Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

U mnie leje jak z cebra i nic tylko pić sie chce... meble skręcone stoja na środku, czekają na przyjazd teściów, bo ja dźwigać nie mogę. Oj, będzie się dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana Pimach- ja przez miesiąc po porodzie piłam nawet do 6 litrów wody dziennie kicia- ja tez jexdziłam od malego na kolonie- co roku od pierwszej klesy, było zajefajnie-tylko pierwszą przepłakałam, a potem luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA - robisz sobie karmel w rondelku (pół szklanki cukru, sok z połowy cytrynki, łyżka - dwie miodu), jak przestygnie (!!!) nakładasz z włosem, chwilkę czekasz i myk! pod włos. wg mnie warto :) si e pomęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2097676 to jest cały topik na ten temat. Nie widzę tylko skąd wzięlam adres artykułu, chyba na wizaz.pl o takim zabiegu w Tunezji. No i w ogóle jak tam to robią, kiedy ... bardzo ciekawe. Łamie stereotypy. :) ale nie mam go! Lale moje slodziutkie. Idę w takim razie do łazienki. Jak do jutra nie wrócę, dzwońcie po lekarza. A tak a propos!!!!!!!! LOLKA?????????? MAFINKA??????????? Pamięta ktoś te laski???????? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cześć :) Faktycznie pustawo tu było, ale widocznie jedne babolki cieszą sie wiosennym ciepełkiem, a pozostałe boją się burzowego pieruna w sprzęcie :) Jak byłam jeszcze baaardzo młoda :P sąsiad zamontował sobie wielką antenę do si bi- radio na dachu bloku ........ przyszła burza i jak piorun pierdzielną w maszt to wszystkim w bloku jakieś sprzęty popaliło ......telewizory, widea itp.... a u sąsiada aż popaliło kontakty ..... no i on oczywiście nie mial pojęcia od czego to było ....... Kasiunia 👄 hehe ...... mówisz, że w cycu mam najwięcej? :P no nie zaprzeczę, cóś tam jest :P choć bywają .... podobno :P .... większe :D Ale oponka też jest na swoim miejscu :O Jako dowcip powiem, że jedna moja znajoma, której dawno nie widziałam, a ostatnio mnie spotkała wypytywała znajomych na co choruję , bo tak schudłam podobno :P Umie się ten brzuch wciągać , no nie? : Ale Ty też nie przesadzaj ...... masz wprawę w odchudzaniu, więc szybko uzyskasz to co chcesz :) A nawet jak Ci jakieś 3-4 kilo zostanie to i tak nie będzie dramat, bo chudzinka byłaś przed ciążą, że strach 👄 Myszka:) przesyłam Ci trochę mojego sloneczka 🌻 u mnie grzeje jak ta lala :) Ale na popołudnie burze zapowiadają, więc łap już teraz :) Do2do :) nic się nie martw o synusia :) znam ten ból, bo sama to przeżywałam z moją 2 dzieci. Syn chciał jechać, a córkę na siłę wysłałam. Troszkę pobuczeli na początku, ale mają tak prawie wszystkie dzieci :) Taki wyjazd jest super sprawdzianem dla dziecka, bo choć jedzie daleko to jednak jest tam z dziećmi, które dobrze zna i panią, która zna dziecko i zadba o każdego delikwenta:) Mój syn po zielonej szkole był jeszcze potem na obozie, ostatnio na 3dniowym biwaku, a w te wakacje wyjeżdza na kolejny obóz na 10 dni. I bardzo tego chce. Jedna mała rada - jak będzie wyglądać sprawa telefonów kom? U nas obowiązuje teraz zasada - telefony są u pani, a dzieci dostają je codziennie rano albo po obiedzie na godzinę. Dlaczego? Bo w przeciwnym razie dzieciaki wydzwaniają do domu z byle powodu ..... najczęściej z żalami .... Najgorzej jest wieczorami, kiedy tęsknota jest największa ..... do tego dochodzi zmęczenie po całym dniu ..... no i wtedy płacz na pół nocy murowany ..... u dziecka i mamy ..... znam to z doświadczenia, bo tak było jak mój syn pierwszy raz wyjechał ..... Z kolei rano świat wygląda znacznie lepiej, dzieci są wyspane, wypoczęte i z niecierpliwością czekają na nowe atrakcje :D Tija :) pokrzycz na te pierunice, bo