Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kochane :D To ja dopiero chwilke znalazłam :) Dzisiaj moj męzus miała wolne więc bylismy w ogrodniczym i 2 00zł na kwiaty wydałam :o i poprostu jak sie za tarasik wzieliśmy to troche się nam zeszlo ale mam za to pachnaco i kwitnaco :D Mój M zaczął mi robić fontane bo sobie wymysliłam dwa kwadraty i tak by z jednego do drugiego woda sie przelewała więc połamalismy troche starej terakoty bananowej i habrowej i obklejajliśmy te kwadraty jutro bedzie testowane z wodą w sumie nawet fajnie nam wyszło , a potem jeździłam z chlopakami na rowerku :) i kompletnie nie miałam jak kliknąc bo za kolacyjkę się wziełam :) Dziewczynki ja chwilowo robię przerwę od protein samych i miesko z sałatkami bede jeść bo juz mnie troche brzucho na tych samych warzywkach bolał a że kamień posiadam to zaobserwuje tak :O TIJA ❤️MAJKA- jak to zrobiłam to nie wiem :O:O:O ale dupcia to jako tako bo kupiłam sobie specjalną slikonową nakładke na siodełko ale uda mnie napierdzielały najgorzej :O dzisiaj juz około 10km tylko zrobilismy bo po lesie jeździliśmy i piwkiem zgrzeszyłam :O Ok uciekam kompu, kompu 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja tylko na chwilunie właśnie popijam kawunie i ma pilne sprawy do załatwienia Ja mi sie powiedzie to wam zdradze a le pozniej 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pochwale, że dałam wczoraj radę i nie nażarłam się na noc, to też dzisiaj na wadze było 0,7kg mniej no ale do pełnego wejścia w rytm diety jeszcze droga daleka. Majka:) ja właśnie tak jadam. Dla mnie micha warzyw z jajkiem albo kurczakiem to najlepsze żarcie. Problem w tym że jem nawet tego za dużo i z brzucha mam arbuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zajrzałam , aby się przypomniec że jeszcze żyje, ale jakoś mam pod górkę wiec nie bardzo mi się chce pisac, aby innych nie przygnębiac, ściskam was wszystkich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was popołodniu jestem zrezygnowana totalnie nie mam pracy a juz myślałam że mi dzis sie poszczęści przeliczyłam sie Obiecuja tylko gruszki na wierzbie i nic wiecej ABS skarbie nie tylko ty maz pod górke ja tez juz mam dośc tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P Młody nauczyciel i stary idą razem na lekcję. Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie? - Nie synu, w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA !!!! Kicia !!!! Sugerujesz, ze moja grooba doopa ma zwiazek z moją pracą ? :P LOLKA !!! LOLKA !!!! LOLKA !!!! :P:P:P pipko grochowa :P Dawaj tu do nas i opowiadaj, gdzie bylaś i co robiłas jak Ciebie nie było :) Nudno tu bez Ciebie jak cholera .... Abs :) też witaj :) Trzymam kciuki za pomyslne pozalatwianie wszystkiego co masz na głowie :) Myszko :) za Twoje sprawy też kciuki trzymam :) Do2do :) mi też kaskadkę możecie zrobić w ogródku :) za jeżdżenie rowerem to ja podziękuje :P nawet ze specjalną nakładką :P Dziewczynki, ja ostatnio się nie udzielam ilościowo, bo przed weselem biegania mam troche ..... koszule, buty, torebusie, dodatki .... brrrrr ...... już bym sie chętnie napila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczego nie sugeruję :D po prostu spodobało mi się :D nie bądź przewrażliwiona :P ;D witam, dzielę się z wami kawką i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pityny, nadstawcie koszyczki do całowania i kubeczki do kawki, bo rozumiem że nikt o tak zboczonej