Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kochane :D Kawke daję >:D U mnie słonko więc wysyłam je tam wszędzie gdzie go brak !!!! A ogółem nawiedziła mnie @ na prawym oku robi mi sie jęczmień i napierdziela mnie aż pół nosa :O syncio w szkole , mąz pojechał w delegację , a ja postanowiłam odświezyć szafe :) bo kupa w niej ciuchów ,a stwierdzam ze połowy nie noszę :O bo mi na dupsko tłuste nie wchodzi :o i normalnie do diety motywacji brak :O choc staram się nie żrec jak świnia i wiecozrami się nie obiadac to i tak dupa wilka jak stodoła wrrrr:O A moja psina postanowiła się dzisiaj pomalować :O opierdzieliła mi kredke do oczu której jeszcze na wet nie uzyłam ani razu i zjadła mi dwa pedzle do malowania cieni :o i to są jej pierwsze rzezczy które opierdzieliła i mam nadzieję że ostatnie :O no ale jak pani na fotelu kosmetyczke zostawiła to.... TIJA- jejku biedaku :O ale dopadło twoich rodziców :o ja co ogladam w tv to ryczec mi się chce :O KICIA- masz racje szczescie w nieszczesciu :O jak nie spuscili tych biednych psiaków z łańcuchów :( dobrze ze choc cześc z nich ma nowe domki :) I czy ja dobrze przeczytałam że macie z chłopem psiaka ??? MYSZKA- mój dzisiaj tez wyjechał i tez się martwie :( choc niby nie na zalane tereny , ale czort wie jak to będzie bo co róż coś słychac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA .......nie pisze ,bo kuźwa sama nie wiem co pisać mój kot z FIV-A przeistoczył sie w FIP-A to jakis KOSZMAR !!!! ale mam najnowsze wyniki....jeszcze mamy do powtórzenia ,ale teraz damy mu spokój bo jest strasznie stresowy ,a to tylko pogarsza jego stan. a tu coś dla ciebie może cie zainteresuje ....no i gratuluję nowego lokatora ❤️ jestem pełna podziwu dla Krakowian ....to czego dokonali dla schroniska jest wielką sprawą http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️👄 WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ KOCHANE MAMUŚKI :D🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dziękuję za słowa otuchy i pamięć❤️❤️❤️ Cały czas sprawa wygląda nieciekawie:( początkowo woda ładnie opadała, a wczoraj zaczęła znowu wzrastać. Rodzice są u mnie, jest ciężko stracili większość sprzętów. Niby zabezpieczali stawiając na pustaki, taborety, czy inne stoły, ale okazało się że woda była tak wysoka, że nawet jak nie dosięgała do rzeczy położonych wyżej, to zwyczajnie przewracała te meble i wszystko w wodzie lądowało. Rodzice mieszkają na terenie ogródków działkowych więc nie mogą liczyć nawet na kilka groszy pomocy:( Uratowali tylko pralkę i telewizor, bo wywieźli z domu, reszta to bezużyteczne śmieci Sytuacja jest nerwowa, do tego ciasno nam razem i przez to już wszystkim puszczają nery, ale jakoś trzeba to przetrwać i zebrać się do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wysyłam ❤️ ❤️ ❤️ wszystkim mamusiom :) 👄 Źle mnie zrozumiałyście :P :D my nie mamy pieska, to były cytaty z forum. Po prostu sporo ludzi zdecydowało się zatrzymać pieski. Ja jeszcze pracuję nad moim panem, bo on na razie stoi na stanowisku, że pieska nie chce. Co gorsza ma poparcie kociej części naszej niby-rodziny :P Zresztą, teraz to faktycznie bez sensu. Mieszkanko maciupkie, a mnie nie ma. Jak wrócę z emigracji, to sobie sprawię pieska. :) TIJKA ❤️ współczuję :( sytuacja wygląda nieciekawie. U nas tylko piwnica poszła się je...