jeździć :DCo prawda zapowiedziałam mu że jak by tylko cos działo sie z rodzicami to mam to w dupie na jak ale ma natychmiast przylatywać bo to nasi wspólni rodzice :)Oj troche wam sie rospisałam ale musiałam to wywalic z siebie :O TIJA- jak na ironie Twój wyjechał a mój przyjechał :o zZo baczysz wszystko bedzie ok i ani się obejrzycie pół roku szybko zleci i będzie już razem z wami :) Wiem że nie jest to wyjazd turystyczny :o ale zobaczysz czas szybciorem zleci musicie sie trzymac razem 👄 ABSTRAKCJONISTKA- to mnie teraz nastraszyłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×