Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

co to za meldowanie, pisać :P, Serum🌼 co tam u ciebie jak dieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta leży i kwiczy !!! waga też stoi i właściwie się WACHA :( ....ostatnio 1 kg na + ale dzisiaj już go nie było ...........niestety nadal mam ochotę na kalorie w każdej wersji i postaci .........bronię sie jak mogę ,ale jak dotąd mało mogę ,cóż życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko melduje sie skarbie U mnie dietka legła w gruzach nie mam juz sił staram sie jesc posiłki z umiarem i rególarnie ale nie widze efektów 🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stało się:O Chłop wyprowadzony, ja nie wiem co się dzieje, cała rodzina najmądrzejsza na świecie, nawet mój brat debil odezwał się i z pretensjami co ja wyprawiam:O:O:O Mój EX zbluzgał go przez telefon:O (też idiota ma czelność się wtrącać)A mój cudowny komandos:O okazało się, że MNIE zarzuca brak lojalności i wierności??? Tylko z kim ja go mam niby rogacizną obarczać??? I że ja go nie kocham i takie tam. I siedzi od kilku dni u swojego brata i chleje...:O Teraz tylko czekać, aż się tam jakaś "koleżanka" przypałęta i zacznie pocieszać:O:O:O Bo w domu jego brata to się zawsze "dzieje" na maxa...nieustająca imprezka:O:O:O A ja się pytam...gdzie się podziało moje cudowne, mądre kochanie??? Zwariuję jak nic. Całuję Was laleczki i dziękuję za wsparcie❤️ i "obcym" również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek - :( zabić to mało. dlaczego oni wszyscy są tacy pojebani :( bądź mądrzejsza. Mam nadzieję, że pochleje i mu przejdzie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia🌻 tylko czy ja go wtedy zechcę znowu...jak pochleje i przestanie i mu przejdzie...:O:O:O A tak z przyjemniejszych tematów...to Franek właśnie skończył jeść...i teraz śpi i uśmiecha się przez sen na całego:D:D:D Prawie jak tatuś...choć w tym przypadku PRAWIE robi wielką róznicę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle...to chciałam Wam bobaski podziękować❤️ Bo przyjęłyście mnie do siebie około rok temu❤️ i bardzo to sobie cenię❤️ Stało się to w okolicznościach niemiłych, bo nasza Tija miała wtedy kłopoty...ale to jakby rocznica🌻 W sumie...nikt nie powiedział, że będzie łatwo...A coś czuję, że znowu nie będzie łatwo:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nimi ciężko, ale bez nich jeszcze gorzej :O ja swojego też zaraz zabiję. i to wirtualnie albo telepatycznie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Dziadek :( Tylko nie rób i nie mów nic bez przemyślenia. Chociaż z drugiej strony - kto wie co w takich sytuacjach najlepiej myśleć .... Trzym się 👄 Pa dziewuszki, kolorowych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki❤️ zapraszam na kawę z mlekiem(_)>, nocne marki tez niech juz wstają:D, dziadekjacek❤️ chłop ci sie pogubił, niestety oni maja inny sposób myślenia, szczególnie ci w mundurze, chcą z nas zrobić kumpli , a ja my sie staramy to wtedy tez źle, wiec bądź dzielna i twarda, jesteś przecież samodzielna kobietą i nie pozwalaj sobie na to by inni sie wtrącali do twojego życia bo to zamiast łagodzić konflikty to bardzie je komplikują, daj wam trochę czasu, nie rób nic na siłę i nic pochopnie, a przede wszystkim pomyśl o sobie i Franusiu, a po za tym trzymaj się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta do diet i za ćwiczenia:P:P:P, wszystkim przesyłam moc👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz się żegnam na dzisiaj. Najpierw robota w domu byla, a zaraz robota w pracy do późnego wieczora :O Dziadek 👄 I jeszcze..... NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66 ABS_______37_______164______ 64________60_______ 58_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna zmiana NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66 ABS_______37_______164______ 64________60_______ 58_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka , kurcze, ale chudniesz :P, BRAWO!!!!, wiec pewnie przed Świętami 58kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu ;( tak dobrze wam idzie, a ja się pogrążam :O dziewczyny, jestem w czarnej dupie, trzymajcie za mnie kciuki! jak przeżyję grudzień i styczeń... i luty, to już chyba nic mnie nie złamie. zawodowo. bo oczywiście serduszkowo, to nigdy nie będę twarda ❤️ serduszko mam miętkie i już :P ale dupe twardą mieć muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia❤️ podobno dupa to podstawa, reszta może sie schować:D:D:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, robaczki kochane:( nikt nic nie napisze, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy dzisiaj ta pobudka ma sie rozumiec. Mam nadzieję, ze choć szybko zasnę :O Abs :) mam nadzieję, ze do świąt to jeszcze ze 2-3 kilo ubędzie :P Przy sprzyjających wiatrach ma sie rozumieć :) Kicia :) e tam, dasz radę i masz jeszcze czas :) Ja nigdy nie sądziłam, ze dopiero po 40 uda mi się do tego stopnia z wagą walczyć. Bo co fakt, to fakt - walczę, że ho ho !!! :P I właśnie kończę malutki kilonek wiśnióweczki :P Tak na lepszy sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki❤️ zapraszam na kawę z mlekiem (_)>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja parzę pyszną kaweczkę :) dziś do południa trochę wolniejsza jestem (mam nadzieję, że ni zapeszę i nie zaczną mi zaraz dzwonić :P ) a więc maseczką, spokojna kawka, zaraz wybiorę się do sklepiku. miłego dnia :) Dziadek - co u ciebie? jakie wieści z frontu? Tija! Mafinka!!! Do2do!! i reszta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,🌼 ale masz zapał na tracenie kg, ja właśnie się zastanawiam ja potem po diecie wracać do normalności, coś typu dieta utrwalająca wagę, nie wiem czy to działa, nigdy nie próbowałam, ale jak po kilku miesiącach znów będę musiała dietować to nie wiem czy ten wysiłek nie idzie na marne, a z drugiej strony, zaczynam dobrze się czuć nie mając zbędnego balastu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs 🌻 oj tam oj tam :) I mówi to ta, która niedawno zeszła zdaje się na 54-55 kg :) Gdyby nie gotowy, urozmaicony plan zywienia - byłyby nici z mojego odchudzania. Ale co fakt to fakt, po pierwszych efektach byłam dosyc zdeterminowana i taki gotowiec trzyma mnie w ryzach. Nie ćwiczę 😭 , ulegam małym pokusom/nagrodom za efekty (niepotrzebne skreślić :P ) , ale waga spada i jakoś leci. I zobaczę ile wytrzymam - czy po świetach będę w stanie jeszcze dietować. Jak pisałam - jeśli dam radę będę już sama ustawiać sobie jadłospis, ale poproszę panią właśnie o jakieś plany na utrwalenie wagi. Kicia :) to odpoczywamy razem. Ja też mam dziś już wolne - cały dzionek !!!!! Poćwiczymy wieczorkiem? Zbieram sie do ćwiczeń z Tamille :P Dziadek 👄 Leniuchy 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo haloczy ktoś mnie jeszcze pamięta ???:O MAJKA- kochana ogromniaste G:DR:DA:DT:DU:DL:DA:DC:DJ:DE normalnie mentorem jestes :D i w sumie chyba dzięki tobie jeszcze mam nadzieję że się uda :D powiedz mi a jak ci doktórka jadłospis na święta rozpisała ?:oJa wziełam od kuzynki ta jej diete ale ta kasza mnie męczy bo jakos jaglana nie zabardzo mi podchodzi zastanawiam się juz nad gryczaną w zastępstwie do warzyw i ryby :o a najgorsze jest to że jak za okno wyglądam to mi sie odechciewa wszystkiego :(No ale za ciebie trzymam mocno kciuki :) Umnie wszystko po stremu , oby do poniedziałku a potem już laba do kwietnia hihihi:D Buziaki dla wszystkich 👄❤️👄 NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br / ABS_______37_______164_____64________60_______58_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wieczorkiem... to ja do 20 ćwiczę przy tablicy :D a potem od 22 przed telewizorem. NCIS :D :D :D język ćwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, MYSZKO, to i ja się podłączę ze swoją kawką :) Boże :O jaki ja mam dzisiaj zapiedol 😭 zacznie sie za godzinę, a skończy o 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×