Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

czesc pipki!!!!!!!!!! przeleciałam narazie coscie nabazgrały- zaraz doczytam Tija - jak top 77?????????????????????????? no co ty 7 kilo do przodu - niemozliwe- pewnie@ Kobito weź sie w garsc - przeciez byłaś guru tutaj - nic nie kumam co sie porobiło, tylko nie wpadaj w depresje bo nie wypada i nie stosuj drakonskich diet bo na samej maślance to efekt jojo bedzie nic wiecej (uwierz - jastem ze tak powiem expert w tejże dziedzinie :)) nie spałam w nocy bo zuza miał katar i pierwszy raz dała taki nocny koncert, teraz lezy w leżaczku i robi kuupe:) a junior pojechała z chrzesną (siorą mojego starego) do stolicy na festyn ale pogode to mają po ch.. zeżarłam śniadanie i czekam na obiad (lody czekoladowe będą na pierwsze danie i z migdałami na drugie danie ;) buziole babole ujjjjjjjj śmierdzi mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosz qrwd pusty post mi sie wysłał tija- zwracam honor teraz doczytałam, ze znowu walczysz- podnosze z wagą 68 kilo- wiec ciagle hipopotam:) ale ja zowu w nałogu lodów jestem- czasem tylko to jem cały dzien (z tym ze tak ze 12 !!) do2do jakbys widziała mego syna to go pozdrów ode mnie- właśnie jest w zoo, kurde co to za festyn????????????????? a coz to za pomarańcza sie wpieprzyła??? i dlaczego zawsze na majke sie zwraca uwage a na mnie nie 😭 pimach- chodzisz na aerobik??????????najlepiej rano bo potem to sie człowiekowi nic juz nie chce dobra lece sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa.... :o a ja dalej nawet walizki nie wyciągnęłam... Laski, kopnijta mnie w duupę, bo sama nie mogę :p ale moja nowa uczelnia zrobiła mi miłą niespodziankę. Wyjadą po mnie samochodem :) takie przyjęcia to ja lubię :) kwiaty, czerwony dywan i flesze, flesze :P nie no spoko, ale jakiś pan będzie na dworcu, podobno z tabliczką z moim nazwiskiem, trochę obciach... pół Kijowa się dowie jak się nazywam :P u nas też leje narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może już dość??!! bo się odwodnię, przedłużająca się biegunka, choćby i słowna, jest niebezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) mamy już półmetek do 400 :) trafił mi się półokrągły numerek :) 350 też ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASECZKI gdzie sie ukryłyście 🌼 Napewno sprzątacie w domkach ja juz jestem po 🌼 teraz sie relaksuje 🌼 MAJECZKO co ci mam pisac o moich kolegach sa spoko jednym słowem o co bym ich nie poprosiła to mi zrobia ale od poniedziałku znowu inna ekipa bo mam na rano 🌼 U mnie dietka poszła w kąt ale uwarzam na to co jem i nie opycham sie na noc ostatni posiłek zjadam o 18 a potem to tylko woda 🌼 KICIAKOCIA jestes bezbłedna masz wielki plus u mnie ze tak szbko zmieniasz stroneczki 🌼 Najchetniej poszłabym juz spac ale jeszcze by piwko wieczorne zaliczyc bo nawet nie pamietam kiedy jakie procenty piłam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no co to ma być??? to ja się odrywam od pakowania, żeby choć słówko szepnąć moim psiapsiółkom, a one co? 😭 a buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, ja Ciebie aj lowiu do bólu ❤️. Chciałabym swoją niebytność wytłumaczyć sprzataniem. Niestety, chyba lodowki :-( :-( :-( Oj, dałam dziś do wiwatu. Myszka, fajnie masz z tymi facetami, zawsze lepiej mi sie dogadywalo z płcią przeciwną, bo baby sa wredne. Majeczko, czy Ty wiesz coś na temat tej nieszczęsnej godziny, którą mamy przepracować na rzecz szkoły? Czy pracownicy śiwetlicy i biblioteki tez? Pan mąż mi kupił blender, moge szalec z zupkami na maxa. Oczywiście mam na mysli Tusia. Tija, dostałas maila ze zdjeciami mojego ksiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) rzuć te walizy i chodź na drinka❤️gratuluję stronki:D Pimaszku:) pewnie że dostałam zdjęcia małego księcia. Śliczny brzdąc i tak mu ładnie w tym body "skarb mamusi" fajnie główkę trzyma u góry leżąc na brzuszku. Rośnie jak na drożdżach, już lada chwila 4 miesiączki będzie miał i pomyśleć że tak niedawno, po cichu nam się pochwaliłaś, że będziesz miała maleństwo:) Myszka:) a ci Twoi koledzy z pracy to takie super seksowne męskie ciacha, czy raczej chłopki roztropki???? nie żebym się rozglądała za kimś nowym, ale zawsze fajnie popatrzeć na coś co oko cieszy:D Czy któraś z Was oglądała film polski " kup teraz"??? Ja dzisiaj obejrzałam i muszę przyznać, że nie jest górnolotny to naśmiałam się aż brzuch bolał Otóż jest o dwóch braciach którzy namiętnie siedzą na aukcjach internetowych, a ich partnerki życiowe są z tego bardzo niezadowolone. Kiedyś robią wspólną nasiadówkę przy flaszce i kiedy panny zrobiły angielskie wyjście, to oni wpadli na diaboliczny plan, żeby wystawić je na aukcje i sprawdzić która jest więcej warta... Więcej nie będę opowiadać, ale zachęcam do obejrzenia:) Śniadanie- owsianka IIśniadanie- sałata, pomidor, serek