Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Emma mialysmy tanczyc :D wiec trzeba poderwac doopcie:D a Mimozki to nie wiem dlaczego nie ma.... MIMOZKA ..... gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! co to za smucenie się??? jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okno wstawić:p Na pohybel głupim dziadom!!! Mafinka polej kochana jakiejś żurawiny, reszta niech muze zapoda i robimy sobie takie ostatki jakich na ziemi nie widzieli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze Tijka nasza:D no to siup polane czeka na wypicie:D no pipki kto sie jeszcze bawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:( a czemu tak mało mi wlałaś? ja spóźniona do Was dotarłam to mi się karniak należy he he:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja..i ja bawie sie oczywiscie. Zrobiłam sobie okład z wody bornej i zaległam z laptopem w łóżku ....jak najdalej od kuchni,bo moją bułe zjadłam o 15,30 i od tamtej pory jestem na wodzie!!!! Ale MAFINKA mi też możesz polać ,a co mi tam... Na wtorek umówilam sie do fryzjera ....mam zamiar zmienić swój \"imicz\" ...będzie ciecie i to zdecydowane no i kolor jak zwykle przeplatany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny jak juz wszystkie mamy pełne kielonki ....no to chlup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlup laski :D do wanny :D mam dylemat czy oglądać greckie wesele czy iść się pomoczyć? bo zeżarłam o 19.30 ziemniaki z jajkiem i szpinakiem i mam wyrzuty sumienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA .....i tak źle i tak nie dobrze....przecież jakos trzeba spalić te ziemniaki i jajko.....może...no wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadstawiam kielich \_/ a raczej szklanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z takiej to chyba jednak się wyleje.... Dziewczyny ja jednak juz spadam.....dzięki za dotrzymanie towarzystwa 👄 Życzę wam miłej niedzieli.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie poszłam się moczyć, obejrzałam film do końca, macie coś jeszcze? napiłabym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Żyjemy dłużej, ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami." W. Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to se pohulałam a te piją beze mnie i nawet nie wołają prosiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrum chrum :D:D:D polewam \_/\_/ na dwie:D:D:D bo ja na dzis pasuje, bo rano musze wstac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×