Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

cześć MAJECZKA 👄 pisz pisz, może i stronkę wreszcie zwiniesz :P Motto - pierwsza klasa i jakie głębokie :) podoba mi się też opis mojego kolegi na gg: O Boże nie mnij mnie, lub może mnij mnie mniej. :) ale to będzie tekst na piątek :D Wczoraj siedziałam nad tym tłumaczeniem cały zasrany dzień, cała niedziela do doopy. A propos doopy, to musiałam robić przerwy, bo tak mnie doopa bolała 😭 jak można tyle godzin przed kompem siedzieć?? Tak więc dziś zostałam dopiero obudzona telefonem od koleżanki. Ta, też niezły śpioch, zdziwiona, że ja jeszcze śpę! Myślę sobie, cholera, a która to godzina, że ta już na nogach i mi tu wydzwania?? Okazało się, że było już po 11 :D u nas, u nas. Ja wiem, że u was jeszcze nie ma 11 ;) Ale nic to. Kaffka jest. Letkie śniadanko jest. Można zacząć dzień :) Miłego dnia wszystkim życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę!!! Kogo moje piękne oczy widzą!!!!?????? Obeliksowa! szok :D w tym szoku nawet nie przeczytałam co napisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam ;) czyli bz wracaj, wracaj na topiku łono :D i tak już niewiele nas tu zostało :( ale za to sama elita :D i pisz, pisz, pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko całusy ślę 👄 i do lekarzalece bo kuźwa chyba palucha fuckowego wybiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA DO2DO :D :D :D oczywiście bardzo współczuję, ale pozwól, że zapytam, A COŚ TY TYM PALCEM ROBIŁA???? ŻE AŻ GO WYBIŁAŚ ??? Bidoku, strasznie musi boleć, wiem jak to jest :( jak jeszcze grałam w siatkę, to mi się zdarzyło parę razy. Co gorsza, nasz trener sam takie rzeczy "naprawiał". Wg niego to nie jest kontuzja godna wizyty u lekarza. Nie wiem co ten facet teraz robi, ale... ale nie ma co! I tak go uwielbiałyśmy. Nawet za to brutalne nastawianie palców! To był człowiek z powołaniem, świetny trener i pedagog. :) Tak więc, DO2DO łepek do góry i nie martw się :) Ale na drugi raz, rób to ostrożnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje 👄 ja juz po imprezie....dwudniowej....żyje ,ale co to za życie ....padam na pysk....potrzebuj urlopu i to na GWAŁT!!!! jak by ktoś nie zauważył to ja w tym roku nie byłam na dłuższym wolnym ....jakis weekendzik czy cuś,ale nie urlop,a czuje już taka potrzebę........jest jeden problem nie mam z kim wyjechać😭 nikomu nie pasuje o tej porze roku ...!!! Witaj Obelixiwa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze razbuziolki 👄ELITO:-) kicia serum... jak to was mniej?????niemozliwe!!! gdzie sie podziały te co ich nie ma??? wiecie....wy sie normalnie nic nie zmieniłyście:-) wariatki pelną gębą;-) brakowało mi waszego co nie co;-):-):-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki a czemu to wczoraj żadnego wpisu nie było LOLA pogoń troszke to towarzystwo A ja mam dziś i jutro wolne hura troszku sie wybycze ale obiecałam moim chłopcą ze upieke im rogaliki i placek a ja mam chec na kapusniaczki nie wiem kiedy to wszystko zrobie OBELIXSOWA witam Pisać kobitki bedzie nam rażniej u mnie pogoda tragiczna mgła jak cholera robie kawunie czy czujecie ten aromat KICIAKOCIA nie śpimy tylko wstajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼H🌼E🌼J🌼 A więc kochane wczoraj byłam u lekarza z tym moim paluchem :o i okazało sie że nie jest wybity tylko mam naciągniete więzadło i