Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

idę popływać :D bo potem będą kości, to muszę oglądać :D no i żądło, klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za spagetti potrafie zabic, takze kumam co czujesz:D tez ide popływać:P Serum - jak sie masz?? dałas dzis rade słonko?? pytam glownie o DC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to gdzie?!? oglądam KOŚCI! kurwa, jak mi się jeść chce! Jeszcze dwa jabłka zjadłam :o i dalej mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniam :D a teraz Żądło, ale to stare, a ciągle tak mi się podoba. Tak samo uwielbiam Va Bank :) mogę to w kółko oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki wstawac mi tu zaraz Która sie napije ze mna kawy 🌼 U mnie za oknem tak zamiata ze nic nie widać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca przy kawie👄 MAFINKA............niestety nie mam czym sie pochwalić POLEGŁAM!!! tzn.3-ciej zupki nie jadłam,ale za to coś spożywczego czego stanowczo nie powinnam i za kare dzisiaj na wadze tylko 200dkg mniej,a przypuszczam że było by więcej.......ale dzisiaj normalny dzień pracy wiec mam nadzieję że zajme myśli czymś innym. DLA WSZYSTKICH PAŃĆ WIELKI 👄 Wstawać i pisać co tam w trawie piszczy......bo u mnie wczoraj śnieżyca ,a dzisiaj deszcz i 0 stopni KOSZMAR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA .........na zdrówko...ja właśnie przy kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobty sarenki🌼 Ja sie trzymam dzielnie tzn. weekend dalej zupki choć było baaaardzo cieżko, naprawdę pare razy miałam talerz w rekach i chęc nałożenia sobie żarełka ale jakoś się powstrzymywałam i dałam rade! Serum słonko👄 jestem z Toba wiem że to kuresko trudne ale mam nadzieje że na tygodniu bedziesz grzeczna? i ja oczywiście też! DO2DO👄 GRATULUJE🌼 i tatuskowi tez i życzę duuuuużo siły! wszystkie was pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dziś u mnie śnieżyca,że świata nie widac.Ale nigdzie nie muszę wychodzic i jest ok. W tym tygodniu wiele pewnie nie popiszę, bo mam trzech chłopaków na feriach u siebie jeden mój osobisty i dwóch brata, więc okupują kompa. Ja ze słodkościami się jakoś trzymam. dziewczyny trzymam za Was kciuki, nie dajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam w poniedziałkowy mokry i zimny poranek, za oknem pogoda butelkowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS..........z tą butelkową pogodą to miałaś na myśli barową????? jeśli tak .....to ja chętnie poleję!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jedyne Slonka na firmanencie... ;) u mnie buro mokro i ponuro a ja na glowie kupe roboty... zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce to by bylo niezle... do2do - GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Lejdis :) Mało czasu mam więc się będę ścieśniać :) Dla wszystkich zbiorowy ccccmmmmok 👄 Gratuluję wszystkim wszystkiego i trzymam kciuki za co tam sobie tylko chcecie🌻 Dzis znimam z eteru, bo szkolenie mam ...... będę walczyć ze złością i agresją, hehe :) Ciekawe czego nowego się dowiem :P U mnie pogoda na plusie od wczoraj, wiec możecie sobie wyobrazić co sie dzieje ..... jedno wielkie topniejące lodowisko :O Staram sie trzymac z daleka od lodówy. Dzis to nawet ucieknę od niej jakieś 30 km :P Do tego złapało mnie przeziebienie, wiec mam nadzieję, ze i potrzeby (apetyt) się zmniejszą. Kicia :) Ja też uwielbiam Vabank :) No ale wczoraj i na Żądło popatrzeć musiałam ..... mój Połówek bardzo to lubi ... A że miałam ochote się pojaszczombić :P trza sie było podporządkować :P No i był wilk syty i .... orł :P A ten topik z jaszczombem to faktycznie debeściański jest :) 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gwiazdy :) ja dziś od rana trochę jestem