Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

POZNAŃ,POZNAŃ....ja w pierwszej opcji też byłam za ....w końcu Lech,Czech i Rus jak się spodkali po kilkunastu latach to też w Poznaniu i z tąd ta nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w sprawie cichego i tego wpisywania, wypisywania i wyrzutów sumienia. Uważam, że chciałyśmy się od nich uwolnić i się uwolniłysmy i nie miejsce na wyrzuty bo zaraz znowu będziemy gdzieś uciekać i się chować. Przecież to chore, a my mamy prawo do towarzystwa jakie nam odpowiada, nie możemy być dobre i miłe dla wszystkich, bo i tak zawsze ktoś się poczuje urażony. Ja tam mogę oddać cichego i nie będę za nim tęsknić, bo to postać fikcyjna. Róbcie co uważacie, ale nie z tym poczuciem winy to przesadzacie, obchodzicie się z laskami jak z pękniętym jajkiem. To przez nie musiałyśmy się udać na wygnanie, więc ... no dobra. Co do spotkania, to uważam, że będzie sprawiedliwie W CENTRUM Polski, bo wtedy wszystkie będą miały po równo, i te znad morza i te z gór, ale co do terminu, to się poddaję. Ostatnio nam nie wyszło... ❤️ Majka - ja jeszcze nie ganiam za młodzieżą ;) sama za młoda jestem jeszcze ;) Na razie wolę panów starszych od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABstrakcjonistkę na polanke !!!! Jestem za !!!! A wogóle moze być POZNAŃ !!! Wiecie tam sie urodziłam :-) ale mieszkałam całe dwa tygodnie więc nawet nie wiem jak kozioły wyglądają :-( ale jestem raz w miesiącu u lekarza z małą :-) he he he wpadam samochodem jem w MC Donald gdzieś niedlko Miczurina i spadam do domku.....w styczniu też jadem :-) .....Mozecie na mnie mówić poznańska pyra he he he nawet piosenkę znam ...mamusia mi śpiewała :-)...jedzie bana od Poznania a ja sobie gwizdam weszła baba do tej bany z ogoloną pi.............no dobra teraz zgadujcie co to jest bana ...he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski poczytalam was troche, i poprzedni topik.... BEDA WYMAZYWALY Z TABELKI,ja sie nie odzywam..... zobczymy czy na mnie padnie;) Abstrakcjonistka - powinna byc z nami.... ale tak jak napisalam kiedys ... i tak pewnego pieknego dnia rozpęta sie BITWA:classic_cool: Majka - taaaaa juz zdrowa jestem, pewnie;). A u tego mojego... no coz udaje ze nie widze choroby, niech sie sam leczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiciakocia...fikcyjna postać ????? Kurde a tak się starałam ;-) no ale okey...bede juz grzeczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje że ta bana to pociąg.....ale całe szczęście że jeszcze nie wyje.....no wiecie ta bana...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lachony, spuścić Was na chwilkę z oczu i znowu siwy dym :) Typowe wredne baby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I za to Was właśnie 😍 :P Jeśli chodzi o Abstrakcjonistkę to już parokrotnie się o nią pytałam. Mycha, myśle, że nie ma na co czekać.Wg mnie możesz pisać, oby delikatnie, bo zrobiło się z lekka dziwnie .... A jakby co mam gotowy elaboracik \"tłumaczeniowy\" całą sytuację , jaki wystosowałam do Szczęśliwej jak nam sie zbiesiła i ze starej NK wypisała :P Mogę wiec kopiuj-wklej wysłać potem do Abstrakcjonistki. Nie wiem tylko co z Kitką ... Ona tak jakby bardziej odchudzeniowa jest .... nie jestem pewna, czy też chce na polankę ..... Może na wszelki wypadek poprosić Abstrakcjonistkę o dyskrecję ... O Cichym myślę jak Wy, głupio wyszło, bo przecież on fikcyjny jest i nikt go nam nie wykradnie ani do innej sam nie pójdzie, cholernik jeden .... Prawda Ory ? :P A póki co Cichy może do tych dziewczyn skrobnąć coś w stylu ... \"głupia pomyłka\" albo \"narzeczona się dowiedziała i nie miałem wyjścia, ale ja ciebie zawsze i wciąż 😍 i będę pisał nadal ... \" Albo coś takiego ... sama nie wiem. I mi jest wszystko jedno gdzie jest, bo ja go w znajomych z różnych powodów nie mam :P Ale cholera o mnie pamięta i to jest najważniejsze :P Właśnie mnie olśniło !!!!!!!! Przecież można zablokować u cichego klasy, do których należy i nawet wpisani do znajomych nie będą ich widzieć (a wiec nikt naszej nowej NK u niego nie znajdzie) , a potem dziewczyny na nowo zaprosić. Tzn. Cichy na kolanach niech zaprasza ...... Wierzę, ze Ory już go do tego stosownie przygotuje ;) No ale szkoda, że teraz nie ma Do2do i nie powie swojego zdania, jakby nie było to jej cichy zawdziecza swoje istnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na stary topik zrobiłam wpisa....zostałam olana... i dobrze mi tak...a tak przy okazji DO2Do 😍😍😍 Majka znowu zalatana, ciekawe czy w przestworzach :-) dobra spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko 🌻....Cichy może zdziałać cuda :-) a my zamiast Cichego najwyższa na to juz pora...założymy Mikołaja w stringach...mam nawet fajniutkie zdjecie :-) też pikny jest... co do elaboraciku to wklejaj wklejaj Abstrakcjonistka na polanke i basta....Szczęśliwa gdzieś mi się zapodziała, poszła nabiału posmakować he he he he he....Do2DO zniknęła i milczy hop hop hop hop !