Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam Jacuś ściskam cie mocno To sa własnie uroki macierzynstwa cokolwiek sie moze zdarzyc 🌼-🌼🌼 Żóciutkich kaczuszek W jajeczku dzbanuszek Słodzitkich baranków Słonecznych poranków Światecznej euforii a w brzuchu światecznych kalorii WESOŁYCH ŚWIAT ZYCZE WAM Z CAŁEGO SERDUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🌼🌼🌼 Kobiety zabiegane nawet kawy nie chca Ja a siedze i popijam kawke robota nie zajac nie ucieknie Jestem juz zmeczona najchetniej wyjechałabym gdzies i odpoczeła Pogoda na Świata jest tragiczna deszcz i zimno WESOŁYCH ŚWIAT 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!- życzę Wam! Rodzinnych, miłych, w świątecznej atmosferze Świąt WIELKIEJ NOCY! Zdrowia- bezcennego Radości- dzielenia się Miłości-- zawsze i wciąż Spokoju- tak potrzebnego Pieniążków-jako dodatku MARZEŃ-które nadają życiu sens!!!! Pozdrawiam i przesyłam pozdrowienia Świąteczne 👄 )))))))))))))))))) JACUŚ!!!!!!!!!!! Jestem z Tobą!!!!!!!!!!! Wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!! MATKA z Ciebie WSPANIAŁA!!!!!! Przytulam Cię a..... resztę..... sama sobie poradzisz!!!!!!!!!! Buziaki! 👄❤️🌻 ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ХРИСТОС ВОСКРЕС! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 WESOŁYCH ŚWIĄT! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 W tym roku spędzam święta bardzo nietypowo, wczoraj byłyśmy z mamą na tańcach :P a dziś na śniadaniu na mieście. Luz totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie👄 mogłabyś tak jakoś częściej nas nawiedzać!🌻 Czy ja składałam Wam życzenia z okazji???? Nie??? A to burak ze mnie:D:D:D wesolych i kolorowych świąt!!!!!🌻❤️ a u mnie śnieg:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wesołego baranka i smacznego jajka :D oraz uśmiechu każdego ranka 👄👄👄👄👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem nie potrzebujecie mojej kawy ,ale jutro będziecie o nią prosiły. Jak wam mija drugi dzień świąt ??? mi nudno ,ale nie narzekam ....wczoraj stacjonarnie w domku ,(sami domownicy) dzisiaj jest trochę cieplej na zewnątrz więc może jakaś przejażdżka i spacerek ,ale to też do uzgodnienia ,bo jednemu się chce ,a innemu nie. Kicia jak tam Zuzia nie tęskni za tobą ??? Husky dostał super kojec z wybiegiem ,ma do dyspozycji tak około 60-70 m2 a skubaniec nie chce tam przebywać ....ciągle stoi przy kratach i wyje ,albo piszczy ........mam na niego podgląd z okna salonu ,bo kojec jest zrobiony w ogrodzie ,ale niestety zamykamy go tam co jakiś czas żeby się przyzwyczaił ,a na noc idzie na swoje stare śmieci tam od razu się kładzie i leży ,a tu mimo ,że ma piękną budę i legowisko to nie chce .....oby się przyzwyczaił.ale cienko to widzę. No nic dziewczynki odpoczywajcie i bawcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam z życzeniami świątecznymi, ale życzę WAM WSZYSTKIM za to wesołych "poświąt" :P Wreszcie spokój będzie ;) Świąteczny niedzielny poranek przywitał nas śniegiem ! Znaczy śnieg padał już w nocy :) Nikt u nas nie pamięta takiej Wielkanocy - procesja na rezurekcji po śniegu szła, a w drodze do domu rodzina śniegiem sie rzucała :P U mnie święta były typowo rodzinne - wczoraj ja mialam gości, a dziś z rodziną męża mieliśmy spotkanie w domu teściowej. Mieszkała sama, ale zawsze w święta wszyscy się u niej spotykali, więc chłopaki postanowiły dochować tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki🌼 stawiam kawkę w ten pracowity wtorkowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) kawa juz gorąca więc kubasy nadstawiać u mnie kg z pewnością przybyło więc dziś pasa zaciskam i nastał chłopa mam w domku więc leniuchujemy i pewnie na rowerki trzmychniemy bo słoneczko piękne świeci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu pusto i cicho??? nie wiem czy pisać czy nie czy ktoś to czyta??? wiem ze już wiosna i trudno siedzieć przed komp. ale czasem któraś by coś tam napisała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ... ja pindolę, nie mam na nic czasu. mama jest do czw,a R jest w drodze, będzie jutro rano. Oczywiście my to mamy zdolność przyciągania problemów, więc już w Rzeszowie jego pociąg miał chyba 140 min spóźnienia 😠 no ale jedzie. Jest zimno jak ch... 😡 tak jak pisałam na FB, zimowa kurtka chyba mi przyrosła już do pleców. K..a! Pół roku w ni chodzę! Niemalże dzień w dzień!!! 