Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 wiatam wszystkich u mnie za oknem lekkie zachmurzenie, i zimno, juz mam końcowe odliczanie bo zostalo 2 dni:D, majka ❤️ naraszcie przyzwoicie cos napisałaś, i mialam co poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiedziałam, ze mnie tu nie lubią 😭 napisałam, ze topik jest tylko mój, bo od wczoraj nikt nic nie pisał oprócz mnie :( Chos widziałam niektóre na NK :P pewnie klikałyście france jedne :P na gg ...... Abstrakcjonistko 👄 Lolka !!!! zadupie ... zadupie ..... też sie napisałaś, ze heja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!!!!!!!!!!!!!!! Lolka na tych swoich wyspach angielskich chyba gacie za oknem wywiesiła, bo słonce aż do mnie ucieklo i mi teraz pieknie świeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kwestia odchudzania w ogóle Was już nie interesuje!!! liczyłam że rzucicie się na mnie jak sępy z tej okazji że tak ślicznie przytyłam, ale chuj!!! przeliczyłam się... tylko moja towarzyszka niedoli, Szczęśliwa zechciała to zauważyć i z satysfakcją skopała leżącego :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj caly dzien prawie na samych sokach i w luzku przed snem tak sobie wymyslalam co dzis zjem........mowie wam jakie mi smakolyki do glowy przychodzily........a dzis znow soki i bialko w kazdej postaci......poza tym upieklam sobiechleb z otrebow i jedna kromke dziennie........i odziwo jestem pelna,,,,tylko te wieczory......normalnie zalamka......a ten dupek wie ze ja sie glodze to jeszcze wcoraj przed snem mowi do mnie.....kotku jak idziesz do kuchni przynies mi czekolade........i juz mi sie piesc zaciskala,ale opanowalam sie.........co do jazdy autkiem to super sprawa......az mi sie po nocach sni.........mysle,ze bedzie ze mnie kierowca.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa......ja nie napisalam do ktorego maja........świnia.........nienawidze cie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijus droga 👄 a co ja mam Ci dodatkowe kilogramki wypominać jak u mnie nie lepiej ? A Szczęśliwa to sobie nawet kopenhaską zapowiedziała !! Lolka z kolei już wogóle pisze jak chce i co chce :P Ale po co ja to w ogóle tu piszę skoro i tak mnie tu wszyscy prawie ignorują 😭 moge tak sobie tu przyłazić, śpiewać tra la la .... , gadać co mi sie zechce ..... mnie tu przecież tak naprawde nie ma 😭 ide rozwiesić na sznurkach swoje mega biustonosze, niech zasłonią to słońce za oknem :( ono mi nie jest dziś potrzebne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:D powiem Ci w sekrecie że jeśli teraz masz tylko dwa kilo do tyłu, a szerze powiedziawszy niesądżę:p, to i tak do końca maja nie dasz rady 30kg schudnąć!!! i po co ta ściema??? wszystkie jesteśmy pasibrzuchy, a już najgorsze że na dodatek lubimy sobie golnąć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka.majka......pierdziajka...... a swoja droga to wczoraj mialam takie wiatry ze sie nie dziwie,ze wam slonce zaszlo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te stopke to w styczniu dodalam i naprawde mialam dobre checi......wiem wiem....dobrymi checiami to pieklo wybrukowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jak puściła z armaty to się niż atmosferyczny cofnął z nad wysp brytyjskich na nasz piękny kraj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... hmmmm .... stwierdzam, ze bycie dla innych powietrzem to naprawde absorbujące zajęcie :P I jakie pożyteczne !!!!!!!!! mozna sobie pisać co sie chce , a i tak nikt na to nie zwróci uwagi :O totalna bezstresowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mi sprzeda jakis towar,ktorego jeszcze nie bralam.......to dawaj......hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA........................NO CO TY CHOLERO SLEPA JESTES..........PRZECIEZ CI NAPISALAM......MAJKA PIERDZIAJKA........ JAK MOSZESZ WATPIC W MILOSC MĄ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz mogę sobie powiedzieć, ze mam po co życ !!!!!!!!!!!!! wreszcie po 100 latach zaczęłam stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta................a zauwazyla moze ktora pipa,ze ja ostatnio wszystkie stronki koncze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×