Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no jak tam dziewcionki? ❤️ Moje starsze i młodsze kuleżanki? :P Chcę wam powiedzieć, żebyście nie panikowały, bo jesteście tak naprawdę młodsze od niejednej dwudziestki :) wiek to nie tylko metryka, a może w ogóle to nie ma nic wspólnego z papierkiem? To stan ducha, a duchem to wy w ogóle smarki jesteście :D Młode duupy, a jęczą! Jak to możliwe?? :P MAFINKA ❤️ żyjesz jeszcze?? :P Idę spać robaszki, bo jutro moja środa ukochana. A potem... no nieważne. Jak się wreszcie udo, to wam powiem. A na razie, cicho sza! Zima u nas do duupy, jak wszędzie. Ciecie chyba strajkują, bo w tym roku to już w ogóle nie sprzątają. Nawet sami Ukraińcy są w szoku. Gruba warstwa lodu przykryta wrednym śnieżkiem 😡 Poruszam się jak po Heine - Medina , czy jak to się pisze. W każdym razie dość pokracznie, bo butki mam gładziutkie i boję się pizgnąć na ten lód. Pamiętacie, że w niedzielę zaczyna się ROK TYGRYSA?? To będzie wspaniały rok. Mówię Wam :) Już się szykuję na spotkanie :P No dobra. Może już dość. Minimalnie doskwiera mi samotność, bo mój patałach teraz pracuje wieczorami, i dlatego tak się rozpisałam :P ale już nie zanudzam. Dobrej nocki wszystkim życzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widzę, że coraz częstszą formą wypowiedzi na naszym forum jest monolog. Kaffa już jest :) i pachnie. Ale pewnie wystygnie zanim wstaniecie :P i tu zajrzycie. 🌼 MIŁEGO DNIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam z kawusią (_)> w dłoni Dopiszcie mnie laski do tabelki...plisss było 76kg jest 72 kg cel nr.I.70 kg a resztę to czas i życie pokaże. We wrześniu lecę na Kretę więc wypadało by się w czasie lata trochę odchudzić żeby wstydu nie było wyskoczyć w bikini😭no mam troche czasu ,ale jak to latem grill grilla pogania !!!! KICIA ....uważaj na swoje nóżki ,co by gipsu nie widziały.....i napisz jak tam samopoczucie na Ukrainie po wyborach.... mają mieszane uczucia czy może zadowoleni z wyboru Prezydenta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA ❤️ no to sięrozgadałaś!!!! Chcesz pisać dłuższe posty od MAJKI? :P MAJKA ❤️ SERUM ❤️ dzięki za troskę, uważam na siebie. Po wyborach... raczej kac moralny i woda w ustach. Nawet nie włączam TV, bo bym zgłupiała. Julka chyba już podała do sądu. Nastroje możesz sobie wyobrazić, bo różnica między nimi była jakieś 2-3 %. Więc kraj znów podzielony na pół. W Kijowie akurat wygrała Julka. Sama nie wiem jak to będzie z tym złodziejem i gwałcicielem na tronie. Czasem aż boję się pomyśleć jaką on ma ekipę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tego "wora" poprzeć. (wor to po rosyjsku złodziej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ...no to sie porobiło......rzeczywiście że tak powiem "kaszana" u nas ta szopka też nie długo się zacznie ,,,,aż strach się bać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia nie denerwuj sie tak Ja ani nie ogladam żadnych wiadomosci bo dostaje nerwicy atak nas to też bedzie wnet czekać Dobra nie pisze już nic o tejj zasra....ej polityce Ja mam dzis kiepski nastruj głowa mnie okropnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta... Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka. Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwa siostrę przyrodnia Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!" Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro.Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... Pięknych dni i nie zapomnijcie liliowego kapelusza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie zaczelo...:), bylam w szpitalu na sprawdzeniu, jest ok, nie chcialam zostac na noc, jak sie nic nie wydarzy do rana to o8 smigam spowrotem. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wieczorkiem się odezwę, ooo widziałam, że Mafinka będzie rodzić chyba!!!! Kciukaski trzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko:) trzymam kciukasy za kolejnego topikowego bąbla i oczywiście za dzielną mamusię. Tak niedawno na powiedziałaś o ciąży, że aż trudno uwierzyć że to już:) Lecę właśnie sobie pośpiewać na karaoke:D ciekawe kto to wytrzyma????