Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Majeczko przepisik zapisany:) tylko nie mam serka homo, nie wiem czym go zastapic. Mam prosbe jak bedziesz miala czas, to napisz ile twoj ma tluszczu i wegli. Kasiunia to tylko 4 ... mam duzo przed soba, ale najwazniejsze ze sie wzielam. Sera nie robilam, czekam na ser bialy i zrobie z polowy porcji. Mowisz ze bezy feee?? A slodzika uzywalas tego do pieczenia?? Cudnietak przepis na sernik i inne smakolyki znajdziesz tutaj http://dietadukanaprzepisy.blogspot.com Myszka nie lam sie, wykujesz i zdasz Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIASTO JOGURTOWE 3 jajka 1 jogurt 200g słodzik 3 łyżki stołowe maizeny (skrobia) 2 łyżeczki proszku do pieczenia odrobina masła 1 łyżeczka aromatu pomarańczowego Jajka ubić z jogurtem, dodać słodzik, aromat pomarańczowy, maizenę i proszek do pieczenia. Formę do pieczenia delikatnie wysmarować masłem i wlać ciasto. Wstawić do piekarnnika nagrzanego do 180*C i piec 45 minut. CIASTO CZEKOLADOWE 3 jajka 10 g kakao 1 łyżka stołowa słodziku (można więcej) szczypta gałki muszkatołowej Rozgrzać piekarnik do 180*C. Oddzielić białka od żółtek. Ubić żółtka z kakao i słodzikiem. Białka ubić na sztywną pianę. Połączyć pianę z kremem z żółtek i kakao, dodać gałtkę muszkatołową. Masę wlac do foremek. Piec 10-15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzaczkli 😍😍😍 Moje samopoczucie jest takie sobie własnie zabieram sie za rozwiazywanie testów 🌼🌼🌼 Tylko chciałam sie przywiatac u mnie dietowanie takie sobie właśnie wtrabiłam brokóła 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie jutro ostatni dzień "mojej" diety i.... spróbuje waszych słodkości z przepisów :D 👄 Myszka- dasz radę a potem........ potem samochód weźmiesz w jasyr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki ❤️ u mnie dziś bez diety,:-( tzn, jem co chcę i ile chcę, a to najgorsza rzecz, i jeszcze wypije sobie wieczorkiem wino, dziś tydzień i nic słotkiego nie jadłam i trochę mnie to przeraża że trzeba tak się męczyć, do końca życia pilnować wagi aby jakoś wyglądać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po prostu katastrofa, poległam na całej lini, nie dośc że zjadła kilka racuchów to jeszcze duże ciastko, wiec pewnie jutro część wagi wróci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- ja nie chcę nic mówić :P ale.... spróbuj "mojej " diety a potem, jak lubisz słodkie, piecz, gotuj, to, co dziewczyny z DUKANA.... Nie wytrzymałam- dziś się zważyłam.........:P ... ważę 70,25 a więc "mniej mnie" trochę ponad 8 kg!!!:classic_cool:. Po tygodniu było 4 z hakiem kilo teraz trochę mniej! Najważniejsze, że zaniżyłam swoje 72 kg:D. A więc przy wzroście 175cm jest OK!!!!! Wiem, wiem- ten ohydny efekt "jojo", ale ja będę się pilnować!!!! Do jadłospisu dołączę Waszego DUKANA!!! Tym bardziej, że mąż ze mną!!! On woli...łagodną dietę :P Kicia-gdzie jesteś? PIWKO????? - ogranicz do jednego- a teraz zimą polecam - desperado! Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki zapiernicz ostry mam, więc sie bede ściaśniać :P Gratuluję osiągów i odwaznych decyzji :) Mafinko :) ten ser, który ja kupuję nie jest taki jak typowy serek homogenizowany. W opisie nazywa sie : "serek twarogowy chudy, idealny do serników i deserów". Sprzedawany jest w plastikowych pojemniczkach (500g) i ma konsystencję taką jakby miałko zmieloną, nie ma grudek żadnych, więc nie trzeba go już gnieść, taki poprostu gładki jest, do nakladania łyzką :) Daję go do wszystkich