Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

jak tam Mafinus dzionek? marazm poszedl sobie? bo mnie pilnuje na kazdym kroku... jak ten glodek... bo oni to chyba ulubieni koledzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazm przesiadł sie na krzesełko, zjadłam obiadek ... wiec brzuszek pełny....:D:D:D jakbysmy zjadly czekoladki to by nie było marazmów:P:D:P:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem??? Jestem wesoły Romek Mam na przedmieściach............ He he to tylko ja:D:D:D Mam taki zapierdul, że już mi siebie żal. Byle do niedzieli. Wtedy skończy się to szaleństwo i będę miała dla Was więcej czasu Tęsknię za Wami, ale nawet nie mogę poczytać co nadrukowałyście:(:(:(nadrobię niebawem Kocham Was 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻 😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻😘😘❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czesc i czolem pytacie skad sie wziolem jestem wedoly romek mam na przedmiesciu domek place prad i gaz i consil tax.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Wróciłam :D DONIU - ja pomruczałam i ... do roboty poszłam, potem na ploty do kuleżanki i dopiero wróciłam :) Dlatego milczałam, tzn. nie milczałam bo gadałam :D ale nie z wami :) MAJKA - ja też czekam i czekam... ale mnie akurat japonki uwierają zarąbiście! Ja tylko zwykłe klapeczki chcę. Ja pierniczę slabo mi :D zaraz pójdę zanurkuję w szafie i poszukam klapeczków, chociaż je pooglądam :D może od tego zima szybciej ucieknie? Jak zobaczy moje klapeczki? Jedną taką czarodziejkę widziałam dziś na mieście. U nas śniegu jeszcze sporo, a tam gdzie go nie ma to są kałuże po kostki i breja po kolana. A ONA W SZPILECZKACH, PANTOFELKACH TAKICH POMYKAŁA! Ale, że dziś ostatni dzień sesji poprawkowej, więc sądzę po reszcie stroju, że była to zdesperowana studentka, pewnie szła na egzamin ostatniej szansy :p Idę coś zjeść bo ta buła z budyniem co ją zjadłam na plotach już się przetrawiła i dno widać. Żołądka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wredny necik buntuje i dlatego pojawiam sie i znikam... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby ..... nie szalejcie tak przy tych kompach ..... faktycznie piszecie jak szalone ..... niech Was jaszczomp i orł w dupelka kopnom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - moze lepiej niech nie kopia bo my i tak juz kopniete niezle jestesmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooooooooooo ale mam wzdecie........jak jaszczomb jakis albo inna sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym mogła to bym wam skopała te wasze chude doopy za to milczenie😠... oczywiscie kobiet w ciąży kopać nie mam zamiaru:D Lolka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosicho ostatnio na tym naszym forum.......... mowie wam .....gdyby nie ja to juz chyba nikt by nie pisał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem ale na cale szczescie jestem z wami i nigdzie sie nie wybieram a gdzie reszta??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta ma nas głęboko w doopie:D:P:D:P:D:P:D:P pewnie objadają sie.... ale ja glodna jestem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pisarki, łapki Was nie bolą od klikania????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ta Lolka .... Ty to masz ostatnio gadane ... nie do zdarcia normalnie jesteś :P Dzię...bry wszystkim Budyniom :) Tym NIELICZNYM jednostkom :P prawie wcale ostatnio nie piszacym też ..... Własnie wróciłam z porannej porcji pracy i korzystając z okazji niebycia w domu własnej dzieciarni idę spać. W dzień znowu do pracy i pod wieczór z powrotem do domu. Ale już bez spacia. A potem dla odmiany ..... do pracy na nockę .... Nieźle, co? W jednym dniu 3 razy do pracy iść .... Człowiek nie pospi ani z góry, ani z dolu. Ale mam nadzieję, ze choć teraz uda mi sie urwać przynajmniej godzinkę, bo pod powiekami normalnie wiadro piachu mam :O Więcej pisać