Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No jak to skąd? On jej powiedział. Próbowal się z nia rozstać, ale ... Nie wyszło. Uczucie było za sile... Jakie to wzruszające... Wiecie, strasznie bałam się powiedziec mu, zeby się wyprowadził i zastanowił, czego cche, a najlepiej dorósł. Ale czuję, ze to słuszna decyzja, bo on nie ma gdzie pójść i strasznie mu tym skomplikowalam zycie. Paniusia mieszka z rodzicami, jest 30 panna. I nawet jest w jego znajomych na NK. Wrr. Rodzice sie na niego wsciekli, ale pewnie i tak go przyjmą, tyle, ze mają dwa pokoje, więc troche ciasnawo. A co do dyrekcji... pan dyr sam miał romans w pracy. O tym tez wie, jako jedyny się domyslił. Więc chyba specjalnie nie potepia. Tym bardziej, ze wie o mojej ciązy. Nawet nam proponowal pomoc z Bialymstokiem z kliniką, bo on tam kiedys pracował. Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach bardzo dobrze zrobilas, ze mu spokojnie powiedzialas zeby sie wyniosl👄. Jestes soooooper Babeczka👄. Teraz dbaj o siebie i odpoczywaj. 👄 dla Antka👄.... wiem ze to marne pocieszenie, ale jest kilka wariatek na tej ziemi ktore chetnie sie zajma ta szmata, wystarczy twoje jedno słowo:D. A to ze poszlas o psychologa to akurat było bardzo mądre👄 a tak wogole DZIEN DOBRY🌼 u mnie piekna pooda, tylko wieje, Lola sie pewno znowu grochowki najadla i daje w rure:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zapomnialam wam napisac WYGRALAM W TOTKA!!!!!!!!!!! cale 5 funtow 40 pi:P dwa tygodnie temu wygralam 7:P Pimach.... ja cie podziwiam..... ale i rozumiem ze teraz spokoj najbardziej w cenie.......ale ja bym tej koorwie narobila przy doopie.....ale tak jak dziewczyny pisaly, ze latwo sie pisze.... ale ja jestem impulsywana.....same ale:P PAMIETAJ ZE CIE KOCHAMY👄 i ANTKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie .....MAFINKA ma św. racje pare wariatek w naszej postaci zajmnie sie tym i owym ,ale tylko za twoją zgodą....już nawet przegladałam znajomych twojego M ,ale nie widzę tam żadnej panny Aleksandry????!!!!no chyba że to nie ta z gg,ale spoko na razie damy jej spokój ,ale wystarczy jeden gest ,a tak jej życie uprzykszymy że odechce sie pindzie cudzych mężów....franca jedna!!! Z tego co piszesz to rzeczywiście skomplikowało sie troche twojemu M z ta wyprowadzka....!!!życze mu ze by jego właśni rodzice nie przyjeli pod dach...!!! a swoja drogą (nikogo broń boże nie chce obrazić) panna ma 30-stkę i jeszcze nikogo do tej pory nie złapała na ten dziki seks???!!! zastanawiające ,ze do tej pory nie znalazł sie amator jej wdzięków.....moze ona tylko dobrze DAJE???!!! i NIC PO ZATYM???!!! a w zwiazku to nie wystarcza.....jest ważne ,ale nie najważniejsze...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na kąferęcji :o wczoraj 12 godz, jak wyszłam 9.30 to wróciłam 21.30, nogi mnie tak bolą i głowa :O PIMACH - jestem z tobą, ale nie będę się rozpisywać, bo bym powtórzyła wszystko po dziewczynach. Ale jestem i czuwam :classic_cool: jakby co to wiesz, wystarczy zawołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja ekspresowo bo sie wnerwiłam PIMACH- to ta ola bożek u niego w znajomych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł słit babeczki 👄 Ja w skrócie, bo wiecie, że jak się rozpędzę to krótko nie umiem:P Pimach 👄 teraz to ja o niczym innym myśleć nie mogę jak o Twojej sytuacji .... Kuźwa, silna babeczka jesteś, pełen podziw i padam do nóg. Dobrze zrobiłas, zwłaszcza , że jak sama napisałaś masz teraz względny spokój i jasną sytuację 👄 Dziewuchy, Wy to chyba w służbach specjalnych pracujecie :P Jak wynalazłyście męża Pimach w NK ????? 