Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

DZIEN DOBRY kaczuszki Wstajemy polewam herbatke z miodzikiem i cytrynką Troszke odmiany nam nie zaszkodzi Ja dzis znowu musze odwiedzić doktorka z dugim moim dzieckiem 🌼 Ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum a dlaczego ty nie jedziesz ze swoim M na wojaze Ta pogoda mnie wykonczy psychicznie szaro ponuro Nic tylko sie upić i przespac Obudze sie dopiero na wiosne jak bedzie świeciło pieknie słoneczko W czoraj wieczorkiem mi sie troszku humorek poprawił bo mnie zaskoczył mój znajomy wspomniał sobie o mnie i zadzwonił zeby usłyszeć mój głos A nie widzieliśmy sie chyba ze 2 lata 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 💤 ja jestem tak zaspana, że bez kawy się nie obejdzie :) u nas też pogoda do bani, niby dość ciepło, ale słońca to już parę dni nie widziałam. Widziałam za to prognozy na najbliższe dni, a tam dalej chmur i chmury... nic się nie przebije. Taka pierzyna ołowiana... I nic mi się nie chce :( Bleeee, niech mnie ktoś kopnie w duupę, bo mam wyjść za 2 minuty, a ja w piżamie siedzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... nie wiem komu czego dziś życzyć, wiec wykropkowalam i niech sobie każda wpisze co tam sobie życzy :P no to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz i masz .... jeszcze ten kop dla Kici jakby jeszcze siedziala w pidżamie na tej swojej kacanapce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babole👄 Wieczorem napisze Wam moja historie :) bo z rana mam rece nie sprawne:) Dziekuje ze o mnie pamietalyscie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ❤️❤️❤️ Ja WAS mocno ściskam i melduje się z edo srody jestem wyjęta z życia bo młody ma chore gardziołko :O i mi kompa okupuje będę się starac wieczorkami coś tam kliknąc i choć was poczytac co do przepisów to mam je od AVOKADO a ona od swojego dietetyka więc możecie smiało sobie je pichcić :) KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼KOCHAM WAS WSZYSTKIE :D🌼:DKOCHAM WAS WSZYSTKIE ❤️ 👄🌼👄:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko 👄 pisz !!!!!! Gdzie byłaś jak ciebie nie było ???? co tam u was słychać :) jak samopoczucie? nie patrz na ciszę na forum, bo tu od pewnego czasu , oczywiście poza kilkoma cudnymi wyjątkami 👄 same pijawki zaglądają :P czytać czytają, a pisac to już im siem nie kce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 👄 ja tez pijawka jestem, czytalam was ale nie pisalam.... Obiecuje poprawe:) U mnie bez zmian wlasciwie, rosne w oczach, jestem po przeprowadzce ale nadal nie rozpakowana... Biodra mi siadaja, szczegolnie rano mam zdretwiale rece, palcow nie czuje caly dzien, rano nie ma mowy o posmarowaniu kromki maslem, stopy mam jak niedzwiedz(takie wielkie, nie owlosione:P).....Zostalo mi jeszcze dwa tyg pracy... po swietach malowanie, przed swietami zakupy typu lozeczko i wozek.... Takze same nudy u mnie:) Buziaki dla was dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maly kryzysik w pisaniu jest, nie ma to tamto... Ale co nas nie zabije to nas wzmocni:P Kicia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Mafinko .... Misiu, rzeklabym ;) a to puchnięcie jest z powodu nadmiaru pracy, obowiązkow i chodzenia, czy jakieś dolegliwości się przypałętały???? moja siostra miała takie puchnięcia w ciąży... KIciu, dziecko drogie :) ta pijawka to przecież nie o tobie !!!!!!! Ty tu przecież zawsze jesteś 👄 niezależnie od nastroju :) No chyba, ze się ciurlasz ze swoim albo pifffkujesz :P ale to jest nieobecność jak najbardziej usprawiedliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA :) jak miło dzień się zaczął, proszę, wchodzę, a tu nowa stronka. A już myślałam, że będę musiała przerzucać ;) spadam kochaniutki do pracki, będę później właściwie nic się nie dzieje... ale popołudniu jadę do koleżanki, to sięzważę. Może to będzie impulsem do napisania dłuższego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ CHUDZINKI❤️ To ja klikam bo mam chwilke co w tłumaczeniue znaczy że mój młody do kompa matke dopuścił :) U mnie nic ciekawego nudy na pudy :O dupsko jak jest tak było bo mam chwilowy zakaz w odchudzaniu nadany przez ginkę :o wzwiąsku z działaniami nad bebikiem .Wwawce też szaro buro i d u p o w t o :o 🌼 MAFINKA- kotek co do puchnięć to czy ty już wstając rano masz popuchniete rece i nogi czy dopiero narasta to w ciągu dnia ?? Sorki ze pytam ale ja zaczełam puchnąć strasznie w 33-34 tyg i u mnie obiawiło sie to zatruciem ciążowym ( gestozą) i młody był już na swiecie w 36 tyg.OCZYWIŚCIE NIE TWIERDZĘ ŻE I TY JE MASZ!!! BUZIAKI DLA WAS KRUSZYNKI👄 🌼KICIA- normalnie nadaje ci tytuł PREZESOWEJ TOPIKU :D dzień i noc nas mobilizujesz do klikania :D wierz ja myslę że Tobie ta dietka nie potrzebna :) bo ty tak smigasz po tej uczelni i jeszcze jak menek jest to też trenujesz;) i klaorie ci same zlecą :) Trzymam kciukasy za ciebie 👄 🌼 MAJKA- to ja jako pijawka mocno cię sciskam i jak zwykle alowiu do bólu 👄 🌼 MYSZKA- kawcie na nogi mnie stawiają buziolecje kochana 👄 🌼SERUM🌼DONIA🌼MYCHA🌼TIJA🌼SZCZĘŚLIWA🌼MAMA🌼ORY🌼LOLA🌼PIMACH🌼KASIUNIA🌼I reszta kobitek 👄 muszę kończyc bo juz młody sterczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita was "słomiana wdowa" ale tylko tygodniowa. MYSZKA....ja nie mogłam jechać na wojaże z prostej przyczyny....ponieważ jechali sami panowie szt 10 . A po zatym szkoda miejsca w samochodzie dla kogoś kto tak słabo jeździ na nartach,a wręcz nie lubi i mowa tu o mnie oczywiście.....no i oczywiście ktoś musi zostać i pracować. Idę dzisiaj na imprezkę (sama) moja siostra kończy 30 lat(ale młoda gówniara) czuje sie przy niej jak dinozaur😭 MAFINKA👄 MAJKA ....pisz jak tam fryzura?! DLA WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan laski Ja miło znów cie zobaczyc MAFINKO 👄 A mnie dzis głowa boli bo był u mnie wczoraj mój braciszek i z deczka sie upiliśmy 🌼 Mojego m nie ma wczoraj wyjechał do Holandii na awarje tak ze pełny luzik Zaaz pedze na z akupy i zabieram sie za sprzątanie BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachonarium👄 Do2do swoich kostek nie widzialam juz jakis czas:), rak nie mam opuchnietych, tylko zdretwiale.... juz sie naczytalam o tej gestozie i objawow brak. Poprostu mam ucisk na nerwy(tak se stwierdzil szaman), a opuchlizna.... bywa w ciazy:). Serum 👄 juz widze jaki zmeczony wroci twoj szanowny maz z tego wypoczynku:P Myszka 👄 Kicia ..... 👄:) Majka wlasnie, jak fryzjer??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA........ja niestety też widze to jego przemęczenie😭 już sie zastanawialam czy przypadkiem nie pójść do ośrodka AA i zaklepać miejsce. Jestem wlaśnie w trakcie smażenia krokietów z kapustą i grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJCE to się chyba tak udał ten fryzjer, że nawet w internecie się nie pokazuje :D :P MAJKA nie wstydź się, nie będziemy się śmiać :) MAFINKa - jestem pełna podziwu dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!! wrocilam z imprezy ,a tu co ???!!! jedna jedyna Kicia dała znać że jeszcze żyje i zalezy jej żeby topik nie zdechł smiercią naturalną ech życie....a mój m przed wyjazdem chciał ni kupić Kingkonga ,a ja uniosłam sie honorem,a tak to w ten samotny sobotni wieczór byla bym ja i mój nowiusienki wibrator.....!!!! a żednego innego też nie posiadam ,bo wogóle nie mam i nie miałam,ha ,ale mam obok siebie mojego kota marnotrawnego ....i jak go głaszcze to kita mu staje !!! ale do merdania z radości że go z betów nie wywale i moze sobie spać do woli...dobra juz kończe i ide spać....wino dobre jest ,ale niestety ciężkie ,a boje się że moge pawia puścić i musze to przespać....jutro rano porozmawiamy sobie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop!!!! jeszcze ja tu na chwile jestem :) Do2do :) ta pijawka to nie do ciebie było :) to było do tych co tu rzadko albo wcale nie piszą, a często zaglądają :) Kicia :) ty larwo paskudna ty !!!!! to ja do ciebie z sercem na dłoni, a ty, że ja po fryzjerze ludziom na oczy się nie pokazuję !!! a ja ciężko pracuję !!!!! wczoraj popołudniu jak to w piątek tradycyjnie padlam i ledwo żyłam w fotelu :P dziś od rana kwartiru przątałam, a potem do pracy znowu ..... Ale fryzura jest :) spędziłam wczoraj u fryzjera ...... 