Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej wstajemy kawunie polewam(_)> TIJU coś ostatnio mało cie u nas KICIAKOCIA zapraszam na kawunie bo wiem ze z ciebie ranny ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA........co prawda późno ,ale przyłączam sie z kawką. Witam laski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam 👄 już też po kawusi :D w wawce dzisiaj słoneczko pieknie świeci :D więc uciekam atakować taras :) muszę roslinki troche pookrywać :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczypiorki Myszka:D eee tam mało mnie tu. w porównaniu do co niektórych dziewczyn to i tak jestem często. Melduję że w Toruniu słońce jak balija wielkie, aż chce się żyć. Zaliczyliśmy juz spacer i huśtawki, a teraz czas zabrać się za obiadek. Mojego starego nie ma od tygodnia i powoli zaczyna mi doskwierać syndrom niedopchnięcia, ale juz dzisiaj przyjedzie więc sobie ulżę:p Wyłaźcie ze swych dołków i skorupek i piszcie tutaj!!! nie wymigacie się pogodą, bo w telewizji mówili że w całej Polsce jest tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he MYSZKA, żaden ze mnie ptaszek :D dzisiaj spałam do 12, bo pogoda tylko do tego się nadaje :o deszcz, jesienny deszcz... a poza tym u mnie jest później niż u was, więc wystarczy jak wstanę 8-9, a i tak jestem pierwsza :D ale ostatnio przez tę kwarantannę to się tak rozleniwiłam, że szkoda gadać. Siedzę do 2 w nocy a potem śpię do 12 :O porażka apeluję o przedłużenie kwarantanny... do września 2010 :D :D :D miałam dziś jechać na prześwietlenie płuc, nawet się ubrałam ale ... jak pomyślałam o tej drodze i wizycie w klinice, to się wróciłam :O nigdy tam nie dotrę 😭 całe życie pod górkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA nie otwiera się :( otwiera sie grono ale pisze, że nie ma takiej strony A co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie dziś było słonecznie ale wietrznie Oby jak najdłużej takiej pogody Z moim M nadal cisza w eterze tylko dyplomatycznie 🌼 Kiciakocia jak mozna tyle spać wątroba ci zgnije hah ha ha MAJECZKO biduleńko jesteś zacharowana że nawet rączką nam nie pomachasz LOLA witam co tamk nowego u Ciebie TIJA tak masz racje ze coponiektóre kobitki zapomniały o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:p Ty raszplo kochana, a miej już sobie tę stronkę tak na zachętę😘 Dziubek, nie odbiorę od Ciebie rozmowy na skype, bo nie kupię nowych słuchawek dopóki Igor nie wyrośnie i nie przestanie ich niszczyć. Mam wyrwany mikrofon, więc jedynie mogłabym Cię posłuchać, ale pogadać to już nie nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z psem,bylam w sklepiei wlasnie zrobilam salatke jarzynowa.......troche sprobowalam,ocenilam,ze pyszna .....jak wszystko co gotuje.....hehe i teraz ide na defekacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej.......ja bede szla poguliac ,ale popoludniu........teraz czekam na rodzicow,jada do nas w odwiedziny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło, no nieźle :( a ja wczoraj udzielałam się "polonijnie" :) byłam na konkursie recytatorskim "kresy 2009" dla dzieci. nie mam jednak zamiaru wchodzić w to środowisko, to nie dla mnie. Poza tym, ja tu jestem chwilowo i zawsze mam do czego wrócić, a ci ludzie to lubią, jak się dla nich robi coś charytatywnie. Np wczoraj moja koleżanka charytatywnie siedziała cały boży dzień w jury. Dobrze, że obiad chociaż dali. No, ale taki los. Te organizacje też groszem nie śmierdzą. W każdym razie do tej pory udawało się jakoś ich omijać, a teraz zostałyśmy zauważone i trze będzie biegać na jakieś opłatki itd. a wam, jak minął dzień? :) dziś moje słonko chyba jedzie :( znowu zostaję sama :( ale będę