Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYSZKA dzięki za kaffkę 👄 :) A ja nygusa mam ciąg dalszy :( nic się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.....jestem dzisiaj juz w pracy.....hydrocortizon zdziałał cuda. MAJKA.....podobno laser nie widzi jasnych włosków ,a ja raczej posiadam taki większy meszek niż prawdziwy włos(bo to by była masakra) a ja jestem osobą która raczej bez makijażu nie chadza i ten meszek uwidacznia sie po nałożeniu podkładu i pudru w kamieniu i właśnie ten meszek zawsze usuwam .....laser nic by tu nie dał ,a słyszałam juz wiele opinii na jego temat....moze sam laser nie jest zły tylko osoby które na takich laserach pracuja nie zawsze maja kompetencje i wiedze jak go używać i tu loteria trafić na fachowca......mam wrażliwą skóre i po nim mogą pozostać ciemne plamy ,a zdecydowanie nie chciałabym tak wyglądać....widziałam już pare osób........już wole odwiedzić kosmetyczkę dwa razy w miesiacu . Ćwiczcie dziewczynki ćwiczcie jak zaczną działać ćwiczenia to sie dołączę ,ale chyba blizej wiosny jak będzie już można wyjechać rowerem w plener ,bo chyba taka forma ćwiczeń najlepiej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja expresem bo młody ma feriei komp okupuje :( STOP....zimno i słonecznie pogoda bez zmian STOP.....dieta nadal utrzymana i jakoś luźniej mi się robi w pasie choć nic po sobie nie widze by mi ubywało STOP.....chyba wyjadę na ferie na przyszły tydzień na mazury niestety bo mój M ma targi KURWA MAĆ ...STOP...więc z kupelka pojade i z dzieciakami i pewnie wieczorem bedziemy winkować STOP...Już o diete sie boję :O STOP...❤️SERUM ❤️ prezęcik fantastyczny :) może sama mojemu udziergam bo szydełkowac i na drutach ( dla tych co mają skojarzenia ;) DRUTY to dwa metalowe lub plastikowe patyczki zakończone kuleczkami na końcu służące do robienia arcydzieł z włóczki :p) potrafię robic :)STOP... Kochane uciekm bo mnie mały gadzina juz łokciem szturcha :O kocham WAS wszystkie ❤️ STOP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:D Serum ale sie usmialam z tego ochraniacza :D:D:D:D EXTRA:D:D:D MAJKA a ty gdzie jestes?????? Czekam na relacje, jaki dzis plan cwiczeniowy!?!?!?! Lola co z ta kawa, juz poludnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem..... zalatwianie pilnej sprawy zaczete....... bylam jeszcze na zakupach ....pokupowalam sobie troszke rzeczy na wiosne juz w nieco mniejszym rozmiarze hurra..... teraz moge pic z wami kafkunie.....ale w miedzyczasie jeszcze obiadzik trza zgotowac...... mafinka mnie sie wydaje jakby to bylo 1 msc temu kiedy oznajmilas nam radosna nowine,a tu juz prawie koniec....jak ten czas zapirdala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podziwialam stado ptaszkow, takie ladne wzorki tworzyly na niebie.... ehhh po przyjsciu do domu okazalo sie ze mam osrana kurtke w 3 miejscach:D!!!!!!!. Moja jedyna kurtka!!!!!! Wypas. Jestem uziemniona w domu. Dobrze ze to nie byly mewy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:) ale żeś kumulacje utrafiła z tymi ptaszkami:p chyba na szczęście:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija kumulacje to ja mam zamiar trafic w totka:D:D:D w nocy wiadomo co mi sie snilo - kupa:D. Cos gowniano mi sie ten tydzien zaczol:P. Tija filcujesz kolczyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki i bransoletki też, a czemu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi sie podobaja:D Jak bedziesz miala wytawione na allegro to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co Ty pokazałaś są filcowane na sucho, a ja na razie nie kupiłam igieł do filcowania i całego sprzętu jak mi sie będzie dobrze interes kręcił to będę powoli kupować to co potrzebne. W stopce mam link do moich aukcji to możesz podejrzeć najnowsze. Właściwie to kolejne mam już do wystawienia, ale czekam żeby na 2 weekendy się aukcje załapały więc będę wystawiać w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Ci sie rokreci interes:). Twoje korale bardzo mi sie poobaja, ale ja nie moge nosic takich ozdob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki 👄 U mnie od kilku godzin masakra na dworze !!!!!! Zamieć jak cholera, a do tego zdrowo sypie śnieg :O Jakbym musiala jechać gdziekolwiek poza miasto na bank by mnie zasypało !!!! Mafinko :) a no nie pisałam od rana, bo mi dziś ząb pękł paskudnie (pękł na pół, ale dalej siedział w dziąśle) i pół dnia szukałam jakiegoś konowała :( A pękła mi leczona górna 4 (na szczęście część od środka dziąsła) Wyrwanie całości jakoś nie wchodziło jak dla mnie w rachubę :O Moja dentystka nie odbierała, druga na urlopie. Kolejna pogoniła mnie, "bo ma ful pacjentów i na nic nie poradzi". Wreszcie, udając sromotny ból (choć nie bolało kompletnie nic) dostałam sie do następnego (i to tym razem na ubezpieczalnię nawet), ale pan od razu stwierdził, że pęknięcie jest głęboko w dziąśle i raczej trzeba wyrwać nie tylko uszkodzoną część, ale całego zęba !!!! Na moje jęki dał łaskawie skierowanie na prześwietlenie. Tylko, ze u mnie nie robią teraz prześwietleń i musiałabym jechać 30 kilometrów !!!!! Na szczęście dostałam namiary na dentystkę kilkanaście kilometrow ode mnie, ktora moze u siebie prześwietlać, więc pojechalam z mężem. Pani okazała się super miła (mimo umówionych wizyt zostałam przyjęta niemal od razu), stwierdziła, ze prześwietlenie nie ma sensu - trzeba poprostu znieczulić, wyrwać pękniętą część i zobaczyć co pozostało w środku. No i na szczęście okazało sie, ze choć ubytek jest głęboki i wymaga "bawienia się", ale można jeszcze uratować zęba i nadbudować go. Bedzie słabszy (urok często pękających 4-rek), więc trzeba sie nastawić, na wstawianie za jakis czas koronki. No ale najwazniejsze, że na chwilę obecną nie stracę zęba !!! Pani założyła opatrunek na rozprute nieco dziąsło, skasowała 10 zł (słownie dziesięć !!!!!) i kazała przyjechać w piątek na w/w "pobawienie sie" :) Uffff ..................... Sory za szczegółową relację, ale jeszcze pod wrazeniem jestem :) Moze ja jestem nienormalna jakaś, ale tak boję sie bólu zębów, że wolę chodzić systematycznie do dentysty i leczyc niewielkie niebolące jeszcze zmiany, niż doprowadzić do wielkich dziur i bólu. Podobnie nauczylam moje dzieciaki :) I dzięki temu bywa, ze jak w gabinecie zaświecą mi lampą w mordkę , a do tego włączą jakąś muzyczkę - zasypiam na fotelu :) Tak więc Mafinko, zgodnie z tym co sobie obiecalam- zaraz wskakuję na stepa, a potem ze 2 8minutówki zrobie :) Chyba jeszcze ściągnę sobie coś na ramiona i będę wymiennie robić po 2-3 zestawy. No i postanowiłam ćwiczyć codziennie, przynajmniej w czasie ferii, a potem się zobaczy. Bałam sie, ze dziś mogą być spore zakwasy, ale na szczęście na razie tylko troszkę brzuchol czuję. Może robię coś nie tak? Tija :) Ja już pisałam, że korali nie noszę, ale czy robisz kolczyki? Bo ja byłabym zainteresowana :) Mi podobają sie pojedyńcze kulki, nawet mogłyby być 2 na pręciku. Np. bordowa i czerwona albo brązowa :) Jakby co kliknij, gdzie mogę je obejrzeć :) Jerrrry, ale znowu popisałam !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Sorrrrrrrrrrrrry :P Pozdrówka dla całej leniwej reszty 👄 nie wymieniam, bo limit na dziś już zdaje się wyczerpałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgrzeszam cie Majeczko:) i wspolczuje problemu z zębem:( niech tluszczyk ci sie topi w oku mgnienia:D A reszta to co ferie macie, ze nie piszecie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:) takie korale to nosi się głównie na golfy, swetry więc raczej nie mogły by Ci urazić. Mój brat ma mnóstwo pieprzyków takich bardzo dużych i częśc z nich miał usuwanych, bo urażał je przy goleniu, albo od plecaka. Lekarz uznał że lepiej podjąć ryzyko usunięcia niż narażać na ciągłe urażanie mechaniczne więc może pomyśl o tym:) Majeczko:) kolczyki też robię chociaż nie fanatycznie i traktuję je raczej jako dodatek, albo sprzedaję na miejscu, bo koszty wysyłki byłyby niewiele mniejsze niz ich cena. Jednak moze się skuszę i zacznę też robić do wystawienia. Dla siebie zamówiłam teraz takie bigle http://www.allegro.pl/item881605242_srebro_bigle_rybki_5cm_promocja_od_kalait.html Ana nie takie zawieszki z koralu http://www.allegro.pl/item887797158_kalait_koral_1_6cm_4szt_oponki_promocja_k27.html kolczyki wyszły mi zajebiste aż szkoda