Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no dziewcionki :( co wy w sen zimowy zapadłyście? Wystękają to to jednego pościka dziennie, albo link se wklei... a potem ma żal, że ja stronki zgarniam... ano, piszę to zgarniam. Albo wklejam diety w nieznanym narzeczu :P Twardo się odchudzam. Wczorajsze wskazania wagi dodały mi skrzydeł i wiary, że dieta jest skuteczna. I że tym razem się uda :) DO2DO ❤️ TIJA 👄 MAJKA ❤️ SERUM 👄 LOLA ❤️ MYSZKa 👄 SZCZĘŚLIWA ❤️ Myszka i Szczęśliwa to się pojawiają i znikają, a Szczęśliwa to w ogóle w tym celuje :D wskoczy na słowo i myk już jej nie ma na całe tygodnie. :P Dziś pewnie wybrałyście się na cmentarze... Trochę mi tego brakuje. Pojechałabym pewnie do Łodzi na groby bliskich, ale dziś siedzę w domu. Może namówię koleżankę, to pójdziemy na jakiś cmentarz. Albo chociaż do cerkwi, świeczkę zapalić. Oni tu na groby chodzą w Wielkanoc. Przynoszą zmarłym jedzenie i napitki ;) posiedzą całą rodziną, zjedzą, napiją się. Wyleją parę kieliszków zmarłemu, a odchodząc zostawią jajko czy paskę, takie wielkanocne ciasto... A co do grypy... :o paniki ciąg dalszy. Słyszałam już takie informacje, że zgłupieć można. Np. że w nocy są opryskiwane miasta... bo w Tarnopolu strajkowali śmieciarze, nie wywozili śmieci tygodniami, możecie sobie wyobrazić. Bród, smród i malaria. No i poszła plotka, że w mieście jest tyfus i opryskują miasto w nocy z samolotów. :O zaraz to przeszło do Kijowa i tu ludzie te bzdety powtarzają. Jest też wersja, że tak naprawdę to zmarło 150-300 osób... PARANOJA A ja tak i nie poszłam na tę wódkę wczoraj... przerwałam kurację :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KICIAKOCI jestem jestem 🌼 Właśnie zrobiłam sobie kawunie i siadłam do kompa U mnie mrozik zimno jak cholera Ja dopiwro pużniej wybieram sie na cmętaz tak ze teraz mam troszku luziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mialam czasu bo same wiecie jak to jest sobota wolna to człowiek nie wie gdzie rece ma wsadzić A i huj...owy dzien miałam mój M to ostatnio mnie tak wkurza ze szkoda nawt gadać tyle mam spokoju jak ide do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna____Sylwesrowa Tija____30______165cm____76kg_______76kg________65kg Kicia____35______172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Szczęśliwa_30_____165cm_____94,5kg______94,5kg_____???kg Myszka7___33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWCIE ROZDAJE > WIEC WSTAWAĆ BABY KOCHANE :D W Wawce słonko świeci i zimno jak cholera :O I jak by tego było mało nawiedziła mnie @ więc zdycham :O:O:O:O Ale Was mocno całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochanieńkie :) Dzis w Kijowie spadł pierwszy nieśmiałe śnieżek, ciężko nawet powiedzieć, że spadł. Takie leciutkie śnieżynki wirują w powietrzu :) ale i tak jest ładnie. Ludzie w maskach albo szalikach na twarzy. Sama nie wiem co o tym myśleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) Właśnie oglądam wiadomości - mówią o grypie na Ukrainie. A może, skoro tam nie ma teraz zajęć to ty wrócisz do kraju?????? Tak w ogóle to dzień dobry bardzo dziewczynki :) I tyle było miłego :P Kto do ciężkiej cholery wyrypał mnie z tabeli???????? Jakim prawem????? Ja też chcę sie tam widziec !!!!! Nawet jak nie schudnę :P Bo z moim odchudzaniem to tak średnio na jeża jest 😭 Wczoraj byłam tradycyjnie na spotkaniu rodzinnym u teściowej. A że ja za kierowcę robiłam to kiedy pozostali pili - ja podżerałam :P W drodze powrotnej mąż stwierdził, że jest "niedopity" i zwołał do nas moje rodzeństwo. Tym razem mogłam pić :P Tylko, że jak ja piję to muszę też coś jeść :P Efekt???? Żołądek pełny do tego stopnia, ze dziś przez pół dnia tylko picie przyjmowałam. I jak tu dbać o linię?????? 