Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kochane ja cmokam was mocno 👄 i klikne p[o tem bo teraz wpadłam tylko Was poczytać 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Boga kocham, pomarli tu wszyscy, czy co do cholery???? Kicia:) chociaż trasę przestudiowałaś:) u nas kaloszki można kupić za 50zł i zazynam się zastanawiać czy nie warto, bo za chwile zacznie wszystko topnieć, a jak już to się stanie to będzie katastrofa i wtedy kalosze mogą okazać się towarem bardzo deficytowym:D będę musiała do dziadka na wieś jechać po walonki :p tylko onucy nie mam z czego sobie zrobić:) Poćwiczyłam sobie, a co !!! teraz jestem z siebie mega zadowolona i kurewsko głodna:p ratujcie, bo jak mi zaraz ktoś nie potowarzyszy to pójdę i pół lodówki opitolę:o Majka:) odpisałam Ci na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może z tego głodu bym tak stronkę przełożyła, cobyście jutro większe chęci do pisania miały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to bym musiała trochę nastukać w klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka:) ale z Ciebie super lachon 😘 tak wychudłaś, czy to zdjęcie było robione 30kg temu??????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko:) marzę o tym żeby poznać królewnę Aleksandrę. Może w końcu umieścisz jakieś zdjęcie i opowiesz nam o nie co nie co🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpadnie mi tu jakaś raszpla i stronke zapitoli to uduszę :o ja lubię pisać sama do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bułeczki orkiszowe i ser brie. Chyba da się coś z tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też kefir, ale sie go przepiłam i od kilku miesięcy nie mam na niego ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie mam soku ze stonki-biedronki:p tzn. pomidorowego, bo mam chęc. Dzisiaj w ogóle dzielnie wypiłam 2l wody i 3 kubki herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcynki kochane:D zdjecia wlasnie rozsylam na maila, te ktore nie otrzymaja prosze dajcie znac na nk. Opisze, opisze tylko wiecie co... czasu jakos brakuje:P Ale generalnie jest wszytsko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam z rana 🖐️ Mafinko:) malutka jest prześliczna, jeszcze raz gratuluję dzielnej mamie i dumnemu tatusiowi❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D wczoraj nie klikałam bo mi wogle net nie chodził coś się działo chyba :o A jak zaczeło działac to mąż na necie mecz ogladał bo ma chopla na punkcie milanu :O więc nie miałam jak się dopchać :O MAFINKA- niunia jest sliczniutka i tyle włosków ma :D Bombastyczna, fantastyczna jest normalnie :D Jeszcze raz gratuluję :D zreszta odpisałam Ci na meilu:) A i kochana MOŻESZ MNIE BUDZIĆ ZAWSZE :D👄 LOLA- ja tak samo jak ty mogę prosic o zapłodnienie :D może same nawzajem się zapłodnimy hihihii:D i od dzisiaj grochowi mówię NIE :D Kochana tobie tez gratuluje ubytku wagi i trzymam kciuki za za dalszą utrate👄 MAJKA- powiem tak ja to normalnie ciemna masa jestem hiiihi:D wierz ze ja mam 2 dvd z ćwiczeniami po 90 minut ja chcę mieć takie ciało :D Tamilee jedne z hantelkami drugie z gumą :D stoja i patrzą na mnie z półki :D więc dzisiaj wyciagam te z hantelkami :D ja kupiłam je za 9zł w tesco jak chcesz to mogę spróbowac je zgrać i ci przesłać :) co do śniadań to mi biały ser z pomidorkiem już zbrzydł :O:O ale może zadziałam coś z chrupkim pieczywem bo ja wogle prawie nie jem chleba 2 razy w tygodniu tylko po kromce razowca :) jakos wogle nie mam na pieczywo ochoty :)Makrelkę wędzoną tez wcinam powiem ci że wyszperałam ze jest zdrowsza niz łosoś bo nie zawiera tyle rtęci :) Poszperam dzisiaj w necie jakies przepisiki na sniadanka to jak cos fajnego bedzie to wkleję :) Trzymam kciukasy za twoje ćwiczonka :D👄 I GRATULUJE Z POZYTYWNĄ ZAZDROSCIA UBYTKU WAGI :D ja na moją boję się wskoczyc po ferjach :O Ja tez często kupuje super linie bo lubie te przepisiki które tam są :D ale w poniedziałek to zrobię Kurcze ale dałaś mi pomysł z tymi żonkilami chyba tez tak zrobie bo juz nie wyrabiam z tą zima :O 👄 KASIUNIA- ja wiem ze ty twarda baba jestes i niebawem z samego biegania za Zuziaczkiem kilogramy stracisz w mgnieniu oka :D 👄 DONIA- buziaki dla was :D kliknij jak się czujesz i co u ciebie mam nadzieję ze mdłosci cię nie nawiedzają i nawiedzac nie będą :D 👄 EMMA- no to kotek teraz czekamy by twoje rozwiazanie opijac :D buziaki dla Was 👄 TIJA- juz się kolczyków nie moge doczekac :D:D:D kochana trzymam kciukasy za ciebie :Dtija ja hantle kupiłam w tesco za 25 zł maja 2kg i są różowe hhihih:D 👄 KICIA- czy ty na drugie imię masz Sylwester hihihi:D a przejedzeniem się nie martw bo już wytańcowałas te kalorje kochana :D Ale z tymi świętami to chyba się mamie naraziłaś :Oco do snów to nie wiem co oznaczają szczury :O co do pikantnego soczku pomidorowego to wszystko sie zgadza tymbark taki robi :D pikantny a drugi pomidorowy z chili który gebe pali ale jest pyszny :D Trzymam kciukasy bys wszystko załatwiła👄 SERUM_ kotek wierz ze kobieta jak wino :) A ty mi tu nie wylatuj z wiekiem bo ty na swój kochana nie wyglądasz :D👄 A i zapomniałam wam napisać :D słuchajcie kochane od ponad tygodnia mam dziwne uczucie jak by mi cos wypychało lewą górna trójke i czwórke (ząb) ale nie jest to taki ból jak by był ząb zepsuty czy jak reaguja czasem zęby na ciepło-zimno tylko jak by mi miały wypaśc wiec w poniedziałek lukam na te kły przed lutrem i co widzę ....na dziaśle nad zębami przebijaja mi sie 2 zęby .........kurwa normalnie się poryczałam :O kobita prawie 31 lat na karku i kurwa zęby mi rosna jak ja bedę wygladac :O Poleciałm do dentysty to myslałam że się kobitka przekreci jak jej oznajmiłam ze mi zęby rosną :D patrzyła na mnie jak na zdurnowaciała babe która chyba się czegos na ćpał i głupoty gada :O zaczeła mi wmawiac z eto ropień , albo afty pewnie ...na co ja że nie bo mnie to nie boli i że dotykałam sobie łyżeczką i czułam ż eto jest twarde jak ząb :O popatrzyła na mnie z politowaniem i mówi dobrze to zrobimy przeswietlenie i zobaczy pani ze to nie ząb :) I co kochane okazało się ż emam trzy komplety zębów hihihi:D kuźwa baba zdębiała jak to zobaczyła :) powiedziała ze trzeba troche poczekać by one wylazły i chyba mi aparat założa na jakieś pół roku i na te 2 zęby specjalne klamry :O w tedy dentystka oceni stan zębów które sa w lepszym stanie i zadecyduje które usunąc :O powiem wam ze jestem przerazona a mąż juz chodzi i mówi ze z metalowym usmiechem i tak bedzie mnie kochał i Że jestem jego rekinkiem :o dowcipnis no :O Ok uciekam coś na przekaskę sobie zrobic 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co taka cisza :( Sama zostałam :( Czy wszystkie na klęczkach w