średnią frekfęcji:) zaniżają :D Kicia :) ja też słyszałam dużo dobrego o depilacji cukrowej, choć sama jeszcze nie robiłam. Na wakacje spróbuję. Ponoć jest super na strefę bikini, bo co prawda boli, ale tylko trochę. Cały szkopuł, zeby dobrze ten kleik ugotować, bo to podobno sedno tej depilacji. No i włosy wyrywa sie tu \"z włosem\", a nie \"pod włos\", jak w tradycyjnej depilacji. Ale na allegro są do kupienia gotowe masy, wiec nie trzeba eksperymentować. No i pisz na bieżąco, jak tam włosy odrastają :) Pimaszku 👄 wierzę w Ciebie i wiem, że będzie tak jak Ty chcesz :) Ale i tak powodzonka 👄 No i Tobie też słonko wysyłam :D Pomarańczowy masażysto-romantyku :P (tak bardzo chcę w to wierzyć !!!! ) Nic się nie martw o nasze forum, bo nie takie burze i zawieruchy przetrwałyśmy, bośmy fajne babeczki jezdeźmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!!! nie ściemniaj !!!!! niby jesteś, ale gdzie ???? na gg !!!!!!!! Pisz do nas gamonico !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa. MAJKA mówisz jednak z włosem? Hm... no to dzisiaj spróbuję z włosem :P chyba nie doczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha !!!! Kicia ..... nie chcę wprowadzać w błąd, ale zdaje sie , ze tak gdzieś czytałam :D Jakiegoś linka do cukrowej mam zapisanego w domowym komputerze, a teraz piszę z laptopa w pracy:) Jak coś znajdę to wkleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) jak wrócisz już do żywych cała gładziutka jak pupcia niemowlaka :D mam pytanko z innej beczki ..... Pytałam kiedyś o antywirusy i polecałaś kasperskiego. Mam w lapcie jeszcze jakiś darmowy pakiet (McAfee), ale za jakiś czas mi się skończy i chcę coś dobrego. Radzą mi ściągnąć jakiegoś darmowca, ale się waham. W domu mam AVG i nie jestem zadowolona. Bardzo muli i nie czyści wszystkich zagrozeń. Jakiego kasperskiego masz , bo podobno są różne? Ile on kosztuje? I czy mozna go ściagnąć, czy trzeba mieć płytę? A może Nortona zainstalować? I uprasza się o nie śmianie z moich być może infantylnych pytać, bo ja się naprawdę na tym nie znam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - ja niezmiennie polecam Kasperskiego. Naprawdę miałam różne programy, i nortona i nod32 czy taki darmowy na a.... kuźwa nie pamiętam. A już wiem, AVAST. Ale Kasperski po prostu jest powalający, dopóki nie spróbujesz, to nie uwierzysz, że można korzystać z internetu bez reklam. ŻADNYCH WYSKAKUJĄCYCH REKLAM, GÓWIEN PLĄTAJĄCYCH SIĘ PO STRONIE, NAWET normalne strony nie mają tyle reklam, są takie \"czystrze\". Ja dostałam swojego za 1 zł razem z iplusem, gówno z tego iplusa, ale płacę i cieszę się że mam kasperskiego. Mam Kasperski Internet Security 2009, jest ważny 2 lata. Tu masz jakiś link, ostatnio kosztował ok 150 zl, ale warto warto warto. Nigdy nie zmienię już antyvira na nic innego. http://support.kaspersky.com/pl/kis2009 tu też poczytaj, może coś ci się spodoba :) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=30&Programy+antywirusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! widzę ruch w interesie, jednym słowem. \"Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy... Pimach:) ja też piłam jak słoń na początku po porodzie:D Majeczko:) jeśli myślisz że Twoje pytania są głupie i infantylne to wyluzuj, bo ja to nawet nie wiem o czym Ty do mnie tam pisałaś. Większość terminologii była tam dla mnie czarną magią:p Kicia:) serduszko, jak już na sobie wypróbujesz te cukry to daj znać jak działa, bo ja to zarośnięta jestem bardziej niż bym sobie tego życzyła:p Do2do:) Ty się kochana o małego nie martw, bo twardy ma być a nie miętki:D maluj chatę i rodzeństwo mu dorabiaj:D Myszka:) mam nadzieję że masz już lepszy nastrój🌻 Kasiunia:) Ty