Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dzień dobry gwiazdy moje poranne :D a ja mam paraliż :( czuję, że powinnam coś robić... zbierać rzeczy ... myśli zbierać przed wyjazdem, działać... a ja nic. Nie wiem kuurwa co mam robić. Co się robi w takiej sytuacji??? Bo ja siedzę i gapię się w ścianę. Na pakowanie to jeszcze za wcześnie, nie? A może nic nie trzeba robić? Może właśnie tak ma być? Ech, żyzń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) WIELKI GRATULACJE !!!!!! Jak tak dalej pójdzie z topikowym bejki-bumem trzeba będzie zrobić dodatkowe tabelki ...... przebieg ciąż i wiek dzieciaczków :) choć nie ukrywam, że mam tylko nadzieję, ze ta przypadłość nie przejdzie na mnie, bo ja już się naciążyłam i narodziłam :P :) jestem Kicia :) a co to się dzieje z tym Twoim całym nastrojem? bo nie wiem, w czio dieło ? Co to za marazmy??? no chyba nie obawa przed wyjazdem? jesteś dziołcha z dużą siłą przekonywania, więc moze swojego pana też przekonasz i całą menażerię zabierzesz na wschód ? będzie Wam raźniej :) Tija :) nie wiem nawet jak komentować Twój wyczyn :P fotki gitoskie :) i jakie zgrabne paluszki na nóżkach ma Twój panocek :) mój by mnie za to chyba zabił :) .... rozwód to byłoby zdecydowanie za mało :P Mycha :) zdjęcia przy ołtarzu juz widziałam :) kuj żelazo póki gorące :) Myszka :) kurcze .... produkcja wyrobów ze szkła ????? ale czad !!!!!! widziałam kiedys jak sie to robi :) Do2do:) dość piffkowania !!!!! pisz, jakie masz propozycje na jutrzejsze jedzonka :) Lola :) zbiesiła sie???? 👄 Mafinka :) jak doniesienia samopoczuciowe? żygawki przeszły? 👄 Serum :) pisz skarbie jak zaradzić Twojemu nijakiemu nastrojowi :) Pimach:) jak tylko będziesz mieć mozliwośc rób teraz ten skalniaczek :) Co prawda teraz jest mniej kwitnących roślinek niż wiosną, ale przecież są. Można poszukać w sklepach albo w ogrodach sąsiadów i rodziny :) I jesień to najlepsza pora na rozsadzanie kwiatów wiosennych, teraz też najlepiej sadzić wiosenne cebule. Jest sporo fajnych krzewów, które teraz mozna kupic w sklepach ogrodniczych. Zresztą nie wiem, co byś chciala sadzić- byliny, krzewy, czy jakieś roczne kwitnące. Nie musisz od razu obsadzać gęsto skalniaka, samo przygotowanie i tak zabierze sporo czasu. A wiosną wystarczy tylko spulchnić ziemie i będziesz mieć od razu gotowe miejsce do osadzania :) Kasiunia :) tak pięknie wczesniej straciłaś wagę, więc czekam na wskazówki do odchudzanka :) Mimozka :) Niunia !!!! co się dzieje????? pisz, co Cie gryzie albo jak Ci pomóc 👄 Mama :) jak wrażenia z filmu z koleżanką Felicjańską? :) z reklam można sądzić, że jest się z czego pośmiać :) Donia :) ler a ju????? Szczęśliwa :) zakopali Cię w tej Twojej pracy????? Ory :) wróć do mnie !!!!!!! 👄 Abs:) gdzie Ty sie w ogóle podziewasz???? jak samopoczucie? A ja juz szykuję się pełną gębą do pracy ....... i od wtorku jadę na całą parę :O pracuję cały dzionek do wieczora ...... moje dzieciaki przyjeżdżają 1 września i już zostają ..... Na wszelki wypadek z koleżanką spotkałam się na piciu już wczoraj, tak więc dzięki za troskę, do wtorku wytrzeźwieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z moją lalunią z żużla i postanowiłam od razu podzielić się z wami nowiną że wygraliśmy z tyfusami[czytaj bydgoszczą] 48-41 a to oznacza że Toruń jest w półfinale:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ty mnie juz nie dobijaj ze kiedys straciłam............a