Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija :) a czy oprócz tego całego ćwiczenia jesz jakoś specjalnie, czy tradycyjne mż? czy moze normalnie? Pimaszku ..... ja to ciuchów wolałam jeszcze nie wywalać ....... kurde, szkoda mi ich, bo fajne są .... wcisnęłam je na najniższą półkę i bedę żyła nadzieją, że jeszcze kiedyś mi sie przydadzą 😭 Kasiunia ..... co do m mam to samo ..... rano wychodzi, późno wraca, oczywiscie zmęczony, a jeszcze bardziej naładowany ..... rozumiem, że prowadzenie takiej firmy i przy obecnym podejściu zatrudnianych ludzi (czytaj: w dużej części nieodpowiedzialnych leserów) do swojej pracy to jeden wielki stres, ale dlaczego wyładowywac sie na najblizszych???? Jak przecież mozna sie miło rozładować ? ;)Jak ja po swojej pracy tak bym sie zachowywała to chyba by mnie wyklął z rodziny :P żeby uniknąc kłótni i stresów (pan zasypia w ciagu 1 minuty, a ja przeżywam cała prawie noc i jeszcze troche ...) wolę sie czasami w ogóle nie odzywac ..... ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he babolinki ory jak sie ciesze,ze cie widze😘 majka😘 ostatnie latanie golym tylkiem oplacilo sie.....zostalam wzieta na stole w duzym pokoju hehehehehe........ ale wczoraj juz nie bylo tak milo........ja siedze calymi dniami sama w domu,a duzy w pracy,wiec jak przychodzi to mi sie jadaczka nie zamyka,a on mi wczoraj mowi,ze w domu to on chce miec spokuj i cisze......no to wychodzi na to,ze juz tylko z psem moge pogadac.......masakra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Majeczko znam ryzyko z tymi robalami, ale narazie tak pięknie mi grają :-) poza tym terarium jest zamknięte na cztery spusty no i jest kot, który bardzo usilnie poluje na te karakany przez szybkę, pewnie jak by się zaczęły rozłazić to niewiele czasu miałyby na ucieczkę. Zresztą i tak przed wyjazdem nad morze muszę puścić je na wolność bo nie znam drugiej osoby która z sercem opiekowałaby sie robalami. Wygląd mają nie ciekawy, może dlatego je tak lubię są tak "piękne" jak ja ;-) Męski punkt widzenia świata odbiega od moich przemyśleń, jakoś brakuje chłopom polotu, a tak niewiele trzeba. Nie o to chodzi że wymagam codziennego uwielbienia, kwiatów i prezentów, ale jakiejś kurde kreatywności, miłego słowa , chęci działania o dzikim seksie nie wspomnę. Jak ja mam jakiś pomysł to albo słyszę: nie da się, albo zaraz, albo daj spokój kobieto. Zaakceptowałam robienie szafy z każdego mebla w domu, wiem juz że buty najlepiej rzucić na podłogę niż schowac na półkę, wiem też że talerz odniesie ale woda kole go w łapki, i okey, ale kurde żeby jeszcze miłego słowa nie usłyszeć ? Ostatnio namiętnie wieczorami grywamy z dzieciakami w tysiąca, jak wiecie mój umysł o IQ pantofelka nie może spamiętać ilości kart w talii, pominę też fakt że trefle mylę z pikami, a karo z serduszkami czerwonymi jakoś one tam sie nazywają. Moje wyniki nie zależą od mojego myślenia tylko od przypadku. M nie może tego zaakceptować i w trakcie gry zaczyna mnie pouczać, komentować, ironizować. Cała przyjemnośc grania oczywiście ulatuje. Ciekawi mnie czy gdyby koło niego siedziała blondynka o nogach do szyi w krótkiej spódniczce i z porządnym dekoltem, to też by ją pouczał czy dałby spokój bo jego myśli krążyłyby wokół odmiennych tematów niż karty. No i właśnie któregoś wieczora grając w karty doszłam do wniosku że on we mnie nie widzi juz kobiety. Ciało sie rozjechało to i myśli nie moga krążyć wokół innych tematów niż gra. No i moje kochane stąd mój pomysł na odchudzanie. Właśnie zjadłam kanapeczki razowego pieczywka z cieniutko posmarowanym pasztetem oraz pomidorki z cebulką zalane jogurtem naturalnym. To mój pierwszy posiłek, potem ugotuję sobie kapuste z pomidorkami zjem nektarynkę i na dzisiaj starczy. Może uda mi się pojechać kawałek na rowerku ? No dziewczyny, koniec opieprzania, czas na odchudzanie, bo potem przyjdzie jesień i znowu nabiorę kształtów, bo zimno ponuro i wietrznie a to sprzyja podżeraniu. Koniec ! Dalej w kolejce i truchcikiem raz, dwa, raz, dwa halo Majka prowadzi proszę raz, dwa , raz, dwa MAJKA !!!!! Nie skręcaj na polankę !!!! Biegniemy na około obok domku Baby Jagi bez odpoczynku, nie ma siadania i picia na polanie, czas nagli jeszcze jakieś letnie kiecki w sierpniu trza włożyć, a i wyprzedaży dużo więc do dzieła...raz dwa raz dwa raz dwa...uffff ale sie zmęczyłam, paluszki mnie bolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ..tylko pomyślałam