nie będe, bo mi sie nie chce. Wczoraj odwaliłam elabotar , a i tak nie było za bardzo komu czytać. To sie bezpodstawnie produkować nie będę :P Słodkich snów SOBIE życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już się rozliczyłaś ?Jeśli nie to radzę rzetelnie podejść do sprawy, bo później ewentualnie czeka kara. Pewien człowiek zmarł i normalną koleją rzeczy stanął przed świętym Piotrem. Ten mówi: - Niestety, przyjacielu - Popełniłeś w życiu straszny grzech i nie zostaniesz wpuszczony do nieba, zanim za niego nie odpokutujesz. Oszukiwałeś mianowicie na podatku dochodowym od osób fizycznych. Twoja kara będzie polegała na tym, że wrócisz na Ziemię i Spędzisz pięć lat z obrzydliwą, otyłą i paskudną babą, ze wszystkimi Małżeńskimi obowiązkami włącznie. Jeśli ci się uda, wejdziesz do nieba. Człowiek uznał, że pięć lat to niewiele wobec perspektywy wieczności w niebie, wrócił na Ziemię i żył z kaszalotem, którego mu święty Piotr przeznaczył. Któregoś dnia, idąc z nią po ulicy, zobaczył swego przyjaciela, idącego z naprzeciwka w towarzystwie tak odrażającego babsztyla, że w porównaniu z nią kobieta naszego bohatera była niczym - Czołem, stary! Jak to się stało, że urzędujesz z taką paszczurą?! -Hm, no wiesz, zmarło mi się niedawno i Święty Piotr powiedział mi, że popełniłem straszliwy grzech, oszukując na podatku dochodowym od osób fizycznych, przez co narżnąłem rząd na grubą kasę, i że muszę odpokutować, przeżywając pięć lat na Ziemi z tym mięchem, które widzisz. Panowie uścisnęli sobie dłonie w pełnym zrozumieniu i Obiecali sobie wspomagać się nawzajem w biedzie. Kiedy już mieli się rozejść, zauważyli wspólnego znajomego, idącego ulicą w towarzystwie kobiety pięknej jak marzenie, o boskiej figurze, seksownej jak wszyscy diabli. - Hej, stary! Rany boskie, skądżeś ty, stary kawaler, dorwał taką lufę? - Hm, szczerze mówiąc nie wiem. Pewnego razu obudziłem się, a ona l eżała koło mnie. Od paru lat mam wszystko, o czym mogę marzyć: piękną kobietę, cudownie prowadzony dom i obłędny, i naprawdę bajeczny seks. Nie wiem tylko, dlaczego zawsze, kiedy się skończymy kochać, ona odwraca się do ściany i mruczy coś jak: -"jebany podatek dochodowy od osób fizycznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry👄 Wiecie ze dzisiaj jest następny dzień, naszego cudownego życia??😍Korzystajcie z życia ile się da😍 Nie zapominacie o tym Laski👄 Majka - no wiesz... jak to nikt nie czyta?? a ja to co?? Mycha...Donia... nawet Lola przeczytała....Abs tez czyta... Szczesliwa.... Do2do...😭 wiec pisz i nie marudz:D:P:D a juz nie wspomne o Kici ta to dopiero.... życ nie potrafi jak Ty nie piszesz..... ....wiec nakazuje Ci sie obudzić i pisać...... wyśpisz sie na emeryturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brygadę👄 Mnie ostatnio małao ,bo tak sobie pomykam między jednym lekarzem a drugim i tak od poniedziałku...!!!ale mam nowe leki i wio do przodu...może wkrótce coś na lepsze sie zmieni. KICIA...........pisałaś ze nawet solarium na poprawę chumorku juz przestało działać........a ja właśnie w niedzielę na TVN style ogladałam S.O.S URODA......i prowadząca mówiła ze solarium nic nam nie daje,bo światło przedostaje sie przez oczy i dlatego czujemy sie lepiej ,a na solarium zakładamy okularki. Jestem 7 dzień na DC i jest 2,5 kg mniej.........nie powiem że jest lekko ,ale waga zdecydowanie lepiej schodzi niż przy moich wyczynach rowerowo-orbitkowych,bo przy tej diecie nie przejechałam nawet kilometra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum - 🌼GRATULACJE🌼 to ja trzymam kciuki dalej:D Donia - zapomniałam dodać , dowcip super:D:D:D 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Mycha 👄 usmiech jest?? jak nie to zaraz Ci wyśle:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA........dzięki👄 DONIA......dowcip super. U mnie pada deszcz jest szaro -buro ,a taka aura nie nastraja optymistycznie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×