Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, kawa, teraz po kolei proszę się meldować i odbierać swoja porcję kawy, oczywiście można przynieść swój dodatek do kawy, bo ja pije tylko z mlekiem:D<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś mnie wyręcza ;) dla mnie bez mleka, ale z cukrem. Jedną łyżeczkę poproszę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem na skraju wytrzymałości, takie są przepychanki w pracy, ze nawet szkoda gadać:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS no co tam? ledwie wróciłaś i znowu jazdy? chciałam wam powiedzieć, że wczoraj w Kijowie miało być 41 stopni!! ma szczęście podobno było "tylko" 37. kurwa, piekło 😭 w ciągu najbliższych dni ma przyjść ochłodzenie ;) czyli będzie po 27 ;) marzę o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) to nadmiar tej temperaturki mi podeślij, bo coś ostatnio u mnie lekko powyżej 20st, a mnie się chce jeszcze lata !!!!! Abs :) a ja sądzilam, że w biurze praca nie jest aż tak bardzo stresująca :O Ale rozumiem ... stres nie biuro, a niektórzy biurowcy wprowadzają :O Do2do :) oj niezle cudeńka wymyślasz !!!! :) Mycha :) jak samopoczucie? lepiej mam nadzieję 😍 Serum:) Dziadek :) Myszka :) Donia :) Tija :) Mafinka :) 😍😍😍 U mnie wakacje nabierają charakteru lekarskiego :O Zaliczyłam ginekologa, dentystę (leczenie kanałowe 😭), z dzieciakami ortodontę (zakladam im stałe aparaty), prześwietlenia szczęk, okazało się, że córka na jakąś nieprawidłowość żuchwy i jutro jedziemy do szpitala na jakies specjalne badania, szczepienie córki (jakaś zaległość, bo byla akurat chora, szkoła nie przekazała i dopiero niedawno to wyszło), dermatolog - syn ma stany zapalne na plecach- trądzik albo inne badziewie..... I muszę zrobić badania mężowi i dzieciakom pod kątem dziedziczenia raka (teściowa i teść na to zmarli). A żeby było mało zaczęły mi znowu wypadać włosy - w kilku miejscach na raz 😭 Tym ostatnim jestem kompletnie załamana :( Nie wiem już co robić, jakie jeszcze robić badania, jakie leki stosować. Dermatolodzy każą się nie denerwować :( Ale przecież teraz niczym się nie denerwuję !!!!!! Tym razem spróbuję na dermatologii w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🌼❤️🌼 Ja jestem zdychająca :( babskie sprawy mnie dopadły i normalnie jajniki mi wyskakują :o nospa za nospą leci:( a ja mam zamówienia i to duże zgramaniczne :p a siedziec nie mogę dosłownie i tylko 4 dni na wykonanie wszystkiego bo jedziemy na mój wymarzony urlopik:o KICIA- ja dwa dni temu miałam 43 C na termometrze wiem o czym mówisz dzisiaj fajniej chłodniej w końcu więc wysyłam Ci wietrzy :) MAJKA- Cieszę się że Ci się podobają moje badziewka :) musze chyba zacząć umieszczać ceny na fotach bo co chwilę dostaję wiadomości ile co kosztuje .Co do włosków to może spróbuj takim olejkiem nie pamietam nazwy ale nie drogi jest około 15 zł. polecała mi go fryzjerka bo po lekach z hormonami strasznie mi się na czubku włosy przerzedziły :( i to samo polecała ostatni w tvn style ta ORŁOWSKA co makijażu uczy to jakis olejek dla ludzi np. po chemioterapi pomaga wzrostowi i odbudowie włosów. Co do latania po lekarzach to nie zazdroszczę :( że też tak sobie wybrałaś w wakacje ....no ale z drugiej strony najwięcej czasu w tedy .....:) ABS- nie daj się w robocie :) noramalnie warcz i gryź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - ja nawet nie chcę wiedzieć ile było w słońcu ;) to są oficjalne pomiary w cieniu ;) :) ściskam wszystkie bolejące i niedomagające ❤️ i te zdrowe też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia, dzięki za kawę, :), ja po prostu marze znów o urlopie, nawet z teściową, cholera co za czasy:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ta moja praca coraz mniej przypomina biurową , teraz zmienili mi umowę dołożyli pół etatu i pracuje na cały ale wszyscy myślą że będę latać i parzyć kawę jak moją poprzedniczka i tu się zdziwią, wiec są przepychanki, a co najlepsze mój kolega:P, jest na urlopie(czyt. wazelina), i jeszcze tego tak do końca nie wie ze będzie miał więcej obowiązków :P, to się dopiero zdziwi, i znów będzie przepychanka, mówię wam takiego burdelu i rozpieszczonych niektórych pracowników to jeszcze nie widziałam, ale jeszcze trochę i wynoszę się do kraju, bo mi szkoda życie aby sie zestarzeć wśród takich ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌼 czasem