Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hellol. Zrabała mi sie pogoda, a miało byc tak pieknie... Tusiek wyje od rana... Oszalec mozna. Chyba sie nawale. Donia1, u mnie zaskawinie trwało 4 lata, a teraz wyje w niebogłosy. Czego ja sie nie imałam, cudowne zeliki (pree sed), ziółka, inseminacje itp. A wyszło samo i to w najmniej odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH ....SŁONKO....nawet tak nie myśl że w najmniej oczekiwanym momencie......Tusiek to (coś) NAJLEPSZEGO co mogło cię w życiu spotkać......a facet jak nie ten to będzie inny(może nawet lepszy) a dziecko to skarb największy ,bo to twoja krew i tak jak dziecko kocha matkę miłością bez warunkowa tak matka kocha dziecko i nic nie dzieje się bez przyczyny. A to że młody jest taki nadpobudliwy to wynik stresu i nerwów jaki przeszłaś w czasie ciąży....niestety to sie teraz odbija. http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,44,Stres%20w%20ci%C4%85%C5%BCy http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,55341,101479.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 Pimaszku :) zgadzam się w całej rozciągłości z Serum 👄 Doniu :) dziewczyny dobrze gadają 👄 Serum :) Ty też masz rację ze swoim ślubnym :) ma to na własne życzenie :) I w ogóle mądrze gadasz 👄 Mimozka :) truskawki w słoikach? A tak w ogóle dobrze już się czujesz? 👄 Mycha 👄 Kicia :) Ty to nawet w wakacje kobieta super aktywna jesteś :) Tija :) poprostu trzymam kciuki 👄 Szczęśliwa :) no przestań !!!!!!!! poodchudzaj się trochę ze mną !!!!! PLISSSSSSSSS !!!!!!!!!!!! Do2do :) dzięki wielkie za linki 👄 trudno mi teraz jeszcze coś konkretnie powiedzieć, bo jeszcze nie wiem dokładnie, kiedy ewentualnie moglibyśmy jechać ..... Emma :) tylko łapka?????? Cwaniarka z Ciebie :) Mafinka 👄 Abs 👄 i reszta tymczasowo nie pisząca 👄 Jak pisałam, byłam wczoraj na wypadzie z koleżankami :) I kupiłam sobie ........... białe lniane spodnie !!!!!!!! nigdy nie miałam białych spodni !!!!!!!! Ale co tam :P Dziewczynki, poratujcie mnie !!!!!!! Mój syn jedzie za kilka dni na obóz i okazało się, ze musi mieć buty do sufowania !!!!! Spotkałam w niemieckim sklepie coś w rodzaju trampek, ale przezroczyste, bumowe, z dziurkami od góry. Jakby takie gumowiaczki z odciętą cholewką i z tymi dziurkami na górnej części stopy. Myślałam, że to coś takiego .... ale w necie pokazują buty do surfowania, które wyglądają jak adidasy !!!!! Co jaj mam zrobić ???????? I jeszcze jedno ... wpadłam w manię sciągania filmow ...... sęk tylko w tym, że niewiele oglądam tv, w kinie bywalam tylko na filmach dla dzieci i nie bardzo wiem , co się od dawna ogląda :P Nawet na reklamy premier nigdy nie zwracalam większej uwagi..... Kliknijcie mi jakieś ciekawe tytuły :) Mogą być sensacyjne, lekkie trillerki (ALE W ŻADNYM WYPADKU HORRORY !!!!!!!! ), komedie (ale nie głupie), fajne romansidła :P i takie tam :) Nie lubię filmów wojennych, fantastycznych, horrorów i przygnębiających dramatów - sama jestem wystarczająco przygnębiająca :P Dodam jeszcze, że wczoraj pan-mężuś sprawił rodzince niespodziankę ........ kupił telewizor .... 