Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej a jak o jedzeniu to ja schrupałam marchewkę z jabłkiem. Mniam.I więcej nic nie jem Majka wszystkiego naj,naj,naj.....lepszego!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ale puchy :( normalnie chyba sama z soba zaczne klikać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już musiałam wstać 😡 co za los :O dzień dobry, kto dzisiaj mi przy kafce > potowarzyszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłabym zapomniała PIMACH ja tez Ci gratuluje U mnie zapowiada sie słoneczny dzien a ja ide dziś na 12 godzin do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj spóźniłam się😭 spóźniłam sie i dziewczyny wypiły kawusie ... Witam was Słońca. Ale w nocy mnie suszyło!!!!!!! z moim osobistym mężem wypiłam prawie butelke Metaxy........cud..... kaca ZERO ale w nocy co chwilkę wstawałam pić wode.MAJKA to za twoje zdrowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA.............STO LAT !!!! W dniu Twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia. ........()..()..()..()........................ ........||..||..||..||.......................... .......(▒▒▒▒▒▒▒)........................... .......(ஜஜஜஜஜ)........................... ......(♥♥♥♥♥♥♥♥♥)..................... .(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)..........)_(......... ..(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)..........)_(......... .(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)........ ((_)......... .██████████████.....$$$$$$$$$_$ ...........████.................$$$$$$$_$.. .....█████████..............$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$___$$______________$$__$$$ __$$$___$$_______§______$$__$$$ __$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ty stara ruro.......sto lat w kamieniolomach....hehehehe....kocham....wiesz kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Szczęsliwa dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Coś mi się zdaje że topik umiera ?!! A ja wczoraj popilam i dziś rano umierałam a tu do pracy na 8. Kac gigant. Ból glowy, zresztą same wiecie jak to jest Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po robocie :) ale na 6.30 idę jeszcze na oficjalne pożegnanie dwóch \"koleżanek\" z pracy. Na emeryturę idą ;) mam nadzieję, że za długo to nie potrwa. SZCZĘŚLIWA - szczęściaro :D życzę ci, żeby ci nigdy szczęścia nie brakowało :) oto bukiecik dla ciebie: 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lalki ..... pomór Was jakis dopadł??????? to ja mam powody do depresji ....... stara dupa jestem :P i dlatego też muszę się znieczulić .... idę trochę pochlać :P ciekawe do jakiego stopnia się urżnę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane :D Ja dzisiaj padam na pysk bo miałam cały dzień ganiania na nogach dopiero teraz do domciu dotarłam i padam:OAle przekazuje Wam buziaki od PIMACH👄 SZCZĘŚLIWA- wszystkiego naj, naj , miłosci, kasiory i szczęscia ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.........ja już wstałam i jestem po kawce ,ale tu taka cisza ze sie zastanawiam czy coś skrobnąć czy moze sobie podarować,bo i tak mało kto zagląda....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 👄 u mnie można byłoby rzec ..... delikatny syndrom dnia poprzedniego :P Ale koniec balu panno lalu :) szykuję się przyatakować szczecin .... jadę na pokazy kulinarne jednej firmy, z którą współpracujemy. Okrasa ma tam gotowac, ciekawe czy robi zjadliwe rzeczy, czy tylko ładnie wyglądające :) chyba powinnam zmienić troche swoje pseudo ..... na 39 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koteczki :) Ja dzisiaj ruszam na basenik i na siłke :) Postanowiłam ruszyc ten mój obrosnięty tłuszczem brzuchol:) dzisiaj na sniadaneczko - połknełam w locie 2 pomidory z feta świeza bazylia i pieprzem :) do tego kromka pełnoziarnistego pieczywka :) Na obiadek jem Gołabka ( samiusieńkiego , bez ziemniaczków :( )A co na kolację to jeszcze koncepcji mi brak :) MAJKA- to ty kochana zakręc sie koło tego Okrasy i uswiadom chłopinie że my tu waleczne sercem❤️ jestesmy i o kilogramy walczymy niech no on nam pyszna dietunie wymysli :) SERUM- Kochana kliknij choc troszke :o👄 Dziewczynki apeluje CO NAJMIEJ 1 WPIS DZIENIE MA BYC ZALICZONY bo inaczej zdechniemy i pierdutniemy jak 30 tylko tu juz nie bedzie Kitki na która można bedzie to zwalic :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarza z bólem łokcia -panie doktorze łokieć mnie boli -musi mi pan przynieść mocz do zbadania facet się wkurwił i poszedł do domu wziął mocz żony, swój córki a na koniec dolał oleju samochodowego przychodzi na drugi dzień i daje mocz do sprawdzenia. Po godzinie przychodzi lekarz i mówi -córka w ciąży -żona ma kochanka -olej w samochodzie do wymiany. -a jak pan będzie se konia trzepał w wannie to wiadomo że pana łokieć boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO - :D ja już dawno mówiłam, żeby listę sprawdzać, a za nieobecności KARAC SUROWO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) surowe kary :P 100 brzuszków np... :P wiecie co? tak sobie pomyślałam, że kamilllla by się tu nam teraz przydała ... od razu by się topik rozbujał :P a tak swoją drogą ... jak myslicie? która na starym topiku podała się za zaczernioną kamilllę? bo na pewno nie był to ktoś obcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ;) nie kuś! dwa dni temu zrobiłam 20, może za dwa dni znowu ze 20 zrobię... a tak, miałabym powód, żeby tu nie zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Kicia , może faktycznie niektóre by to tym bardziej wykorzystały :) no ale może wklejmy na 30-kach link do pierduta, żeby choć kamillle do nas zwabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolki Ja poproszę taką karę. Przydałaby mi się. Jestem przeziębiona, albo świńska grypa sama już nie wiem co mnie dopadło. Niestety apetytu nie staciłam wręcz przeciwnie. Ciekawa jestem co u Pimach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! macie po 15639876000 karnych brzuchów :P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama se machaj :P ja dzisiaj byłam, krótko, ale byłam :P no wiem, wiem, wiem... ty też byłas... Ale gdzie jest reszta Szanownych Kuleżankek???? Dupczą się? Odchudzają? Obżerają? Może powiecie, że na aerobiku byłyście??? :P :P :P :P :P :P Oglądałyście Eurowizję? Kuuu, jak co roku porażka... Kuźwa, my w życiu nie wygramy wysyłając takie \"miauczki\" Laska miauczała, miauczała i wydzierała się 180 sekund. Głos ma dobry, ale piosenka była nudna i do duuuupy. W tym roku stawiam na ESTONIĘ, laska mnie powaliła na kolana. Kto oglądal? Dziewunie, idę lulu 💤 bo ostatni tydzien robię na kilku etatach jednocześnie. Jako ja :) i jako ekskursowod i tłumacz i w ogóle jestem zmęczona 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słoneczka😘 Dla naszych urodzinowych dziewczynek, jeszcze raz wszystkiego naj naj życzę. No i oczywiście żeby wam te tłuste dupy znowu pochudły :p:D Nic nie usprawiedliwia mojej absencji, jakoś po prostu straciłam wenę. Dobiło mnie to, że przedwczoraj na kolację zjadłam tonę frytek:( jakim trzeba być jebniętym, żeby dietować i ćwiczyć cały tydzień, a potem nażreć się takiego gówna???? Ja już chyba całe moje pieprzona życie będę tłustą kerdą i to na własne życzenie. Powinnam na nowo nakupować sobie ubrań w rozmiarze "namiot" i czekać kiedy będę mogła się w nich zaprezentować, bo prędzej czy później to nastąpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest.......tlusta kedra?????? ide spac.......cala noc nie spalam........tesciowie przyjechali i trzeba bylo to opic,a teraz juz malego do szkoly wyszykuje i ide spac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loleczko kochana, tłusta kerda to jest kaszalot w najgorszej postaci :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×