człowiek nie docenia tego co ma póki nie trafi gorzej, i wszędzie trafiają się ludzie którzy bez intrygi żyć nie mogą, zresztą co ci będę pisać sama dobrze wiesz, z lekarzami tak jest jak już zaczniesz chodzić to wizyta za wizytą, ja swoim dzieciakom tez teraz leczę zęby w kraju, bo mamy tam znajomą dobrą dentystkę i jest taniej niż tu, bo na NFZ, nie mam co liczyć, kolejki że za pół roku się dopiero dostaniesz i to nie koniecznie:P, do2do🌼 ja się chyba już starzeje, bo nie chce mi się już tak bardzo walczyć, ale tez sobie nie mogę pozwolić na popychanie, ja nie mam konta na Fb, wiec nie widziałam twoich cudeniek, może podasz mi link na aukcje na której to wystawiasz czy coś w tym rodzaju, a reszta co robi!!! pisać dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - latania po lekarzach nie zazdroszcze a juz ginekologa zwlaszcza... badan ginekologicznych to ja teraz wyrobilam norme na 2 lata... do2do - fajnie ze urlopik jdnak wypalil... my tez jedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia :) kicia - spryskuje chlopdna mgielka a moje nastroje jak to nastroje... raz lepiej raz gorzej... tylko za duzo o tym mysle ale w sumie to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - latania po lekarzach nie zazdroszcze a juz ginekologa zwlaszcza... badan ginekologicznych to ja teraz wyrobilam norme na 2 lata... do2do - fajnie ze urlopik jdnak wypalil... my tez jedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia :) kicia - spryskuje chlopdna mgielka a moje nastroje jak to nastroje... raz lepiej raz gorzej... tylko za duzo o tym mysle ale w sumie to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia🌼 dzięki za kawę, reszta pewnie leży i odpoczywa na urlopach, a ja się cieszę że już piątek na będzie 2 dni wolnego, w niedziele mamy zaplanowana wycieczkę, wiec mam nadzieje że nie będzie zbyt gorąco albo ciągle padać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaka ta strona długa przez tydzień chyba już ją piszemy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️hej kobitki ❤️ Wstawać kochane dzisiaj ja kawunię wam podaję :D ('''''''')o :D niech KICIA sobie pośpi dzisiaj dłużej w końcu jej sie należy za te codzienne parzenie kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- hihii:) masz rację ;) to ja Ci zimne piwko serwuję :D bo w końcu piwo z rana jak śmietana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dziś moja kolej parzenia kawy, podaje z mlekiem bez cukru, :) wczoraj byliśmy na kolejnej wycieczce, niestety ostatniej bez dzieciaków bo w piątek jadę do kraju na urlop na 2 tygodnie i będę dopiero ciężko pracować, chociaż po wczorajszej wycieczce, byliśmy w Budapeszcie, mam pęcherze, bo wszędzie byliśmy pieszo a w dodatku zapomniałam zabrać sandały:O, ale ogólnie było super, piękna stolica, widoki wspaniałe, niedrogo w porównaniu do Pragi, Wiednia czy nawet Bratysławy, ale żeby nie było zbyt miło to dużo jest tam bezdomnych i żebrających, nie przeszkadzają zbytnio ale rzucają się w oczy, polecam do zwiedzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 ABS nie znęcaj się. Poproszę z cukrem. Mleko mozesz sobie zatrzymać :P A u nas przerwa w lecie. Zimno (tzn ok. 20) i leeeeeje i leeeje!!! I tak będzie jeszcze z tydzień. I chwała Bogu! Bo już zaczęły lasy płonąć. :( Miłego dnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak weekendzik wszystkie gdzies wywialo... ale chcialam zauwazyc ze to juz normalny tydzien sie zaczal... no moze nie taki calkiem normalny ;) dziewczynki robimy tabeleczke? bo ja to juz po prostu musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawę poproszę, zimną nawet. Dziś z synem do ortodonty jadę. A wcześniej jeszcze mam do podpisania umowę- zamówiłam sobie szafę do przedpokoju. No i pomarańczówkę muszę zlać. Papiery do pracy czekają (tak tak, to już czas 😭 ). Do tabelki się dopiszę, ale po @. Niemniej jednak obawiam się, że dopisanie niewiele wpłynie na te moje wałki, ale próbować trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo macie, zrobię tabelkę ;) NICK*** WIEK*** WAGA WYJŚCIOWA WAGA TERAZ CEL1*** CEL2*** Nie pamiętam, czy tak to leciało, możecie poprawiać jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będzie czytelniej NICK*** WIEK*** WAGA WYJŚCIOWA*** WAGA TERAZ*** CEL1*** CEL2***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×