40 cali !!!!!! Po patrzeniu zazwyczaj w monitor komputera, czy laptopa to poważna odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kurne - majka ciągle mi się podoba twoja stopka pimach- im bardziej bedziesz wyluzowana tym bardziej Tosiek bedzie spokojniejszy (łatwo powiedziwc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie sie złośliwa i zaczęłam komentować opisy mojej kiciakoci na gg. I uciekła biedaczka... Staram sie uspokoic dla Tuska. A mówiłam Wam, ze jest piękny? Majka, ma kilka par białych gaci, niestety chwilowo w rozmiarze nieosiagalnym... Czy ktos tu by sie ze mna poodchudzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach :) ja ja ja !!!!! do tego odchudzania się piszę !!!!!! ciągle w nieustającej depresji jestem, ale chwilowo mam doła konstruktywnego takiego, więc muszę to wykorzystać ku własnemu dobru :P no i co by te nowe białe gacie w dupsku luźniejsze z lekka były :) na chwilę obecną mam w planie ruszyć swoją dupną przemiane materii - dzień zaczynam od ziaren siemienia lnianego i mineralnej z cytryną. Zastanawiałam sie nad drenafastem- nasza poprzednia prezes K polecała to nawet. Co prawda mi to na przemiane za bardzo wtedy nie pomagało, ale przynajmniej mobilizowało do picia litra mineralnej dziennie .... bo od pewnego czasu wlewam w siebie głownie kawę, a ta działa akurat niewłaściwie. A co do opisów \"kicikoci\" na gg .... może sama byś sobie coś :odpowiedniego\" wstawila? takiego .... wiesz ...... żeby sobie nie myśleli za dużo i zeby Tobie ulżyło :P Kasiunia :) a który tekst tak Ci sie podoba? 1, 2, czy 3? :) Dziołchy !!!!! Piszcie mi jakie fajne filmy znacie !!!!!!!!!!!!! Polskie i zagraniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć powiem wam, że jestem głupia i narwana jak cholera. Otóż wczoraj rano wstałam z bólem głowy. Pogoda jaka jest każdy widzi, leje, w Kraku burza burzę goni. Powiedziałam o tym wszem i wobec. Aż tu patrzę, po wyjściu mego pana z domu, że na lodówce został jeden jedyny ibupromik. A słyszałam, że łykał coś. No żesz ty. Myślę sobie, ty egoisto, nie mogłeś sobie w kiosku kupić, tylko mi resztki podbierasz? Ty samolubie jeden! 😠 A jestem tak skonstruowana, że jak się zdenerwuję to mam ogromny przypływ mocy, po prostu nie wiem, czy adrenalina, czy co to jest, ale muszę się wtedy wyładować. Padło na wykładzinę w pokoju. Stwierdziłam, że mam jej dość. Nie wiem, skąd miałam tyle siły, żeby poodsuwać, poprzenosić te wszystkie meble, zerwać i zwinąć tę wykładzinę, ale skutek był. Zmęczyłam się i złość mi przeszła i ból głowy też. Wieczór. Wraca mój pan, no to ja do ataku! I mówię, jak mogłeś i w ogóle! A ten patrzy na mnie jak na wariatkę, i mówi, że on nic nie brał i pokazuje mi na lodówce... drugie opakowanie ibupromu, prawie całe... No tylko w ferworze pracy złamałam dwa moje dzieła sztuki, czyli pazurki 😭 na szczęście moja pani specjalistka miała dzisiaj czas i mnie poratowała, tak więc wszystko się dobrze skończyło, ale durna baba ze mnie i tyle! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja już po zakupach, a moje samopoczucie.. no cóż pozostawia wiele do życzenia:( Truskawki zrobione no to znaczy ja je przyszykowałam a mój mąż gotował i zakręcała w słoiki bo ja mam problemy ze schylaniem:( Pimach całuski dla Tuśka, będzie dobrze!!! Majka nie pomogę bo nie znam się na takich butach:( No Kicia jestem pod wrażeniem:D A ja zrobiłam dziś grochówę no mówię WAM pyyyyszna!!! mogę podesłać dawać talerze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej właśnie kolejności :):););) 1 jest po prostu oczywista i nie ma co komentowac nr 3 jest zejebiscie prawdziwy kicia- super- ja dziś zrobilam krokiety- chłopakom oczywiście, bo ja nie