Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ale ta kafe to inteligentna jest :D z boku mam taką reklamę bielizny, po chwili się kapnęłam... po rusku! a wy macie po polsku??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki👄 Mialam sie wczoraj odezwac, ale dostalam tragiczna wiadomosc... Moja przyjaciolka jest w ciazy, 6 miesiac....pierwszy wnuczek i wogole... zmarla jej Mama, nagle.... no i nie moge dalej pisac bo.... zycie jest kurwa takie niesprawiedliwie:( A co do mnie, wlasciwie to Nas... Bobas rozwija sie prawidlowo...a miedzy nogami na 85% nic nie dynda, wiec bedzie chyba Aleksnadra Buziaki dla wszystkich, bez wyjatku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny 👄 zaniedbałam was ostatnio i siebie też, Tija 9 kg to ja juz nie schudne do trzeciego października, a szkoda, szkoda.... Do2do strasznie i przykro z powodu twojej Babci, wiem co czuje Twoja Mamusia, bo moja trochę wiecej niż trzy lata temu przechodziła to ze swoim tatą, a moim dziadkiem. Zmarł w szpitalu i mimo tego, że żył juz w swoim swiecie, to kiedy pojechalismy do niego jak codziennie wieczorem nigdy nie zapomnę tego jak nic nie mówił, tylko przytulał mnie do swojej piersi i głaskał po głowie. Dwie godziny po powrocie do domu dostalismy telefon że zmarł. Długo nie mogłam sobie wybaczyć, że nie zostalismy dłużej. Chyba czuł, że odejdzie i żegnał się ze mną. Strasznie jest patrzeć jak osoba, która kochała Cię bardziej niz własną córkę gaśnie.... Trzymaj sie Rybka. Tija ja teraz siedzę w domu i za żadne skarby do pracy bym nie wróciła, tak mi dobrze... Majka co z tym dołkiem?, ja też ostatnio często tam wpadam... Kicia Ty to masz życie w tym Kijowie, może nasze spotkanie zrobimy właśnie u Ciebie? Znajdziesz nam jakiś hotelik i piwo będzie lało się strumieniami ;) Mafinka super, że bedzie dziewczynka, bo ja chcialabym mieć pierwszą córkę, syn będzie potem - u Ciebie, bo u mnie to wogóle nie wiem czy? i kiedy? Pimach kochana co za chamstwo, żeby dziecku odmawiać? Ja sama idę na chrzciny za tydzień w niedzielę i po cichutku łudziłąm sie, że będę chrzestną, a tu mój przyjaciel - ojciec dziecka, a raczej dziecie, bo to bliźniaki, mówi mi tak: wiesz Aldi, miałaś być chrzestną, ale z racji tego że starasz się o dziecko i mysleliśmy że bedziesz w ciązy to wybraliśmy X :( I co z tego, że się staram, jak nie wychodzi...., zmieniłam ostatnio ginekologa, od przyszłego cylku mam monitoring owulacji i mąż musi się zbadać, ale on z tego zbyt zadowolony nie jest, a zegar biologiczny tik - tak ... I jak tu się nie dołować????? Buziolki dla wszystkich, których nie wymieniłam. Stęskniłam się za Wami okropnie 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia1, jesli mogę Ci cos podpowiedieć z wlasnego doświadczenia, to zrób badanie nasienia w dobrej klinice leczenia niepłodności, bo tam robią szczegółowe badanie. Ja oparłam sie na wyniku ze zwykłego laboratorium i stracilam 3 lata. Wyniki były cuuuudowne, nawet moj lekarz stwierdził, ze sam chciałby miec takie ( a ma 2 corki), a wynik z kliniki: m. in. 96 % patologicznych form. Łykał witaminy i poprawiło się na 78 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chwaliłam tę pogodę w Kijowie, bo po cichutku miałam nadzieję, ze czary podziałają :) no i podziałały! siedzę sobie, słucham muzyczki, a tu światło zaczyna przygasać! Ki diabeł? przyciszyłam, a tu z kuchni jakis szum! A to przez otwarte okno tak wieje i szumi i grzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz. zapraszam do Kijowa :D ja myśle, że burza przyjdzie i pójdzie, a tanie piwoko i gorzałka zostaną :D tak więc, Tija nie zwlekaj! Zbieraj ekipę i w dróżkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! a to był powrót smoka! A raczej tygrysa! uświadomiłam sobie, że w lutym zaczyna się rok TYGRYSA, mój czas :D wszystko musi się udać co zaplanowałam, bo 12 lat temu moje życie wywróciło