5 godzin i 10 minut !!!!! Tragedia :O najpierw było farbowanie całego łba na ciemno, potem odbarwianie pasek, jeszcze potem farbowanie pasemek na czerwono, a wreszcie podcinanie i modelowanie ..... ale dobrze jest :) zobaczę jeszcze jak sobie będę radzila z samodzielnym układaniem włosów, bo troche inaczej mam wycieniowane niż do tej pory. Jestem jednak dobrej myśli :) No i czerwień jest widoczna, ale nie zajebiaszcza :) o kuźwa !!!! która to godzina !!!!! idę moim maleństwom paczki pod poduszki podkładac:) Wam też życzę udanych mikolajów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry prowsze zaraz mi sie tu pochwalić czy Mikołaj był Mój przyjechał o 3 rano nawet go wpuszczałam do domu az z Holandii kawał drogi przybył i małe co nie co kupił Ja mam nadal szpital w domu wczoraj wieczorem 40 stopni gorączki mał mój synuś Majeczko ja ty tyle spedziłaś u fryzjera to pewnie wystrzałowo wyglądasz 🌼 Serum 🌼 jak tam główeczka ja to raczej od wina uciekam bo ono mnie nie lubi a ja jego 🌼 Kiciakocia dziś pewnie bedzie spała do 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hop....nie myslcie sobie że jak tak dlugo mnie nie było bo kaca leczyłam...nic z tego ....kaca nie ma Ale przyznaje się dlugo pospałam z mala przerwą na pobudkę ,bo mnie m o 7,15 obudził padalec jeden !!!,ale zasnełam i spałam dalej. o 11-stej pojechałam z moimi dziewczętami na shopping i pobiegałam już troche z prezentami ,bo nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnia minutę.........ludzi tyle że głowa boli😭 widzę że nadal tłoku nie ma na topiku....szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Cukiereczki :) Serum !!! Jak ci dobrze!!! Ja zawsze mam problemy z pomysłami na upominki świąteczne, nie mówiąc o kupowaniu ... Moja mieścina nie jest taka duża i jak już coś sensownego się wymyśli to nie zawsze można to kupić, a wyjazd do szczecina to już wyprawa. No i u mnie jest tradycja, ze konkretniejsze upominki kupujemy dzieciakom, a dorosłym tak bardziej symbolicznie. A dzieciaków mamy 9 sztuk. W wieku 3 - 19 lat :O No i jak tak za każdym razem każda ciotka z wujkiem coś kupią to po pewnym czasie najzwyczajniej w świecie pomysłów brak :( Nie mówiąc o tym, że kupowanie czegoś gimnazjaliscie czy studentowi to czysta loteria ..... Bo co im może sie spodobać???? Wykluczając laptopy i inne takie, które każde najbardziej chciałoby dostać ... Ja nawet nie wiem jakie prezenty dla moich dzieciakow podpowiedzieć innym ciotkom, a co dopiero kupowac ich dzieciakom????? Wiadomo, że swojemu mogę kupić coś drozszego, ale kupowanie bardzo drogich prezentów innym dzieciakom powoduje , że tamten rodzic czuje sie zobowiązany do rewanżu. I koło się zamyka. Gdzie te czasy, kiedy dziecku kupiło się klocki, piłkę, czy kolorową czapkę i była wielka radocha ???? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie powiedzialam jakiego mikołajka dostałam od dzieci :) W rodzinie jest tradycja, ze na mikolajki kupujemy rodzinnym dzieciakom tylko słodycze (no chyba, ze swoim własnym - to wtedy jak kto chce). Paczki od ciotek, babć, do tego moje dzieciaki dostały paczki ode mnie z pracy..... No i zebrało sie tych słodyczy dośc sporawo.... Więc moje wspaniałomyślne dzieci zrobiły przegląd swoich słodkości, poodkładały to, czego nie bardzo lubią i zrobily z tego pakę dla rodziców :) Kochane dzieciaczki :P Nie ma sprawy ... mamusia z tatusiem się przemęcza i zjedzą, co by się nic nie zmarnowało :P A przy ptasim mleczku to się nawet tak bardzo męczyć nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×