Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a co do KITKI to oczywiście juz przerabiałyśmy ten temat ,bo MAFINKA podesłała wiadomosć ze p.Prezes sie odezwała.....oczywiście nie omiszkała znów napisac ze jej topik ....więc jak tak bardzo jest JEJ.....to właśnie ona powinna tknąc życie w niego ,a nie czekać aż wróci stara ekipa .....niech pisze i niech zacheca nowe osoby ,a nie spoczeła na laurach i ma nadzieję ze wrócimy przez sentyment....!!!! Nic nie robi w tym kierunku ,a wymaga od innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie troszkę lepiej, nie pada już ....:) za to wieje niemiłosiernie... :(:( Z tą Kitką ....zaczełam tak z ciekawości.....Faktem jest, że \"MÓJ TOPIK, MÓJ TOPIK\" ....\"JA WIEM WSZYSTKO NAJLEPIEJ\" itp......itd...... to jej słowa..... i jak mówi serum niech się postara...aby się kręciło....:) tyle, że mi to wisi......a jak już zobaczyłam FB.... to padłam, ....:) jakie to cwane, przebiegłe i grube.....:):)....SPECJALISTKA OD NIEŁĄCZENIA......chyba wody z sokiem...!! och!!! .... ale sobie pozwoliłam......:) nie przejmujcie się .... to już taka moja wrodzona złośliwość......ha ha ha wiecie co ??...korci mnie żeby zrobić sobie ponownie baleyage....:):) tak na samo lato...:) nie wiem tylko jak moje włosy to wytrzymaja... moja gadzina dzwoni właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA............a używaj sobie ....możemy na tym topiku pojeździć sobie na niej jak na starej kobyle,a co ....!!!! A co dzisiaj taka cisza???? moje wewnętrzne JA zaczyna sie po malutku budzic do życia mimo że u mnie akurat pada,ale ja na ten deszcz czekam już dwa tygodnie,bo mam dość podlewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ja dzisiaj zdycham bo @ nadchodzi i wszystko mnie boli :o Mój chłop wczoraj troche popił i 1 raz chyba od 10 lat sie po zygał ale nadal twierdzi że wypił 4 piwa , 1 szklaneczkę wiskacza z colca i jadł sajgonki :D Żal mi biedaka bo kiepsko rano wygladał ale nie była bym sobą jak bym fochów nie strzelała hihihihihihiih:) a co nie chcierpi :) jak sie pic nie umię:) MAMA- kotek jak bym słyszała siebie :) A co do niełaczenia wody z sokiem to ja bym chyba powiedziała piwa z sokiem :) bo przeciesz od czegos jej ta dupa rosła :) hihihi:) dziewczynki zmykam do garów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam mija popołudnie?? .....ja wróciłam dopiero do domku...... opony mam znienione ale jeździć nie mogę...:(:( przez ten moduł....do dupy z tym... :(muszę wziąć starego grata jutro.... pewnie rozkraczy mi się gdzieś na skrzyżowaniu...:( szajse... poczytam co nabazgrałyście.... Emma jak tam w Zakpcu?? ...a dowiedziałam sie, że w niedziele jest u nas, .... na terenie Fortów Bema..zlot Buldogów Francuskich,.... już po raz któryś tam.... :), no i moi napalili sie niemiłosiernie ....:) tak więc pewnie pójdziemy... wiecie, że mam takiego pieska... ?) wklejam link na stronę aby loooknąć...: http://www.zlotbuldogow.freehost.pl/index2.html Swoja drogą dziewczyny - warszawianki,....co Wy nato, możemy tam na miejscu się złapać...?? :):) oczywiście resztę też namawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się że wiatr wam zerwał linie energetyczne i od wczoraj od godz 17 nie macie prądu, bo inaczej nie potrafię wyjaśnić Waszej nieobecności na forum Wiecie że marynowana dynia ma tylko 10kal? to dla mnie dobra wiadomość bo ją bardzo lubię i mogę jeść bezkarnie. Niestety tylko kupną, bo sama nie umiem zrobić, ale jeśli któraś z Was ma przepis to ja poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, jakbys zgadła, nie miałam pradu od 8-20-tej. Jakas mega awaria. Myslalam, ze jajko zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to dla Ciebie!!! 😍 -----)----)-----)----) -------(--- (---- (--- ( ------ () --() -- () - () -------|| - || - -||--|| -----*~*~*~*~*~} -----@@@@@@@@ -----{~*~*~*~*~*} -----{~*~100lat*~} -----@@@@@@@@ ---------)---------( ---------)---------( --@@@@@@@@@@@ --{~*~*~*~*~*~*~*} --{~*~100lat~*~*~*} --{~*~*~*~*~*~*~*} --@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------( @@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {*~*~*1oo lat~**~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} @@@@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------( --_____,-----------,____ ---________________| WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!!! Cześć Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija Pimach Dzień dobry Lalki 🌻 Moja dalsza rodzinka, mieszkająca w Szwecji, zajada się dynią :):) Robią zupy, zapiekanki, grilowane, sałatki :) ... nawet jakąś mleczną zupę... Moja teściowa robi w marynacie octowej, ...ale to u nas chyba najpopularniejszy sposób..:) .. i najłatwiejszy... :)... taką w occie lubię.... w innej postaci nie jadłąm.....Jak będzie mój m. dzwonił do wuja na skape..... to poproszę też ciotkę..:) .... niech mi napisze jak przyżądza tę dynię..... a pozatym co słychać?? Pimach jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA - ❤️ wszystkiego, wszystkiego, wszystkiego naj, naj, naj i spełnienia marzeń ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 To taka mała rabatka niezabudek dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a poza tym nic :( MAMA - buldożki francuskie pierwsza klasa, oczywiście twoja (dobrze pamiętam, że to sunia?) najfajniejsza :) MAFINKA - 👄 LASKI spierdalam na robotu, bo mnie wywalą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko😘 wszystkiego naj naj z okazji twoich 17 urodzin. Też bym chciała tyle lat mieć hihihi🌻🌻🌻 a tak na marginesie to wygląda na to że jeszcze Cię nie mam na nk bo nie wyświetliły mi się Twoje urodzinki i tak się zastanawiam jak to się stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który masz numer w dzienniku Myszko? wydaje mi się że mam Was wszystkie, ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) te linie to wszystkim musiały się pozrywać, a co niektórych jeszcze nie podłączyli hihi:p Mama:) ja poproszę o wszelkie przepisy na dynie i najlepiej od razu na nk wkleić. Wprawdzie do sezonu dyniowego jeszcze pół roku, ale się przyda i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia..... no oczywiście, że dziewczynka - Beauty....:):) i zazdroszczę Ci troszkę, tego widoku Kijowa wiosną....... pięknie..... miłej pracki :) Tijka.... oki, co będę miała to wkleję...... widzę, że napaliłaś się ogromnie na dynie.... ....a ja dziś mam imprezkę......moja Mamcia dostała nominację do wyróżnienia i nagrody..... Położna- Oddziałowa Roku, po 42 latach pracy w zawodzie....w AM w Warszawie ..... inauguracja odbędzie się w Kongresowej w PKN a później imprezka w lokalu..nie wiem nawet gdzie....:) Jestem taka dumna, że aż mnie rozpiera.... popstrykamy fotki... to może coś wkleje na nk:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama:) gratulacje dla Twojej mamy i trzymam kciuki Co do dyni to wolałabym napalać się na cukinie w związku z jej kształtami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i z góry dzieki za zyczenia Mama dobry ten torcik mniam mniam Tija chciałabym miec 17 A pozatym moze spelni mi sie chociaz jedno zyczenie bylam sie pytac o prace jutro na 11 mam ale nic wiecej nie pisze zeby nie zapeszyć Prosze trzymac za mnie kciuki U mnie zimno jak cholera 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, a uwierzysz, ze dziś nie mam wody? !!!! Masakra, buduja mi niedaleko obwodnicę i az się boję, co jeszcze i na jak długo moge stracić. Mama, dobrze, choć sniło mi się, ze dostałam krwotok, krew lała mi się po nogach. Licze na to, ze sny sprawdzają się na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) z tego co wiem to krew w snach symbolizuje szczęście więc nie martw się i czekaj cierpliwie, jeszcze tylko miesiąc i facet Twojego życia będzie przy Tobie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nieźle przez pół dnia nikt nie znalazł czasu?? bomba... ja, jak widzicie wróciłam z wojaży, gdzie byłam to można zobaczyć na NK :D innych raportów nie przewiduję :) będzie tu kto dzisiaj?? mecze się już skończyły, wiem bo śledziłam oba :classic_cool: proszę wracać na łono!!! łono forum oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy pipy jesteście, normalnie zgłoszę chyba cały temat do usunięcia,bo po co on komu jak tylko z łaski się tu pokazujecie:p!!! Powiem tylko że Julinka jest rozkoszna, na pierwszy rzut oka można powiedzieć że noworodek bo waży tylko 4100g, ale zachowanie jak najbardziej ma pięciomiesięczniaka. Trzyma sobie grzechotkę, ogląda rączki, przewraca się z pleców na brzuch śmieje się w głos i gaworzy. Jest po prostu doskonała i bardzo dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć bobinki :) smaczna kawka? \\_/> ale dlaczego ja ją sama pij e?? TIJA 🌼 ratuj sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) o czym tu pisać, przecież nikogo się nie zmusi żeby tu z nami był, a dziewczyny wykorzystają wszystkie wymówki: -a to że zimno -a to że przesilenie wiosenne -a to że święta i przygotowania -a to że weekend -a to że wyjazd a teraz pewnie wymyślą że ciepło się zrobiło i wolą na świeżym powietrzu na rowerze jeździć niż kisić się przed kompem!!! wszystko nagle takie wysportowane się zrobi, a prawda jest taka że półdupki im rosną jak arbuzy:D żadna nie chce podjąć wyzwania i schudnąć razem ze mną, ale to nic ja w lato będę mogła się rozebrać do kostiumu [bikini już nie zaryzykuję:p] a one będą kisić swoje tłuste bebechy pod namiotami w rozmiarze 52 haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sama, nie sama. Ja też ja wypijam. Lece do kolezanki pozyczyc laktator. Macie jakies doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) ja używałam laktatora avent ręcznego i byłam bardzo zadowolona. Kupiłam go dopiero jak Igor miał 4 miesiące. Planowaliśmy wtedy weekendowy wyjazd nad może bez małego i chciałam mamie zostawić zapas mleka na cały ten czas i mi się udało. Trzeba tylko dobrze poczytać ulotkę i nauczyć się z niego korzystać no i nie zniechęcać się jak nie od razu będzie leciało mleko. Jak będziesz miała pytania to wal śmiało, odpowiem na wszystko co wiadomo mi w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×