Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość zoom23
No chyba, że pomyliłam top (ik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoom23
to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać prędzej zaszwęda się tu ktoś obcy, niż wy :O dziewcionki, ledwie żyję, jest po 30-34, a zapowiadają nawet 37. Ja nie mogę, a wyobraźcie sobie studentów :O mają w duupie co gadam, marzą o wakacjach. Upalnych wakacjach na Krymie, a nie w salce w Kijowie,. I tu ja ich świetnie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :D nie wiem kogo, ale witam ;) i życzę miłego dnia :) mam nowy kubek do kawy, jakby ktoś chciał się ze mną napić, to mogę pokazać :P ale nie ma nikogo, to się nie dowiecie co za cudo sobie nabyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, u mnie 35, wiec Cie rozumiem. Jaki kubek? Sacze kawe i zbieram sie do nauki, doskonale rozumiem Twoich studentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 Dziewczynki, przyznaję... nauka+upał = dupa blada :P Wiem, bo kiedyś sama to przechodziłam :O Kicia :) nie bądź taka !!! Co za cudo masz na kubku? Coś rozbieranego? :P Pimaszku :) wiadomo, ze trzeba sie pouczyć do egzaminu, ale pamietaj - musisz znać bardzo dobrze swoje sprawozdanie. Żeby mówić mówić mówić ....... Południe minęło, więc kawy nie proponuję. Ale może na ogóreczka małosolnego któraś się skusi ? :)A popołudniu na jeziorko chętnych zabieram :) Mam jeszcze miejsce w bagażniku i na dachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch studentów biologii rozmawia po egzaminie: - I co napisałeś na to pytanie: "Po co jest zgrubienie na końcu członka?" - Napisałem że po to, by sprawiać większą przyjemność dziewczynie. - E, to ja pewnie mam źle... - A co napisałeś? - Żeby się ręka nie ześlizgiwała.... Mąż wraca do domu lekko niewyraźny. - Piłeś? - No coś ty, ani kropelki! - Przezcież widzę ledwo stoisz na nogach. Przyznaj się, piłeś. - Nie piłem. - Powiedz Gibraltar. - Piłem. Chłopak odchodzi już od konfesjonału, po zrobieniu kilku kroków uświadamia sobie, że nie dostał pokuty. Wraca więc do księdza mówiąc: - Ojcze, nie zadałeś mi pokuty! - Synu, co cię będę dręczył... wystarczy, że się żenisz! - Wczoraj bzykałem Halinę, wiesz, tę z trzeciego piętra. - Co ty nie powiesz! - Tak, tak, a dziś przeleciałem Grażynę, tę z apteki. - Łow! Gratulacje. Razem z żoną przelecieliście już całe osiedle. Apteka pełna ludzi, wpada facet i krzyczy: - Proszę mnie przepuścić, tam leży kobieta! Ludzie w kolejce przepuszczają go do okienka. - Trzy prezerwatywy poproszę. Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować. - Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane. - Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg. - Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone są odpowiednimi kolorami. - A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są prawnicy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i du*ę można bez problemów zamienić miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad :O jak nie chcecie gadać to nie :P jutro odezwę się dopiero jak SAMA wpierniczę małosolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz... raz ............. jeden ............ raz ...................... to była próba mikrofonu :P teraz stronka :P ????