Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

I znowu wtopa :O przegapiłam naszą córę marnotrawną, LOLĘ ❤️ Cieszę się pipko, że jednak zaczęłaś znowu bywać. Bywaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) wisior jest super, ja właśnie zawsze wolałam taki rodzaj biżuterii, dopiero teraz mi się odmieniło. Na razie się tym bawię i mam frajdę, a jak przy okazji mogę zarobić parę groszy na swoje pierdołki to nic tylko się cieszyć. Teraz zachorowałam na torebkę zapinaną na bigiel jednak ta któr,a wypatrzyłam kosztuje 300zł nie ma jej na allegro, ale to jest coś w ten deseń http://www.allegro.pl/item889968729_torebka_retro_na_biglu_wyprzedaz_50.html no a poza tym ciągle marzy mi się orbitrek kettlera, a taki trochę kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka napisalam do Tiji a propos mojego znamienia ze chcialam je usunac ...itd.... Dlatego namawialam cie do tych cwiczen, bo pracuje duzo miesni. Teraz wymiary mogly ci sie troche powiekszyc bo masz nabite miesnie. Rano powinno byc ok, za tydzien gora dwa powinnas widziec juz ubytek na centymetrze. Waga narazie sie nie przejmuj. Dzielna dziewczynka jestes 🌼 Kicia wisior piekny:) Tija torebka:D jessssoooo pikna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Mafinka, mojemu bratu też nie chciał nikt usunąć, jednak po kilku wypadkach kiedy sobie naderwał te znamiona, lekarz sam zaproponował usunięcie tych największych i w miejscach narażonych na częste urazy. Mój brat ma tak dużo pieprzyków że 2 razy był wycofywany z wyjazdu do Iraku przez te pieprzyki. Lekarze bali się że takie promieniowanie słoneczne jak tam występuje może mu bardzo zaszkodzić. Teraz znalazł sobie guza w piersi i po usg lekarz skierował go na biopsję. W przyszłym tygodniu ma mieć pobierany wycinek Kiciu, Ty kiedyś pisałaś o swojej chorej na raka przyjaciółce. Powiedz jak u niej sprawy się mają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj sam GP (lekarz ogolny) pytal sie czy nie chcialabym usunac znamienia z twarzy.... No ale potem ciaza, wiec dalam spokoj. Ale kiedys sie z tym wybiore. W polsce czekaja az sie zacznie paprac, albo to ich pytanie - a przeszkadza??? Jakby nie przeszkadzalo to bym nie chciala usunac....Matoly i tyle;P Tija to trzymam kciuki zeby z braciakiem bylo ok!!! Kicia ano wlasnie, jak twoja psiolka sie czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam meizitang....goowno mnie obchodzi co pisza.....zreszta jedni pisza zle inni dobrze....sama musze sprobowac....jak bedzie cos nie tak odstawie.....najwyzej schudne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne panie......................................no i Was dziewczyny:p Zapalam światło i kafkę rozdaję \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> Zapomniałam Wam powiedzie, że z dniem 1.02. 2010r zasiliłam szacowne grono bezrobotnych. Czekam na świadectwo pracy i lecę do urzędu po zasłużoną kuroniówkę brrrrrrrrrrr:p. A tak na serio to liczę, że w tych urzędach to coś się zmieniło i mogę liczyć na kursy aktywizujące, które na prawdę pomogą mi znaleźć pracę. Marzę o tym żeby iść do ludzi, żeby mieć jakiś cel wstając rano, żebym miała powód do umalowania się i ładnego ubrania, żebym do południa nie siedziała w pidżamie i żebym zaczęła znowu żyć jakimś rozsądnym rytmem. Mały do żłobka teraz się nie dostał, ale od lipca ma miejsce zaklepane więc nie jest tak źle i jakoś sobie poradzimy. Ostatecznie na te parę godzin jak będą trwały kursy mogę poszukać pośród kuleżanek opieki nad małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wstalam.......... jedziemy zaraz do biura .....ciag dalszy zalatwiania..... potem sie odezwe gdzie jest pimach??????????wie ktos co sie u nich dzieje? no i gdzie nasza szczesliwa????????? a nasze mychy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam ,a tu doopa...................cisza jak makiem zasiał.... hola hola hop hop!