ć. Chyba dziś R spędzi tam dzień, mają podstawić kontener, będzie można wyrzucić zniszczone rzeczy. czyt. wszystko. R mnie pytał, czy ma wywalić wszystko z piwnicy, a ja mówię, no tylko to, co się zniszczyło. Co miało kontakt z wodą. A on na to, aha, to znaczy, że wszystko. Nie zazdroszczę mu :O SERUM ❤️ dzielna kocia mamo ❤️ tak mi przykro, że tak się składa. Nawet nie wiem , jak cię pocieszyć. Tulę cię mocno 👄 MAJKA żyjesz?? :P czy tak schudłaś, że zniknęłaś? :P 👄 DO2DO młody pies w domu to jest to! :D :P tylko kredka i pędzle? Co tak skromnie? Skarpetek, majtek, zeszytów syncia, butów nie je? :P MYSZKO co tam u ciebie słychać? ❤️ Kasiunia, Mama, Abs, Szczęśliwa, Mafinka co jest z wami baby? Nie macie o czym pisać, czy macie nas w nosie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jestem jestem, żyję nawet, ale co to za życie :P Czekam nadal na to obiecywane szaleństwo po 40 :P A póki co to generalnie ostatnio czasu mi brak :O Kicia :) o moją wagę sie nie martw, w ramach solidarności postanowiłam zaczekać z odchudzaniem, aż bardziej zbliżysz sie wagowo do mnie :P (mnie znowu 62) chociaż nie będzie to równa walka, bo Ty wyższa jesteś ... ale za to ja mam większe cycki, więc średnio biorąc to się wyrównuje :P Tija 👄 trzym się 👄 Dla reszty Kobiłek szybki buziak, bo czas goni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no właśnie nie je :D ma swoje zabawki którymi się bawi :D a wszystko pozostałe ma w nosie czasem dmuchnie buta z szafy ,albo komuś kto akuracik go wkłada i zanosi na swoje legowisko i kładzie się obok :) przyznam się ze troche się bałam bo naczytałm jakie to boksery niesa i jak niszcza wszystko do koła a tu proszę miłe zaskoczenie :D tylko rosnie z dnia na dzień juz taka wielka jest że szok :O TIJA- całym sercem jestem z tobą ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla wszystkim mamusinek Kiciakocia żyje ale co to za życie plaszczenie dupska w domu jerzdże szukam roboty powiedzą że odzwonia a mają cie daleko w Du...e Jade dzis do fryzjera może humor mi sie polepszy bo mam okropnego doła Znajoma moja poinformowała mnie w niedziele o wyjeżdzie do francji ale to zapozno i jestem troszke zła na nią bo i dobra kasa ale mało czsu bym miała na załatwianie spraw związanych z wyjazdem A tyk bym gdzie pojechała i pare groszy zarobiła bo jest cieniutko Koniec nie lamentuje już ludzie sa teraz w gorszych sytuacjach Byłam dzis ze swoja mamą na grzątkach i posiałyśmy 9 torebek ogórków tak że na zime jak obrdzą to bede jadła same ogórtasy hi hi TIJU kobitko wiem że jest ci cieżko ale uzbrój sie w cierpliwość serduchem jestem przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły, wszystko mnie wku...rwia, a najbardziej ludzie 😠 skąd się takie matoły na świecie biorą???? 😡 nawet nie chce mi się pisać o co chodzi, bo to bez sensu :O a u was, co słychać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze spać nie mogę, zdążyłam sobie już w kuchni posprzątać i na balkonie :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A co tu taka ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:O że aż w uszach świszcze na całego :O:O:O:O Ja i po spotkaniu i zakupkach :D Kochane nie wiem co mi odwaliło ale kupiłam sobie fioletową bluzke z cos jak z żorżety ma hawtowane delikatne fioletowe kropeczki i jak by cekiny z boku wiazana troche tunikowata :o moja mam powiedział że powinnam w niej na wesele iść ale nie wiem bo z moich wyliczeń wynika że @ bedzie :o więc kiecka raczej odpada a mam bardzo ładne czarne eleganckie spodnie i do tego kupiła bym sobie fioletoew sandałki na szpilce takie by z przodu byl tylko jeden cienki paseczek , albo złote i kopertówka do tego jakies wiszące kolczyki :o tylko czy to wypada :O nie jestem do końca przekonana :O wkleje wam po tem zdjecie to mi powiecie co o niej myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się na was obrażę :O albo dam topik do skasowania :( sama ze sobą mam pisać?? co to jest? Jak się jedna z was odezwie przez cały dzień, to sukces. Jedną stronę męczymy przez tydzień. Skończyły się nam tematy? :O 😭 nie chcę, żeby ten topik umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! A widziałyście zdjęcia na NK małego Filipka? :) EMMA ❤️ i 👄 dla Młodego Człowieka i dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam:Djestem:D Wiem, wiem troche mnie nie bylo... baty mi sie naleza na grube dupsko:P Kicia 👄 przeciez Tyy wiesz ze ja pamietam o