się do góry nogami, więc mam nadzieję, że i ten będzie jajeebisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... jakby co nadal wołam do Was z głębokiego doła :( dzis nawet nieco sobie ulżyłam i powiedziałam 2 słowa mojemu panu M..... ale dalej mam agresora w sobie .... Do2do 👄 to strasznie smutne patrzeć na bliską osobę jak zmienia sie z dnia na dzień i nie móc nic na to poradzić. Donia :) witaj :) jak pisała Pimach zbadaj sie u najlepszych specjalistów ! Pimach :) no co to za podli ludzie !!!!!!! Przecież chrztu sie nie odmawia !!!!! Mafinka :) jeszcze nic nie jest powiedziane do końca :) dzidzia mogła sie do doktora pupskiem odwrócić i schować co nie co :) I dobrze sie zastanów, czy córcia ma sie nazywać Aleksandra ... Oli są cwane, pyskate, uwielbiają rządzić i potrafią być wredne ...... wiem to z własnego doświadczenia .... moja córuś to też Aleksandra :P Kicia :) toż w tym całym Kijowie jest istny raj !!!!!!! :) Tija :) polecam wibrator albo inny lakier do włosów, czy dezodorant :P im grubsza średnica tym lepiej :P użyj tego po powrocie męża z pracy, a na pewno wykrzesa z siebie odrobinę energii :P 👄 dla reszty nie wymienionej wielki buź 👄 spadam biszkopty kręcić .... moje starsze dziecie urządza jutro imprezę urodzinową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn." (Marie von Ebner-Eschenbach) "To zabawne, ale dumą większości mężczyzn są dwie rzeczy, które każdy mężczyzna potrafi i robi to dokładnie tak samo, upijanie się i spłodzenie syna." (Gertruda Stein)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj siedzimy z zona w pokoju gościnnym i gadamy o rożnych rzeczach.Stopniowo zeszła rozmowa na temat życia i śmierci.Mowie "Nie dopuść kochana do sytuacji bym był w położeniu "roślinki" zależnym od aparatów i kroplówek ściekających z butelki.I jeżeli znajdę się w takim stanie-odłącz mnie od tych przyrządów, które podtrzymują we mnie życie" Nagle nie wiedzieć czemu zona wstała wyłączyła telewizor i wyrzuciła do śmieci moją butelkę z piwem!!! dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE A więc podaje sęsacje dnia :) Moja babcia nie ma alchajmera ani innego gówna typu udar, wylew, itd a jest to DEPRESJA otempienie babci wynika z zaduzej dawki leku :) Dzisiaj neurolog go zmiejszyła i juz po 5 godzinach babcia zaczeła mówic normalnie choc ma jeszcze lęki bo całe leczenie będzie trwac około 5-6 tyg. ta informaceje powiedziała nam neurolok tóra badała babcie i skierowała ja na tomografie i oprucz tego ja poszłam z tym wynikiem do jeszcze jednego neurologa i on powiedział tak samo :) Tata mój dzisiaj był z mama u babci ( mama tam nocuje ) i powiedział że babcia wszystko pamietała tylko miała te napady leku jak by sie bała , boi sie gwałtownego ruchu ( jak ktos np wstanie nagle czy zadzwoni tel ) i zaczeła mówic że sie wstydzi :O widac byo ż echce powiedziec ale nie miała słów z tym ż ete zachowanie było po tej duzej dawce leku , teraz babcia mówi juz normalnie ale jeszcze zapomina i jest strasznie pobudzona po lekach i troche dziecinanna ma jeszcze lenki choc juz o 18.30 zasneła i spi cały czas .Powiem wam kochane ż emam nadzieje ż eza 5-6 tyg. odzyskam moja babunie :D Wydje nam sie z eta depresja u niej narastała bo zawsze ktos u niej w domu był , a w sierpniu była sama prawie nie wychodziła bo winde wymieniaja a babcia mieszka na 6 pietrze i jeszcze w wrzesniu mojej mamy siostra nie przychodziła do niej po pracy jak zawsze bo córke w szpitalu miała i nie chcial babci martwic i babcia dzwoniła w tedy do mojej mamy i płakała że ciocia sie chyba obraziła na nia i że jej sie sniło to i to i tak to sie zaczeło własnie całareszte juz znacie ... KOCHANE DZIEKUJE WAM ZA WSZYSTKO ZA WSPARCIE I MIŁE SŁOWO KOCHAM WAS NIESAMOWITKI ❤️👄❤️ Uciekam kochane wypić drinusia i lulu 👄 Sorki że nie odpowiadam szczegółowo ale dzisiaj juz padam na gębule :O 🌼 DONIA- witam jutro kilknę