Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

.... dziewczyny... nie wiecie gdzie jest Lolka ???? :P może i ja stara doopa jestem, ale nie wyglądam :P a moje stare otwory :P niejednego mogłyby Was, gówniarki, nauczyć :P :) 😍 😍😍 ..... podoba mi sie motyw ganiania z gołymi doopami :) a moze by tak zgłosic się do reklamy dave? albo jeszcze lepiej do programu \"jak dobrze wyglądać nago?\" tak wszystkie na raz??? niech cały świat zobaczy wreszcie prawdziwe, kobiece dupy, a nie jakieś tam kościste trzepaki :P no laski, szykuję się na picie w prawdziwym, ludzkim towarzystwie :) z kuleżankami uczycielkami znaczy :) jedna miała dziś egzamin na kontraktowego .... oj może bedzie sie dzialo ..... ciekawe w jakim stanie mój mnie do domu przytarga ........ a moze po drodze majciory zgubię ? :P jes jes jes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA !!!! Ja Ciebie do porządku przywołuję, co za chichy śmichy z poważnej zacnej matrony ORY.... jaki węgiel..nie kumam bo mój mózg już za stary na myślenie :-) he he he he he dwudziestolatków się zachciewa, toć to szok !!!! Ja tam bym schrupała 30 latka, już nie taki szybki a może i coś umie ;-) Szczęśliwa, a jakiej weny Ci brakuje ? Ty mnie tu pisz jaka laska chuda jesteś bo urwałam sie i nie wiem jak ta Twoja dietka... Przy oakzji aleście mnie nastawiły do świata, nie dośc że zaraz ściągam gacie, to jeszcze ustawiam się moim tyłem do sąsiada, bo on taki męski jest, tylko nie wiem na jakim stole to będziemy robić bo płot wysoki nas dzieli, a głową muru nie przebiję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach ty mu szybko w fotoszopie dodę wstaw i swoją buzię, ale się chłopak napali...znam ja takich niby 20 latków, a potem w realu to obwisły brzuch i białe skarpetki w mokasynach, albo waga przepiórcza i pełno pryszczy na gębie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna nie mam podglądu, buuuuuuu wiodze ze wam chcica na łeb padła- Pimach 20- latek super która starucha pisała ze woli 30??? Przecież to o to chodzi zeby taki goopi był i niedoswiadczony a wogóle lepiej sie juz czuje, chyba mi sie musiał organizm przeczyscic, jesc mi sie prawie w ogóle nie chce ogólnie ta diete bardzo polecam!!!!!!!!! jak przechodzi sie do drugiego etapu to kiogramy idą troche w góre ale nie dużo i potam spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzesz kurwa!!! żeby w całym Toruniu nie było czerwonych koturnów takich jak mi się podobają. Kolorów do wyboru ale czerwonych nie ma:o No dobra witam Was gorąco i serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki! Ory witaj!!! Cieszę się ,że jesteś. Nie odzywałam się, gdyż byłam zajęta, bo jak mój m przyjeżdża to nie wychodzimy z sypialni. ha,ha,ha Powiem Wam ,że robienie dzieci to nie tylko przyjemnośc ale też wielki stres, no bo trzeba pamiętac żeby wszystko dorobic, uszy, palce, nos ha,ha. Szczęśliwa we wtorek przejeżdżałam przez Twoją miejscowosc i tak się właśnie rozglądałam za Tobą. Majka współczuję jutrzejszego dnia!!! Kasiunia ja przez jakiś czas też zaczęłam stosowac proteiniową , rzeczywiście daje efekty. Ja oczywiście nie wytrwałam, ale trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam z podkulonym ogonem.....hehehehe kasiunia😘 emma😘 majka jak sie spotkamy to mi pokazesz jakies triki seksualne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie was wywialo stare raszple???? nie wiem czy wam juz pisalam,ale zawsze kiedy siadam na kibelek robic kupe😍to zawsze mam w glowie te sama piosenke kasi kowalskiej.....wyzuc ten gniew i wyzuc te złosc.....lalalala fajnie co?hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee no tak to ja sie nie bawie....jak nie chcecie ze mna gadac to nie.........groobe wieprze........bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam jeszcze 5 minet.....i mnie tez nie bedzie jak sie zadna nie odezwie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie ma co nie ma???????????!!!!!!!!!!!!!!! ile maja dzieci jak zabkuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma no wiesz czemu wcześniej nic nie pisalaś to ja stanełabym na głównej ulicy(hahaah mamy tylko jedną) i bym pomachała do ciebei!!!\ach szkoda ze mnie nie uprzedziłaś! Co do diety Dukana to słszałam ze zajebiście skuteczna i zdrowa i oczywiście ja spróbowałam i miałam takie mdłości po 3 dni że masakra ale w ksiazce napisał Dulkan ze to normalne ale kg leciały a ja i tak nie wytrzymałam. Ory słońca a ja jak byłam tłuściutka tak jestem czekałam na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe......ale smieszne..........boki zrywac............ a zta dieta to nie goopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory, dał mi namiar na siebie na nk, spoko, ale uszy ma odstajace. Byla u mnie kolezanka, ktora zawodowo bawi dzieci i powiedziała, ze Tusiek ma duzego... Lola nam zabkuje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jąderka mi schodzą.............. goopie baby.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola czego sie wnerwiasz- sama śpiewałaś wyrzućtą złośc (nie tylko jak robisz kupe) a swoją droga po ch sie pytasz o te ząbki ( to ja powinnam pytać bo zuza pięści ssie) masz racje szczęśliwa - mdłości i jeszcze raz mdłości, ale już mi przechodzi tylko to jest baaaardzo długa dieta majeczko- ja chetnie sie naucze hahaha- ja dopiero 10 lat po ślubie wiec goowno wiem:) jestesta w ogóle???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) nie fochaj się cipko nasza i powiedz po co Ci te wieści o zębach. Mojemu młodemu już 10 miesięcy wychodzą z małymi przerwami. Ma 12 i czekamy teraz na trójki bo czwóreczki ma już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) Ty jako ciało pedagogiczne, nie powinnaś spółkować ze szczylkami :p no chyba że kryzys wieku średniego zaczął Cię dopadać, albo syndrom niedopchnięcia zbyt mocno Ci dokucza. Swoją drogą poflirtuj sobie przy swojej gadzinie, niech sobie nie myśli że kupił Cię na zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam poniewaz tusiek ciagle wyje wiec pomyslalam,ze moze ząbkuje,a ze nigdy nie mialam dzieci to nie wiem.......i po krzyku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiek to jutro 2 miesiące będzie miał więc chyba za wcześnie na zęby, chociaż syn mojej koleżanki urodził się z dwoma jedynkami na dole:) więc wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bejbiczki piczki 👄 taaaaaaaaaaaaaa ................... wypiłam może nie za dużo, ale wystaczająco , zeby Wam powiedzieć, ze to wszystko czasem sensu żadnego nie ma ................. normalnie dooopa ................... z wyjątkiem może tych trzech minEt, które Lola miała :P przez grzeczność nie zapytam, kto (która :P ) Ci je robił :P a co to za dieta dun...cośtam? sory, ale nie chce mi sie sprawdzć , kto o tym pisał ................. a tak w ogóle to mogłabym Wam moje drogie o życiu coś napisać, aleprzez grzeczność oszczedze............... żebyscie sie nie zniexhecily ..................... albo jeszcze za mało wypiłam ????????????????????? .................. pa boskie dupencje ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×