Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lolu, chciałabym miec Twoją stanowczość i zdecydowanie, a ja mietka jestem. Siedze i becze. To mi ostatnio najlepiej wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- Koniec kotek z płaczem!!!!!!!!!!!!!!!Dopierdalamy kurwie jakiem tu stoje a dziewczyny pewnie razem ze mna to zrobia :D A twojm chłopem ( bo to jeszcze twój chłop) zajmiemy się potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj mnie po rogach z byla zona robil i sie dowiedzialam to nie bylo zmiluj sie ........spakowalam walizki i tyle mnie widzial.......wylam po nocach ale nie bede z siebie byle kogo robic i nie pozwole zeby mnie byle prostak poniewieral.......latal jak głupek za mna potem ,blagal ,prosil,dzwonil zebym do niego wrocila.......nawet nie liczylam ze tak sie zachowa......ryczal jak dziecko........zycie jest jedno i ma wiele do zaoferowania.........wez sie puknij w glowe i wypierdol tego smiecia chocby zaraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam to napisac... podaj nazwe firmy... mowie ci WYPIERDOL go z domu!!!!!!!!!!! Anka nosisz swoj najwiekszy skarb pod sercem - DBAJ DO CHOLERY O SIEBIE!!!!! Nie jestes mieczak!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlazłam na lewe konto siostrzenicy i przelukałam jej profil i wiecie co ona ma chyba siostre bliźniaczke bo sa dwie dziewczyny o tym samym nazwisku co ona w twej samej klasie muzycznej :o Kuzwa ja bym na serio walneła jakies konto by zobaczyc co ona za foty w nk ma :o może jest tam i ten padale c pimach to by jakis dowodzik był kuzwa jak mnie ta panna wkurwia PIMACH dziewczyny zdzaiłajmy coś :o :DJakiem wrednoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- i jeszcze jedno :) Sory że pytam :o ale kto to jest Agnieszka baklarska?! bo macie ja wszyscy troje w znajomych :o Może ona by podsuneła adres?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach dziewczyno mogę sobie tylko wyobrazic co przeżywasz. Ale pamiętaj dziecko jest najważniejsze.I nie płacz on zrozumie co traci ,dotrze to do niego wcześniej czy później. Nie mogę tylko zrozumiec tego że przez tak długi czas staraliście się o to dzieciątko, tyle przeszliście i teraz kiedy się udało on ostawia taki numer. Teraz kiedy go najbardziej potrzebujesz. Dla mnie to jest chore. Ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie kochane mAAm to ja tylko z forum gdzie gadam z kumpela bo mieszka teraz poza warszawa i jest w ciazy :) Udało jej się 4 miesiace temu :)A mi Jeszcze nie :)Ale napewno sie kiedys uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, błagam, nie narozrabiajcie, bo ja nie mam juz siły na kolejna porcje awantury. Dopiero co odłozyłam słuchawke po uroczej rozmowie z m i cały brzuch mnie boli. Az sie boje, czy to nie skurcze... Znam jego hasło na NK, wiec poogladałam jej zdjecia, tam sa pieski, kotki i kumpelki, nic kompromitujacego. Jeszcze raz prosze, nie szalejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnij jej jakas bajke ze sie znacie:P Pimach potrzeba nam cos z tego- numer komorki, gg, nazwa firmy... cokolwiek...👄mozesz podac na nk, tak bedzie bezpieczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podobnego zdania co Lola tzn. jeśli teraz on porządnie nie poczuje konsekwencji swojego czynu to jestem pewna że prędzej czy później zrobi to znowu, jeśli nie z tą wywłoką to z inną. Pisałaś Pimach że to on jest tu najbardziej winien i zgadzam się z Tobą, co nie znaczy że jej nie należy się nauczka. Gdyby nie miała bladego pojęcia o Tobie to co innego, byłaby wtedy taką samą ofiarą Twojego gada jak Ty. Ale ona wie o wszystkim i nie przeszkadzało jej to, a dla mnie to oznacza że jest ostatnią suką i szmatą. Z tego co widziałam ona wśród swoich znajomych ma kogoś o tym samym nazwisku co Twoje panieńskie więc domyślam się że to ktoś z Twojej rodziny. Może ta osoba by Ci pomogła. Dziewczyny mówią żeby zrobić drakę na jej osiedlu czy nawet w klatce w której mieszka, może to i nie głupi pomysł, ale związany z ryzykiem, a w Twoim stanie to raczej niewskazane. Takim akcjom zawsze towarzyszy dużo negatywnych emocji. Wiem że zemsta zawsze najlepiej smakuje na zimno więc myślę że całą strategię trzeba dobrze przemyśleć i wtedy działać. Jedno jest pewne, starego powinnaś pogonić, bo jeśli nawet tym mu ułatwisz spotykanie z niż to nie ma co płakać bo nie jest Ciebie wart i tyle, jeśli jednak będzie