Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kasiunia Ty stary pierniku 👄 poczekaj dziecko drogie jak Ci 40 stuknie :P ja już dni w kalendarzu wykreślam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze wam tylko ze miałam beznadziejny dzień :( pokłóciłam sie z M- on nie kuma ze urodziny to ważny dzień i generalnie tak mnie zajeżył że reszte dnia spedzilismy w osobnych pokojach zajebiście, co? uryczałam sie jak głupia i w ogóle beznadzieja........ po prostu megapalant!!!!!!!!wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam cieplutko u mnie za oknem słoneczko Po obiadku wybiore sie na spacerek dotlenic sie Kawunie polewam (_)> oraz zielona herbatke co kto chce Tiju ja też wymiękłam przy tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia :) nie Twoj jeden tak ma :O moj mąż to kilka razy w ogóle zapomniał, że mam urodziny 😭 Jak sie zorientował to potem przepraszal i prezent jakiś dawal, ale dla mnie też liczy sie pamiec :( Teraz smieję sie, ze pamieta o moich urodzinach bo na NK powiadomienie wcześniej dostaje :P Chociaż muszę przyznac, ze urodziny moje sie jakoś wreszcie nauczył (13 lat po slubie jesteśmy :P ) Ale o imieninach i tak nie zawsze pamieta ..... przypomina sobie (albo ktoś jemu ) w ciągu dnia :O Dlatego kilka lat temu postanowilam chociaż dzieci nauczyć i jakiś czas przed urodzinami i imieninami mówie im "w tajemnicy", ze zbliza sie jakieś moje świeto i oczekuję niespodzianki jakiejś :P Zresztą ucze dzieciaki od wielu lat, ze jak ktoś z rodziny ma swięto jakieś to trzeba coś od siebie zrobić, laurkę jakąś, czy inny upominek. Jak w zeszlym roku laptopa sobie wymarzylam na urodziny to sama tylko lekko o tym napomknęłam mężowi, a potem dzieciom mowilam, że byłoby super jakbym dostala swojego kompa, bo wtedy ten domowy będzie tylko ich :P No a dzieci miały za zadanie tatę do tego przekonać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia :) wygląda na to, ze same na proteinach zostałyśmy ;) nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze nie przerywam. Najwyzej grzeszyć będę :P sprobuję zejsc poniżej 60 kg, moze kiedyś sie uda wreszcie :P Muszę tylko zmobilizować sie do ponownych ćwiczeń z tamilką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko- on nie zapomniał, zreszta nie zapomina o moich ur czy imieninach i nawet nie chodzi o to ze nic nie dostałam bo ja mu tez nic nie dalam ostatnio bo mamy przolbrzymie kłopoty finansowe ale o to ze sie w moje ur sie ze mną pokłocił larwa jedna ale mniejsza z tym bo potraktuje go tak samo co do proteinowej to ja trwam z tym ze od czasu do czasu grzesze ale nie grzesze ziemniakami ani chlebem ( raz tylko chlebek domowy zjadłam) tylko zazwyczaj lodami albo czyms słodkim, dzis np zjadłam groszek w puszce :( ogólnie zamierzam jeszcze na tej diecie zostac bo daje mi to czego mi nie dają inne- moge jesc do syta:) i o ktorej godzinie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja w dietce trwam z wami :) ślę Wam wszystkim buziaki bo nie mam jak kilkac bo moje dziecie rota dopadło :( 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już po żałobie narodowej troszku sobie wczoraj popłakałam jak oglądałam pogrzeb Wzruszające to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam tabelki, ale chociaż stopka jest ;) w sobotę doznałam szoku. waga u koleżanki pokazała 64.9, ale nie podniecajmy się, bo w niedziele było już 66,7 :P no ale spoko, 66 mogę sobie wpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) cwaniarko !!!! Tu niby nic, że ten teges, a tu patrzcie mili państwo !!! Gratuluję :) *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______66____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164______63______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Mama____34__________70_________179_______70_____60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ❤️ Dopiero mam chwilke by kliknąć :) U mnie w sumie bez zmian:) dietka w toku :D Ale stwierdzam z ena samych proteinkach to wogle głodna nie chodze w ręcz zarełko wmuszam w siebie :) a z warzywami ...to bym mogła jeść na okrągło :) Jutro wraca mój chłop z paryża i ciekawa jestem czy po tygodniu choć ciut zobaczy że coś tam mi ubyło :O Młodego mam w domu na zwolnieniu ale w sumie juz jest ok :) nie wymiotuje miał jeszcze lekki stan podgorączkowy więc dzisiaj miał luzik od nauki a od jutra uczy się histori do klasówy która jest w piątek :) tym razem średniowiecze :D Dzisiaj zachaczyłam o galerię złote tarasy ale kuźwa nic nie było co by mi w oczy wpadło :o jak było to czarne a moja przyszła szwagierka choć innej narodowości to przesadna i na weselu nikogo w czerni nie chce :O za to znalazłam z 5 par buciorkow co prawda tyle moje co na nie popatrze bo i ceny takie że szok np. 500 pare zł :Owięc wszystkich nie kupie musze sie zastanowic które mi sie najbardziej podobają i te zakupić więc kolejny orzech do zgryzienia :O KASIUNIA - dziękuję bardzo 👄 KICIA- gratuluje kochana :D:D:D TIJA- nic na siłę tak jak Majka pisała jak nie dla ciebie to się nie katuj :) tylko łap sie za ta dietke którą masz sprawdzona :) Ja trzymam kciuki :D A dziewczynki bo chcemy na weselu zrobic jakąs fajną niespodziankę macie