Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Majka moja córka też ma astygmatyzm ,ale na "szczęście" wrodzony ,bo nie postępuje i dlatego jak najbardziej klasyfikuje się do zabiegu i jej krótkowzroczność jest też do zrobienia bo mieści się w normie lewe -3 ,prawe -4,5 ,a on jest raczej z tych nie systematycznych i okulary są częściej w torebce niż na nosie. Operację ma wyznaczoną na 12 lipca ,5 jeszcze będzie miała wszystkie badania. Wybraliśmy metodę która w ogóle nie wymaga dotykania oka ,bo córka z tych wrażliwo-nerwowych więc trzeba było wybierać metodę najmniej inwazyjną . O tych okularach co piszesz nigdy nie miałam okazji słyszeć, może i są dobre ,ale najlepiej gdyby ktoś potwierdził co sam je zastosował i ocenił. KAWA (_)> (_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! piszą cokolwiek chociaż niektóre małpiszony :P Serum :) te okulary to właściwie nie żadna nowina, czy sztuczka, tylko wynalazek sprzed tysięcy lat :) Zamiast szkła jest tworzywo z odpowiednimi dziurkami w określonych odległościach. Ich działanie polega jakby na zmuszaniu oka do pracy pod określonym kątem. Miałam je nawet na nosie :) Kiedy przybliżyłam druk do oczu do momentu, kiedy traciłam ostrość widzenia i wszystko mi się rozmywało to po założeniu tych okularów widziałam wszystko idealnie i mogłam swobodnie czytać. No cóż, są zwolennicy i wątpiący, ale poczytać mozna :) http://www.jiaogulan.pl/okulary20050509.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejrze222
Majka...czy nie za bardzo pojechałaś Dziadkowi odnośnie jej brata? Temat jest "medialny", ale ten teks o kastrowaniu....przesada... Z całym szacunkiem i sympatią. Nie wyobrażam sobie nawet co jej rodzina przeżywa....I ona sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????? ludzie to czasami potrafią osłabić :O Najpierw bliżej nie zidentyfikowane osoby dopytują się (w jakim celu ??????) publicznie (można więc powiedzieć - nagłaśniając sprawę) o osobiste, bolesne sprawy (być może rozdrapując rany ???? ) nieznanych im osób, a potem oceniają innych za ich opinie .... .... tak ...... ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać ...... Miłej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- ja tą kawkę proszę bo po imprezie mężulka kac gigant :O ale super było :D i zdecydowanie LUBIĘ TO!!!! co napisałaś do pomarańczy :D ( a może to któraś z tych bab od dziadka hihih:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zrozumiem tych pomarańczek, które wtrącają się ze swoimi uwagami. :O komu to potrzebne? i jeszcze, żeby to to coś mądrego powiedziało. A zarypała tak bez sensu, że szkoda gadać :o ja dziś pobiłam rekord lenistwa ;) prawie cały dzień w łózku ;) pierwszy raz od niepamiętnych czasów mogłam się wybyczyć. i spokojnie leczyć kaca :P DO2DO jestem z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do 😍 Kicia 😍 łączę się zarówno w kwestii opinii, jak i samopoczucia :P choć to drugie wcale mnie (na razie :P ) nie dotyczy :) Kicia , należało Ci się !!!! A mnie zaczynają dopadać terminy :O Ciekawie np. zapowiadają się 2 najbliższe dni. Jutro do 23 praca, o 3 w nocy moje dzieciaki wybywają na kilkudniową wycieczkę, we wtorek po 7 muszę być w pracy, bo o 9 prowadzę polsko-niemiecką imprezę sportowo-kulinarną, a po niej pracuję jeszcze do 22 😭 Jak dobrze pójdzie może będę mieć godzinę na jakiś obiad. Co za tym idzie jutro do 13 muszę mieć ogarnięte pakowanie dzieciaków (co by się nie okazało, że połowy najpotrzebniejszych rzeczy nie zabrali :O), z grubsza przygotowaną imprezę, którą będę jeszcze musiała dopracować w pracy, a we wtorek rano dopiąć wszystko na ostatni guzik. W środę mam zamiar szczęśliwie dogorywać - bez pracy i bez dzieciaków :P Może nawet tak jak Kicia dzisiaj ;) Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane robaczki👄 ❤️, od razu sie melduje i zaraz Was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie spodziewałam czytania przez połowę dnia, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co pierdzioszki? nikt nie miał czasu cały dzień? :) zalatane, zabiegane, zarobione :( cholera, próbuję