Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lola :) Ty mendo !!! ja Cię też stale i niezmiennie 😍 Tylko mnie wkurwiasz jak tak niesystematycznie piszesz :P a ten ostatni wpis na stronie to ze mnie na Ciebie przelazł ... od pewnego czasu ja tak miałam :P masz karę naturalną widocznie :classic_cool: Abstrakcjonistko :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) a mogłyby Ci te hormony tak pobuzować, żeby mi z 5 kilo jeszcze spadło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK ...I JUZ SPIERDOLIŁY GDZIES.........TA CALA TABELA TO PEWNIE JEDNA WIELKA SCIEMA.......MYDLENIE OCZU.........W REALU SIE OKAZE,ZE JA NAJCHUDSZA Z WAS......PADALCE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:p nie wiem czy się cieszysz, ale nadal tu jestem tylko nową farbę na łepetynę kładłam bo coś mi się siwizna sypie okrutnie:p Majeczko ja Cię ajlawiu do bólu i nie rozumiem dlaczego Ty w ogóle w to wątpisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola wredoto jedna co ja mogę mieć i do kogo, zauważyłam tylko fakty i mi one zupelnie nie przeszkadzaja , bo jeszcze chudy suchar jestem :o, ale pewnie sie to niedługo zmieni wiec bedę was gonic w kilogramach, teraz jade do teściowej ktora pewnie mnie podkarmi, i mam nadzieje że z kilogramami dowcip mi się wyostrzy i bede mogla odgryść się złośliwcom:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przynajmniej wiem ze z wami wszystko oki, jak sobie tak przysrywacie:P Majka ty dzis jakas marudna... co ci?? nie bylo nic w nocy??:P Szczesliwa ja tez myslalam o kopenhaskiej - chociaz zawsze bylam preciwna takim dietą , ale nie moge od tego poniedzialku.... Kicia heloł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie robie kopenhaskie od dzisiaj zaczełam 5-6 razy dziennie jeśc jak wróbel i bedę codziennei ćwiczyc 60 min na rowerku. 7,30 pół sereka + 2 wafla ryżowe 10,00 jogurt mały z otrębami 11,15 gruszka 13,30 mięsko gotowane z warzywami 15,45 jabłko 18,00 pół serka i co jak tak sie bee żywić to schudne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinko będe na obiady może miesa zmieniać ale ja tak moge codziennie aby mi sie wygląd poprawił i zeby waga mniej pokazywała, mam zapewnienie od koleżanki że to działa i jak bede grzeczna to do 9.07 na liczniku 75 zobacze wiec jakby gra warta świeczki. W lipcu/sierpniu jade na wczasy a 15 sierpnia mam wesele w rodzinnie i musze takiej jednej ciotce gula ruszyć ale robie to przedewszystkim dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie spoko, wiem ze Ty dasz rade tak jesc i uda ci sie!!! Ja narazie wracam do nie jedzenia po 18. Od maja dorzuce cos jeszcze... moze bieganie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabski dyplomata wizytujący pierwszy raz USA był na obiedzie w Departamencie Stanu. Wielki Emir nie byl przyzwyczajony do takiej ilości soli w jedzeniu (frytki, sery, salami) więc co chwila wysyłał swojego służącego Abdula po szklankę wody. Raz po raz Abdul zrywał sie i wracał z pełna szklanką, aż pewnego razu wrócił z pustymi rękami. - Abdul, synu brzydkiego wielbłąda, gdzie moja woda?? - zażądał wyjaśnień Wielki Emir! - Tysiąckrotne przeprosiny, O Najjaśniejszy! - wyjąkał załamany Abdul. - Biały człowiek siedzi na studni! Żona do lekko zawianego mężna: - Czy może być coś gorszego od chlania?! - Tak, pragnienie... Farmer wezwał weterynarza do swojego konia, który zachorzał. Weterynarz zbadał konia i rzecze; - Pański koń zaraził się paskudnym wirusem! masz tu pan lekarstwo. Trzeba mu je dawać przez trzy najbliższe dni. Za trzy dni przyjadę. Jeśli mu się nie poprawi trzeba będzie go uśpić. Tę rozmowę usłyszała świnia. Pierwszego dnia koń dostał lekarstwo, ale nic mu się nie poprawiło. Świnia podeszła do niego i mówi; - Dawaj, dawaj! Wstawaj!!! Drugiego dnia to samo - lekarstwo nie poprawiło samopoczucia konia. - Wstawaj! - nakrzyczała na konia świnia. - Jak nie wstaniesz to Cię uśpią! Trzeciego dnia koniowi znowu dali lekarstwo. Znowu bez żadnego rezultatu. Przyszedł weterynarz i mówi: - Niestety nie mamy wyboru!. Koń jest zarażony wirusem, który może się przenieść na pozostałe konie! Usłyszawszy to świnia pobiegła do konia i mówi: - Wstawaj!!! Weterynarz ju przyszedł! Ostatnia Twoja szansa! Teraz albo nigdy! Wstawaj!!! A koń ostatnim wysiłkiem woli podniósł się na nogi i truchtem oddalił się na koniec pastwiska. - Boszsz.... To cud!!! - krzyknął farmer zobaczywszy oddalającego się konika. - Musimy to oblać!!! Z tej okazji zarżniemy świnię! Morał: - Nigdy się nie wtrącaj w nie swoje sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja na chwilkę jak pozwolicie :P co do latania po pokoju i dzieci ..... odkąd moje dzieci zaczęły świadomie widziec to na co patrzą zostały wyprowadzone do innego pokoju :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ahahahahaha:D:D:D:D:D:D to mu powiedz ze teraz bedziesz sie bawila z tatusiem:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dziwne ale przy swojej córce spokojnie sie rozbieram, wiadomo ze sym juzj est za duży i to facet i on bardziej się wstydzi niz ja jak czasem zajrzy do łazienki a mamusia pod prysznicem, a mój M. do syna mówi czasem aby mam nie przeszkadzal bo bedziemy sie kochać i dyskutować na tematy dla dorosłych , oczywiscie i tak zamykamy sypialnie, ale nikt sie do niej nie dobija, podobnie jest jak sobie razem leżymy z M w wannie, i czlowiek sie nie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Was KOCHANE :) tęskno mi do was bardzo no ale jeszcze tylko do niedzieli i będę mogła klikać :D pichce teraz obiadek bo dzisiaj znów prosto po szkole w kosciele ,I jeszcze jakos krzywo spałam bo reka mnie boli i plecy normalnie mnie połamało na stare lata :) Kochane uciekam was teraz nadrobić i spróbuję poklikac wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×