miała więcej czasu na odchudzanie i dla was :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :) ja dzisiaj zmykam na 85 urodzinki mojego dziadunia :) I już wiem że torta wpierdziele i pare ciach a jutro bede kwiczeć że mi dupa rośnie :O Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LASKI jak minela niedziela u mnie slonecznie bylo Odziwdziłam rodziców wypiliśmy po piwku pogadaliśmy i wruciłam do domku bo jak zawsze chłopcy za mną dzwonili :mamo kiedy wrucisz: tak zawsze pytają Niewiem kidy oni z tego wyrosną jak jestem 2 godzinki poza domem to juz podnoszą alarm że mam przyjśc do domu a przecież nie są mali 🌼 Mój M nadal udaje greka i sie nieodzywa może jednak dziecinnieje jak to sformułowała SERUM ze na starość dziecinnieją Brak mi słoo ale przestalam sie przejmowć to nir pirwszy raz Zapraszam jutro na kwunie KICIAKOCIA moge na ciebie liczyć rankiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam :) MYSZKA- dzieki za kawinię 👄 Kochane a ja uciekam do tesco na zakupki👄 a i po wczorajszym torcie nie dośc że dupa mi urosła to jeszcze zakrecona chodziłam bo ciotka fest go nasączyła alkocholem :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski Ja też już po kawusi i po śniadanku. W weekend jakoś nie było czasu ,ani okazji usiąść do kompa ,ale widzę że nic nie straciłam ,bo pustki tu przeokropne...!!! Chyba jak większość ludzi nie lubię poniedziałku ble ble ble....chodzę zakręcona i nic mi sie nie chce,a przeciez w niedzielę nie leniuchowałam tylko przy garach prawie cały dzień stałam naszło mnie nawet na robienie własnoręcznie makaronu do rosołu. Dziewczyny zacznijcie pisać,bo ja naprawdę chciała bym poklikać z wami ,a nie mam punktu zaczepienia...patrze w monitor jak sroka w gnat i nic mi nie przychodzi do głowy!!! Nawet LOLA👄 ostatnio sie pojawiła,ALE JAK SZYBKO SIĘ POJAWIŁA TAK SZYBKO ZNIKŁA .....WRACAJ ....SZŁYSZYSZ LOLA. WRACAJ NATYCHMIAST !!!!! MYSZKA.....przecież w małżeństwa nie da sie przemilczeć ,a juz na pewno wspólnego życia pod jednym dachem.....trzeba wyciagać wnioski ze zbyt częstych sprzeczek i niestety nawet jak masz racje chodzić na kompromisy ,bo życie w dwoje to nie pole bitwy i ciężko tak żyć......rozmawiać,rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać,bo brak dialogu to brak porozumienia się....mój m jeszcze do niedawna też udawał że najlepiej nic nie mówić i samo sie rozwiąże ,a mnie aż to dusiło .....więc nie daję się już zbywać słowami NIE CHCĘ O TYM MÓWIĆ !!!! i mówi ,a raczej rozmawiamy czego oczekujemy od siebie na wzajem,albo co komu leży na wątrobie. DO 2 DO udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pityny Nadstawcie koszyczki bo będę 😘 Co tam dobrego słychać?? jak coś złego to też piszcie. Serum ma rację, ciężko pisać jak nie ma się do czego odnieść. Więc piszcie, piszcie! O sobie to mogę tyle powiedzieć że chudnę, ale nie będę mówiła ile ważę bo wagę zmieniłam i doznałam niemiłego szoku!!! w każdym razie jestem już zadowolona z tego co jest i jest szansa że będzie jeszcze lepiej:) Zelka działa, a może to podświadomość że ma działać, w każdym razie chudnę, a to najważniejsze. Jeszcze mi daleko do tego co było w czerwcu, ale całkiem realne że uda mi się to osiągnąć do końca roku Pimach:) jak tam, wróciłaś do pracy?? ostatnio pisałaś że masz z tym jakieś problemy. No i ogólnie jak sobie radzisz?? Co tam u naszych ciężarówek ??? u odchudzaczek?? i staraczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem żyję, tyję i też nie lubię poniedziałków. Nadal pracuję, bo mi się nie chce w domu siedziec. Dziewczyny ale nie chudnijcie aż tak bardzo, bo z kim ja się będę na wiosnę odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×