Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mafinka jeszcze nie czytałam :) to nie wiem bo ja wam napisałam co mi na NK przesłała :) Kotki moje uciekam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, na razie nie ma szkolenia, ale jak tylko się dowiem, że jedzie i gdzie, zaraz Cie zawiadomie. A nie bedzie to klopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka👄 U mnie od ran grzeje słonko i można na golasa latać po ogrodzie ,ale to jutro,bo dziś jeszcze dzień pracy. Jakoś tak nie mam nastroju i wstałam ze smutna minką ,a nie wiem czym jest to spowodowane????!!!! Tak ogólnie czuje sie zmęczona i mam wrażenie że mi sie baterie wyczerpały,a tu jeszcze goście...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski... :) otworzyłam lewe oko, prawe oko i już jestem ... :) pije kawkę....w Wawie chłodniej ale słonko świeci....:):) A co u Was?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ..... normalnie nie mogę... !! jak ja Was lubię 😍 ...np.: tą Majeczkę, która chce żyć na liściu sałaty...Majka Ty nie pitol ... :) bo laska jesteś i już... Chłop dumny i pęką z zachwytu, że ma taką kobitkę przy sobie... :) a co do zabiegów kosmetycznych Majeczkoto ja ....tak lekko i z przymrużeniem oka...na razie wystarcza mi krem nawilżający i raz na rok oczyszczanie... :):)😘 Serum :):):) a Ty kochaniutka jesteś The Best!! Prawdziwa Polska BusinessWoman :):) 😘 ... spadam na nk coś wkleić... Buźźźźźźźki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lachony czy mnie ktos jeszcze pamięta???????? melduje że powoli zaczynam walkę z nadmiarem kiogramów chce znowu dopiąć sie w swoje spodnie (mało realne). Ogólnie w ciązy przytyłam 33 kilo (BEZ KOMENTARZA) możecie mnie wpisac do tabelki było (rok temu) ........54 JEST TERAZ..............75 cel 1.......................65 cel 2........................60 cel 3........................54 narazie nie moge bardzo restrykcyjnie sie odchudzac bo karmie Zuze piersia, ale koniec z obżeraniem sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski👄 Serum hmmm tak se pomslalam... ze jak bedziesz miala zdjecie na tym mostku na golasa to mozesz nam pokazac... Sama napisalas o bieganiu na golasa po ogrodzie:P👄 Mama 👄 Pimach ty sie nie pytaj czy dla Do2do to problem obserwacja twojego m, bo nasza szanowna Kulezanka juz nawet noktowizor zakupila...:D:P Kasiunia jak dobrze Cie widzieć👄Nie chce być nachalna....ALE KIEDY BEDA NOWE ZDJECIA ZUZI???? 👄 Lola sorałka ale nie dałam rady wieczorem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Kasiunia :) teraz nie odchudzanko, a dzidzia najważniejsza ! Daj sobie troszkę czasu a zobaczysz, że na początek choć parę kilo ucieknie w siną dal. No a dalej to już wiesz co robić :) A jak Maleństwo? Jeszcze dużo spi, czy już koncerciki daje? :) Pimach 👄 :) No to sie m faktycznie poczuł do obowiązku ..... najwyższa pora coś dla swojej rodziny wreszcie zrobić ..... Szkoda, że z wa-wy nie jestem, bo bym mogła za zmiennika na czatach stac :) już ja bym tę francę \"niechcący\" szturchneła :P Do2do :) wiedziałam, że na Ciebie zawsze mozna liczyć :) A jak Twoje sprawy? Już się cos wyjaśniło? Napisz koniecznie !!! 👄 Tija :) NIE UMIERAJ !!!!!! :) zdrowiej szybko i goń mnie do chudniecia, bo ja normalnie czuje jakbym pączkowała ..... co rusz to w nowym miejscu coś mi wystaje 😭 Do2do :) wiedziałam, że na Ciebie zawsze mozna liczyć :) Lolka !!!!!!! 👄 Mafinko 👄 Ory !!! 👄👄👄 nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam co napisałaś .... przemoc domowa względem Ciebie ?!!!!! 👄👄 Serum 👄 ja mam dziś tak samo jak Ty ..... tylko, ze mi sie tak jakiś czas temu zaczęło .... niby nic, a jednak coś gryzie od środka :( Mama:) no niestety, ale mój m o mnie zazdrosny raczej nie jest ..... kiedys stwierdził, ze przy moich poglądach na znaczenie rodziny i małżeństwa zdrada w moim wykonaniu na pewno mu nie grozi, wiec nie musi sie wysilać :( I żadne maseczki ani inne cuda tego niestety nie zmienią :O No i przypomniałaś mi, że tydzień temu obiecałam sobie poniedziałki piękności sobie robić ... i dupa w tym tygodniu była :( Myszko :) wytrzeźwiałaś? :) Mycha :) Kończysz wreszcie pisac tę prace ? A lekarstwa zakupowe na doły i stresy doszły? :) Doni coś tu dawo nie było ...... i Mimozki ...... Kicia to sie chociaż usprawiedliwiła :) Pominęłam kogoś ????? Idę sie dołować .... pewnie dobrze mi to pójdzie, bo dodatkowo zmęczona po nocy jestem. Kawe z rana walnełam i teraz mi spanie odeszło ... ale pewno wróci na radzie pedag. którą nam dziś przed wolnym zrobili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko ..... jak myślicie, czy okoliczność, w której dzieciaki rysują mi na masce samochodu serca i odbijają swoje łapy to odpowiedni moment na umycie wozu, czy poczekać jeszcze troche, aż mi "brudas" napisza ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ... wiedzialam ..... wiedziałam ...... jak tylko ja sie pojawie od razu wszyscy uciekają 😭 a miałam wcale sie dziś nie odzywać i byłoby dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie👄 kochane a ja z Mychą od dzisiaj ruszyłyśmy ze zdrowym odchudzanie tzn. 5x mało żarełka i gubienie kg 1/1,5 na tydzień:) Mamy 3 miesiące i cel schuść 10-13 kg!!!!! no i oczyiście codziennie 690 min ćwiczeń!!!! Czy ktoś sie dołacza do walki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka zaczekaj jeszcze troszę..... może jakoś ładnie napiszą....np. BRUDASKA...HI HI HI :):) PAMIETACIE JAK PISAŁAM o zawodach Córci,,, i że zajęła IV miejsce.... / przynajmniej nie było gorzej niż rok temu -- też IV/... wrzucę zaraz fotki na nk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko- póki rysują serduszka -NIE MYJ! jest to bardzo romantyczny symbol i nie ma co sie czarowac nie często widziany Zuzia spac generalnie lubi ale tylko przy maminym cycu (teraz wyjątkowo spi w łóżeczku- ja sie tym delektuje, bo bardzo rzadko sie to zdarza) . Ale ostatnio mój maż wygania mnie z domu i sam sie nią zajmuje i ona jemu nie płacze- taka zołza mała. do2do nie mam jak dodac zdjec bo gdzies mi wsiąkł program do zmniejszania zdjęć (tamto dodałam z komórki) no i oczywiscie majeczko wiem ze dzidzia najważniejsza, poza tym jak sie karmi to jest mega apetyt, ale musze zapomniec o ciążowych słabosciach- mączne, tłuste, słodkie :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa i Mycha 3mam za Was kciuki... :) ... no i oczywiście piszcie jak spadaja te zbędne kilogramy... Kasiunia i Zuzia I😍 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pitusie :) Ja ekspresowo bo mam braciszka więc nie bardzo moge klikac :o KASIUNIA - jak chcesz to przeslij mi na meila Zuzie to ci zmiejsze i odesle to sobie niunie wklejsz :) dziewczynki zmykam bo mi tu z podełba gnojek braciszek luka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 👄 Poczekaj jeszcze troszkę z odchudzaniem ,znając Ciebie to z kilogramami rozprawisz się w mgnieniu oka. Z moim odchudzaniem na baker. jak 5 dni diety to potem 2 dni obrzarstwa i tak w kółko. Lola kompresik na główkę i piszu, piszu. Mówiłam wam,że mam zazdrośnika w domu i nie chce mnie puścić na wycieczkę 3 dniową, ale uwaga kobieca przebiegłość nie zna granic. JADĘ!!!!! A ile ja musiałam się nagłówkowac w jaki sposób go przekonac, i było obrażanie i kadzenie i przymilanie i czochranie ale opłacało się. ha,ha. Buźki dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już za wami tęknie jak pomyśe ze dopiero poczytam was w poniedzialek, chyba ze uda mi sie wieczorkiem pomachać wam zebyście wiedziały że od diety jeszcze nie umarłam! Pozdrawiam was wszystkie i życze udanego dłuższego o jeden dzień weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wyjeżdzającym życzę udanego weekendziku.... w domku śpiącym również udanego np.: z czochraniem... ??:) Pimach 3maj się Lalka :) jesteś Superrrrr Babka, dbaj o siebie i nie zamartwiaj się .......... Dziewczynki dla wszystkich słodkie buziaczki 😘 😘..... i dzięki za wpisy na nk...:) Ja nie wyjeżdzam.... najprawdopodobniej.....także weekend zapowiada mi się z laptopem, m., ...... dziecko wysłane do dziadków... :( :) można byłoby coś skombinować gdy ... jak to śpiewał Kazik: \" Wyjechali na wakacje, wszyscy nasi podopieczni...., gdy nie ma w domu dzieci to jesteśmy nie grzeczni...\" .......itd., itp. ale jakoś nie mam veny.... zobaczę jutro....może coś się skrzyknie ze znajomymi a tym czasem siijuulejterrr..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam zaleddwie kilka stron i jestem w szoku. Pimach naprawde na takiego faceta szkoda nerwów. Ja byłam swiadkiem podobnej sytuacji u nas w rodzinie małżenstwo z jednym dzieckiem, drugie w dreodze- końcóka ciąży, okazuje sie ze on prawie dwa lata prowadzi podwójne życie, dramat wielki, ale po jej stronie byli wpływowi tesciowie, kazali mu z dziwka zerwac kontakt i byc najlepszym mężem na świecie bo odetna mu kurek z kasą. I powiem wam ze teraz dwa lata od tych wydarzen wygladają na bardzo szczęsliwa rodzine, on jest zakochany w niej i dzieciach, ale ona jest juz inna, nie ufa tak i nie wierzy do końca ze ktos taki może sie zmienic Powiem wam ze ja nie mogłabym byc z kims kto mnie zdradził (chodziaz podobniez póki człowiek nie przeżyje takich tragedii to nie wie coby zrobił) ale nie potępiam jej. Dwójke dzieci jak sie ma wiatr w portfelu cieżko wychowac. Pimach narazie myśl tylko synku- bo to krew z twojej krwi, a facet ? na chuj ci taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pitusie kochane a co tu dzisiaj tak cichutko:o nikt nie pije???Przeciesz już łykent się zzaczął:D TIJA❤️EMMA❤️ dzięki to miłe przeczytac cos takieko zwłaszcza że za 2 miesiące mi 30 peknie:O👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×