😠 masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie kawke wypije:), fakt cisza tu straszna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie kawy sie napije, ale cos mnie ze strony wyrzuca,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja sie obrzarlam jak świnka na swieta i wczoraj za kare 4 km musialam na spacerek wyruszyc Pogoda jest okropna 🌼 Kawke moze druga wypijemy (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja sie obrzarlam jak świnka na swieta i wczoraj za kare 4 km musialam na spacerek wyruszyc Pogoda jest okropna 🌼 Kawke moze druga wypijemy (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam po świętach 🌻 Jacuś-czytam Was dość często- z pisaniem gorzej. Nie Wasza wina ale troche mnie kafe zniechęciła :( No cóż, nie każdy może być tak szalony jak Wy tutaj i nie każdego da się zarazić optymizmem. Za dobre i szczere chęci zmieszają z błotem. :( A u mnie w P. świeci piekne słońce i temperatura 13-16 stopni ma być. Jestem w pracy i patrzę przez okno :( ale widzę, że licealiści chodzą bez kurtek, więc chyba względne ciepło . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam!!!!! Jak w końcu coś napiszę :P to kafee się buntuje!!!!! Pozdrawiam po świętach 🌻 Jacuś-czytam Was dość często- z pisaniem gorzej. Nie Wasza wina ale troche mnie kafe zniechęciła :( No cóż, nie każdy może być tak szalony jak Wy tutaj i nie każdego da się zarazić optymizmem. Za dobre i szczere chęci zmieszają z błotem. :( A u mnie w P. świeci piekne słońce i temperatura 13-16 stopni ma być. Jestem w pracy i patrzę przez okno :( ale widzę, że licealiści chodzą bez kurtek, więc chyba względne ciepło . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kolejny raz próbuje coś napisać ale mi wyrzuca i już nie chce mi sie powtarzać, po za tym wiosna, może trochę zimno ale na pewno bliżej do lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie też trochę cieplej, choć pochmurno się teraz zrobiło. Dobrze, ze wcześniej kijki zaliczylam. Wczoraj zresztą też. Ale przestałam trzymac dietę :O Trzeba lodówkę po świętach ogołocić :P Tak więc najpierw kijki, a po powrocie kawał ciasta :P Zawsze to lepiej niż samo żarcie :P Ale że też ja nie mogę zgrać w czasie diety i zwiększonego ruchu ??? :O A tak poza tym znowu włosy zaczęły mi wypadać 😭 A już miałam nadzieję, ze to się skończy ...................... Na bezsenność lekarka przepisała mi wreszcie skuteczne tabletki, więc teraz mogę wybierać - nalewki albo leki :P Ale co mam zrobić z psychiką i nerwami ?? Beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ kawke podaje(_)>, może być z dużym ciachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 2 kawach, proponuję więc herbatkę. Owocową - malina+ granat - ostatnio moja ulubiona. Apropo kijków ... mam zakwasy na pograniczu ud i pośladków :O Fakt, że narzucam sobie tempo, a 1/4 trasy jest lekko pod górkę. Niby nic, ale nigdy wcześniej tego nie mialam. Abs a jakie to ciacho? :) MIłego dnia dziewuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj Majka to ile tej nalewki musiał byś wypić ,żeby skutecznie zasnąć ?! bo inaczej to mała ilość pobudza organizm ,a nie usypia.....co do tabsów na spanie to niestety nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę ,a wiem co piszę sama przerobiłam chyba z siedem rodzai ......teraz biorę (przepisane przez lekarza) dwa rodzaje tabletek ,ale nie na sen,tylko takie na psychikę i nerwy .....biorę na noc przed snem ,w ciągu dnia jestem od nich wolna ,więc mnie nie spowalniają i nie chodzę przymulona ,a w nocy śpię i w ten sposób zwalczam przyczynę bezsenności ,a nie skutki.......zobaczymy co będzie dalej jak decyzją lekarza trzeba będzie odstawić. Trzeba znów zrobić hormony ,bo robiłam 2 lata temu i wtedy wszystko było ok ,a teraz może pani menopauza puka do drzwi i buja moimi nastrojami....eh ........w moje rodzinie szybko przychodziła .....moja babcia miała 39 l.a moja mama 43 l a ja już przekroczyłam tę barierę wiekową,cóż przyjdzie mi sie zmierzyć z nowym nie koniecznie miłym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Kawka z mleczkiem a moze herbatka (_)> {_}> Nie mam dzis weny na nic chyba jakas deprecha mnie atakuje Wieczorem mi przejdzie wybieram sie na basen z kolezankami Mój pan to mi tak wczoraj podniusł cisnienie ze ja kiedys go udusze Zastosuje mu tygodniowe milczenie to sie opamieta 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Kawka z mleczkiem a moze herbatka (_)> {_}> Nie mam dzis weny na nic chyba jakas deprecha mnie atakuje Wieczorem mi przejdzie wybieram sie na basen z kolezankami Mój pan to mi tak wczoraj podniusł cisnienie ze ja kiedys go udusze Zastosuje mu tygodniowe milczenie to sie opamieta 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×