godzinie sie nie budzi żeby się z naszą Kicią pracoholiczką jej napić 😘😘😘\_/>\_/>\_/> Kicia:) dowcip dobry i taki życiowy, bo odnosi się do większości zawodów:D Majka:) zazdroszczę Ci tego wesela, też bym trochę porzucała przeszczepami i napiła się z szacowną rodzinką Lola:) Ty myślisz że wpadniesz na chwilę i już zbawiłaś świat??? dawaj tu do nas i opowiadaj gdzie byłaś jak Cię nie było Myszeczko:) przykro mi że nic nie wyszło z Twoich planów zawodowych, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Nie dostałaś tej pracy, żeby dostać jeszcze lepszą. Tego się trzymaj i nie łam sie, a wszystko się uda. ABS:)też Cię tu mało, a szkoda, bo może byś mnie pogoniła do ćwiczeń i diety. Do2do:) ja bym przez miesiąc na rower nie usiadła po takiej przejażdżce, więc podziwiam za wytrzymałość. Mimozka:) bądź człowiekiem i po odchudzaj się ze mną troszkę. Kicia:)kiedy to do ziemi ojczystej zjedziesz??? i czy nadal masz w planach jeszcze rok tam posiedzieć??? Wczoraj też się nie dałam i nie obżerałam się, ale było ciężko jak cholera. Potem nawet spaliłam 210kal na stepie i byłam mokra jak bym z basenu wylazła dzisiaj do tej tortury dołączę brzuszki z tamilly i może schudnę z pół kilograma na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze stronkę w ramach bonusu ustrzeliłam:D to będzie dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ 👄 jestem jestem kochane tylko uciekam cos zjeśc bo byłam na upuszczeniu krwi :) {badanka} TIJA- gratuluje stronki ❤️ wkońcu bo już nie mogłam się doczekac kiedy się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kicia :) bez obaw, mi też dowcip sie podoba :) Zwłaszcza, ze po 18 latach wykonywania tego samego zawodu nawet najbardziej oddanemu pracownikowi zdarzy się nie raz i nie dwa mieć wszystko w d.... :P Tija :) no takiego powitania dnia to ja od Ciebie oczekiwałam :) Widzę, że zapał do odchudzania wrócil :) WIEDZIAŁAM WIEDZIALAM WIEDZIALAM !!!!!! Tak trzymaj :) Zwłaszcza, że ostatnimi czasy moja słaba silna wola robi ze mną co chce :O wiec i mi świeży zapał bardzo się przyda :) Szczególnie ten do ćwiczeń ... ;) Co do zboczonych godzin kaffkowania ..... ja jestem jeszcze bardziej zboczona chyba, bo o 6.30 juz w pracy byłam i jak ja dziś kaffkowałam to Ty jeszcze pewnie komara dusiłaś :) A na weselu i owszem, mam zamiar się i pobawić i popić :P bo przecież na diecie obżerać się za bardzo nie mogę :P Do2do :) powodzenia na badankach :) Ja dzis dalej zalatana i jeszcze pracuję do wieczora. A muszę przed pracą jeszcze pit-a wypelnić. Postanowiłam w tym roku wcześniej to zrobić :P bo zazwyczaj do ostatniego dnia odciągam tę przyjemność ... Dobrze, ze teraz są dostępne gotowe programy i nie trzeba samemu główkować :) I jeszcze muszę 1 % na coś rozsądnego przepisać. Znalazlam hospicjum dla dzieci w Szczecinie, chyba na nich przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie kochhane! Tijka czy ja jestem człowiekiem, no nie wiem czasami ze względu na mój apetyt i brak woli to podejrzewam że świniakiem jestem no świnią:( Przeglądam net bo chcę zrozumieć co i dlaczego w związku z tą katastrofą, no i wiecie znalazłam zdjęcie na którym chyba widać zwłoki ludzi, ktoś wpuścił fotkę do obiegu, pytanie goni pytanie, i jedna wielka niewiadoma? A na pokrzepienie to powiem wam, że moje dziecko czyta namiętnie emila ze smalandii i ubaw mamy po pachy, ja się śmieje że mam w domu takiego emila:) Polecam książkę, suuuper!!!! A tak