👄 Wiem, że będe sie za to w piekle żywym ogniem smażyć, ale .... co by to było jakby tak nagle jakis ktoś na ten przykład, tak .... ale tak zupełnie przypadkiem ... :p napisał wiadomości do wszystkich znajomych owej panny opisując jaka to ona jedyna w swoim rodzaju jest??? Może znalazłoby sie jeszcze kilku łasych na jej względy? :P No i do znajomych mężusia też by się zdało coś skrobnąć ? Niech wiedzą jakiego mają fajnego znajomego :P Bo swoimi rodzicami to myśle , ze by sie oni nie przejęli ... Ale to tylko taki nieprzemyślany pomysł jest .... Wszystko zależy od Pimach 👄 Bo jakby to było pisane z konta fikcyjnego jeszcze by może tem chamidlak posądził o to naszą Pimach i miałaby jeszcze wiecej poszarganych nerwów .... A tak w ogóle to ja też bym chętnie zobaczyła na własne oczy te 2 cuda świata :p tylko nie wiem jak ich znaleźć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA..........pomysł pierwsza klasa 👄 jak by co jestem chętna do akcji.....trzeba dziwce dać czadu niech pozna smak zemsty i niech sie cieszy ze nie urodziła sie w czasach gdzie spalili by ją na stosie....!!!! Ja niestety drinkuje z M i nie wiem jak to sie moze skonczyć!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wyscie ją wyropiły? Matko, toz Wy lepsze niż najlepsze Ormo jestescie. I jak Wam się podoba moja rywalka? Mój m postanowił szukać mmieszkania, wyglada mi to troche na granie na zwłokę, Wrocił radosny jak skowronek na wiosnę, podobno dlatego, ze mnie widzi. Chyba musze mu umowic wizyte u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po co płacic za lekarza podeslij go nam to my wszystkie juz mu takie pranie mózgownicy trzasniemy że bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu moge kurwa w glowie poukladac!!!!!! lola mi pomoze:D a ta szmata... szmata jak szmata..... do jednego sie nadaje i na smietnik Pimach ..... my naprawde jestemy taka mieszanka, ze strach:D👄 Kicia pewnie ze idz, tylko sie nie utytłaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, to wiele wyjasnia. Chatki szuka, bo mu kazałam iść w siną dal pomyslec czego chce od zycia, a nie wzdychac mi tu i wyc do księżyca za ową wywloką. Doszlam do wniosku, ze jak sie chłopina potuła, to doceni co miał i wróci na kolanach, a jak nie... cóż, wywłoka przejmie pranko, prasowanko itp. No chyba zartujesz, dziś przysmyczył sobie kurczaka z rozna na obiad. A że panna mieszka z rodzicami, to sprawa sie odrobinke komplikuje. Chyba traci grunt pod nogami, po chodzi i gitare. I o to chodzi, niech doceni, co traci. I dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 Słonko ! To ten chamidlak jeszcze nie zabrał swoich piernatów? Bo się pogubiłam :O Jak mu powiedziałaś, ze ma sie dziś wyprowadzic i on sie na to zgodził to niech spada !!! Najlepiej w delegację do wa-wy jakąś :P Nie powinien być z Tobą pod jednym dachem choćby jednej nocy. A co Ty hotel prowadzisz? Czy przytułek dla bezdomnych? Potrafił sobie kurewkę znaleźć? Miał gdzie ją rżnać? To i niech sobie teraz poradzi !!! Ma rodziców, kumpli , no i zapewne koleżanki ... Może go ktoś przygarnie? Znam takich ..... najpierw sie zgadzają, potem udają, ze przepraszają .... uśpią czujność, wzbudzą nadzieję, no i oczywiscie dalej robią swoje ... Krótka piłka - dla Ciebie był szok niech i on ma kubeł zimnej wody na ten durny łep !