Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam wieczorkiem 🌼🌼🌼🌼 ABS moja droga jazda spokojnie nawet w miare chodz dzis cos nie tak mi szło mylily mi sie biegi ale pomaludku doszlam do wprawy to szystko przez pogode (dobrze ze mam na co zwalic ) :):):):) A powiedz mi czemu pomyslalas że ja niby mam cos kombinowac ? A tak apropo pyrkam sobie CLIO MILEJ NOCKI 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze i nie dowierzam PUSTKI 🌼🌼🌼🌼 Pomur na naszym topiku nikt nie ma czasu napisac jedno zdanie 🌼 KICA melduj sie 🌼🌼 Mafinka 🌼 a ty kobieto jestes TIJA jak tam remoncik 🌼🌼🌼 MAJECZKO a ty znowu na jakims walnym zebraniu 🌼🌼 DO2DO wyzdrowiałas juz 🌼🌼 Serum jak kociaki 🌼🌼🌼 CUDNIETAK zapomniałas o nas 🌼🌼🌼 DZIADEK JACEK jak maluszek 🌼🌼🌼 ABS 🌼 odpoczywa po cieżkim tygodniu w pracy 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołsien koleżanki:D Ja już sił nie mam do swego obecnego stanu...Wczoraj zjadłam pożywny obiad i kolację (litr lodów wiśniowych:D:D:D:D:D:D) i to co się po tym działo w mojej łepetynie w nocy to się największym bajkopisarzom nie śniło. Pamiętam, że wątków było chyba z 10, ale najbardziej zapadł mi w pamięć ten, w którym moim mężem był taki aktor z MjakMiłość (mąż Marty jak ktoś przelotnie ogląda czasem), ja w zaawansowanej ciąży, a on mnie lał codziennie jak burą sukę, śledził, wmawiał romanse, kochanków, sprawdzał telefony, maile...MIAZGA! Obudziłam się mokra jak mysz ze strachu. Natomiast nie zmienia to faktu, że potencjał na kalejdoskop tematyczny jest wielki:) Polecam: pamiętajcie, lody wiśniowe!!! Która za Was ma równie popieprzone sny? Poza nielicznymi wyjątkami 🌻 Buziaki❤️ Pisać coś, bo pomór tu okrutny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robaczki kochane ❤️👄❤️ U mnie o tyle lepiej że temp nie ma i tak mnie klata nie boli ale dalej mnie kaszlisko męczy leże jak mi dok.kazała :) choć już mnie tak dupa boli ze od leżenia chyba płaska się stała no i jedyny plus że jeść nie mogę :(bo i apetytu jakoś barak :( ale pic to mogę w ogromniastych ilościach ;) Pogoda tez taka do spania leje wieje i ogółem do 4 liter. Jutro mam rocznice ślubu i prezentu brak :o na ale mam w wyrku leżeć to leżę :) No a czy stary coś wymyśli to dowiem się jutro ;) DZIADEK- ale miałas sen ....:) Ja ostatnio tez porypane miewam np. pół nocy latałam po pociagu i otwierałam drzwi z wagonu do wagonu i jakies przeraźliwe swiatło mi po oczach dawało cały czas i tak pare godzin jak się obudziłam to az mnie nogi bolały hihi:) a co śmieszniejsze to tez lodyjadłam tylko że nie wiśniowe hihi:) ale z ciepłymi malinami za to :)może jakiś ludzik który podstawia te pojemniczki jak się lody leją dosypuje jakies badziewko myśląc a co niech maja rozrywkę w nocy ;) ABS- leżę ,leżę i juz nie mam siły leżeć :) KASIUNIA- dobre :D uśmiałam się :D MAJKA- nie zarażam bo my ferie od 14.02 mamy :) mój juz w czwartek wieczorkiem śmiga z teściową TIJA- jak tam remont? MAFINAK- ty wierz co i jak ❤️ KICIA- a ty dzisiaj imprezujesz ??? MYSZKA- jeszcze mnie trzyma niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiadając na pytania o maluszka...ani chybi opracował do perfekcji plan eksterminacji "nosicielki" (no tak...wczoraj był "Obcy" w tv). Mam taką chwiejność, że to już przesada:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno kobieta jest jak największy skarb ...... i dlatego powinno się ją zakopać w ogródku :P No więc ja najchętniej sama bym się tam zakopala ....... Do czego jeszcze może doprowadzić ludzka podłość i zawisć ???? Mam wszystkiego dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się Majka nigdzie nie zakopuj tylko nawijaj!!! mniam mniam...ogórki kiszone, pyszniutkie!!! Teraz fantazjuję o czekoladzie, ale wyłącznie mlecznej z karmelem i tylko milka, albo lindt... Dobra...już się zamykam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Majeczko no wlasnie co to za doły ? Dziadek Jacek widze ze apetyt dopisuje A ja mam dzis od rana jakies nerwobóle sama nie wiem czemu zadużo sie tym wszystkim denerwuje 🌼🌼🌼 Kawunia juz wypita 🌼🌼 ABS co tam ciekawego u Ciebie robaczku pisz KICAKOCIA jak samopoczucie Buziaki dla reszty załogi 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majka co tam ? Olej to wszystko! Dziadek sen niesamowity hahaha Majka mam pytanko odnośnie ciastek na diecie D. Czy otręby trzeba mielić i jaka pojemność jogurtu? mam ochotę zrobić. U mnie dieta z małymi grzeszkami, no może ze średnimi