zalatana, już przyszłam i zaraz wychodzę. a potem się zobaczy, MAJKA ❤️ MAFINKA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dla WAS wszystkich wielki CCMMOOOKKK👄... jakies ciezke sny mialam, spałam długo a nie spokojnie... wczoraj rozmawialam z psiapsiółka na skypie i jej facet po raz kolejny wypalil cos nie milego do mnie.... i tak mi siedzi to w glowie... tak sobie mysle jak mi jej szkoda ze ona z takim debilem jest... Jak pojade do Łodzi to chciałabym sie z nia zobaczyć... ale w 4oczy.. a on wszedzie z nia łazi.... zobaczymy... z nm nie chce sie widziec, jest tak toksyczny ze po rozmowach przez skypa głowa mnie boli:( sorki ze przynudzam z rana.... nie mialam komu tego powiedziec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a nie wspomiałam o weselu, zabawa była fajna, wytańczyłam się, choc mój M , upierał sie aby nie iść, ale oczywiście jak ja poszłam to on też musiał, :P,:D, wiec wyszło na moim a potem stwierdził że dobrze zrobiliśmy że poszliśmy bo sam też dobrze sie bawił i jak tu gadzinie łba nie urwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 mafinka👄 często tak się zdarza że tkwimy w toksycznych zwiazkach nie wiedzieć czemu się poddajemy , wszyscy to wiedzą , ale to robią nie wiedzieć czemu sie męczymy, a najbardziej chyba sie męczą przyjaciele jak musza to to wszystko patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Abs👄... najgorsze jest to ze nic nie moge zrobic, i tak jak napisalas musze patrzec na to....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do nie pogratulowałam Ci.... GRATULUJE👄utraty kilosów z całego serducha.... ale dlaczego tak mało do nas piszesz?? Jak mąż lepiej juz??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) 🌼🌼🌼 BARDZO DZIĘKUJĘ ZA GRATULACJE WAM WSZYSTKIM JESTESCIE NORMALNIE NIEZASTAPIONE :D❤️👄❤️👄🌼🌼🌼 Dziewczyny u mnie dzisiaj całkiem ciepło ale ponuro i chlapa straszna :o boli mnie łepetynka wiec wziełam apap i rutinoskorbin i chyba bardziej wyraxna jestem :D boje się że mnie ślubny zaraził :o Co do odchudzanka to powiem wam że jakoś tak się zmobilizowałam że powiedziałam sobie nie ma bata do 26 kwietnia ma być mnie mniej o te cholerne 5 KILOSÓW!!!!! Nie stety leze troche z cwiczeniami i to mój błąd ale jak tylko słoneczko sie pojawi to obiecuję poprawę :) Dzisiaj pochłaniam :) 10.00 Śniadanko- 1 jogurt z ziarnem ,5 zielonych winogron,1 kromka pieczywa razowego z sałata ,pomidorem, ogórkiem zielonym, papryka żółta swieza bazylja i świezym oregano :) 13.00 150 mil zupy pomidorowej , zabielonej 1/2 łyżeczki śmietany ( na talerzu)za miast ryzu , czy makaronu pokrojone 1 marchewka, 1 pietrucha, 1/4 selera i posypane koperkiem 15.00 1 filet z pangi nasmarowany tymiankie, rozmarynem , czosnkiem ,swiezym koperkiem ( 10 minut na parze)i 1/2 paczki warzyw tez na parze :) 18.00 Kolacja- 1/2 szklanki kuskus, 1/4 brokułu gotowanego, kawałki papryki zółtej i czerwonej,1 pomidor , 1 łyzka olivy z oliwek,1 zabek czosnku 1/4 piersi kurczaka optoczaona w curry i cajenie zbita i usmazona na patelni teflonowej bez tłuszczu swieza bazylia :) A w przerwach duzo pije wody i herbaty zielonej lub czerwonej :) Myslicie że mogę tak jeśc ? czy moze za mało ?? lub za dużo ?? Oki uciekam was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- w łykedzik to mezus się piescił :) tak jak to chłop :)jak choruje :) dzisiaj miałam robotników od rana i jutro tak samo :) więc nie bardzo mam kiedy klikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - ja w taki sposob stracilam moja najlepsza kumpele z podstawowki.... ona niestety nie umiala w zaden sposob wyrwac sie ze szponow swego obecnie juz meza i jeden raz za duzo stanela po jego stronie... a ja nie bede sie meczyla z debilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×