😭 Dziewuszki, spadam, bo muszę do pracy zaległą robotę odwalić, a nawet nie bardzo wiem co mam pisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA nie mogę i nie chcę wracać. Nie mogę, bo mi wiza przepadnie, a poza tym chodzą słuchy, że za tydz wszystko wróci do normy, a nie chcę, bo nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D W Wawce słoneczko ale piorunująco zimno wrrwrrwr..... DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE teraz robimy przerwe w pracy, domu i zapraszam Was na imieninowe ciacho {888} i (''''')o i kieliszeczek naleweczki z pigwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane moje! no i sie doigrałam!!! cukier wyszedł mi za wysoki wiec czy chce czy nie dieta musi być i bedzie bo nie chce brac insuliny a jestem na tym etapie znaczy wysokość cukru, że jak bedzie dieta to wystarczy. Lekarz przypisał mi ZELIX i po rozmowie z SERUM 👄 wykupie i bedę walczyc!! wiec moja kochana Tijuś 👄 konkurs trwa i do sylwestra bedzie mnie mniej wiec gonie cie gonie!!!! Kiciu 👄 jestem ale jakos czasu brak, w pracy zapieprz w domu tez nie lepiej tzn z M super ale obąwiązki domowe mnie przerastają bo tyle co ja mam parnie a poźniej prasowania to masakra normalnie nie wyrabiam!!! już powiedzialam że 3 dni bedziemy chodzic w tym samym!!! heheheh a do tego mój Kacpluś jak mnie zobaczy po pracy to tylko chce sie ze mną bawić wiec rozumiecie , wszytsko robie po nocach i mam doskonałe wymówkę żeby nei cwiczyć:P wszystkie was pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, a potem pretensje, że stronki zgarniam... jak sobie sama znowu pół strony zapiszę, to mnie to nie zdziwi :P u mnie mrozik-mrozik :)kurnia, głupie -2, ale człowiek nieprzyzwyczajony i do tego taki wstrętny wiatr, że ło matko. Zimno, zimno... Ale nic, żyć trzeba! :D Kaffka jest?? Płatki z mlekiem - moja nowa moda :P ja naprawdę schudnę tym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- :D Kawka jest > płatków z mlekiem nie bo mam tylko neskłiki a ich nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już po kawce i śniadanku Teraz piję herbatkę Jestem kiepskim nastroju:( moja przyjaciółka urodziła chore dziecko, rokowania są kiepskie. Jutro idę na pogrzeb taty mojej sąsiadki i jakie to życie kruche i dziwne bo w sobotę widziałam go jeszcze jak przyjechał do niej na rowerze a w niedzielę umarł. miał zaledwie 58lat Na dodatek Igorek od wczoraj rzyga i ma straszny katar. Niewiele w nocy spałam i dzisiejsza pogoda raczej nie daje zastrzyku energii:( W weekend popłynęłam z jedzeniem a teraz próbuję jakoś dojść do siebie. WSZYSTKO JEST DO DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OK JUZ NIE SMĘCĘ, BO JESZCZE WAM SIĘ UDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panny👄 Brak weny do pisania ciag dalszy😭 I CHYBA NIE TYLKO DO PISANIA......RÓWINESZ DO ŻYCIA...!!! Moje drugie i ostatnie dziecko dzisiaj wchodzi w wiek PEŁNOLETNOŚĆ i dobrze że już nie ma starych dowodów ,bo musiała bym isc do urzędu żeby mi moje własne i osobiste dziecko wykreślili😭 a ja jestem z tych co twierdzę że taki wpis powinien pozostać nienaruszony...!!! A tak wogóle to potwierdzam dzisiejsze MOTTO TIJI "WSZYSTKO JEST DO DUPY" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!!!! ja pisałam !!!! i co z tego, skoro zrobiłam OSTATNI wpis na stronie, a ty byłaś następna ??????? u mnie też mroźno, choć powyżej 0. Ale paskudne wiatrzysko mroźne jest. A z optymistycznych wieści to komunikuję, ze u mnie spadł pierwszy śnieg :) Co prawda utrzymał się tylko na maskach samochodów, ale śnieg to śnieg :) No wiec tradycyjnie zima zaskoczyła drogowcow :P na całe szczęście ja się w tym roku zaskoczyć nie dałam bo koła w aucie wymienilam juz ze 3 tygodnie temu :) Z odchudzaniem jak na razie polegam na całej linii :( nie jem za dużo, ale w moim przypadku i wieku to nie wystarcza już. A ćwiczenia, jak to mówiła moja matematyczka, dalej leżą i kwiczą ..... Ale jeszcze mam nadzieję :O W pracy papierowy zapieprz. Musimy tworzyc tony nowych dokumentów...... I nikogo to nie obchodzi, ze nasze plany i pobożne życzenia edukacyjne to jedno, a życie, rzeczywistość, warunki pracy i możliwości dzieciakow to całkiem inna bajka .... Motto dnia moze być, ale mam jedno pytanie ...... Czy naprawde dziś wszystko musi być do dupy ? Taki np. huj też? Mężowi moze i by się to spodobało ..... ale nie jestem pewna, czy mi też :P Spadam do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He HE MAJKA, widocznie za mało