Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAFINKA- DRINEK ....{_} Do mnie tez nie odpisała :( A wszystko mozliwe wygolone :) paznokietki u gicołek pierdykłam na czerwono :) jutro farbne łepetynke i u rak pomaluje :) i czekam :)na bara bara riki tiki tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA bo LOLa juz nas nie kocha 😭😭😭 Kochana to zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo właśnie Ory kochanie nasze najkochansze😍 odezwij sie, co u Ciebie??? drinek dobry:D dzieki:D reszta spi Desperadoo daje dzisiaj czadu:D czekamy na relacje:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa sie rozmarzyłam z tym mozem :O Jak ja tej zimy nie nawidzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO :) dzsiaj krawaty obcina hihihiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a co z PIMACH- jakos mi znikła :O czy ja slepa jestem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.... chyba nie pisala ostatnio....Pimach do tablicy na spowiedz!!! U mnie pogoda w kratke, rano bylo pieknie potem to co zwykle... deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w wawie cały dzień pada śnieg na tarasie mam chyba z 50 cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka ja dopijam i chyba uciekam bo mi się patrzałki zamykac zaczynaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) byłam zajęta. Mafinka - jesteś? Ło matko, jak z twoim angielskim? :d Bo moja mama zleciła mi napisanie listu do firmy w niemczech, no i napociłam się jak głupia, ale ja nie pisałam nic po angielsku kilka lat. No i nie wiem ile byków narobiłam. Możesz to przejrzeć? Odezwij się na NK jak będziesz miała chwile,ok? Z góry fenkuje :) A tak poza tym to chyba idę spać, bo znowu jakiś cień nade mną stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem............hehehe pierwsza mafinko ja cie kocham nad zycie!!!!!!!!!!!!!!!!! do2do ciebie tez........skad te pomysly,ze nie??????????? a wczoraj mialam kebab,sex z pelnym brzuchem,a potem ogladalam filmy......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pipoloinki 👄 wieczorkami mnie niestety nie ma bo jakas snieta ostatnio jestem a resztki energii wykorzystuje na cwiczonka... zawzielam sie jak osiolek jaki ze najszybciej jak sie da schudne... dosc juz mam tego mojego cielska i dokuczania... do2do,mafinka - dzielne jestescie z tym pisaniem... i oby tak dalej... mam nadzieje ze reszta dolaczy... lolka - GRATULACJE z okazji godziny wpisu ;) spac nie moglas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, jezdem. Kafeteria mi sie zawieszala, więc się wk****am i gralam sobie wrybki. Jestem Robinsonem Crusoe, mam prawie 1,5 m sniegu za oknem, więc się nigdzie nie ruszam. Tayusmi dowozi pieczywko, mąż robi zakupy i tak się bujamy. Wczorajszy dzień zakończylam z bilansem 5 paczkow na liczniku. Jeszcze NIGDY tyle nie zjadłam. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach na zdrowie! Przez cały dzień spokojnie też bym tyle zjadła.Przecież to tylko jeden dzień jest taki w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________88kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję utraty kilosków :) .... i uciekam na spotknie z dolem gigantem ...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach***************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________88kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka proszę mi tu wracac ale natychmiast!!!!! Żadnych innych spotkań oprócz kafe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje :D dzielne moje, walczą, a ja tylko śpię i wpierniczam pączki... no dzisiaj już nie, ale wczoraj. DO2DO - podaj łapkę, ja też trzy :) Kurnia wacuć, nie widział ktoś MAFINKI?? A może ktoś inny czuje się na siłach przejrzeć taki formalny list biznesowy? No, ja nie to wysyłam jak jest, mam nadzieje, że zrozumieją o co mi chodziło :D i nie wyślą wojska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? wystraszyłyście się? przecież to nie szkoła! Jeżu kolczasty :D rzucam hasło, a wszystkie MYK pod ławkę, albo akurat do toalety. Nie bójcie się, już wysłałam. Więc już nie będę was dręczyć. Przechodzimy do dalszej części :) lekcji :D w następnym tygodniu wracam wreszcie do pracy. Już nawet zaczęłam trochę tęsknić. Po ch.. mi takie długie ferie? Lepiej by zapłacili jak człowiekowi, a nie kurde, jaja sobie robią z poważnych rzeczy. no nie? Wylazić i pisać 😠 PROSZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam robaczki, jak po wczorajszym obżarstwie:D, szczęśliwa GRATULACJE!!!, ja zawsze w Ciebie wierzyłam i mam nadzieje że na wiosne bedziesz jak ten motylek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szczypioreczki👄 Udało mi sie przetrwać na jednym pączku i dumna jestem z siebie...!!! Czego nie zawsze mogę o sobie powiedzieć ,a raczej bardzo ,bardzo rzadko NIESTETY... MYCHA.......SZCZĘŚLIWA......moje wielkie GRATULACJE 👄 trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×