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory :) I wszystko jasne :) MI-KO-ŁA-JA !!!!!!!!!!!! MI-KO-ŁA-JA !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzisiaj zdycham choc juz nielatam do kibla ale mnie mdli :o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO DO CICHEGO TO SPRAWA SIE RYPŁA I JA USUNEŁAM NOWE DZIEWCZYNY , ALE PO TYM CO CZYTAŁAM USUNEŁAM JEGO PROFIL WOGLE ABY CO PONIEKTORE NIE MIAŁY WYZUTÓW SUMIENIA :d TAK JAK GO SZYBKO ZROBIŁAM TAK SZYBKO ZNIKŁ :d MAM NADZIEJĘ ŻE ROZUMIECIE :D MOGĘ WAM JEDNAK OBIECAĆ ŻE JAK BARDZO CHCECIE TO NIEBAWEM ZROBIE WAM NOWEGO ALE MOŻE JUŻ NIE CICHEGO A NAPALONEGO WIELBICIELA TYLKO DLA NAS :DSORY MOŻE CIE MIEĆ MI ZA ZŁE :OA TAK WOGLE TO ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁA KICIA :)W 100% BO CHYBA WŁASNIE O TO NAM CHODZIŁO JAK CHCIAŁYŚMY SIĘ UWOLNIĆ OD NOWYCH WIĘC SORY, ALE TAKIE MAM ZADANIE. MAJKA-poinformuj abstrakcjonistkę swoim eleboratem a co do KITKI to ja jej raczej nie chcę ale się podporządkuję do dziewczyn :) Kochane pokilikam po tem jak się lepiej poczuję bo ledwie siedzę 👄👄👄👄👄👄DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY jestem jestem tylko mnie robotą zawalaja , a co do białeczka to byłam wczoraj u dentysty i powiedział że ząbki mam jak perełki takie zdrowiutki etylko dziwi ją że w kadym ząbku ogonek jest a ja jej ze tak ma być bo ja białeczka dużo spożywam:) hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to Wasz leżaczek. Zgadzam się z przedmowcami, trochę za bardzo się rozczulacie nad nimi. Przecież pisanie na jakims topiku, to nie wstepowanie w zwiazek małżeński! Tylko mnie nie wywalajcie za to, bo ja bez Was umrę tu z nudów. Na spotkanie się z wiadomych wzgledów nie piszę... Może głupoty bredzę, ale wybaczcie, to od tego leżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n nic bede musiala sobie odnotowac z mnie zignorowalyscie;) zycze jak najmniej kg🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do 👄 no to się wyjaśnilo zcichym :) To ja moze napiszę w starym topiku , że niewdzięcznik odszedł do innej .... albo lepiej, że do innego ..... albo, ze do seminarium, bo powołanie mocne poczuł i teraz jako ten ostatni grzesznik nawracać się bedzie :P Ale chyba trzeba coś napisać .... A co do planów nowej tabeli .... no cóż ... same tak kiedyś zrobiłyśmy .... dziejowa kolej rzeczy :P Ale spoko, wkleję tabelę do starej NK (tak zrobiłam z poprzednią) i będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH !!!!!! 😍😍😍 i Twojego dzidziuśka też 😍😍😍 jako nasz polankowy leżaczek masz prawo do wszystkiego, jesteś uprzywilejowana !!!!!!!! I kropka.....moge zatańczyć dla Ciebie he he he he tylko nie wiem jaki taniec wybrać bo przy mojej postrurze to chyba tylko hula hula .....a spotkanie...kochanieńka z naszymi zdolnościmi wypali już po Twoim porodzie, wiec Ty rozumiesz w ramach odstresowania depresji poprodowej pościgasz pokarm w awenty śliczne butelunie, maleństwo wciśniesz na łapki mężulkowi a sama wsiadasz do pociągu byle jakiego nie dbasz o bagaż ani o bilet...i ...jesteś z nami...do picikowania będziesz miała koktaile mleczne, już my o Ciebie zadbamy....leżaczek, facio do wachlowania i my dookoła...zobaczysz napędzisz akumulatorki a chłop zaprzyjaźni się z pieluszkami ...da radę ....a tak na poważnie to napisz jak się czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wery sory .... Setunia, a hu is hu ty wogóle jesteś? Bo jakoś nie kojarzę Twojego nicku .... Bo my wszystkie już sie trochę dawnawo znamy .... chyba, ze znieniłaś nick i zapomniałaś nam o tym napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, jestem za wstapieniem Cichego do seminarium :-) powołanie święta rzecz ....teraz się nawrócił i ubrał przede wszystkim...o rany ale na msze to bym latała 3 razy dzienni jakby mnie z takimi oczami ksiadz msze odprawiał..okey okey już nie krzyczcie jestem grzeczna i idę zając się córcią...najwyższa pora żeby wyrodna macocha odstawiła komputer i zajęła się domkiem...musze jeszcze swojego sterydka łyknąć i znowu zacznę żreć...ech zycie ...kopnijcie mnie w dupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka spoko:) ja tylko chcialam zebyscie mi ankite wypelnily ;) ja na tym forum jestem juz ok 3lat tyle ze w tym dziale rzado kiedy bywam wiec ja Was tez nie kojarze z nikow;) no wiec jesli to nie roblem to b. bede dzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ory ... to widzę, ze Ty świętą kobietą zostaniesz, bo pewnie przy okazji każdej mszy i szczerą spowiedź u ..... zaliczysz ... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×