jadam takich okropieństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia no co ty krokiety okropieństwo? to ja lubię te okropieństwa i czekoladę też!!!! niestety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj no obiado-kolację usmażyłam ryby w panierce mączno -jajeczno-bułkowo tartej .....no może nie ryby ,ale filety z soli tzn.ryby.....sorki dziewczynik za niezrozumiały język, a rzaczej składnoś słów i zdań ,ale właśnie opróżniamy z M butelke wina do tejże ryby i coś mi w łep i nóżki weszło..........mam nadzieję że mi minie zanim moja kuzynka przyjedzie z życzeniami do mojego pana,a raczej do mojej litrowej żurawinowej z życzeniami urodzinowymi bo moja padlina.... jutro kończy 42 l. ijutro wyjeżdza do naszych zachodnich sąsiadów i musi być trzeźwy..............boszeeee ale mam starego mąża😭 ale to NIC moje dziecie kończy dziś 23l i w tym momencie to jaka JA jestem stara😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciaz walcze z kolkami... Ale chociaz przestalam z m. Wczoraj podjełma decyzję, ze to nie ma sensu, że to koniec. Oni nadal utrzymuja kontakty, on jest tu dla małego, a ja jestem złem koniecznym. Jak się wyraził: lubi mnie i szanuje, ale tamto było zbyt wazne i nie potrafi dać mi nic wiecej. No to ja dziekuję. Jest mi cholernie ciężko, ale moze kiedys i dla mnie zaświeci słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAC !!!!!!!! 😭 jaki człowiek głupi. PIMACH 👄 wystąp o rozwód o orzeczeniem o jego winie(mam nadzieje że znajdą sie świadkowie którzy poświadcza o jego zdradzie) niech nie myśli ze będziesz walczyć o niego do końca życia i jeszcze dłużej....lepiej raz uciąć GADZINIE łep niż ma ci zatrówać życie...........wiem że to trudne jak sie kogoś kochało,bądź kocha ale teraz to już tylko wegetacja miłości.......a twoje słoneczko zaświeci szybciej niż ci sie wydaje i trzymam za tą okoliczność kciuki ❤️ http://w681.wrzuta.pl/audio/9teNGFkCY0V/12.marek_piekarczyk_-_gdzie_jest_nasza_milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ idź do adwokata i niech Cię pokieruje, ewidentna wina męża i niech w końcu poniesie konsekwencje swego szczeniackiego zachowania, w ogóle to nie rozumiem jego... :( sercem jestem z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANIEŃKIE:) U mnie było słoneczko a teraz bedzie chyba lać :(Dzisiaj leniuchuję ze starym w domu dziecie z dziadkami więc luzik :) Postanowiłam dzisiaj poleciec na siłke i basenik potem saunę :) I na koniec w domciu walnę pelingi, maseczki , walnę paznokietki itd. cos dla siebie :) PIMACH- słonko ty moje kochane 👄 Ja tez uważam że tyle to już trwa :O i tak non stop w koło Macieju , ż eile mozna tak te odgrzewane kluski przygarniac :O Powinnaś wystąpic o rozwód z orzeczeniem o winie i to bez skrupułów!!!! Wina jest gada i kropka !!!A ja mam tylko nadzieję że potym rozwodzie to go ta pineda kopnie w D U P A L A !!!!i przylizie z podkulonym ogonem do ciebie :) a Ty wtedy z wysoko uniesioną głową i z piersią z przodu z trzepotem rzęs i kołysaniem bioderek powierz mu SPIEPRZAJ DZIADU!!! w moim ŻYCIU jest juz inne SŁONECZKO !!!!!TEGO zyczę Tobie i TUSIOWI z całego serducha❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 kurcze .... Pimaszku ...... strasznie mi przykro.... ale myślę, że robisz dobrze. I wierzę, ze dasz radę, a siły i chęci do normalnego życia odzyskasz prędzej niż myślisz. Bo przykro mówić, ale ta cała sytuacja