Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Wstawać śpiory !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na nogach od 6, wiec i Wam pospać nie dam :P Pimach👄 no właśnie ...... nie walczy ....... To nie o to chodzi, zeby go od razu z domu pogonic bez prawa do powrotu, ale żeby nie prosić go o łaskę. Nie ulega wątpliwości, ze niezależnie od jego miłostek jesteście razem 16 lat i spodziewacie sie lada tydzień upragnionego dziecka. Żaden porządny chłop nie zostawiłby żony w takiej sytuacji dla jakiejś pindy, czy moze raczej własnego egoizmu. Miał kilka miesiecy na uświadomienie sobie kto i co jest dla niego w życiu najważniejsze. I na zakończenie któregoś związku. Albo przynajmniej rozwiazanie tego problemu z Tobą i ustalenie jakichś cywilizowanych kroków na przyszłość. Gdyby myślał mózgiem a nie fiutem, zawalczyłby o Was, spróbowałby coś uratować, choćby dla przyzwoitości. A nawet jakbyście nie mieli już być razem to powinien Ci to juz dawno powiedzieć i nie pozwolić, zebyć sie w takim stanie denerwowała, czy łudziła. Wiem, że kochasz męża, wiec Cie od razu przepraszam, ale jak dla mnie to jest poprostu ostatni cham, prymityw , nie warty tego, byś mu prała , gotowała i dogadzała do końca swojego życia. Chyba, ze teraz jest dopiero w spóźnionej fazie analizy swojego zycia i dotrze do niego, co traci. A traci cos, co doceni dopiero na starość, jak przestanie być atrakcyjny dla kogokolwiek - kochającą kobiete i pierworodnego syna. No ale wtedy juz sie czasu nie cofnie. Pisz tutaj o wszystkim co Cię meczy, a na pewno nie pozostawimy Cię samej. Może piszę to teraz w swoim imieniu, ale myśle, ze parę dziewuch na pewno będzie mieć podobne zdanie ..... Jeśli będziesz potrzebowała JAKIEJKOLWIEK pomocy - wal jak w dym. No może poza pilnowaniem Maluszka, bo na to odległość nie pozwala :) 👄 Lolka !!!! Farbowana poczwaro !!!! Wiesz, ze ja Cie zawsze i do bólu 😍 ale to napiszę ......... Aleś walnęła Serum komentarz pod fotką !!!! Suczka ????!!!! Chyba ździebko przegięłas ...... co innego pisanie tu, między nami, a co innego tam, gdzie czytają ludzie z różnym poczuciem humoru !!!!! Nie wiem jak Serum, ale ja bym takiego podpisu pod zdjęciem nie chciała .... mam w znajomych swoją dyrekcję, męża, na mój profil zaglądają uczniowie, że o \"życzliwych inaczej\" osobach nie wspomnę. No i mam w znajomych swoje dzieci ..... nie chciałabym, zeby przeczytały cos takiego o swojej mamie .... Mam nadzieje, że sie nie obrazisz :) Jeśli tak to bardzo bardzo sorki. Wiesz, że Cie uwielbiam czytać, ale jednak nie cały świat ma takie poczucie humoru .... 👄👄👄 A te poranne \"lachociągi\" były dobre :) ja niestety dzis rano nie dałam rady, bo do pracy sie spieszyłam :P Na razie spadam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty krytykantko......moze masz racje.....ale nie znalazlam innego slowa,a wygadala tak seksi,ze ......... ale chyba zmienie dzieki za konstruktywny opieerdol...... a gdzie reszta suczek????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!! Mordo niewyparzyna 👄👄👄 Cieszę sie, ze mnie zrozumiałaś :) A to jak Serum wygląda na tej fotce to ja sama sobie pod nosem powiedziałam :P seksi to za mało powiedziane ... ale ta kotka na gorącym dachu to wypisz-wymaluj ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotkji ja w pranku siedze bo za godzinke na zakupki z młodym smigam bo mi dziecie urosło i muszę kurtałke i bucirki mu kupić w sportoeym bo za miesiąc ma zielona szkołe :o PIMACH- kotek a ja tam wierzę że przyjdzie i to na kolanach tylko teraz chce pokazać jaki to on jest wazny ...wstydzi sie przyznac że by nie było widac jak jego meska duma po d u p i e dostaje :) Zgadzam się z MAJKA w 100%:) Buziolki dla was 👄👄 A co do komen. na NK to powiem wam że mój malzonek 2 dni sie jarał i piórami obrastał po waszych opisikach typu ..miniam..minam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesooooooo czytam czytam.... jestem na 243 i nie mogę wyjść ze złości...... PiMach Kochana jestem z Tobą..... i uwierz mi, wiem jak gorzko smakuje taka sytuacja......muszę jeszcze poczytać :):) dziewczyny kocham Was 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 245 i jestem jak najbardziej za propozycją kici na nowy topik.... jak ona ma .. OLa Bożek.... dokończę czytać.... i zakładam fikcyjne konto by ja zobaczyć......siiijuulejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje słoneczka🖐️ Ja tylko na chwilkę byście wiedziały że o Was myślę, ale niestety choroba zmogła mnie na całego i biorę kolejny antybiotyk. Leżę w łóżku jak betka i nie mam za bardzo siły rękoma ruszać. Krzyś wziął wolne i skacze wkoło nas bo Wiki też chora no i młodym trzeba się zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta dziekuję z miłe komentarze ...kochane jesteście 👄ale ja juz stara i gruba dupa jestem i mam wobec siebie trochę wiecej samokrytyki......i wiem jak wygladam😭w końcu już niedługo przekroczę magiczną 40-stkę.....!!!!! już dzień wcześniej wstawiłam fotkę ,ale po pół godzinie usunełam ,bo stwierdziłam że nie wypada,ale syn mi nakazał wstawić i koniec...!!!! i jak na grzeczną mamę posłuchałam. W weekend majowy nie bedzie mnie na kafe ,bo mam gości całe 4 dni. LOLA👄 ❤️ Ty wiesz za co !!