potraw z serem. Jak robie np. naleśniki na słodko to dodaję tylko słodzik, mieszam i walę na placka. Swoją drogą naleśniki to ostatnio częsty gośc w mojej diecie :) A skład ma nastepujący: w 100 g wartość energetyczna -68 kcal białko - 12,2g węglowodany- 3,9g tłuszcz- 0,3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstawać na kawę ❤️ pewnie już wszystkie dawno wstały , ale kawy nikt nie pije, dzis mam dobry humor, bo pomimo że wczoraj sobie pozwoliłam dużo zjeść, waga dziś pokazała 59,8 kg własnym oczom nie wierzyłam bo myślałam że mi podskoczy a nie opadnie, tak wiec laski po tygodniu spadło mi ok. 2,5 kg, to oczywiście zalegało, a teraz trzeba będzie walczyć o każde 100g, ale do wiosny jest sporo czasu , ( u mnie śniegu znów dosypało i cały czas sypie), wiec mam nadzieje że dojdę do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak🌼, to super , teraz to ty jesteś chudzielec, chyba że jesteś grubej kości,( tak jak ja :-( niestety), i moja waga to 58, aby nie przekroczyć 60 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, hello, co robicie że tak tu cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka- udał się co??? :classic_cool: No właśnie :P gdzie jest Kicia????:D Jacek-a Ty 'rzygawinko"- ŻYJESZ????? A tak poza tym to może damy naszemu Dziadkowi propozycję imion??? Ja, z racji tego, że mam chłopaków, optuję dla Jacka za dziewczynką.:D I proponuję - Olga, Klara, Dagmara, Michalina.... to tylko w tej chwili:P potem może dodam jeszcze! Pozdrawiam przyszłe CHUDZIELCE!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudenietak z racji że ja tez mam dwóch facetów to może razem powybieramy imiona dla dziewczynek Prosze o propozycje Jak bylam w ciazy z drugim to mi sie mażyła ANTOSIA (to tylko wspomnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia- ...Tosia- Myszka- tak, też ślicznie:D Ale DUUUŻO Jacek będzie miał MATEK CHRZESTNYCH!!:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Olcia mogłaby być? :) Chociaż znając charakterki kilku Ol mogłaby to być poważna decyzja być moze w przyszłości brzemienna w skutkach .... :P wiem co mowie, bo sama mam Olę w domu i jak to było w "Rodzinie zastępczej" - "jakbym nie była przy porodzie to bym sie zastanawiała, czy jej w szpitalu nie podmienili " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czwartej nad ranem u profesora dzwoni telefon. Profesor odbiera i słyszy: - Śpisz? - Śpię - odpowiada zaspany profesor. - A my się, ku*wa, jeszcze uczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z racji że dziś czwartek to postawie wam kawunie co wy na to :):):):):) DZIEN DOBRY Wsajemy bo juz słonko wschodzi 🌼🌼🌼 a księżyc już zaszedł za góry (mi cos odwala ) to te testy tak na mnie wpływaja 🌼🌼 Mój M wczoraj siadł sobie przy komputerze i zaczął rozwązywac te kichane testy i stwierdził że on by teraz nie zdał prawka a zdawał 20 lat temu :0:0:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chudzinki❤️, jak widzę wieczorkiem trochę się rozpisaliście, nie to żeby za dużo ale zawsze, ja dziś gotuje kapustę i przez dwa dni będę jeść, tak dla oczyszczenia, po za tym w pracy jest ekipa budowlana , wiec hałasu co niemiara, reszta to nuda nic się specjalnego nie dzieje, a co do imion, to ja stawiam na chłopca, bo chłopom to w życiu łatwiej, ja mam dwóch, Franciszka i Bartłomieja i dziewczynkę Olę, mi sie różne imiona podobają, byłe były polsko-języczne, nie takie jak Allan, Oleg, Brayan, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×