Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

nic nie jem.....nic nie spie.....tylko o tobie mysle moja ty stokrotko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz nie spie!!!!!!!!!! wlasnie jem sniadanko,pije herbatke i czuje sie dobrze.......zaraz po sniadanku biore druga tabletke........niezly ze mnie krolik doswiadczalny co???????????heh a na topiku to chyba pomor jakis.......????????? wczoraj wypilam 4 lampki wina i sie porzygalam.....moze przez te tabsy? wstawac leniwe piczki!!!!!!!!!!!! zapraszam na herbatke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ ....ja poproszę kawunię jeśli mogę wybierać Bo coś ostatnio nam sie MYSZKA zbiesiła i kawki rano nie podaje😭 a tak w ogóle to gdzie ona sie podziewa...??? hop hop Myszka wychodź z norki ...a może ty do pracy chadzasz i nie masz czasu ???? to kliknij choć słówko. Witam Laski w piątkowy poranek👄 Piątek weekendu początek.....niestety jak dla kogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum ty juz lepiej nic nie pisz bo znow sie do konca dnia nie odezwa.....heheheheheh wzielam tabletke....... aaaaaaaaa wiecie co moj poranne wyproznienie mialo czarny kolor i nie wiem czy to przez to wino wczoraj czy przez tabse????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś:) a mówiłaś że spać nie możesz z tęsknoty za mną, a teraz tu czytam że już wyspana:p Tak na serio, to lepiej by było gdybyś jednak nie mieszała tego świństwa z alkoholem. Te tabletki bardzo podnoszą ciśnienie, alkohol też więc mieszanka może się nie skończyć zbyt dobrze. Nie wspomnę już o tym że kac przy tych tabsach, to jakaś masakra. Ja dzisiaj ni cholery zasnąć nie mogłam męczyłam się do 3.15 w nocy[to pewnie z tej tęsknoty za Lolką:p]Tera se siedzę i kawę siorpię. Nie mam siły na nic, a powinnam jechać do urzędu zarejestrować się na kuroniu. Problem w tym że miałam super wózek tylko ciężki, a zachciało mi się lżejszego, więc tamten sprzedałam i kupiłam nowy lekki tyle tylko że po śniegu to się nim jeździć nie da:o:o:o. Jedyny środek komunikacji mojego synka to sanki, a tam nie ma pasów żeby go związać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ostatnio cos mi kompa nawala nie mogłam sie nawet zalogować A ja dzis dostalam werwe do pracy zabieram sie za przemeblowanie pokoi u chłopców Przez ostatnie dni to chodziłam jak nie dorobiona lenistwo totalne Herbatka zielona wypita i zaraz robie kawunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM jestem narazie do pracy nie chadzam a tak bym chciala Ostatnio mój M mi powiedział ze juz ze mna dłużej nie wytrzyma zrobiłam sie okropnie zgryżna chyba przyznam mu racje bo o byle głupstwo sie wściekam a może sie starzeje ha ha ha U mnie zaświeciło słoneczko a przez ostatnie dwa dni to tak piżdziło że swiata nie było widać zaspy po dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro mam iprezke w szkole u synusia choinka i musze isc przygotowac poczęstunek a i jeszcze placek dziś musze upiec A za tydzien ide na śledzika sama bez mojego M Należe do trujek klasowych i szkoła organizuje imprezke tak że troszku sie wyluzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa trafiło Ci się:p Ja Was wszystkie znam, na pewno polowałaś na tę stronkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem.... moja psinka sypie sie jak choinka po swietach,znow bierze antybiotyki,a ja latam z odkuzaczem jak wiedzma na miotle .....mowie wam wszedzie sa jej wlosy.......MASAKRA!!!!!!!!!! hej mysiu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajecie czadu!!!!!!!!!!!! by was jasny gwint!!!!!!!!!!!!! BEDZIECIE SIE W PIEKLE SMAŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!! LENIWE PINDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś , ja jestem 👄 Kończyłam dziś swojego zęba :) Z planu ćwiczeniowego zaliczyłam dziś 3 zestawy 8minutówek, na resztę czasu zabrakło, go musiałam u siostry papiery do pracy robić. A wczoraj to w ogóle nie ćwiczyłam, bo jak wróciliśmy ze szczecina to już mi się poprostu nie chciało :P ........... kurnia, jak ja sie na weselisku zaprezentuję , jak moja waga zwrosła????? 😭 mam nadzieje, ze to przed @ :( Ale i tak liczyłam, że choć troszkę mi brzuch spadnie :( a tak to mi spada .... na kolana 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że żyję. Ale humor od wczoraj mam do duupy. Niby nic, a nie mogę zapanować nad emocjami. Szczególnie tymi złymi. :( Wiza jest, bilet kupiony... a więc w drogę. Spędziłam miłe 3 tygodnie w Kraju i trzeba wracać na emigrację :( Mam nadzieję, że to tylko takie stresy przed drogą, a jak już dojadę to mi przejdzie. Nie popiszę pewnie dziś zbyt wiele, bo waliza nie spakowana, jeszcze nie wszystko kupione, nie załatwione. Trzymajcie się i mnie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia dobrze cie rozumiem......sama kiedys czulam to samo......bedzie dobrze.... zapraszam na kafke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki LOLUŚ ❤️ wiem, że ty i MAFINKA ❤️ mnie rozumiecie :) wiem, że będzie ok, tylko muszę tam dojechać. Pewnie jak będę na miejscu, to się zajmę pracą i nie będę już o tym wszystkim myśleć. No więc, byle do jutra :) w poniedziałek od rana już mam bieganie, więc nie będzie czasu na troski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu , trzym się 👄 będzie dobrze, już wkrótce wiosna, a potem wakacje :) dla pozostałych też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie laski... wstyd !!!!!! Nawet Kicia, która ma teraz co innego na głowie zajrzała tutaj, a wy coooooooooooooooooooooooooo ???????????????????????? Leniwe tłuste raszple :P Żadna już nie chce odchudzić się na wiosnę? :P Ja właśnie skończyłam swoje ćwiczonka:) Odpuściłam sobie stepa (troche mi sie "przejadł"), ale i tak dziś w sumie 31 minut ćwiczeń. Najpierw 3 porcje 8-minutówek Mafinki 👄 Oprócz ćwiczeń na brzuch, biodra i nogi dorzuciłam jeszcze sobie dodatkowo 7-minutówkę na brzuch, z innymi trochę ćwiczonkami: http://www.youtube.com/watch?v=mVmjhNmvEwo&feature=related Oby mi się udało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.. wiecej nic nie napisze na znak protestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz kawę to rusz tę swoją grooobą dupę i se sama zrób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ❤️ a co tu takie pustki:( W sobotę mi net naprawili, bo to dziadostwo radiowe przez te mrozy chyba zastrajkowało, no ale w końcu działa a ja nie mogę się nacieszyć:P znalazłam stare szydełko i próbuję coś zdziałać, ale je pamiętam jak się rozszyfrowuje te schematy, no i tyle Co do diety to znacznych sukcesów brak bo i zapału brak ta zima mnie pogrąży:(:(:( Do jutra. pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×