poza tym to jakaś deko przygnębiona jestem, no nie wiem może niech już będzie ciepło i słonecznie!!! No to tyle, a i odkryłam, że w drogerii natura są diabelnie tanie kosmetyki, no i jeszcze jedno byłam dziś na konferencji unijnej i dostałam dużą torbę podróżną na kółkach, każdy uczestnik dostał, byłam w szoku, pozytywnym oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA - litości! Tylko nie o katastrofie!! :O to ja już wolę o Emilu, jeśli to ten, o którym myślę, to faktycznie jest super!! :D a ja już jestem myślami w Krakowie! i na komunii :O :P poszłam dziś suweniry kupować, a tu zonk! Cholera jak kawior podrożał! :O niecharaszo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wstawac :D kawka was budzę > :D Umnie bez zmian waga po woli spada choc od kilku dni jestem na warzywach i miesku bo na tych czystych proteinach nie moge jak wam pisałam ale waga faktycznie spada bo portki na dupie zaczeły latać :D:D:D HURA:D:D:D Kochane zmykam do wnny ,a po tem na ZAKUPY :D:D:D:D może i ja jakąs kiecke znajde jak MAJECZKA :D TIJA,KICIA,MAJKA,LOLA,MYSZKA,MYCHA,SERUM,OBELIXOWA,MAFINKA,DONIA,ABSTRAKCJONISTKA,I reszta naszych panienek wielkie, ogromniaste 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no buziaczki wy moje :D 👄 :D normalnie jestem w jakimś dziwnym stanie, jakby euforia mnie dopadła cy cóś??? :P kiecki dalej nie mam, i chyba mieć nie będę, bo nie wiem jaka będzie pogoda :O co popatrzę na meteoprog.pl, to oni tam zmieniają. Raz ma być bardzo ciepło, to znowu deszcz, albo zimno :( no i jak tu sobie kieckę sprawić w takich warunkach??!! 😭 w najgorszym wypadku nie kupię nic, w innym - kupię coś w Polsce, ale wolałabym tutaj, bo wzory mi się podobają ;) no dobra, narazka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki 👄 latam latam latam :( i bynajmniej nie na paralotni :P mnóstwo upierdliwych załatwianek mam, łącznie z porządkami domowymi, bo jutro rano pazury kończę i nie chcę już ryzykować polamania jakiegoś :) A w sobotę weselicho :) papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam same jeszcze ja tu siedzę i poszczę :p Mam równy miesiąc do przyjazdu mojego ukochanego i muszę schudnąć żeby go olśnić. Jak zejdę poniżej 80 to będę prze szczęśliwa. dzisiaj waga pokazała 85,7 więc jak się rozpędzę to powinno sie udać. Z dietą jest git tylko do ćwiczeń ciężko się zmusić, ale za to pogoda sprzyja do długich spacerów i ganiania młodego po podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pstynusie 👄 Ja dzisiaj się tak nalatałam że gicołki mi niemal odpadły i o 470zł jestem lżejsza :O ale kiecki nie kupiłam tylko dzinsiory młodemu 2 pary i sobie 3 koszule z kruciutkim rękawkiem w kratke każda inna i w innym fasonie w zarze i 1 portki wziełam sobie takie ciut przyciasne by miec motywacje do chudniecia jeszcze przed samym weselichem powalcze 7 dni na p[roteinkach a tak to siekam całą lodowa pomidora wielkości malinówy 1/2 ogóra zielonego 1/2 papryki żółtej świeża bazylia troche oliwy i ciutka fety i wcinam to przez cały dzień od drugiego sniadanka bo na sniadanie jogurcik z płatkami zytnimi :) a na obiadek dodaje do sałaty grilowany cycek :)i jakos leci :) TIJA- trzymam kciukasy ❤️ i gratuluje spadeczku :D KICIA- a może jakas kiecka bardziej letnia a na chłodek do tego bolerko :) MAJKA- zazdroszcze ci tych kiecek , ja mam problem dzisiaj jak cos było fajnego i idealne w cycochach to na brzuchu wygladało tak sobie a jak cos było