Tobie i o reszcie dziewczyn.... czytam Was(jak juz cos napiszecie) ale czasu brakuje na odpisanie. Obiecuje ze POSTARAM sie pisac:D Wieczorem napisze wiecej👄 Emma boze jaki Filip slodki....Gratuluje synka🌼 PS Znowu sie odchudzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, widziałam ;) a wcześniej jakaś babka (jeszcze w zeszłym roku, chyba) napisała mu, no powiedzmy, niepochlebny komentarz :P chyba coś o oddawaniu kasy czy coś i o poprzedniej kobiecie, musiał się biedak wcurwić :D Pisz kochana ❤️ będę czekać, no i też mogłabyś jakieś świeże fotki wkleić, na FB na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FB ??????????????????????????????????? a co to kuźwa za dywersja i partyzantka????? Proszę o wytlumaczenie znajomej z prowincji :P :) Kicia :) Dziewuszki :) ja też jestem, ale ostatnio o dziwo :P czasu mało mam, a same wiecie, ze kilka marnych linijek bzdetów to ja napisać nie potrafię :P ja muszę wszystko po kolei i ze szczegółami wyartykulowac. Bo jak mniej to mi sie do kompa siadać nie oplaca :) Ale jestem, czuwam, pamiętam, myślę, wyciągam wnioski itp itd . Mafinko :) tchnij na bywalczynie naszego topiku dobrego ducha :) Kicia :) uczynilam mocne postanowienie powrotu do diety .... teraz już tylko zastanawiam sie jak skupić główną uwagę na przestrzeganiu zasad i zmuszeniu sie do ponownych ćwiczeń :P I czuję , ze jestem blisko ... chyba :P A jak u Ciebie z tymi sprawami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, a u mnie nie dietowo :( wcinam lody, bo nie mogę się powstrzymać:( chyba wpadnę w depresję:( Tija trzymam kciuki za rodziców żeby woda odeszła straszna tragedia ta powódź! Mafinka wrzuć aktualną fotkę Oleńki, a Filipek u Emmy sama słodycz❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam witam :D ja dzisiaj sama z młodym bo męzuś na meskim browarku :O A ja ....wpierdzielam , wpierdzielam ,woierdzielam truskawki normalnie cały dzień :O aż dziw że mi jeszcze bokiem nie wylazły :Ojednym słowem dupa rosnie za miast spadać Co do mojego pisania to cóż .....pisałam i zero ,jak by mnie nie było :p żadna nie napisała czy wypada isc tak na weselicho :p:p:p KICIA,MAFINKA a dla czego ja Was nie mam na FB :(:(:(:( MAFINKA- Olenika jest prześliczna proszę mocno ucałować ją od ciotki❤️👄 a co do walenia po pupie to możemy walic to tłuszczyk rozbija zresztą z zacięciem Majki szybciorkiem ci się uda , ale tak szczeże to ja uważam że wcale nie jest źle !!! ajloviu❤️ EMMA- przystojniaczek :D jeszcze raz gratuluję ❤️ SERUM- tule cię mocno ❤️ MIMOZKA- witam :D rany jak cie dawno nie było :) cieszę się ze jestes ❤️ MAJKA- FB to http://www.facebook.com/ ❤️ Ok nie chcecie ze mna gadac to uciekam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ja nie doczytałam naprawiam więc, ja osobiście poszłabym bo zauważyłam że ostatnio królują proste kroje zwyczajne tylko dodatki muszą być eleganckie wystrzałowe bynajmniej ja bym taj zrobiła! Już rzadko są balowe suknie, no ja bym tak poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym postawiła na kombinację fioletu z czernią bo lubię ten kolor a tuniczka chyba piękna, dodaj jakieś wystrzałowe większe kolczyki i zakasujesz młodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA- kochana :D no wiedziałam ze na ciebie moge liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka mam do tego eleganckie spodnie z wyszym stanem ( troche takie marynarskie) do tego mam sandałki czarne z przodu jest tylko pasek około 1cm szerokosci i ma czarne błyszczace kwadraciki kupilam długie 5 cm kolczyki na sztyft dalej to 7 pionowych pasków wysadzanych kryształkami szlifowanymi na brylant w kol. identycznym jak tunika wiec chyba tak polece wiem ze to mojego brata rodzonego ( polsko -japońskie wesele) i on chcial by mnie w kiecce ale ja akuracik bedę miala @ moze jutro wam Wstawie foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×