grzechami, ale się nie poddaję walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️, u mnie ogólnie zawrót głowy, wiosna na całego, wczoraj jeździłam rowerem z M, myślałam że będzie mnie coś bolało ale rano było ok. tylko moje dzieci chore, córkę już rozłożyło, a syn jeszcze poszedł do szkoły, może jakoś przetrwa, nie chciał zostać w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma , otręby w całości, a jogurt ja daję mały, a czasami jak mam już napoczęty to nawet ten napoczęty. Robiłam też eksperymenty z serkiem homo i jogurtem owocowym, różnicy szczególnej nie zauważyłam. Zdarzyło mi sie, że pierniczki troche opadały, ale nie miało to wpływu na smak. Nie trzymaj za długo ciasteczek w woreczku, bo może rzucić sie pleśń. Trzeba je zjeść w 1-2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...to może groźbą:O? Wszystkie niepiszące do raportu i to już!!! Co to ma znaczyć do diaska??? Jak tak dalej pójdzie to strona będzie nam się zmieniać co 3 lata! Wstyd!!! Dzisiaj dopadła mnie faza agresora, ale uskuteczniam wiśniowe, więc noc może być ciekawa! :D Moje małe, dotąd anielsko grzeczne dziecko z okazji roku niedługo, postanowiło chyba nas przećwiczyć we wszystkich możliwych aspektach swojego żywota, w dzień i w nocy daje tak do pieca, że naprawdę zastanawiam się, czy nie zgodzić się z sugestią jego "współsprawcy" i nie podrzucić go śmieciarzom:D:D:D:D Piszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamałam sie jak zobaczyłam kiedy był ostatnio wpis Czy z rana nikt kawy nie rozlewa Ja dzis jestem totalnie zalamana Miałam z rtana jazde i caly czas instruktor mi tłuk w ten mój głópi łepek żebym wiecej gazu dała a ja normalnie sie boje :(:(:( PISZCIE 🌼🌼🌼 Dobrze Dziadek Jacek powiedziała że stronki nam sie bedą co 3 dni zmieniac 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ❤️ laseczki u mnie ogólnie same nudy, córka chora leży w domu, już jej lepiej, w pracy monotonia, może cos wieczorem wymyśle, bo na razie nudy, małe winko z M :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro napiszę swoja wagę, nie ma co się chwalić , bo po @, niestety waga pewnie mi skoczyła, ale się nie poddaję i walczę dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, że mnie nie było, ale ... no tak. z jednej strony jestem zajęta, bo przyjechało moje kochanie, a z drugiej nie dzieje się nic wartego opisania ;) w sobotę pojechaliśmy pomagać w przeprowadzce (może o tym pisałam?? :P ) dochodziłam do siebie do wczoraj, a dziś musiałam jechać do tego pitolonego urzędu imigracyjnego, bo moja pasportystka poinformowała mnie, że już mnie szukają :P i raczej sądu nie ominę :( pojechałam dziś tak zesrana, że nie macie pojęcia :O myślałam, że jak to mają w zwyczaju, będą krzyczeć, straszyć wydaleniem, karami... :O ale na szczęście moja pani inspektor miała dziś dobry dzień, kazała zbierać dokumenty potrzebne do rejestracji, a powiedziała, że sądem i grzywną zajmiemy się później. Poza tym tłumacząc mi co i jak źle zrobiłam, czy raczej czego nie zrobiłam (jakbym nie wiedziała :P ) spytała, czy ma do mnie mówić po rosyjsku czy po ukraińsku. Wyszłam totalnie, ale pozytywnie zszokowana. Ta rejestracja i tak w ch..j kasy będzie mnie kosztować, bo notariusz, ubezpieczenie, opłaty itd ale ważne, że nie muszę od razu tej grzywny płacić i wałęsać się po sądach. nie odchudzam się chwilowo mam to w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pięknie pani Kicia rozbijasz po sąsiedzkich urzędostwach:D:D:D Dobrze, że od razu tamtejszej bezpieki na człowieka nie puszczają, przynajmniej ta pani jakaś dorzeczna:) Ta chwilowa wiosna jest jak balsam na ponurość zimową, więc dlaczego tylko chwilowa? Jeszcze tylko trochę i będzie tak codziennie...Ale ja już mam ochotę z praniem na ogrody lecieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki kochane❤️ u mnie niestety pozytywów brak, nie ważyłam sie rano, bo wczoraj wieczorem kolega wyciągnął mnie i M na pizze i piwo , wiec porażka totalna, i nawet nie specjalnie mi smakowało to pewnie sumienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiapsiółki 🌼🌼 U mnie wiosna 🌼🌼🌼🌼 A poztym nic ciekawego wczoraj miałam okropny wieczór aż wstyd sie przyznac omało nie stukłam świateł przy aucie mojemu M juz wiecej nie siade do jego auta Inaczej sie jezdzi Renówka w benzynie niz w dizlu Koniec wojaży Blada bylam jak sciana a mojemu nogi sie okropnie trzesly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×