piszesz :D :P jakbyś napisała ciut więcej, czyli jeszcze jednego posta na całą stronę, to byłoby przeskoczyło :P spoko, to przez to, że mam przymusowe wakacje do 22.11, już mi bije na łeb, a tu jeszcze 2,5 tyg! Ale za to mam czas na dietę i się jej trzymam, po prostu czuję jak chudnę, tracę wagę w oczach!! I to mnie uskrzydla! Szkoda tylko, że stracę cycki, które mi dopiero co urosły trochę jak utyłam, ale trudno :( może jeszcze kiedyś urosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się kochane że ostatnio weny do pisania brak :O Ale i pogoda taka że człowiekowi po dupie podrapać się nie chce a co dopiero klikać :O Powiem wam kochane że dzisiaj sie dowiedziałam że w dzielnicy Ursynów 2 chłopców ma świńska grype sadząc po wieku to gimnazjum ( 12-15 lat) normalanie aż mi ciary przeszły :o KICIA- normalnie spierdzielaj do polski jak dzisiaj posłuchałam na tvn to normalnie juz sie boję o ciebie :( Kotek wkładaj pięc masek 10 szalików i spierdzielaj do nas a my już cię zachartujemy polska wódzią :D SERUM - wszystkiego naj, naj dla 🌼C🌼Ó🌼R🌼Y🌼 PIMACH- Tusio jest piękny normalnie mogła bym go schrupać :D MAFINKA- jeszcze raz dziękuję 👄 TIJA- zdróweczka dla Igorka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO :classic_cool: spoko, takiej paniki jak na TVN, to chyba nigdzie na świecie nie sieją. Tu jest cisza i spokój. ok. 30 % ludzi sie "zasłania", czy to maseczkami, czy szalikami, chustkami jakimiś. A w Polsce to tak panikują, że daj spokój. Tylko podbijają temat, żeby koncerny mogły sprzedać te dziadoskie szczepionki. zanim im sie przeterminują. Tutaj wódka jest pierwsza klasa i tania jak piwo w Polsce, także odkażam się na bieżąco :D Zdrówka życzę i trzymcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko informuje ze zyje i ze o Was pamietam i nadal kocham jak nikt... tylko ze zgodnie z obowiazujaca moda oraz aura nic mi sie nie chce... zyc tez nie... buziaki kicia trzym sie i nie choruj do2do - wspolczuje z calego serducha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie dopadło... :o nażarłam się :O cieszcie się :( to kuźwa przez ten mecz! Dynamo Kijów gra... zasrany Szewczenko, czy on musi być taki fajniuni :P tydzień temu też grali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z INNEGO TOPIKU: :D :D :D Jedzie trędowaty tramwajem. Wchodzi kanar, podchodzi do niego: - Bilet proszę. Ten spanikowany zaczyna przetrząsać kieszenie. Odpada mu ręka. Przeprasza, podnosi ją i wyrzuca przez okno. Zdenerwowany, jeszcze gwałtowniej przeszukuje kieszenie. Odpada mu noga. Przeprasza. podnosi i wyrzuca. Już w kompletnej panice traci drugą nogę. Za okno. Kanar przygląda mu się i mówi spokojnie: - My tu gadu gadu, a ja widzę, że pan mi powoli spier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwoch gosci w kinie, a przed nimi wielki, lysy dres, gruby kark, z dziewczyna. Jeden z gosci mowi do drugiego: - Stary, zaloze sie z toba o 50zl, ze nie klepniesz lysego w glace. Zobaczymy - mowi drugi i klepie lysego w glowe. Lysy sie odwraca, a ten co klepna, mowi: - Krzychu, to ty?! A nieee.... To ja przepraszam! Lysy odpowiada : Zaden Krzychu, dotknij mnie jeszcze raz to cie zabije. Po chwili pierwszy gosc do drugiego: - Stary, swietnie to rozegrales ale ide o 200 zlociszow, ze drugi raz go nie klepniesz. - A co mi tam.... mowi drugi i - pac lysego. Lysy zjezony odwraca sie, a ten co klepna, znowu: - Krzychu, 8 lat w podstawowce, ze 3 lata w jednej lawce, co.... zapomnieles?!?!!! Lysy wkurzony: - Nie bylem w zadnej podstawowce!!!! Zaraz ci tak przywale, ze popamietasz!!!!! - Zaczyna sie podnosic ale dziewczyna lapie go za rekaw i uspokaja. Oboje przesiadaja sie do pierwszego rzedu. A ten pierwszy znowu: - Stary, naprawde jestem pod wrazeniem, ale ide o tysiaka, ze trzeci raz nie dasz rady go klepnac. - No to zobacz... - mowi i ciagnie pierwszego do drugiego rzedu, siadaja za lysym i - pac go w lysine. Lysy podrywa sie wsciekly a ten, co klepnal: - Krzysiu, kochany... to ja tam na gorze jakiegos lysego w glace wale, a ty tu w pierwszym rzedzie siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×