teraz wielkie goowno- fakt ze jak szłam rodzic zuze to prawie 90 było ale jak schudnąć 13 kilo??????????????????????? chyba sie wkoorwie i kupie sobie jakąś meridie albo zelixe bo jak mam szukac nowej pracy z taką wielką doopą??? i niech mi sie tu żadna nie waży mówic o zwiekszeniu ruchu bo ja 5-6 godzin na spacerze spedzam prawie codzień oprócz niedziel i brzydkiej pogody a protein juz mam powyżej dziurek w nosie(chodziaz wcale nie zastosowałam tej diety nawet do połowy) tija- fajnie ze twój ma poczucie humoru- ja bym najpierw usłyszała- poeje...o cie??? - na 100% a dalej nie wiem , może lot z czwartego pietra i tak sie zastanawiam czy mu nie pomalowac bo sie do niego od dzis nie odzywam bo mnie mocno wkurzył majka- ty jako pedagog powinnas byc otwarta na dzieci ;) pimach- jak tam Antoś???? bo moja zuza jest boska po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pitoliny Witam przy kawie i w ostatni dzień jakże krótkich wakacji:( Mój prywatny Kris ma ogromne poczucie humoru, zresztą mamy je oboje więc wiedziałam że zły nie będzie, ale zemsty mogę się spodziewać. Włosów mi nie obetnie, bo sam cały czas mnie nęka żebym zapuszczała, ale jak już coś wymyśli to biada mi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!! myślę że teraz właśnie się uda i stronka nie trafi w niepowołane ręce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.........dzisiaj do odmiany mnie łepetyna napindala i to zajebiście 😭 Weekend nudny jak cholera ,jak żaden inny w te wakacje ,a to za sprawą mojego m ,bo od soboty główka go bolała i szybko wróciliśmy do domu około 16-stej i tak sobie siedząc przeczytałam prawie dwie książki i to romansidła z których juz niestety wyrosłam i sama osobiście bym ich nie kupiła ,ale dała mi znajoma i było by mi wstyd jak bym nie przeczytała ,a przypadkiem by mi sie zapytała co i jak .... aaaa i jeszcze jedno pisałam w sobote .ale mi posta zeżarło i sie zniecheciłam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ostatni poniedziałek w Krakowie a wczoraj była ostatnia niedziela :( tak mi się dziś serce ściskało, jak rano przyszedł mi do łóżka kotek się poprzytulać :( pomyślałam, że nie będą miały się o kogo tulić i nikt ich nie będzie rozpieszczał 😭 bo kto będzie pamiętał, że Majkę to trzeba posadzić do miski, żeby jadła?? A grubemu nie pozwalać jeść dużo suchego, bo się porzyga?? Oj, BIADA MI! BIADA! (a może IM, nie MI?) 😭 w takim oto nastroju obudziłam się dziś... co robić?? co robić??!! ech... dzień dobry zapomniałam powiedzieć :( więc mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm dziewczynki :) ja dzisiaj kozystam z słoneczka i dopijam kawcie i za tarasik sie biorę bo czas troche kwiatki przebrac by cos nowego na jesień dokickać :) TIJA- jestes WIELKA!!!!oczywiscie nie chodzi mi o wage tylko o to co zrobiłas chłopinie hihihihi:D Usmiałam sie do łez :) oczywiscie nie omieszkałam pokazac foty mojemu i powiedziec by sie miał na bacznosci bo jego tez taki los moze spotkac hihii:) KICIA- kotek TULĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ❤️CIĘ❤️ MOCNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ja juz tęsknie :) Dobrze ze jest tam internet bo normalnie bardzo ,bardzo by mi ciebie brakowało 👄 dziewczynki całuje was mocno i uciekam na tarasik bo kawcie dopiłam wpadne po tem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) rozpościeram swe papuśne ramiona i wyprężam cyc :P kto ma ochotę niech sie przytula na pocieszenie 👄 ... nie mogę sie kuźwa zdecydować jak spędzić ostatni dzień wakacji ....... wysprzątać chałupę jak na święta, czy oddać się błogiemu nic-nie-robieniu i lenistwu ..... hmmmm ........ posłuchać rozumu, czy serca ?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja obrobiłam moje roslinki i opalanko zaliczyłam ,bo już blada gebke miałam:)a tak to sie zalatwiłam i troche mie szczypie :o Jutro dziewczynki poczatek roku szkolnego i znów się zacznie mamuśki łypiace okiem na inne która ile przytyła i tak dalej wrrrrrrrjak ja tego ne lubię :o A mam kilka takich mamusiek które bym sama zsiekała tasakiem na miazgę :D MAJKA- kotek leniuchuj dzisiaj wolno sprzatanko zaostaw na kiedy indziej :) pytałas co jem więc dzisiaj była sałatka grecka z feta , jogurt naturalny, ryba na parze ( czytaj filet z pangi) z cytrynka i ziołami do tego duzo kapuchy kiszonej z marchewka , cebulką, jabkiem, oliva z livek i natką :),opchnełam wielką ,ogromniasta brzoskwinie :) kolacyjki jeszcze nie mam aże bedzie lada moment to zjem jogurt naturalny :) Buziaki kobitki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3kg miłości, 5 dużych łyżek czułości pomieszać na jednolitą masę z 60g delikatności. Dla lepszego smaku dodać szczyptę namiętności. 20dag kakao by nadać czekoladowy wyraz. Dwie iskierki do oczu, trochę błękitu nieba i szczery uśmiech. 1 litr siły dla bezpieczeństwa, oraz 2kg wrażliwości. Czerwony pyłek motyla na usta i żar niesamowity dający rozkosz. 3 torebki marzeń do głowy. To wszystko zmiksować razem i już idealny mężczyzna gotowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chudzinki kawunie polewam(_)> ale pychotka 🌼komus jeszcze nalać Zapomniałam ze to dzis pierwszy dzien szkoły i niektóre mamusie pewnie ze swoimi pociechami poszły ja juz nie musze Moi chłopcy byli dziś nie wyspani bo na wakacjiach o 10 wstawali skonczyło sie dobro teraz rano trzeba wstawać 🌼 Ja juz obiadek szykuje gołąbeczki bo jade do pracy wczoraj był taki zapierdziel ze nawet nie było czasu isc do kibelka 🌼 i musze sie przyznać ze stukłam 8 kielichów do szampana zdarza sie kiedys to musiało nastapic Ja coś czuje że w tej kochanej pracy to pare kilo napewno mi w dół poleci i bym sie bardzo cieszyła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja do szkoły dopiero na 10, więc jeszcze się rychtuję powoli :) ale mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się nastąpił 01-09 ja co prawda nie mam już takich małych dzieci ,ale jeszcze jedno w wieku szkolnym jest i to chyba najwazniejszy rok w jej życiu i mysle że i mój ,bo matura za pasem... MYSZKA ....nic sie nie bój co to pare kieliszków na taką hute nawet jak to były od szampana nie odczują tej straty nic sie nie martw👄 KICIA ....trzymaj sie na tej Ukrainie i pisz co i jak mam nadzieję ze twój znajomy lubi na tyle koty ze sie z nimi od czasu do czasu pomizia ,bo koty potrzebują troche czułości i przytulanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane jestem jestem :) Mój miał rozpoczecie o 9.00 :) więc 4 klasa rozpoczeta :D Spotkał kumpli i jest zadowolony tradycyjnie byliś w kinie z połową klasy ale tak co roku robimy a po tem na lodach :) Za wychowawczynię ma pania od WF więc mam troszke mieszane uczucia bo zawsze ponoć to lepiej jak wychowawca jest od scisłego przedmiotu :o no ale zobaczymy jak to bedzie bo dzieciaki ja bardzo lubią :) Uciekam teraz do garów :o będe potem :) SERUM- dacie radę !!! Córa zdolna to i śpiewajaco maturke zda :D No i my wszystkie topikowe ciotki już kciuki mocno trzymamy więc spokojnie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jazdy w domu, chcialam sobie cos poczytac ku pokrzepieniu serc, a tu taka posucha. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja dziewczynki od 7.00 tłuke na kompie:)i przeglądam oferty lokali :O dziecie wyprawione :D ciekawa jestem co będzie opowiadał po pierwszym dniu w szkole ? Bo nowi nauczyciele :) w sumie poleciał zadowolony:D tylko chyba przed matmą miał troche cykora :O bo ponoć kobitka sroga jest :oNo ale zobaczymy jak to bedzie:)Dziewuszki już Kafcia i herbacia gotowe częstuje wiec pijcie ('''''')o \_/> PIMACH- mocno Cię tulę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki 🌼 wczoraj pracowałam z samymi meżczyznami i powiem wam z ręka na sercu że sto razy lepiej jak z kobietami o co ich poprosilam to mi zrobili 🌼 i tak bede do konca tygodnia 🌼 Moi chłopcy poszłi na 8 ale pustki w domu Ja kawunie zaliczyłam teraz musze coś upitrasić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewoje :) faktycznie puuuusto, że aż grzech :O Pimaszku !!!!! co tam znowu???? mężuś szaleje, czy wywłoka znowu życie zatruwa? pisz kochana co leży na wątrobie, moze Ci ulży choć trochę 👄 Do2do :) moja córus też w 4 klasie :) i właśnie pani od matmy jest jej wychowawczynią :) młoda, niepozorna, rzec by można zasuszona:P ale podobno charakterek ma :) z czego oczywiście córunia nie jest zadowolona :) nie wiem jak inni, ale ja wolę jak wychowawca jest konkretny i trzymający dyscyplinę. Zmieniające sie (4 przez 2 lata) i dziamdziate panie przerabiałam u syna ..... tragedia!!!! Dopiero w 5 klasie trafił na normalną wychowawczynię. Tylko, że cała klasa była tak rozbijana do tego czasu przez 5 nieokiełznanych chłopaków, że rok zajęło pani doprowadzenie ich do względnego porządku. Ale teraz jest oki i szczęśliwie czekamy na testy 6-klasisty :) Myszka :) hmmmmm ..... same chłopy na zmianie mówisz????? łaj w edukacji prawie same baby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 ale zgodzę się z tym, że same babsztyle nie są najlepszym środowiskiem .... zawsze sie jakaś gnida znajdzie :P wiem, bo pracuje głównie z dziewuchami ;) Kicia :) jak samopoczucie? przypominam, że silna kobiłka jesteś :) Ja pracuję pełną parą .... po wczorajszym dniu wróciłam wieczorem tak zryta, że nawet tv nie chciało mi sie włączać. A jeszcze trzeba było swoje rebionki do szkoły posprawdzac. No a dziś ? pobudzia o 6 😭 i dalej heja do pracki .... i zaraz znowu lecę ...... dobrze, ze nockę dopiero za kilka dni mam .... no ale coooo tam ...... byle do 14 października :) Dzień Edukacji ..... przenajświętszej :P i jakieś wolne będzie znowu :) miłego reszty dzionka wszystkim :) jak wieczorkiem będę żyla to moze sie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👋 nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________68kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach--------32----------170cm----------66,6kg-------ma rzenie-----57kg Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______32______160cm_______72kg_______70,5kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___30_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________30_____165cm_______92kg________70kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×