jest lekko stłuczony :o i najprawdopodobniej w nocy jak zdretwiała mi ręka i musiałam sie walnąc i nic nie czułam :o miałam wczoraj owinietego palucha ,usztywnionego i za cholere nie miałam jak klikać :O Mąż się śmiał że mnie Bozia pokarała bo mu faka pokazałam hihihi:D dziaisj juz mnie mniej boli ,ale za chwilke musze go znów owinąć :o KICIA- cholera no sama niewiem gdzie, co , jak :D:D:D:D OBELIXOWA- jak miło cię widzieć 👄 I DLA WSZYSTKICH MOICH KOCHANYCH KRUSZYNEK ❤️👄❤️ Zmykam palucha owijać wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼 MYSZKA- kawunia > Pyszna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ło matko !!!!! coś czuję, że ostatnio Lola duchy po tych swoich horrorach wywoływała :P i Obelixową wywołala :) Obelixowa!!! krajanko najbliższa !!!!! gdzie byłaś jak Ciebie nie było ??!!!! Czy w ogóle jesteś świadoma, ze jakiś czas temu zapoczątkowałaś wielki buum ciążowy na tym topiku??? :) Do2do 👄 następnym razem w dyskusji z mężem użyj argumentu innego palca :P wsadź mu wskazującego w .... oko :) niech i jego coś zaboli :P zdrówka życzę 👄 Kicia :) pijesz czy tłumaczysz? a może tłumaczysz sie, ze za dużo pijesz? :P Mafinko :) dzięki za finlandię :) moje są dwie ostatnie pozycje ;) Myszka :) kopsnij mi jakieś ciacho. ja z przyczyn obiektywnych :P wolę nie piec wcale ....... potem trzeba wszystko zjeść:P a tak na 1 kawałku się zatrzymam ... no na 2 może :) Serum :) jestem zdania, że nasze dzieci starzeją się zdecydowanie za szybko :P my za nimi nie nadążamy ... ciągle piękne i młode jesteśmy :P Pimach 👄 my zawsze z Tobą 👄 nie pamiętam co komu jeszcze napisać miałam ..... zmykam do pracy .. a zapomniałam napisać, ze dziś jakies zbiorowe picie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze .... ku przemyśleniu .... ................ Kontrola to podstawa zaufania .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam dzis okropnego doła dzwonili z pracy że mam jeszcze siedziec na wolnym d konca tygodnia bo nie ma szkła a nie wiadomo co bedzie na drugi tydzien I co ja bede robic w domu kobitki J a z nudów umre 👄 Od godziny 134 żżadna nie napisała co wy wyprawiacie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja króciutko U mnie epidemia, wszyscy leżymy z ciężką grypą. Sąsiedzi donoszą nam niezbędne zakupy. Czuję się koszmarnie, a jeszcze trzeba latać przy małym, który z nas wszystkich jest najzdrowszy i wykańcza nas swoją ruchliwością. Ból mięśni i skóry jest okropny. czuję się jakby ktoś mnie równo obił. Wczoraj miałam 39,7 stopni temp.Na szczęście szybko udało się zbić gorączkę. Wiki też ma bardzo wysoką temp, ale mówią że dzieciaki znoszą to lepiej. Martwi mnie jej kaszel bo jest okropny, aż do wymiotów.Mam nadzieję że do końca tygodnia jakos się wykurujemy. Pozdrawiam cieplutko i dbajcie o siebie żebyście nie wylądowali tak jak my w łóżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranca Tiju skarbie kuruj sie MNie tez cos nabiera bo jestem jakaś obolała 🌼 a le kawunie jeszcze wypije sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ❤️ a mówią, że to na Ukrainie grypa jest... ale twarz nie zmienia ci się w ryjek? To nie TA grypa??? :P Przyleciało moje słonko :D oczywiście jak pech to pech. W pon wieczorem była taka mgła w Krakowie i Katowicach, że odwołali loty 😡 biedny R przesiedział całą noc na lotnisku i był u mnie dopiero we wtorek w południe. Wrrr...