jest dla Ciebie i Tusiaczka bardzo poniżająca. Rozumiem, że go kochasz, ale nie idź mu na rękę ...... obawiam sie, że nie uszanuje tego, wręcz przeciwnie ...... Dowiedz sie jak dobrze sie rozwieść i pokaż mu, że nie jesteś od niego uzależniona. Nie dawaj mu czasu na zastanowienie, bo zacznie kombinować, żeby to on wyszedł na tym jak najlepiej. Jak teraz pokażesz mu, ze chcesz, żeby to on jak najmniej cierpiał to wykorzysta to przeciwko Tobie. Nie lituj sie nad nim, ani tym bardziej nad jego francą. Jak chcesz to powiedz mu, ze go ciągle NA RAZIE kochasz, ale nie pozwolisz sie dalej poniżać. Ani psychicznie, ani materialnie. Jak chce żyć na nowo niech zaczyna od początku. Wiem, ze to strasznie trudne, ale nie daj się zwieść jego ładnym słowom o szacunku i sympatii do Ciebie. Wyrządził już wystarczająco dużo zła, teraz niech ponosi tego konsekwencje. I nie wierz mu, że wina leży też po Twojej stronie. NIGDY !!!!!!!!! 👄👄👄👄 Serum 👄 pod tego kacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH gratuluję, zobaczysz, że to dobra decyzja, pewnie jakiś czas będzie ci ciężko, ale nie gódź się na to, żeby cię tak traktowano. Dalsze życie w takim porąbanym układzie byłoby męką. Tak się cieszę, że się zdecydowałaś :) trzymam mocno kciuki za ciebie, żebyś się czasem nie rozmyśliła! A , jak mówią, i na twojej ulicy będzie święto! I dla ciebie słońce jaśniej zaświeci. Teraz masz cudownego synka i na nim się skup :) życzę ci dużo, dużo słonka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! a tak poza tym, to SERUM podaj łapkę :) też mam zajebistego kaczora, bo (jak widać po moim nocnym wpisie) troszkę wczoraj zabalowaliśmy. Oczywiście zaczęło się od wernisażu. Czułam kuurwa że tak będzie i nie chciałąm iśc, ale w końcu mój mnie namówił. Cholera. zaraz zdechnę. A ten podlec, żeby zmyć swoją ewidentną winę, to... poszedł do sklepu, ale zamiast ibupromu, to mi dwa piwa przyniósł. No i jak ja mam przestać pić????!!!!?? ja się pytam!!! a tak w ogóle to dzień dobry :) bo się chamka zapomniałam przywitać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ale guba
Majka kochana ja z Tobą zawsze bęę sie odchudzać! Pimach nie wiem co powiedzieć bo wiem że jak człowieka nie dotyczy to łatwo radzić i dlatego ja nic nei powiem sama wiesz co będzie dla ciebei i Tuśka dobrze i tylko wiedz ze jestem z Tobą myślami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ale guba
cholera to ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale mam kaca wczoraj byłam u taty na imieninach spózniony Jan 🌼 a dzis znowu do kolezanki na imieniny i kiedy ja wytrzezwieje🌼 PIMASZKU dziewczyny maja racje to juz nie ma sie cołudzic tylko 🌼ROZWÓD bo to jest dran wtedy sie dowie ile to dzieci kosztuja jak mu przyjdzie alimenty płacic a ty jako samotna matka wychowujaca dzieci bedziesz miała kasiurke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to dzis wszystkie na kacu ja jutro głowy nie podniose jak jeszcze dzis wypije jak mnie rano naie bedzie z kawusia to znaczy ze umieram 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach jestem z Tobą seercem, trzymaj się i nie daj się poniżyć temu padalcowi. Jesteś silną kobietką i dasz radę. Uspokoisz się Ty i mały również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Na razie nie odzywam się. Nie mam siły, a ten rżnie glupa. Tusiek wyje. istny cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×