wrócić do marcowego sukcesu, ale kiwło mi się kilo w przód i za cholerę nie chce spaść. może jak nareszcie moja sunia wróci, to i przywróci mnie do formy :) póki co nie mam transportu 😭 kolega pojechał do Niemiec i wsiąkł! A to moja jedyna pomoc! Miał być w sobotę :( a jest już poniedziałek i go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki 👄 proszę kawkę podaję, niestety bez mleka, proszę sobie mleko organizować we własnym zakresie :P miłego dnia ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zaczął się chujowo :( i na razie zapowiada się, że taki właśnie będzie do wieczora :O mam nadzieję, że am się dziś będzie lepiej układać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki ja się melduje❤️👄, jak na razie nie mam weny twórczej może dlatego że wróciłam do szarej rzeczywistości, 3 tygodniowy urlop to dobra rzecz ale potem znów kilka dni trzeba się przyzwyczajać , na szczęście za parę tygodni znów wyjeżdżam i będę w swoim ogródku, zrobiłam kilka zmian posadziłam ok 150 krzewów w 30 gatunkach, teraz muszą tylko rosnąc, wiec teraz tylko pielęgnacja i czekanie kilka lat aż ogród będzie tym co chcę uzyskać, co prawda pod koniec już nie wytrzymywałam tempa i tęskniłam do chłopa i dzieciaków, ale jestem bardzo zadowolona bo udało mi się zrealizować zamierzenia, a nawet więcej, efekty widać a ja odpoczęłam psychicznie i zmęczyłam się fizycznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a co do diety i ćwiczeń to dieta siedzi w ciemnym kącie i płacze:( a ćwiczenia zaliczone jako ciężka praca w ogrodzie, :P waga się zepsuła:O( i tak zawsze dziwnie działała :D), wiec trzeba kupić nową , ale na razie się nie ważę czeka mnie @, wiec waga się waha, ale za tydzień chyba ruszę do 3 tygodniowego maratonu dietowo-ćwiczeniowego aby zrzucić to co się na pewno nagromadziło, :O mam nadzieje że nie będzie tego wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) poprostu trzym się ❤️ Abs :) witaj ! 150 sztuk??? To co Ty obsadzałaś???? Park jakiś? :P Mnie też to czeka w przyszłości jakiejś tam. Ale raczej w taką ilosć nie pojdę :) Ale niech te Twoje krzaczory rosną na zdrowie, a potem powiesz co jakie jest, w jakim tempie rośnie i co jest najciekawsze :) Dziadek :) ❤️ Myszka :) kuśtyku ❤️ Serum :) ❤️ Do2do :) ❤️ U mnie upały. Dziś delektuję się wreszcie domową ciszą i wolnym :) Dzieciaki odzywają sie rzadko, co znaczy, że wyjazd udany:) Korzystam ze słoneczka i piorę wszystko co w ręce wpadnie :P No i mam mocne postanowienie nadrabiania zaległości papierowych :O A, jeszcze umówiłam sie na dzis do kosmetyczki na pedikiur. KIlka tygodni temu zszedł był mi paznokieć na nodze (pamiątka po sylwestrowej imprezie :P) i muszę chyba tipsa załozyć. Nigdy nie miałam tipsów na nogach, ale ten paznokieć rośnie mi bardzo powoli, a pomalowanie i pokazywanie takiego odkrytego szczerba raczej mało eleganckie jest :P Mam nadzieję, ze tips nie odleci jak będę kijkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :D u mnie upał i parówa chyba burza idzie bo mnie tak łepetyna napierdziela ( a zaznaczam że % nie sporzywałam ) że skupić się na niczym nie mogę więc tylko pranie nastawiam i leżę i przytuliłam właśnie ibuprom zatoki bo już nie wyrabiam :( MAJKA- ❤️ KICIA❤️ DZIADEK ❤️ ABS❤️ MYCHA❤️ MAFINKA❤️ MYSZKA❤️ TIJA❤️ DONIA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌼 ja ma wielką działkę i ogród też wielki, mam nadzieje że za parę lat to dom zniknie w ogrodzie i będę mogła powiedzieć że mam ogród z domem , bo ja na razie to do z z ogrodem który trzeba jeszcze nadal tworzyć, kupuje sadzonki lub małe krzewy wiec trzeba czekać z 5 -10 lat aby był efekt , ale już się ciesze pomimo ze mróz robi swoje, bo w tym roku padły ogniki i moja ukochana barbula, ale spróbuje ja jeszcze wsadzić ale w innym miejscu i lepiej okryć , choć myśle ze zmarzła już po odkryciu, :O, tak wiec pewnie dużo jeszcze bedę sadzić , ale jest to dla mnie czysta przyjemność,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do🌼 biedulo , ciągle chora, ściskam cie mocno i życzę ci zdrówka, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×