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 Ale się porobiło, ja myślę że facet już się zastanowił. Pewnie nie spodziewał się,że tak sprawę na ostrzu noża postawisz. A moze liczy na to że Cię jakoś udobrucha? Trzymam kciuki za Ciebie i Antka i Podziwiam za taki odważny krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka38, własnie przed rodzicami sie chowa, bo im powiedziałam i była wielka obraza majestetu. Rezczy jeszcze nie zabrał, bo niby szuka mieszkania, ale cos mi się wydaje, ze bierze mnie pod włos. Ale będę twarda. Ta wywłoka z nim pracuje, więc i tak jestem na skazanej pozycji. Poza tym ja w ciazy, a ona szczuplutka itp. Oczywiście co może zrobić chłop w takiej syt? Walnąc 4 piwka i reszte wódeczki i pójść spac. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallołłł pipki👄 a dzisiaj do południa zostałam sama (w domku) M pojechał na ryby ,syn też a młoda od piątku siedzi w Poznaniu. Z wczorajszego drinkowania NICI ...!!! przy pierwszym rozbolał mnie żołądek i koniec .....poszłam spać. PIMACH.........moze wprowadzić w życie pomysł MAJKI ???? jak sie jej wszyscy znajomi dowiedzą ,a może i nawet współpracownicy to sie flądra zwolni ,bo jej będzie wstyd......!!!! AŻ MNIE KORCI😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo weszłam na NK ,a tam NIESPODZIANKA..........pani ola bożek weszła na mój profil wczoraj o godz.21,57.......bidulka nidziła się!!!! nie znalazła sobie na ten czas żadnego "pukacza" A może załozymy temat na kafe "ola bożek "miejscowość" i puścimy temat do publicznej obróbki ,a później wyślemy jej link????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lachoneczki ja wlasnie pichce obiadek PIMACH skarbie jestem z Toba jak trzeba bedzie to ja do kobiet sie dolacze i mu damy popalic👄 Umnie słoneczko za oknem ale wieje halny zycze miłej niedzieli wszystkim kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) ja pierdziele, ja się was boję. nie daj Bóg, jakbym co s przeskrobała to chyba na Alaskę albo Sołowki musiałabym przed waszym gniewem uciekać! ale spoko, tak trzymać i nie odpuszczać!!! :classic_cool: piękny dzień, aż nie wiem co z nim zrobić. przekroczyłam magiczną liczbę 70... ale kurwa w górę! ja pierdolę, ja pierdolę, ja pierdolę!!!! 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o 😠 😡 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, widzisz jaka bidulka. Pewnie nie ma pojęcia, skąd to zainteresowanie jej osoba. Moze liczy na życzenia urodzinowe, które ma w maju. Tego dnia bede lezała plackiem w łóżku, żeby czsem Antek nie urodził sie w tym samym dniu, co ta wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane agentki od spraw beznadziejnych 😘 Serum :) ta wywłoka też u mnie na profilu gościła wczoraj, bo chociaż nie miałam wczoraj czasu do Was napisać to nie odmówiłam sobie przyjemności obejrzenia tego śmiecia. Powiem uczciwie, że sama mam ochotę skopać jej suchą dupę, a jeszcze lepiej jej pseudo moralność zmieszać z błotem pisząc wiadomość do wszystkich jej znajomych począwszy od koleżanek ze szkolnej ławki a kończąc nawet na jej babci jeśli tylko ma profil na nk. Pimach❤️ Twojego starego to chciałam na krzywej wieży powiesić za jaja, a nie za krzywe jaja:D:D:D Jedno jest pewne! nikomu jeszcze nie udało się zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu i ona jeszcze doczeka się swojej pokuty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) proszę pozwól nam rozprawić się z tą suką. Obiecujemy że zrobimy to w białych rękawiczkach tak żebyś nie miała z tego powodu nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×