wiejski itp... Obiad- dwa gołąbki bez sosu i ziemniaków Kilka krakersów Dwa kawałeczki ciemnego pieczywa z kindziukiem -Zrobiłam też dzisiaj ciasto krówkę i nie mogłam nie spróbować jednego kawałeczka Mam nadzieję dzisiaj już na tym skończyć, ale jeśli pęknę to wypiję kefir i przegryzę kapustą kiszoną [ciekawe co z tego wyjdzie:p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że dzisiaj 1400kal na stepku, 200 brzuszków i 20 min z hula hopem. Po tak długiej przerwie w ćwiczeniach, miałam dzisiaj zakwasy jak cholera A WY CZYM MOŻECIE SIĘ POCHWALIĆ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku:) jednak tych zdjęć z dzisiaj nie dostałam, przysłałaś pusty list, albo z jakiś przyczyn nie mogę go otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija nie chciałabys poznać mojego dzisiejszego menu :-( Jutro wysle raz jeszcze. Swoją droga to ciekawe, inni otworzyli załącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć siosssssstry :) Tija :) wysoko poprzeczkę postawiłaś :) stepper, brzuszki, maślanka fiu fiu !!!! :) Ja ten film też oglądałam :) Pimach :) z tego co się orientuję ta dodatkowa godzina obowiązuje wszystkich. W każdym razie tak jest u mnie. Co do tej godziny to jest jeszcze coś, co moze dziwić normalnych :) nauczycieli ( ja jestem ten nienormalny, bo 1.pracuję w specjalnym :P 2. jestem nauczycielem internatu). Mianowicie ta bezpłatna godzina .... wróć ...... płatna, ale dodana do etatu = bezpłatna :P ma trwać 60 min. Mnie to nie dziwi, ponieważ pracując w internacie moja godzina i tak trwa właśnie 60 min. Ale nauczyciele pracujący w szkole mają jednostki lekcyjne, które trwają 45 min. (plus ewentualny dyżur na przewie :) ), a dla nich ta dodatkowa godzina to też 60 min. Kasiunia :) mnie sie wszyscy czepiają :) już się przyzwyczaiłam, że jeżdżą po mnie jak po starej kobyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ... no .... Kicia !!! ty .... piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ........... znowu stronke zgarnęłaś ;) jak walizy? czy przypadkiem swoich kotów nie będziesz pakowac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie chwile przed odjazdem :( walizy pękają w szwach, chyba mnie kierowca nie wpuści do autobusu :o smutno mi Boże... :( jeszcze tylko 20 godz w autobusie i już mogę zaczynać nowy etap w życiu :D trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Kijowie :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ja zaciskam :D i u gicołek też:D I czekam na wieści z Kijowa ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOBITKI KOCHANE❤️ Ja dzisiaj mam luzik bo stary na piłeczkę pojechał więc wygrzebałam płytki z cwiczeniami :D okazało sie że owe posiadam :) tylko kuz je zjadał :o więc mam calanetiks Bojarskiej , mam dens jogę , i jakies ćwiczonka na wszystkie partje ciała :) wyciągnełam juz mate do jogi i ciężarki 1kg i zaczynam :) na sniadanko było 1 jajco na twardzo i pomidorek malinowy posypany bazylią i troche fety skruszonej do tego plus pieprz:) teraz kończę jogurcik i .........zabieram sie do ćwiczeń :) PIMACH- :O JA TEZ PROSZĘ O TUSIA!!!!!!!!!!👄 TJIA- mentorko ❤️ MAJKA- wstawaj :) dzisiaj cwiczymy :) trzeba tije gonic hihii:D CAŁUJĘ WSZYSTKIE👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam za słowo, że na kafe Kijów jest tak samo blisko jak Krak :) Daję Ci najwyżej kilka dni na aklimatyzację i wypakowanie klamotów :) Do2do :) ja to nawet kilka płytek mam :P kupuję co miesiąc razem z Vitą. Na różne części itp. Tylko, ze jeszcze nie dostąpiły zaszczytu choćby obejrzenia ich :P Ale pańcia dojrzewa.... oj dojrzewa do tego, co by je wreszcie odkurzyć :) Tylko, że się ino muszę z robotą opędzić i wdrożyć w nowy rok szkolny :P Jak na razie to się z żarciem staram uwazać . Chyba .... Ale dobre i to ..... chyba .... mam nadzieję :P A tak w ogóle to dzień dobry, miłego dnia 👄 .... u mnie dziś jesiennie ..... ale nie złota polska, tylko pochmurno i chłodno .... a przecież jeszcze jest lato :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ............................ coś tam .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... i coś tam .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... znaczy .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... coś tam .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia trzymam mocno kciuki, bedzie dobrze. Pimach ta godzina nie może byc z całą jedną klasą tylko z jakąś grupą, można na przykład wybrac się na wycieczkę na 4 godziny i masz załatwiony cały miesiąc, dzienniki obowiązują na te godziny i musisz wpisywac wszystko co robiłaś. Obowiązuje to wszystkich nauczycieli i świetlica i biblioteka też. A kiedy wracasz do pracy i czy w ogóle wracasz? Kobietki jeśc mi się chce! Boże już widzę siebie za parę miesięcy, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×