to taka chuda szprycha jesteś a jeszcze się odchudzasz? Emma😘 więcej i częściej zapraszamy do nas Wczoraj byłam z juniorem na imprezie z okazji dnia dziecka. Dziadek zaprosił wszystkie wnuki na imprezę organizowana przez jego zakład. Mały ubawił się że hej i jeszcze paczkę dostał. Wiki niestety ominęła impreza, bo brała udział w mistrzostwach Polski w pływaniu i musiała jechać do tyfusowa [Po Toruńsku tak się mówi na bydgoszcz:p] Niestety bez większych sukcesów, ale i tak może uznać zawody za udane. Cały czas namiętnie dietuję i niedługo będę chudsza od Was wszystkich Wy stare torby. Chudła bym jeszcze szybciej gdybym pewnego feralnego dnia, pijąc pifko u mojej sąsiadki, nie posmakowała tuków o smaku pieprz i sól. Od tamtego dnia jestem uzależniona od tych krakersów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już jestem. Kobiety ja powinnam jakimś handlem się zając , właśnie sprzedałam swój samochód. Ja byłam jedna a przeciwników 3 sztuki no i dałam radę. Ale muszę Wam jeszcze napisac coś czym mogę się pochwalic otóż miałam kłopot z odpaleniem autka, ładowałam akumulator ale ładował się bardzo powoli więc wziełam dwa kable i podłączyłam do akumulatora do starego samochodu i nowego i odpaliłam hurrra. Sama sobie nie mogę się nadziwic. I jeszcze faceta przewiozłam 150 km/godz. a niech wie,że szajsu nie kupuje.Bez faceta człowiek jest zmuszony do robienia wielu dziwnych rzeczy. Do2do ja to jestem też mamusia nadopiekuńcza tak twierdzi mój m, ale w tamtym roku wysłałam młodego na zieloną szkołe i wydzwaniałam kilka razy dziennie. także jestem za zabieraniem telefonów ale mamusiom. hahaha Kicia też muszę coś na ten temat poczytac, bo ja się depiliuję plastrami z woskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie mano lachony!!!!!! padam na twarz- mało spałam w nocy, a później szkołą i grill u teściów tija ❤️ szprycha to ja byłam rok temu- teraz to jestem jak sto szprych-popatrz na stopke ile ja waże kicia- dzieki za przepis- może sie kiedyś odważe emma - debeściara jestes (ja też lubie szybko jeździc tylko ze moim gratem przy 100 to trzęsie jak cholera) zeżarłam kilka hit-ów, mam wyrzuty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc TORBY te male i te duze:P buziaki dla Was..... Lolka dlaczego cie nie ma na nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mafinko 👄 co Ty pierdzielisz??????? Lolka się wypisała???? Lolka !!!! stara gruba duuupo !!!! jak śmiałaś !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...... tak w ogóle to wszystko czasami takie do dupy jest ...... .... Moja koleżanka dała sobie opis na gg : \"Miłość jest grą ... kto pierwszy powie \"kocham\" - przegrywa....\" Kuźwa ..... i co dalej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem...............bylam zajeta,a skasowalam nk bo mi nie bylo juz potrzebna ....zaloze nowe konto tylko dla najblizszych.....i kocham was oczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie się diablica odezwała, jak miło!:) A jednak pamięta o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na youtube.com jeszcze trochę przepsów razem ze szczegółowymi instrukcjami, jak to kogo ciekawi. U mnie uważam, ze w sume ok, chociaż przekonałam się, że część włosków mam ciemne i długie, a część krótki i jasne. Niby ich nie widać, ale czuć! pod palcami znaczy :P jak ktoś zechce to prześlę wam linki na youtube, to se pooglądacie jak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) mi kopsnij te linki. Ja chce se pooglądać :) A tak w ogóle to dzięki za poręczenie za kasperskiego :) I chyba zamienię Vistę w swoim pudle na stare, poczciwe XP..... Brat ma jakiego speca od tego ..... Baj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×