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zaczęłam robić na szydełku, bo ja uwielbiam wszelkiego rodzaju dłubaninki typu szydełko, druty i wyszywanie. Szkopuł w tym, że akurat w tym kierunku nie posiadam szczególnych uzdolnień:( A może któraś z WAS szydełkuje, bo ja nie wszystkie schematy potrafię rozszyfrrować, pomóżcie!!!!! SErum ❤️ u mnie ostatnio z @ były problemy, dlatego to badanie mam. Ale wyszło mi 29 a norma 25 to nie wiem czy mam płakać czy nie. A poza tym to całuski dla wszystkich 👄👄👄 chyba pójdę po piwo dopóki tych tabsów nie biorę, brrrrrrrr!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TAK NA DOBRANOC NA POPRAWĘ HUMORKU:) Różnice temperatur : + 20°C Grecy zakładają swetry (jeżeli tylko mogą je znaleźć) + 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je maja). + 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadza ogórki. + 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwedzy idą się kąpać do jeziora. 0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje. - 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa - 15°C Kot upiera się, ze będzie spał z Tobą w łóżku. Norwedzy zakładają swetry. - 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze. - 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają. - 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy. - 30°C Władze podemują temat bezdomnych. Kot śpi w Twojej piżamie - 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody. - 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa - 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy. - 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych. - 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli. - 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe - 70°C Zamarzło piekło - 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki. - 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki. ... - 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkurzeni big_smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko !!!!!! Tylko pamiętaj, ze trzeba przeć, a nie wciągać :P To żarcik oczywiście miał być 👄 POWODZONKA !!!!!!! Donia :) Witaj! Kicia 👄 Reszta 👄 ..... u mnie marazmu ciąg dalszy ...... 😭 Właśnie umówiłam się z koleżanką w sobotę na flaszkę. Kończy dziś 40 :O Kuźwa, z mojej półki już biorą :P Ściągnęłam sobie filmy z ćwiczeniami Tamilee Webbs, tak na wymianę z 8-minutówkami. I zamówiłam hantle do ćwiczeń. Jeszcze przez chwilę spróbuję zawalczyć z sadłem :O Byłam dziś na badaniach okresowych i zagadnęłam lekarkę o leki pomagające w odchudzaniu (ona sama ciągle usiłuje utrzymać sylwetke "w normie"). Poradziła Alli, ten reklamowany w tv. Kiedyś podobno był na receptę i występował pod inną nazwą. Blokuje wchłanianie nadmiaru tłuszczu do organizmu. Zaletą tych tabletek jest podobno to, ze uświadamiają co sie je, tzn. jeśli je sie zbyt tłusto dają reakcję w postaci ... cytuję "śmierdzących bąków i tłustych plam na majtkach" :P I taki delikwent następnym razem zanim coś zeżre zastanowi sie najpierw dobrze, czy warto :P Ze względu na różne reakcje organizmu lepiej podobno wypróbowac te tabletki jak ma sie wolny od pracy dzień :P I zamawiać też lepiej w internetowych aptekach, bo wtedy jest taniej niż w tych normalnych. Tyle powiedziała mi w każdym razie lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka :) dobre :) Dopisz się jeszcze raz do klasy i daj tu znać 👄 Serum :) *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010) MAJKA____39___________67_________164_____67______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______67_____60 (27.2.2010) TIJA_____30________ __80_________165_______80_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______60_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma dzisiaj dyżur nocny? myślicie, że MAFINKA napisze rano jak poszło? :P ❤️ to o temperaturach jest dobre :D już wysłałam gdzie trzeba ;) całuję was i 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MOGE POSIEDZIEC DLUZEJ,A NOZ WIDELEC SIE URODZI NA MOJEJ ZMIANIE HEHEHE............MAFINCIU SZACUNECZEK DLA CIEBIE...........JAKBY CO MOZESZ MNIE ZWYZYWAC........JESTEM Z TOBA...JODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka ja w domu jestem, skurcze mi zanikly, a noc w szpitalu do przyjemnych nie nalezy( mam do szpitala 5 min)... wiec czekamy w domu...a jak nic sie nie wydarzy do rano do szpitala. Dzieki dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no witam z rana Jak tam nasza Mafinka sie czuje Hej Kiciakocia z Ciebie tez ranny ptaszek A moje dziecko znowu mi gorączkuje po niedzieli ferje sie zaczynają a tu kapucha Ja dzś z koleżankami z rady rodziców mam piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski. MAFINKA......daj znać ...jeśli oczywiście może.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....placki na sobotnia iprezke A kochane dziś mamy tłusty czwartek Która pani piecze pączki lub faworki to moze jedego podeśle U mnie znowu sypie i tak zapowiadaja do niedzieli A zapomniałam kawunie podaje (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️KOCHANE❤️ Ja klikam puki kompa zgarnełam :)Bo dzieciaki jak tylko z ogrodu lub sanek wpadają to o kompie moge zapomniec :( I ten net jakos wolnoooooooooooooooooooooochodziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:O Śnieg u mnie zapitala więc dzisiaj w ramach gimnastyki odsniezanie mnie czeka :) Nie wiem jaka mam wagę ale staram sie trzymać za miast kolacji walimy winko z kumpelką :D wiec jak wieczorami mam czas klikac to jestem zazwyczaj wesoła ( winko i ciepełko kominka) robi swoje i padam jak betka na podusi i śpię kochane dobijam do wawki w piatek wieczorem :) wiec już normalnie bede mogła klikać :) A kochane pewnie już o tym wiecie ,ale i tak wam napisze bo ja ciemna masa ostatnio odkryłam że na wirtualnej jest zakładka kobieta i bardzo fajnie tam kalorie można zliczyć bo wyswietla sie ile tłyszczu, węglowodanów, białka się zjadło no i sa dosc fajnie podane miara do zliczania bo np. 1 łyzeczka, 1łyzka itd mi bardzo sie przydało :) MAFINKA- trzymam kciukasy ❤️❤️❤️👄 DONIA- moja kochana ❤️:D:D:D👄 KICIA- moja kochana podtrzymywaczko topikowa ❤️👄 MAJKA- myslałam że peknę ze śmiechu jak klikłas o skutkach tego leku :D życze miłego picia wódzi :D Trzymam kciuki za cwiczonka i podziwiam zapał do ćwiczeń :)kocham ❤️👄 MIMOZKA- super usmiałam się :D i przesłamam mojemu chłopinieby miała co czytac na targach :) co do robutek to ja je uwielbiam klikni o co chodzi to może cos ci podpowiem choc ja mam troche tak na blache wyuczone bo jako dziecko mnie babcia szkoliła no ale ...❤️👄 SERUM- ❤️👄 TIJA- na kolczyki mówie TAKKKKKKKKKKKKKKK!!!:D kotek klikne tu nie na nk bo mi wolno tu na mazurach chodzi chyba że uda mi się wieczorem :) Mi nie przeszkadza ze kolczyki nie zapinane bo zapinanych nie lubie a kolorki które bym chciała to brąz ( czekoladowy ) turkus i jasny groszek :D I już cię kocham :D❤️👄 OKi uciekam bo jakies papu z psiapsiuła musim zrobic głodomora a poza tym siedzi mi na kolanach córa kumpelki ( 1,5 lat ) i strasznie chcce wam coś kliknąć :) 👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Julek!!! Jest taka wichura, że się zaraz zesram ze strachu. Okropieństwo. Ciekawe jak tam MAFINKA ❤️ sobie radzi bez nas ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) zamiast się sfajdać lepiej się do czegoś przywiąż :P A tak na poważne to się trzymaj dzielnie :) Coś mi się wydaje, że Mafinka już jest w 2 kawałkach :) No chyba, że w tej całej Anglii na naturę stawiają i będą ją trzymać, aż się sama rozsypie :O Ale mam nadzieję, że już się nie męczy tylko wreszcie tuli swoje wyczekane maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×