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas pani AGATA KUBICZ MACZEL chce sie zapisac do naszek magicznej klasy.....zna ja ktoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to moja przyjaciolka,ale nie wiem dlaczego chce sie do nas zapisac......tzn pewnie dlatego ze jestesmy zarabiste,ale ja jej nawet nie mowilam o was.........wyrzucic....nie patrzec....bez litosci..........o swoich sprawach sama jej powiem,a o naszych wiemy tylko my...... serum w sumie to nie wiem za co,ale dzieki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest Mycha?? co tam piszczysz pod nosem?? Szczesliwa ja juz nie pisze ze ktos sie chce zapisac, bo to czesto sie zdarza.... statnio moj kolega chcial sie zapisac, musze sie spytac jego kobity czego on szukal w babskiej klasie??:P Serum ale z ciebie dupa nieziemska!!!!!! chcialabym tak dobrze wygladac w twoim wieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie na gg powiedziałm to samo Serum że za 10 lat też bym tak chciała wygladać! ale u mnie to nie możliwe bo ja już terazo 20 kg więcej waże:( a co bedzie za 10 lat???? o bożżżżżżże nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinko a powiedz mi jak tam Twoje majtochy? bo powiem ci ze ja jestem nadal zadowolona i nawet luźnijsze sie staja! tylko sie pocieszam ze to mi w cm ubywa a nie one sie rozciągają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojde w nich biegac to ludzie beda sie smiali??hmmmm moze pojde o 5 rano, wtedy sa pustki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak mnie nie ma to pisza , a jak się pojawiam od razu cisza w eterze się na pewno zrobi 😭 no ale medzić nie będe ... chcę tylko zameldować, ze jak zwykle wszystko robię z dużym zapasem czasowym ..... właśnie wymieniłam opony na letnie (w zeszłym roku robiłam to w czerwcu :) ), a teraz rozliczam się z podatku .... kurnia, nie pamiętam kiedy robiłam to 29 kwietnia .... bo zawsze wysyłałam pita 30 kwietnia popołudniu :P Na tamat wyglądu i ćwiczeń sie wolę nie wypowiadać ...... mam kilka świeżych fotek ..... MASAKRA !!!!!!! jeśli tak wyglądam na żywo, to wyglądam tragicznie !!!! I od dzis możecie mi mówic \"kołek\" ....... okazuje sie, ze mam kwadratowy łeb!!!!!! Normalnie na wszystkich zdjęciach sterczy mi u góry koska rubika !!!!!! Poza tym brzuch sterczy, opony -giganty, że aż sie z tym źle czuję :)A do tego mam w czerwcu 20 lecie matury i organizujemy spotkanko, na którym miałam być laska :O Postanowiłam, ze od dzis obowiązuje mnie woda z cytryna i 4 razy dziennie lisć sałaty ... jak zasłużę 😭 i już teraz wiem, że tak nie dam rady 😭 JAk ja Wam zazdroszczę zaparcia i silnej woli !!!! Szczęśliwa !!!!! normalnie jesteś cudo !!!! A Serum? Wyobraziłam sobie siebie na masce samochodu .... toż przecież lakier by popękał, a sadło zasłoniłoby całą karoserie 😭 POMOCY !!!!!!! No i juz nie zrzędzę, lecę kończyć pita :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!! A mnie tu nie było, jak to sie wszystko odbywało. Pimach serduszko Ty moje, trzymaj się cieplutko a jak tylko będziesz miała cynk o\"\"szkoleniu\" w W-wie to pisz mi na NK co i gdzie, już ja sobie wejściówkę załatwię jako \"szkoleniowiec\" i tej pindusi takie szkolenie zorganizuję że na zawsze ode chce się jej obcych chłopów bałamucić. Dziewczątka, ja mam teraz tak rzadki dostęp do kompa że aż wstyd, chyba sobie koperty i znaczki kupię i słać będę listy do Was takie zwykłe, pisane. Szkoda gadać. Zero szacunku dla mnie starszej osoby, ale to na dłuższe wypociny. Póki co Pimach kochana, nie daj się. Musze się cofnąć o parę stron i wczuć w temat, bo nie kumam od czego sie zaczęło. Dobrze że zajrzałam dzisiaj na NK, Do2Do wysłała mi info. KOchana dzięki serdeczne, bo tak to bym nic nie wiedziała. O i już musze zmykać, ale pamiętajcie Ilove do bólu. ABS 👄 mam na nadzieję że chociaż u Ciebie wszystko Okey ? Zawsze wiedziałam że męskie nasienie to świńskie nasienie, że jak sie tylko spuści z oczu to hulaj dusza piekła nie ma, oni zawsze myslą tylko czubaszkiem, hormony im mózg zżerają, a te pindy naokoło zamiast mieć świadomość zajęty nie tykaj to specjalnie tak działają, żeby innej kobicie krzywdę zrobić. Co za los i czasy nadeszły kurdele bele bele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×