ci na NK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do- super ze z babcia ok :) tija- ja juz nie moge wytrzymac w domu- CHCE DO PRACY w domu na nic nie mam czasu, a jak sie chodzi do robotki to jakos wszystko sie układa, problem tylko w tym ze do starej roboty nie mam po co wracac bo szef sie choojem okazał :( tylko ze tam pracowałam 6 godzin dziennie i tak tez bym chciała zuza ząbkuje............. buziole dla was wszystkich 👄]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie śni mi się, że trzymam na rękach dziecko i nie chcę go wypuścić. Takie malutkie leży na mojej piersi i mocno się przytula. Boże, jaki to piękny sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola❤️ twój sen sie spełni, ja to wiem na pewno Donia❤️ dalej chorobowe, czy spasowałaś i się zwolniłaś?? Do2do❤️ nawet nie wiesz jak się cieszę, że Twoja babcia ma szansę wrócić do całkowitego zdrowia. Majka❤️ czy ja mam Cię za włosy złapać i wyciągnąć z tych okopów??? to Ty nie wiesz że wojna juz się skończyła??? Kasiunia❤️ ja też juz nie mam gdzie wracać, bo moja filia firmy wyniosła się z Torunia, ale tak czy siak, tam bym nie wróciła. Chcę skorzystać z ofert które proponuje urząd pracy, dla kobiet które po macierzyńskim chcą wrócić do pracy zawodowej. Myślę że to jedyna szansa, żeby dostać się gdzieś do biura. Kicia❤️ mam nadzieję, że burza nie rozwaliła Ci kompa i dzisiaj do nas klikniesz Pimach❤️ na pewno znajdziesz kogoś godnego, żeby mógłbyć chrzestnym naszego słodkiego Tusia W podgląd tego co do tej pory naklikałyśmy, wpierdoliła mi się wielka czarna reklama i nie chce zniknąć mimo klikania na krzyżyk, więc już nie pamiętam czy i co chciałam komu napisać. No to się jeszcze grzecznie przywitam i powiem że bardzo Was kocham❤️ i jeszcze 😘 Majka:) moze masz rację i powinnam czymś się zabawiać kiegy stary z roboty przyjdzie, tylko cholerka, musiałabym jeszcze dzieciaków gdzieś wysłać. Poza tym co drugi dzień jedzie do pracy o 5.00 i wraca o 23.00. po czym rano znowu idzie na 7.00 a wynika to z tego że jeździ na wybrzeże i sama droga w jedną stronę, jakieś 3 godz mu zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe tam... po burzy ani śladu, dzisiaj patelni ciąg dalszy ale mi sie nic nie chce DO2DO - sciskam kciuki za babcię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, chodzi o to że urząd pracy, przygotował specjalną ofertę dla kobiet które po urlopie macierzyńskim chcą powrócić do pracy. Polega to na tym że organizują różne kursy [w zależności od zapotrzebowania i preferencji kobiety] a potem pośredniczą między kobietą a pracodawcą i opłacają coś w rodzaju stażu półrocznego. Jak przez te pół roku się sprawdzisz to jest szansa że Cię pozostawią w danej pracy, a jeśli nie to masz chociaż trochę praktyki w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby :) Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie torbę wielką jak worek Mikołaja - ale nie czerwoną, tylko czarną :D, niebieską bluzkę z duzym dekoldem i swetr w kolorze brudnego różu, zaliczyłam też kosmetyczkę- manicure i humor miałam fiu, fiu..., a potem pojechałam do TESCO i tam jakiś dupek poprzypinał cholerną reklamę do wózków, i jeden paznokieć się uszkodził co strasznie mnie wkurwia bo prawie nie widac, ale jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, nie wiecie jak tego śmierdzącego śledzia z NK można wywalić?? bo ja pół wieczoru wyłączałam różne funkcje, wszystkie opcje dałam na nie, wywaliłam WSZYSTKICH znajomych z tego śledzia (tylko ze śledzia) i nic, dalej jest, fakt, że duuuużo mniejszy, ale i tak mnie to wkurwia. Ma ktoś sposób na niego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mnie tez wkurwia tylko, że ja nic z tym nie robię ;) Nastrój awet, nawet, jak nie patrzę na paznokieć ;) Mam dzin a nie mam tonicu Pimach kupiłam dzisiaj ten Anrovit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×