o bieganiu i już się spociłam ...może wystaczy jak będę pisać i schudnę, coś mniej wiecej takiego jak program SITA do nauki jezyków, śpisz a mózgownica sama sie uczy, może to samo da się zrobić z odchudzaniem nakładasz coś na oczy i uszy, wyobrażasz sobie jak ciężko ćwiczysz i..chudniesz jak talalalala czemu jeszcze nikt nie opracował takiego ? Byłaby pierwszą klientką, mogę być nawet szczurkiem doświadczalnym, no może bardziej świnką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki oczywista oczywistość dla wszystkich już mamusiek topikowych i tych co za chwilkę nimi będą, ABS odezwij sie słoneczko, jak sie czujesz, kurczaki napiszcie coś o swoich choćby porodach..wiem, wiem nie macie czasu :-( 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarło mnie Ory, tak!!! tak!!!! tak!!! reszty nie chce mi sie jeszcze raz pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, kurcze pominęłam taką ważną informację ...w dużym pokoju na stole...opisz to latanie z gołym tyłkiem dokładnie :-) ja też chcę i wszystko jedno mi gdzie, byleby tylko teściowa nie wlazła jak ja będę latać z tym gołym tyłkiem bo z nią w dużym pokoju na stole to tak nie bardzo sie widzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ory,wyslij wszystkich na wycieczke,zdejmij majtki i ganiaj po domu......mi bylo tak dobrze,ze wylam na caly dom,a pies razem zemna....hehehe...............oj dzialo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh............goopi to zawsze ma szczescie................ a gdzie jest mafinka i do2do?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa, dlaczego ????? Co sie stało ???? Nie kochasz nas ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty...........zwariowalas...............mnie sie podobalo to wejscie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa, nie opuszczaj nas. Jeszcze w swym długim zyciu nie miałam szczescia z madrym szefem. Głowa do góry i biust do przodu. Lolka, Ty znowu cos narozrabiałaś z GG, ze Cie nie ma? Z gołym tyłkiem powiadasz... hm... tylko chłopa mi brak.Wczoraj dostałam dwie propzycje dzikiego seksu z 20-latkami na gg. Ory, kochanie TYy moje, pisz, bo uwielbiam Cie czytac. I powtórze się, Ty wydaj powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie!!! o to mi chodziło tylko jakoś weny brak a ten mnie jeszcze podkurwił kocham was!!! Ory ciesze sie ze wróciłaś Pimach chłop to rzecz nabyta! Lola 👄 czemu ty psitko nie odpowiadasz na dd i skype??? No własnie dlaczego Pimach ja ciebie nie mam na gg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest dd? ja pisze z duzego laptopa bo moj ma karte zepsuta i nie mam w nim neta,ale duzy obiecal ze dzis zrobi jak mu dam spokuj..... z tymi chopami to idz pan w cholere,a nie nadazysz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach....z tymi 20-tolatkami to niegoopi pomysl......hehehehe.....juz sobie wyobrazam mine twojego m jak wchodzi do sypialni a ty ujezdzasz takich malolatow......buahahahahah chyba by na serce zszedł buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może bym chciała ale ten 20 latek pewnie mnie nie taką gruba obwisłą ,starą chciaż Majka jeszce starsza wiec może na lata by nie nażekał!!!!!! Majka nie bij!!!!! wiesz że cie kocham???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehehehe majka ........ty stara ruro.......hehehehehe chociaz ja sama chcialabym tak wygladac w twojim wieku....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, no wlasnie, ja też nie wiem?! Oj, ale kazalam im sie odezwac dopiero w czwartek, bo mój m mial wolne i dupa. Olali mni esikiem prostym. Nie bedzie ujeżdżania. Napisalam im, ze po porodzie jestem i ciało już nie to, ale nie zrażali się. Bawiło mnie, tak równoczesnie pisałam z dwoma. Ech, młodym byc, tyle się wtedy człowiekowi chce... Lola, jego mina ? Bdezcenna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach..no wlasnie......... jakby sie majka o mnie pytala to wy nic nie wiecie.........hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe ale mam atak smiechu.......hehehehehe a ory i serum to juz starsze od węgla hehehehehehe ok ja sppierdalam.......heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera serum jeszcze starsza!!! cholera ja też spierdalam ale powiem tylko że jak będę miała tyle co one i tak bede wygladac to ja juz moge mieć tyle lat!!!! Ory o tobie tez pamiętam ty stara dupo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×