kościele jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt .... wymiotło wszystkie ....... pewnie z racji postu sumienia was wreszcie ruszyły i teraz grzesznice :P krzyżem w kościołach leżycie :P Ja się dziś nie wypowiadam, bo na twarz padam 😭 W ferie w moim budynku namiastkę remontu robili i dziś cały dzień usiłowałam doprowadzić pomieszczenia do jako takiego porządku i wyglądu :O Wypakowywanie worów, pudeł, pudełeczek, kartonów ..... Nawet dywan na śniegu usiłowałyśmy wyprać :P Jeszcze ze 2 tygodnie i będę mieć bardzo ładnie :) Ale na ćwiczenia to już dziś siły nie mam. Może jutro przed pracą ? Bo jutro też do wieczora w robocie będę😭 Mafinko :) Olcia jest śliczna !!!!!!! Tija :) zrób mi te, które ja chciałam, te, które masz zamiast tych, które ja chciałam, a Ty ich nie masz i te, o których pisałaś, że są super :) O ile rozumiesz co mam na myśli :P Lepiej już kończę, bo chyba sama zaczynam się gubić o co mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka Oleńka jest słodziutka i śliczna że az brak słów, kiedy ja bede miała taka dzidzię... Czuje sie dobrze i oprócze tego że nie mam okresu to wcale nie czuję że jestem w ciąży, myślałam że będę mieć mdłości albo coś i schudnę może trochę ale nic z tego jak na razie i pewnie na koniec bedę ważyć ze 120 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do odezwię się do Ciebie jutro na nk, bo dzisiaj juŻ spadam a a, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie :P Do Doni napiszę :) Doniu , jeszcze raz gratulacje! Ja tak sobie myśle, ze ten brak ciążowych "przyjemności" to za to twoje długie i cierpliwe czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chuj!!! tyle się napisałam i kliknęłam jakieś gówno i wszystko zniknęło:o No więc witam się ponownie Padam na ryj. Młody wczoraj do 23.30 wył jak poparzony. Jak już go jakimś cudem uspokoiłam i położyłam spać, to nim się ogarnęłam to znowu wstał i wył znowu do 3.15 w nocy. Potem jeszcze poprawił po 5. Chciałam już po pogotowie dzwonić, ale co miałąm powiedzieć??? że dziecku zęby rosną i nie mogę sobie z tym poradzić. Dostał ibuprofen doustnie, paracetamol w czopku i smarowałam mu dziąsła ale to niewiele pomagało. Majeczko, w związku z tym mam zrobione dla Ciebie tylko małe kuleczki które robiłam igłą bo na mokro się takich małych nie dało. Dziesiaj mam nadzieję, że uda mi się zrobić te duże, ale bedę je filcować na mokro, więc nim je wyślę muszą wyschnąć, bo inaczej mogą trącać nieciekawie:p. Miałam dzisiaj iść z dzieciakami na wyniki TSH i zrobić młodej RTG śródstopia, bo już od kilku tygodni narzeka że ją coś tam boli, ale odłożę to na jutro, w nadzieji że kolejna noc nie będzie tak straszna i dam rade wstać w lepszej formie. [czuję się jak wampir]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Tijuś !!! 👄 Strasznie mi głupio, ze taka upierdliwa jestem :O Nie trzeba było się tak męczyć, tylko robić większe- tak jak robisz zawsze. Już pisałam, że mi sie nie spieszy, wiec najpierw pozajmuj sie dzieciaczkami, potem sie wyśpij, a dopiero potem kręć dla mnie :) Jeśli mogłoby Ci to pomóc to utocz mi krwi ile Ci tam Wampirku potrzeba :P I jeszcze do Do2do ..... Jesteś pewna, że to trzecie zęby ? Może to mleczaki dopiero wypadają? :P Tak czy siak ani aparatu, ani tym bardziej wyrywania nie zazdroszczę 👄 A teraz to już naprawdę kończę. Do roboty