😠 Ale już jest i to jest najważniejsze :D TIJA jeszcze raz buzi i życzenia zdrowia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to i ja mocno Was 👄 i macham lewą reką bo paluch jeszcze boli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiecie co normalnie szok pamiętam jak dzis jak rozmawaiłyśmy o sylwestrze w poprzednim roku!!! a tu już trzeba myśleć znów szok szok szok!!!! Jak to czas leci szybciej niz mi isę wydaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witam kobitki kochane moje i jedyne na świecie :D W wawce pogoda paskudna :o po dniach wolnych mojego syna i wczorajszym święcie normalnie wydaje mi się że dzisiaj jest poniedziałek wrrwrwrwrwr:o Paluch mnie jeszcze napierdziela :o więc kozystam z okazji że jeszcze go nie owinełam i jako tako mogę klikać :) Ale przyznam się wam że takie chwilowe unieruchomienie palucha w prawej ręce czasem sie opałaca :) można poleniuchować :) I połowa spraw kuchennych odpada hihihih:D Kochane całuje was wszystkie i chorowitką zdrówka życzę ❤️MAJKA❤️TIJA❤️KICIA❤️SERUM❤️DONIA❤️SZCZĘŚLIWA❤️EMMA❤️MAFINKA❤️PIMACH❤️LOLA❤️ABSTRAKCJONISTKA❤️OBELIXOWA❤️MYCHA❤️MYSZKA❤️ORY❤️MAMA❤️i dla wszystkich których nie wymieniłam ❤️👄❤️ Uciekam kotki do sklepu po bułecje 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki 👄 i co, nie pisałam kilka dni temu? jeszcze troszku i znowu piątek :) Szczęśliwa :) kurcze, słuszna uwaga ..... znowu na sylwka trzeba sie szykować ..... no ale moze to w motywacji do odchudzania chociaz nam pomoże .... mi znaczy :P Tija 👄 Do2do 👄 ZDRÓWKA !!!!!!! Donia :) myślisz, ze wyłgasz się samym machaniem ?????!!!!! Myszka :) jak pieczenie? Kicia :) tak, masz rację ..... jak masz swojego przy boku to lepiej się z nim pociurlaj niż byś miala tylko to pifffsko w siebie wlewać :P Serum :) młoda matko starych dzieci :) a pisz no mi tu !!!!! Mycha !!!!!! poprostu MYCHA !!!!! 👄 Mafinka 👄 Emma 👄 jak Wasze obwody? :) Obelixowa !!!! Lola !!!!! nie wiem , czy to już wszyscy ...... jakby co dla reszty 👄👄👄 postanowiłam dziś trochę na stepie poskakać :P hehe :) ostatnio to jakoś przed wielkanocą robiłam :P Ciekawe tylko czy wytrwam w postanowieniu do dzisiejszego popołudnia :P jak na razie mam mocne postanowienie ponieważ gdzyż albowiem :P Szczęśliwa mi na ambicję tym sylwestrem wjechała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie żywym ogniem w piekle palić :P PIMACH 👄 ABSTRAKCJONISTKO 👄 ORY 👄 MAMA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) No to w wawce LEJE :O Więc pogode mam do bani i wypada mi tylko siedziec pod kocem z czekoladką :) Ja nerwa złapałam bo poleciałam do tesco po blok A3 a tam puchy ani A3 ani A4 nic więc ruszyłam moje wielkie dupsko do reala a tam to samo , obskoczyłam jeszcze 2 papiernicze i też pucha :o normalnie SZOK!!! w całej wawie bloków nie ma WRWRRW dobrze że młody ma namalować rysunki akwarelami to dam mu mój karton do akwareli tylko pociacham go na pół :) A tak wogle to uświadomiłam sobie że muszę zacząć kombinowac w co się ubiorę na wesele bracholka....:O......chciała bym kiecke ale wiadomo przy moim wzroście to powinnam w 36 włazić a tu wzrostowo to jak na rozmiar 36 a realnie to w biodrach -38-40 a w cycach 46 i jak tu kuźwa coś sobie znaleść :o wogle pomysłu mi brak :O może wy mi cos wykombinujecie :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×