że nie widać ich pod czapką i szalikiem:p bo cały naród by mi ich zazdraszczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zębów to ja 12 lat temu też załatwiłam sobie tak zęba na orzechu i mam nadbudowany ząb do dzisiaj chociaż dentysta mówił że to nie będzie rozwiązanie na długo, więc mam nadzieję że u Ciebie też potrzyma przynajmniej tyle co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam usunac, ale nie było chetnych. Chce sprobowac tutaj, ale za jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę???? że co proszę Mafinko? :P albo kliknęlaś nie w tym forum, albo mi topiący się tłuszcz styki zalał :P No to zrobiłam !!!! 30 minut stepa i 3 8-minutówki :classic_cool: Nie pamiętam juz ile lat temu ćwiczyłam tyle na raz :P I teraz jako pierwsze nasuwa mi się, ze pewnie okrutnie śmierdzę :P ubranie rzecz jasna mokruteńkie, pot zalał mi oczy i d.... pośladki :) Mafinko, te ćwiczenia na brzuch i pośladki są masakryczne !!!!! Przy brzusznych bolą mnie ścięgna na szyi :P a przy pośladkowych (szczególnie w końcówce kolejnych ćwiczeń przy rozciąganiu) mięśnie ud :P Ćwiczenia na nogi to po wcześniejszych jest już prawie pikuś :) Ale najważniejsze, ze dałam radę !!!! Trochę wkurzające było jak mi się filmiki chwilami zacinały :O Ciekawe czy można dostać te zestawy ćwiczeń na płycie. Muszę się jeszcze jutro obmierzyc i zobaczę, czy obwody jakoś drgną. Bo waga jak na razie .... ech, szkoda słów :( Sory dziewczyny, ze tak wam o sobie mędzę, ale mam potrzebę sie pochwalić, a ani dzieci, ani mąż raczej mojego trudu by nie docenili :P A tutaj to sobie chociaż sama siebie poczytam i popodziwiam troszkę :P Tija, a może byśmy zrobiły biznesik???? Nakręciłabyś mi tyle kulek w różnych kolorach ile dajesz na korale tylko bez sznurka, a ja zapłaciłabym ci jak za komplet ? Nie robilybyśmy tego przez żadnego pośrednika tylko tak "z ręki do reki" ? co ty na to ? :) A ja sama kupilabym sobie zawieszki, np. takie jak pokazywałaś wyzej. I ja też miałabym pikne kolczyki ? Chyba faktycznie troszku śmierdzę , bo dzieci coś do mamy pokoju wchodzić nie chcą :P Troszkę odsapnęłam, idę sie myć. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) ja doceniam i podziwiam Twój wysiłek, bo ja miałam tylko jednodniowy zryw i znowu siedzę na tyłku. W dzień nie mam czasu a wieczorem wolę filcować. Mogę Ci zrobić kuleczki, powiedz tylko jakie chcesz kolorki. Prześlę Ci link do sprzedawcy od którego biorę wełnę to powiesz jakie byś chciała http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15239781 w tej chwili mam wszystkie kolory które są u niej dostępne. Mam też wybrane kolory z innego sklepu internetowego http://www.wyszukane.pl/index.php?k67,polprodukty-i-narzedzia-czesanka-welniana. robię też kosteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziewcionki, ja w szokie! Ale żeśta się rozpisały! Aż miło :) A ja już myślałam, że znowu będę czytać swoje posty. Ja dziś spędziłam dzień z koleżankami :) a więc poszłyśmy do takiej sympatycznej włoskiej knajpy na pizzę, a le okazało się, że jest właśnie nowa karta i już nie dają tam pizzy. No cóż. Zjadłam więc makaron z sosem. A potem pojechałyśmy do jednej z koleżanek na winko. Jaka super babska posiadówka :D dawno się tak dobrze nie czułam. A teraz jestem już w domku, grzecznie i czytam, czytam i nadziwić sięnie mogę :) MAJECZKo nie zazdroszczę przygody z zębem, ale cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Życzę tyle samo szczęścia w piątek :) TIJA - korale super, rób, rób to i ja się w końcu skuszę. Choć, przyznam, w tej chwili jestem na etapie srebra. Dziś właśnie listonosz przyniósł wyczekaną przesyłkę. :) http://www.allegro.pl/item884827665_srebrny_wisior_art_nouveau.html Ale przyjdzie czas i na filc. Pewnie jak już nie będzie modny ;) Ja zawsze dwa kroki za modą ;) MAFINKA ❤️ ja bym do ciebie choćby zaraz, ale niestety w poniedziałek do roboty wracam. Nie bardzo też sięchce, ale akurat nikt nie pyta. DO2DO - myślisz, że Mazury TERAZ to dobry pomysł? A jak Was tam zasypie i zawieje? Mimo wszystko, cokolwiek wybierzesz, to życzę udanego wypoczynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×