może jakies pomysły ?? Bo mój brat juz wymyślił ż eon mój maż i 4 ciotecznych braci wyskocza w kieckach ala trykot i jezioro łabedzi maja odstawić :) oczywiście nikt o tym nie wie to ma byc niespodzianka dla gosci :) A my chcieli bysmy zrobic jakaś niespodzianke dla nich :) tylko nie wiem co więc licze na WAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam)))) kiciakocia- ja z toba z checia kawusie o poranku tylko kawy brak....wiec meliska z wanilja! no i gratuluje!!! jeszcze troszeczke i znowu bedziesz w dawnej formie a wpisuje sie do tabelki...tylko sie nie smiejcie... *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______66____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164______63______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Mama____34__________70_________179_______70_____60 obelixowa 33 67 170 64 58(do wakacji) do2do-wiesz te kiloski gina u ciebie w oczach...ja jeszcze nie zajzałam do tej dietki ale od jutra START!!!! tija wiesz tez sie boje tej monotoni, chociaz jem przede wszytskim słodycze wiec o urozmaiceniu nie ma mowy)))) ale jak czytam jak wam poszło świetnie to moze sie zapre tak zeby tylko było na liczniku 59,9999999 ech...........wygladam jak stara baba, z dziecmi uwieszonymi na szyji, koszmar! i tez sie sama napij e, coprawda nie gruzinskiego winka ale martini...wieczorkiem!zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wszystkie :) Dieta proteinowa jest faktycznie dosć monotonna, ale jak ma się troszkę checi i czasu to można coś wykombinować :) Faktem jest tylko, ze trzeba tolerować nabial w każdej postaci, ryby i drób. No i niezawodne jak dla mnie jajka :P Mam sprawdzone jedzonko na fazę z warzywkami :) Filet z kurczaka nadziewany. Na ciepło fajny, ale mi jeszcze bardziej na zimno smakował (przez przypadek zupełnie, bo zabrałam do pracy i nie chciało mi sie go w mikrofali odgrzewać :P ). Na zimno coś na podobieństwo polskiej ryby po grecku :P Zaraz jeszcze kliknę Wam linka do strony, gdzie są przepisy na różności dukanowe :) Obelixowa :) wcale nie jest Ciebie aż tak dużo ! A te dzieci ...... przechodzi to każda matka -Polka w chwilach slabości ;) Ja to nazywam "pralnia - sralnia - przebieralnia" :P więc dziobek do góry, dzieci szybko rosną :) wtedy to dopiero zaczynają krew człowiekowi psuć :P A teraz muszę się pochwalić, że wreszcie udało mi sie zakupić na wesele 2 kiecki !!!!!! Jedna taka bardziej "weselna"- do kolan, z czerwonej satynki, a na wierzchu na czarną żorżetkę (jak to sie pisze??? :P ), taka jakby sukienka na sukience. Nałożone materiały robią wrazenie jakby taka ciemno bordowa była. Jest na szerszych ramiączkach, odcinana pod biustem, dopasowana w talii, a dalej lekko rozkloszowana. Do tego dokupilam coś w rodzaju czarnego bolerka i szal podobny kolorystycznie do sukienki - nie mam jeszcze ostatecznej koncepcji co wybiorę. Druga sukienka (poprawiny) jest taka bardziej na inne też ludzkie okazje :P Jest szara w czarne róże, też odcinana pod biustem, z szerokim paskiem z koronki na wysokości talii, też lekko rozkloszowana i do kolan. Musze tylko przerobić lekko góre, bo jest na cieniutkich ramiączkach i przy moich walorach :P nie najlepiej sie z tym czuję :( Ale kupiłam juz fajną czarną koronkę podobną do tej na sukience i zrobię sobie namarszczane ramiączko-rękawki troche zasłaniające ale też prześwitujące. Do tego dokupilam czarny delikatny żakiecik z krotkim rękawem i jakby namarszczeniami na plecach (super zakrywa fałdki :P ). No i jeszcze butki sobie dobrałam :) Szare z szarymi połyskliwymi wstawkami :) Felerem zakupów jest cena ..... wszystko razem kosztowało ..... ok. 1 tys. zł 😭 Na szczęście znalazłam sponsora :P w postaci męża :) Aaaa ... jeszcze jedna wazna sprawa .... kupiłam sobie jeszcze ...... majtki z golfem :P Takie bezszwowe, ściągające jak gorset (coś w rodzaju streczu? ) :P ale "oddychające" i cieniutkie. Wymodelowały moje schabiki :P Od razu zaznaczam, że nie dojrzalam jeszcze do robienia sobie fotek w moich nowych "przebraniach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM,JESTEM 👄 siedzę sobie po cichutku ... Witam piękne odchudzone panie Ja poproszę co by mi w stopkę wpisać mój prawdziwy wiek 41 a za chwilę podam sprostowanie co do tego wieku ,ale to za 3 miesiące. Waga sie" niestety" nie zmieniła ,wiec nie ma co poprawiać a wzrost jest 160 i można znak zapytania usunąć. Może coś później kliknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja was cmokam i klikne juto bo wczoraj wieczorkiem mój M z paryża po ponad tygodniu wrócił dzisiaj ma wolne więc spalam kalorie hihihihi;) 👄👄👄 SERUM - WITAM MAJKA kiecki - super ( z opisiku ) wklej jakies fotki jak możesz :) OBELIXOWA- kochana odpisze jutro KICIA-niezawodna jak zawsze :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______66____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164______62______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___41__________76__________160_______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Mama____34__________70_________179_______70_____60 Obelixowa 33 _________67 _________170______ 64 _____58(do wakacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×