super w brzuszku to...cycochy mi sie nie mieściły :O załamka normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcionki :O 😭 tak się napisałam i do DO2DO, jaką sukienkę jej proponuję i o moich wyjazdowych problemach 😭 i nacisnęłam "backspace", żeby coś tam skasować a on wziął i kurwa przeskoczył na poprzednią stronę :O :( chyba nie muszę pisać, że cały post trafił szlag :( może potem jeszcze się zmobilizuje na razie to się czuję, taka trochę podcięta :( ktoś mnie skrócił o mój poranny entuzjazm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Trzpioteczki ❤️ Ja dzisiaj wieczorkiem na mazurki śmigam :D zaczynamy nasz sezonik działkowy :) teraz własnie pakuję graty i jeszcze z psem do weta na ostatnie szczepienie lecę :) Więc odezwę się pewnie późnym wieczorem jak dojeadę na miejsce :) KICIA- to ja czekam z utęsknieniem na rady dotyczące kiecki :D A co do skasowanego posta :O:O:O mi ostatni też się tak zdarza :O👄 I dla wszystkich kobitek 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa SPAĆ SPAĆ SPAĆ !!!!! No normalnie omijać fotel musze, bo zasynam na stojąco :O Ja to jednak stara już jestem i się wyspać od czasu do czasu potrzebuję :P A te moje 5 (czasami w porywach 6 ) godzin snu na dobę to zdecydowanie za malo jak dla mnie. W dzień sie nie kładę (chyba , ze rano po nocce), bo potem z kolei w nocy zasnąć nie mogę i tak w kółko. Kupilam znowu sobie tabletki na spanie jakieś, bo wróciły problemy z zasypianiem. Znaczy wieczorem chce mi sie spać jak każdemu normalnemu człowiekowi :P ale jak tylko położę sie do łóżka wszystko mija i zaczyna sie taczanie po wyrku :( Jutro rano mam ostatnią szansę na jakiekolwiek odespanie przed weselem ..... Ale przed 9 muszę być na nogach , bo mam jeszcze kwiaty do odebrania, a przed fryzjerem jeszcze jakąś maseczkę na ryjka dobrze byłoby zrobić. No a od 15 zaczynam imprezować :) Tija :) gratuluję zacięcia i spadkow :) Od przyszłego tygodnia dołączam sie do odchudzania :) Juz teraz boję sie, co zobaczę na wadze po 2 dniach żarcia i picia :P Do2do :) pozazdrościć wypadu na długi weekend :) masz dobrze z tym domkiem i bliskością Mazur :) Szkoda, ze mnie od tego dobrodziejstwa dzieli kilkanaście godzin drogi :O Kicia :) nie mów, ze masz teraz problemy z przyjazdem do Polski .... te rosyjskie nacje to jednak dzikie i dziwne ludzie są :P DZiewuszki :) udanego łikendu życzę :) Ponadto pozostałym opindalającym się kobiłkom z okazji długiego wolnego łikendu :P życzę owocnego zastanawiania sie nad własnym postępowaniem :P i wyciągnięcia prawidłowych wnioskow na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze nic nie chudne!!!!!!!!!! waże 63,8 wrrrrrrrrrrrr majka jak u Ciebie z wagą??? ja chyba przesadziłam z grzeszkami (lody i parówki) i mam za swoje na dodatek obciełam włosy i mam zaledwie do ramion a z tyłu to juz miałam prawie do pasa wyglądam do doopy ta moja zuska to taki szogun ze ja wysiadam chyba ma adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski troszku was zaniedbuje ale mi wybaczycie Szukam pracy narazie bez jakichkolwiek rezulatów trafia mnie kawunia podana dawno razem nie piłysmy(_)> A ja dziś mam komunie u szwagierki w lokalu jakos nie mam ochoty ale mus to mus a po niedzieli czeka mnie pogrzeb rocznego dzieciątka Moja kuzynka urodziła rok temu w Krakowie i dziecko miało dwie operacje na serduszko i nic z tego 🌼🌼 Psiapsiułki ja wam życze miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×