Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAFINKA - aaa, różne, te co na głównej stronie się pojawiają, takie krótkotrwałe. Im bardziej absurdalnie brzmi, tym jest ciekawszy. Ludzie tam czasem tak jadą po sobie, że haj :D Ta pomarańczowa gnida z 30tek to był pikuś przy tym co tam się czasem wyprawia. Ale te topiki pojawiają się i znikają, to nawet nie zdąże ci nic polecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np: "Właśnie zrobilam sobie dobrze trzy razy pod rząd... ", albo o różnych objawach chorób, ktoś się rozpisuje, a kto inny go fasi tekstem, że z czymś takim to spier... do lekarza, o ludzkich zachowaniach, ale jest też kupa prowokacji, niektóre niezłe są :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też często czytam te ze strony głównej czasem są niezłe teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepszy jest "jaszczomb" ,ku..a nigdy nie wlazłam na to forum, ale jak zobaczyłam jak to jest napisane, to się posikałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to widziałam, ale temat mnie nie zainteresował i nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że nie zainteresował mnie jaszczomb a ,,sex jest grzechem" ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł. Nie mam weny do pisania. Ostatnio nic innego nie robie, jak jem i gram w rybki. Moja przyjaciółka ma faze na oczyszczanie. Najpierw wymysliła picie citroseptu. A teraz dopadła jakąś książkę, nie pamietam autorki, ale to jakas Rosjanka. I podobno większość z nas nosi w jelitach robaki!!!! Trzeba na oczyszczanie wypić chyba jakąs szklanke oliwy z sokiem z cytryny i potem w kale można je dostrzec. O matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek👄 Pimach słonko dlaczego ty nie spisz??:D jak włoski?? robaczki powiadasz ..hmmmm... wlasnie sniadanko jem:D:D mniami:D:D:D jak sie pije i pali to sie nie ma robali - powiedz to swojej koleżance:D:P:D:P:D:P:D:P:D Miłego dnia Wam życze 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz na nóżkach....chociaż wstanie miałam ciężkie. Od jakiegos czasu boli mnie pęcherz ,,,,i chociaż biore leki ....gówno działa😭 PIMACH...........ja kiedys wstawiłąm link o robakach w ciele człowieka ,ale wierz mi w twoim stanie jest to bardzo nie wskazane,aby go oglądać.......i też pisałam ,ale zrobie to jeszcze raz ........pestki dyni są bardzo dobre na wymiatanie robaków z maszego organizmu,a do tego dobre wiec mozna sobie podjadać,chociaż wiem ze maja troche kalorii.....ale to zdecydowanoie lepsze od oleju blllleee. SZCZEŚLIWA ......wiedziałam że patrzysz❤️ Dla wszystkich miłych pań👄 A muszę sie pochwalić .......mimo buły od wczoraj do dzisiaj 600 dkg mniej i zdaje sobie sprawę ze było by więcej gdybym trzymała się zasad diety.Postaram sie dzisiaj nie zbłądzić...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________67kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm_______108/88________79,9_______ 75 Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55 kg Mama______33______179cm________76kg_________75kg____65kg Mimozka____31______164cm________82kg_________73kg____60 kg Mycha______31______160cm________72kg________ 67kg___54 kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________92kg____68 kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60 kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg_________88kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________75kg____69 kg Hej to ja się chwale ze mam mniej 2.5 KG ale w tabeli zmieniłam tylko 2 kilo :) Nie chwaliłam sie wam ze od połtora tygodnia odchudza sie mój tata miała 133.7 a dzisiaj 131.4KG normalnie dumna jestem z niego :) czekam tylko jak się cieplej zrobi to na rowerkach razem będziemy jeździc po lesie :) A no i wiadomo kto mi sprzedał w genach to tycie hiiihi;) A co do meza to przyjechał w piateczek ale ani sexu , ani dzikich zadzy :( bo chory biedaczek :o A we mnie chcica rosnie wiec jak wyzdrowieje to jak go zbałamuce to.... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć żabusie :D MAFINKA - a ty to spać nie możesz? ja o 7 to się na drugi bok przekręcam. SERUM - ja od jakiegos czasu podjadam tę dynię, ale chyba nie miałam robaków, bo nikogo nie widziałam w kale :D :D :D EMMA - ja sięchyba kiedyś skuszę na tego jaszczomba :D zobaczę o co tam chodzi :D DO2DO -G 🌼 R 🌼 A 🌼 T 🌼 U 🌼 L 🌼 A 🌼 C 🌼 J 🌼 E 🌼 no i dla taty też :) Bobinki od jutra mówiła jedna pani w telewizji, że ma deszcz padać :o pogieło ją? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klasyka, ja przychodzę, a wy zwiewacie :o OTÓŻ, byłam zobaczyć o co chodzi z tym jaszczombem :D BUAHAHA :D :D :D ja piernicze, pierwsze stronki są niesamowite, polecam, poplułam sobie laptopa, ubawiłam się nieźle, POLECAM :D :D :D potem to już troche przynudzają, ale twardzielki ciągną ten topik prawie dwa lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie do2do gratuluję! Kicia chyba się skuszę na tego jaszczembia. A ja gotuję rosołek, zawsze robił to M ale dziś go nie ma i mi przypadła ta przyjemnośc.Niedziela bez rosołu to sracona niedziela hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam do pracy, wiec nie wymieniam , ale dla wszystkich wysyłam wielkiego 👄 Do2do GRATULUJĘ !!!!!! :) Kicia :) u mnie już pada desz ...... kurnia, śniegu pełno a tu pada .... jak na noc złapie mrozik to chyba bądę spac w pracy :P Emma :) Kicia :) wklejcie linki do tych forów. Też chcę sie posmiać :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.............juz jestem...............bylam u taty na urodzinach.....konczyl 55 lat alez sie schlalam.................. fajnie wczoraj mialyscie.........szkoda ,ze mnie nie bylo a co do diety to jestescie niesamowite tija,szczesliwa ,mafinka,czapki z glow.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dobry ten jaszczomb...... orł tez .... ale sie usmialam..... kicia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane u mnie strasznie słońce świeci, aż mnie drażni. Robię właśnie obiadek (kurczok z frytkami) i pyszny sernik toffi na deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - kotus ja w pracy bylam:D tez poszytuje ten topik, fajny jest ....myszołuf :D:D:D:D:D ale padnieta jestem....💤 dziekuje za przepis na faworki, ktorego nikt mi nie dal:P juz se znalazłam, jak nie wyjda to bedzie wasza wina:D:P:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od rana wali snieg który zamienił sie w snieżyce......kiedy pisałyscie że jest u was tyle śniegu to u mnie było czarno to teraz mam biało ,az za bardzo.Ciekawe kto jutro mnie odkopie zebym wyszła z domu???!!! Mam okropnego głoda i nie mam z kim o tym podadać ,a potrzebuje wsparcie psychicznego........bo coś czuje że znów polegnę na placu boju o swoja nową sylwetkę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - ja ciebie rozumiem, motywacja zerowa, efekty w skali od 1 do 10, na poziomie minus trzy. A mój kochany wlaśnie wszedł do kuchni robić obiad. TAK, nie przesłyszałyście się. Będzie o 18 pewnie. Aż boję się zapytać co będzie :o pewnie chce mi zrobić to co lubię i przed czym nie mogę się oprzeć. Czyli SPAGHETTI :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, ale ja mam ostatnio farta :D kolejna moja :D :classic_cool: jaszczomby wy moje i ożeły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Je tu kto? 😭 znów samotna niedziela 😭 olinki odezwijcie się do starego żarłoka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti 😭 ja mam chyba włoskie geny, bo nie jem chleba, ale nie mogę zrezygnować z dobrego makaronu, szczególnie spaghetti :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×