musiał włożyć trochę wysiłku w to żeby cię odzyskać to na następny raz dobrze się zastanowi zanim odwali Ci taki numer. Aneczko tu masz grono dziewczyn, które zawsze pomogą Ci tak jak tylko będą mogły i potrafiły😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj pimach...........moze lepiej obudz sie juz,bo tak sie sklada ze jestes w ciazy i to o dziecku powinnas teraz myslec........tatus olał was z gory na dol i ma wazniejsze sprawy na glowie........niech chociaz matka mysli o dziecku......nie obraz sie ale ta cala sytuacja jest prosta jak drut............i moim zdaniem powinnas realistycznie spojzec na to wszystko........trzymasz pod dachem wroga ,ktorego nic nie obchodzisz!!!!!!!!!!!!mnie nie odchodzi ani ten lewy fiut,ani ta jego panienka,mnie obchodzsz ty i maly......i we łbie mi sie nie miesci,ze tak dlugo na to pozwalasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, Pimach go kocha i dlatego to takie trudne dla niej. A po drugie to w końcu są ze sobą 16 lat to kawal czasu. Nie dziwię się że trudna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- wierz chyba bez skrupułów wywal wszystkie jego rzeczy za drzwi zmieniaj zamki i w nosie niech sie dobija niech spi choc by na przystanku niech mu kto w nocy dupsko przetrzepie , niech pocierpi jak ty i po chuj jeszcze cie przez tel neka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja bym jejdnak jej w domu rabanu narobiła bo może ona jest nie swiadoma i mysli ze wy tylko mieszkacie razem a miedzy wami nic juz nie jest czort wie co jej pogadał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa no tak.......no przeciez ona go kocha..........a no to moze niech posprzata ,spakuje sie i jemu odda mieszkanie bo on sie tak bidak męczy.......a sama z dzieckiem na dworzec........no bo przeciez ona go kocha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go wcale nie bronie, piszę tylko że rozumiem Pimach dlaczego się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie robcie ze mnie jakies dziwaczki co to nic nie rozumie....ja tez placze,tez przezywam i tez kocham,,ale nie jestem ślepa.........facet to swinia.....jak mu nie pokazesz ze szanujesz sama siebie to on napewno nie bedzie cie szanowal.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spokojnie bez nerwów ;) Bo jeszcze brakuje byśmy my sie pokłuciły i obraziły wzajemnie na siebie :) Jak to mówią Łzy mówią o krzywdzie, jeszcze czas radości przyjdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie,,,,,,,,nie ma takiego sposobu zebym ja sie na was obrazila..........kocham was bardzo i wiem,ze wy tez mnie i szczerosc jest dla mnie nawazniejsza.....wiem ze na was mozna polegac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie watpi ze trudno jest przekreslic 16 lat, ale on to zrobil, i zachowuje sie jak kat.... wykorzystuje slabosci pimach... glownie milosc do niego.... tylko jezeli go potraktuje jak smiecia, to czegos go to moze nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny FACECI TO CHUJE .................czego byście nie zrobily czy PIMACH to i tak nie bedzie miało wiekszego skutku jak juz coś sie urodzi w główce to KONIEC ....po trupach do celu.................mam bardzo ładny przykład. W mojej \"zaprzyjaźnionej\" knajpce ....robiliśmy tam wazne uroczystości rodzinne i dobrze znałam właścicieli................pan właściciel zakochał sie w jakiejś pannie i juz prawie sie rozwodził kiedy jego zona zaszłą z nim w ciąży( mały ma teraz 6 lat) Najstarsza córka jest na 2 roku studiów ,a młodsza w 3 klasie liceum.......i ta ciąża skomplikowała troche ten rozwód....wiec wykazał dobry gest i został z żona,ale rok temu jego panna wyszła za mąż i a on biedaczysko KUTAS JEDEN.......z rozpaczy dwa dni po jej ślubie POWIESIŁ SIE...... rok temu 2 dni przed walentynkami z ROZPACZY!!!! a nie myślał FRANCOL że ma małego synka i właśnie on najbardziej potrzebuje teraz ojca.....widocznie jego miłość była silniejsza GŁUPEK......a żeby było weselej to w środe był jego pogrzeb,a w sobotę mieli miec uroczystość na którą byli zaproszeni juz goście 20-stej rocznicy ślubi.... Moze nie wszyscy faceci sa tacy sami ale 90 % mysli kutasem i KONIEC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie wlosy na dark bronze......scielam grzywke.....i kupilam steper........duzy nie moze sie napatrzec na mnie.......wygladam hot.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×