lecieć muszę:O I drugi dzień z rzędu nie ćwiczę .... masakra 😭 A kark tak mnie boli, ze muszę chyba sobie jakieś masaże wykupić. Jakby mi ktoś tam siedział i dusił :( Już kiedys tak miałam. Nie wiem, czy to od kręgosłupa, czy na tle nerwowym :( papapapapapapapapapap ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko😘 płytka dotarła dziękuję Ci bardzo. To nie Twoja wina, że młody miał koncert, a ja już jako tako do siebie doszłam. Idę jeszcze z nim dzisiaj do lekarza niech mi przepisze pyralginę w czopkach jak juz będzie tragedia to mu dam, a ona zawsze pomaga. Z Twoim zamówieniem nie ma problemu i właściwie jest prawie gotowe, zrobienie dużych kulek to pikuś a małe są już gotowe. Po prostu wyślę je dopiero w sobotę. Widziałyście jakie zmiany kafe nam wprowadziło??? ciekawe po kiego grzyba to komu CZWARTE PODEJŚCIE:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym czwartym podejściem chodziło mi o to że ni cholery nie potrafiłam wysłać posta. Więc od razu uprzedzam KOPIUJCIE TEKST PRZED WYSŁANIEM POSTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee, no co to ma być te literki :O Jezdem całą dobę, no prawie dwa dni nie było u mnie neta, bo w sąsiednim akademiku był pożar i wyłączyli tam prąd. A okazało się, że my jakoś jesteśmy podpięci pod nich, więc dopóki tam nie było prądu, to u nas nie było sieci. Pożar chyba nie jakiś wielki, ale straż była, milicja i pogotowie. Wszystkie dzieciaki wygonili na ulicę, i te sieroty tam stały parę godzin. Dzisiaj byłam w urzędzie. Papierów mi nie przyjęli bo... teczka się pogniotła :O Kurva, tak mnie to rozbawiło, że nawet się nie kłóciłam. Ale nie jest źle. Bo dostałam kwitek na opłaty, które niezwłocznie uiściłam i pani mi powiedziała, że jak kupię teczkę nową, to we wtorek ona mnie nawet bez kolejki przyjmie. Dziś już było za późno. Spoko. Znowu pojadę godzinę w jedną mańkę, zostawię papiery i mam nadzieję, że za 2 tyg dostanę kartę. Potem jeszcze tylko się zamelduję i już :D Akurat mi się kontrakt skończy :D ta... to tyle u mnie MAFINKA masz cudne dziecko, zazwyczaj dzieci na pierwszych fotkach są takie yyy... sorry, brzydkie, a Oleńka jakoś nie ❤️ od razu taka ludzka, ładna 👄 cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Kapturek przez las napada go wilk i mówi - kapturku zaraz poliże Cie tam gdzie nikt cie jeszcze nie lizał na to Kapturek: - Gdzie k..wa?! W koszyk??!! :D to taki odgrzewany ;) Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w łaty, spoglądają do atlasu: Krowa pije wodę daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tyłu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miską mówi: - Podnieś jej łeb wyżej bo muł z dna bierze. _________________________________ Jakie są trzy największe kłamstwa studenta? - Od jutra nie piję; - Od jutra się uczę; - Dziękuję, nie jestem głodny... __________________________________- Studentka zdawała egzamin na Akademię Medyczną z układu kostnego. Pan podał jej miednicę i poprosił o zidentyfikowanie płci dawnego właściciela. Po namyśle dziewczyna mówi: - To był mężczyzna. - A dlaczego Pani tak uważa? - Bo tutaj był kiedyś członek. - Oj był, i to wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się pośmiałam ;D kafki? kto chce? kubeczek w kwiatki czy w serduszka? Lecę dziewczynki, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×