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) W wawce pada:( pada:( i pada :( Rany jak ja nie nawidze tej zimy wrrrrrrrrrrrja juz chce 🌼W🌼I🌼O🌼S🌼N🌼Y🌼 :) Dziewczynki ja znów ogólnikowo :O( takie uroki feri i dziecka w domu ) Co do wyjazdu na mazurki to KICIA własnie stanoł pod znakiem ????z razcji tych zamieci :O więc nie wiem czy nie pojadę z moim chłopem do twojego KRAKA :) bo nie chcę by młody siedział w ferie w domku :O choc młody wogle nie marudzi z tego powodu :) no ale zobaczymy .......TIJA- co do filcowania to wkleiłaś kolczyki o których ci kiedys pisałam :) tylko mi marzy sie turkus z brązem :)http://www.pakamera.pl/kolczyki-filc-kolczyki-filc-brazowo-morskie-ii-nr330499.htm jak mi takie zrobisz to biore :DMAJKA- kochana jestem dumna z ciebie i twych ćwiczeń :) ❤️ ja dzisiaj na rowerku rano zaliczyłam 30 minut :) i pewnie po obiadku jeszcze popedałuję :) współczuję zęba ale super że znalazłas dentystke która ci go uratuje a nie na łatwizne jak konowały z wyrwaniem całego zęba wyskakują :O trzymam kciuki by nie bolało :) MAFINKA- ale miałas z tymi ptakami ....ale jak to mówia jak obesraja to na szczęscie więc moze leć i lotka puszczaj :) pogłaszcz sie po brzuszku i pozdrów od ciotki perełkę :)LOLA- trzymam kciuki byś wszystko załatwiła :) Kochane całuje was mocno 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS. SERUM- ciebie tez ajlowiu❤️ link z ocieplaczem zrobił furore wśród kumpelek którym go wysłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cos mi kafe szwankuje i posty ucina :O ABS- wklej wkońcu foteczke maleństwa :) Ok kochane uciekam bo młody steka bo na necie z kumplem gra :O Wieczorkiem przejmuje kompa więc klikajcie kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) bez problemu mogę Ci zrobić takie kolczyki z jednym tylko szczegółem, nie mam takich bigli, mam tylko otwarte, za to mam silikonowe baranki do zapięcia więc nie ma problemu że zgubisz, jak się decydujesz to pisz na nk:) Właśnie siedziała u mnie kuleżanka której pomagałam napisać pozew o podwyżkę alimentów. By to chudy byk!!! frajer jeden od 5 lat płaci 500zł na chłopaków w wieku 16 i 12 lat i jeszcze jej mówi że łaskę jej robi bo wcale nie musi. Rozwód był z jego winy, zrobił sobie dziecko na boku i jak ona się dowiedziała to mały miał już rok, a on w ogóle podwójne życie prowadził pomieszkując trochę tu trochę tam. Teraz w ogóle przestał płacić. Złożyła sprawę do komornika, ale on na konto komornika przesyła co miesiąc 50zł i w związku z tym ona nie może się dobiegać alimentów z urzędu. Takie nasze prawo pojebane że może ją w ten sposób blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pisałam już wczoraj, bo mi się (za przeproszeniem) komputer zesrał. Teraz jeszcze dochodzi do siebie, od ponad 1,5 godziny robi sobie skan, ale najważniejsze, że w ogóle odpalił, bo wczoraj to wyglądało na śmierć kliniczną :o Moja przyjaciółka chora, na razie chodzi na naświtlania. Źle je znosi (a kto znosi to dobrze?? :( ) , jest słaba, ale żyje. Wygląda nawet nieźle, ale w tygodniu, po zabiegach to tylko leży. Zobaczymy co będzie jak skończy tę serię. Jej pan mąż na razie nie fika, więc chociaż jeden problem uległ chwilowo zawieszeniu. Dziękuję w imieniu swoim i jej, że pamiętacie :) ❤️ to na pewno pomaga. No i jeszcze się cieszę, że i wam się podoba mój wisiorek :) TIJA -no właśnie, a można by w razie czego złożyć u ciebie zamówienie, ale pominięciem allegro? Podesłałabym ci jakiś wzorek :) tylko muszę się zastanowić, czy to ma sens, bo musiałabyś to wysyłać na Ukrainę :O MAFINKA ❤️ nieustające ajlovju Współczuję pieprza (Tija twojemu bratu też 👄 ), ja mam jednego takiego gada na szyi , to wiem jak to jest jak sobie czasem zawadzę czymś :O bleee DO2DO dawaj do Kakowa, ino bystro! Bo ja w sobotę to już na Zieloną Ukrainę wymiatam :D tzn białą chciałam powiedzieć. Ja pierniczę, tam w jedym mieście od ponad dwóch tyg nie ogrzewają 11 wieżowców, bo jest awaria prądu, której nie mogą zlokalizować. Przej..e :O LOLA no pochwal się wreszcie co ty tam kombinujesz w tych urzędach 👄 MAJKA ćwicz, ćwicz. Chociaż jedna z nas osiągnie cel :) trzymam kciuki i służe poradą jakby co. Mocno teoretyczną oczywiście :) SERUM - jak sobie radzisz? o ja pierdzielę, ale się umęczyłam. Piszę na kompie starszym od węgla, z przypaloną klawaiturą, nieposkręcaną obudową... i w ogóle cud, że on jeszcze działa. Ale w takich awaryjnych sytuacjach, jest niezastąpiony. Aż szkoda mi go wywalać, tyle ze mną przeżył :) Aha, jutro wraca mój luby. Trzymajcie kciuki, bo jedzie autobusem. No a potem z Wa-wy pociągiem. Więc jeszcze trzymajcie :) Powiem kiedy puścić :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nic nie piszecie? jade zaraz z malym do specjalisty-dentysty.......boji sie borowac zeby a juz ma jedna dziure wiec trzeba zaczac dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Kicia, a widzisz? Jak chcesz to potrafisz więcej napisać :P spadam, wpadnę poooootem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) Ukraina to nie Mozambik czy Gabon i listonosz chyba bywa. Ostatecznie mogę przesłać Twojemu "R" a on zabierze jak będzie do Ciebie jechał. Dzisiaj mam spory przerób i coraz więcej pieniążków na nowiutką torebeczkę:D Minus jest taki, że śnieżyca za oknem, a ja muszę z przesyłkami drałować na pocztę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA masz rację :) jak zwykle :P a zapomniałam ci powiedzieć, że moja mama sprawiła sobie podobną torebkę, ale w takim dziwnym kolorze, nie fiolet, ni nie wiadomo co, ale taki przygaszone i skóra lakierowana "a la krokodyl" ;) niezły odjazd, robi wrażenie :D MAJKA ty oczywiście też masz rację :) też jak zwykle! :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Kicia :) w cycki to może i pójdzie, ale nie wam :P Nie loczcie na to :P Wam to jedynie w dupencje pójdzie :P Dziewczynki, donoszę, że dziś postawiłam na ćwiczenia ogólnorozwojowe :) Zamiast stepa i 8minutówek 2 godziny odśnieżałam ..... a konkretnie wywoziłam taczkami śnieg. Też sie namachałam bo taczek było jakoś .....dzieści. Potem poszłam do fryzjera odnowić pasemka, a potem to już było mi szkoda zapocić świeży fryz. Poćwiczę jutro, ale też wieczorkiem jakoś, bo w dzień mam wizytę z dzieciakami u alergologa. W Szczecinie. Aż się boję co im wyjdzie i jaką trzeba będzie zastosować potem dietę :O Przy okazji muszę porobić zakupy kosmetykowe, bo w mojej wsi niestety wszystkiego dostać nie mogę :( I w ogóle to dziś jakoś nie taki humor mam:( Waga jak była tak jest, obwody raczej też :( Stwierdziłam, że mierzenie się chyba nie ma sensu, bo jak coś spadnie to poznam po ubraniach, no i mniejszej wadze :( Tija :) dziecko drogie ;) a powiedz ty mi, jak te twoje kulki montuje się na zawieszkach ? Poprostu się je nakłada, czy potrzebne są jakieś specjalne druciki albo kółeczka? Podobają mi się zawieszki z takimi prostymi drucikami. Wklejałaś ostatnio linka do takich kolczyków (jedna kulka na dłuższym pręciku) - mają one jakąś swoją nazwę? Zresztą odezwę się jeszcze do ciebie na NK :) A teraz .............. aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa ............ karaluchy pod poduchy ............. gaszę światło :) No dobra, dla marudy jakiejś ewentualnej zostawiam malutki kinkiecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOoooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!! Tija !!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) tym razem króciutko, lecę do łazienki, robię się na bóstwo i idę odebrać prezenty na dworzec :D tzn chciałam powiedzieć, że idę spotkać mojego kochanego, bo już jedzie. Jest w połowie drogi z Wawki już. Tak więc... do jutra :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie. KICIA.... u mnie wszystko ok ...po dwóch dniach smarowania jak ręką odjął ....wiem jedno już nigdy w zyciu nie nałożę żadnego preparatu ..!!! Wisior naprawdę super......ostatnio na imieninki od koleżanki dostałam wisior i kolczyki ręcznej roboty ...po prostu cudo. Powiedzcie mi laski czy wy w tak normalne funkcjonujecie jak w ciagu całego roku ???? bo ja mam wrażenie że żyje w jakimś cholernym zawieszeniu....!!!!niby robię co do mnie należy ,ale czuje że to są takie machinalne ruchy nie zastanawiam się nad tym co robię .....nie myślę ,nie marzę ..to tak jakbym już nic nie oczekiwała od losu(życia) może jest to spowodowane dzisiejszym dniem.......idę na pogrzeb😭mojej dosć bliskiej znajomej......zmarła na raka ,a raczej powikłania z nim związane w marcu skończyła by 49 l.a w tym miesiącu ma urodzić się jej pierwszy wnuk. Dziwnie będzie w kościele patrzeć na małe pudełeczko( urnę ) w której znajduje się skremowany człowiek i jego całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki... wlasnie doszedl moj meizitang,narazie wzielam pol tabletki....ciekawa jestem jak bedzie dzialal...... sprzatam chlupe i robie salatke jarzynowa...mam dzis gosci......duzego znajomi z pracy.....poznalam ich na tej imprezie na ktorej bylismy ostatnio......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza!!!!!!!!!!!!!!!! ja jak narazie czuje sie swietnie.......bardzo sie poce,ale to tylko takie objawy...... gdzie wy wszystkie sie podziewacie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×