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA no i lepiej ci? :P a ja piję kawę i znów lecę :O już połowę przeżyłam, jeszcze pół przede mną :O narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zelzal upal, a nawet wieje. Na termometrze 20 stopni. Szok temperaturowy. Jutro wracam do kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawa i w drogę :) mam nadzieję, że macie lepsze wakacje ode mnie ;) ale ja sobie odbiję też :P oby tylko wtedy nie zaczęlo się "deszczowe lato" bo chcę się opalić 😭 upał jak nie wiem co, a ja blada jak ściana, bo cały czas w budynku siedzę. Tylko palce u nóg mam opalone :( jaja normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawa i w drogę :) mam nadzieję, że macie lepsze wakacje ode mnie ;) ale ja sobie odbiję też :P oby tylko wtedy nie zaczęlo się "deszczowe lato" bo chcę się opalić 😭 upał jak nie wiem co, a ja blada jak ściana, bo cały czas w budynku siedzę. Tylko palce u nóg mam opalone :( jaja normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, pitki! co tam, wszystkie na wczasach?? :P czy już takie słabe od upału, że nawet pisać nie macie siły?? a może nie ma już o czym? :( no ja na dziś mówię już dobrej nocki, bo jutro na robotę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że żyję chociaż co to za życie:p w tym roku mamy wszystkiego pod dostatkiem, jak był mróz to mroziło jak cholera, jak śnieg to po pachy, deszczu było tyle, że same wiemy co z tego wynikło, a teraz jeszcze upały i susza:o no ale nie ma co rozpaczać, trza żyć dalej. Mój kurs dobiega końca i trochę żal, bo bardzo dużo się nauczyłam, a chciałabym jeszcze więcej. wiem ze mocno zaniedbałam Was, ale obiecuję poprawę. muszę lecieć bo młody sceny robi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co wam powiedzieć? skończyłam drugi tydzień :D jeszcze jeden i do domu :D a potem (ło matko, tyko żeby się udało) zatoka ryska już czeka, ciepły piasek, zimne morze, leżaczek w ogrodzie... :P i te bezcenne porady teściowej :P ale ttsss... ja nic nie mówiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm da.... wy to normalnie jesteście te... no... analfabetki!!!! A wiecie dlaczego?? Bo paru słów nie możecie sklecić :P :P :P Heh No dobra. A ja mam dylemat. Cały jeden wolny dzień w tygodniu i nie wiem co robić. Jestem sama, chciałam jechać nad Dniepr, na pliaż, ale samej mi się nie chce :( co ja będę sama tam robić? Chyba zostanę w domu, zrobię sobie niedzielę SPA ;) Nic to, że nie ma ciepłej wody, nic to że to już trzeci tydzień. To będzie SPA w zimnych źródłach ;) peelingi, maseczki, balsamy :D a na wieczór dobry film, lampka (czyt. stakan :P ) winka i pycha ciasteczka. Tak! A wy, róbta co chceta. :P Miłego dnia, mimo wszystko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dzisiaj juz w wawce :D oczywiscie mielismy wracać jutro ale .......nad morzem jest ukrop wlasciwie na plaż to około 17 można w miare normalnie funkcjonowac i oczywiście standardowo dopadła mnie alergia na zarodniki grzybów plesniowych i paluchy dłoni mam spuchniete więc leże i pachne , pije wapno i jutro pedze na zastrzyk bo nie mam zamiaru się meczyć :D ....a ta wogle kochane zapraszam was na torci bo od dzisiaj to juz z górki do 40 odliczam kocham was wszystkie postaram sie wieczorem kliknąć choć dla mnie to wysiłek aktualnie ze wzgledu na moje paluszki 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO wszystkiego najlepszego :D teraz to dopiero się życie zaczyna ;) najlepszy wiek dla kobiety :D wreszcie jesteś dorosła ;) :P ha ha ha :D Całuję, całuję 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ i życzę szybkiego zwalczenia alergii ;) bo nie wiem czego jeszcze ;) miłość masz, kaskę masz, jesteś piękna i młoda :) no powiedz, DO2DO, czego ci życzyć? AAA, wiem! Życzę ci drugiego bobaska :D tak. Życzę ci, żeby spełniły się twoje marzenia o drugim dziecku 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ciepła woda jest!!! :D omg, co za dzień! Urodziny DO2DO, Mandeli i jeszcze ciepłą wodę włączyli. Chyba. Bo tyko ręce myłam. Może w rurach się tak nagrzała, zaraz sprawdzę większą ilość. Pod prysznicem. :) rozmarzyłam się normalnie. nie będę myć się misce, ani stać pod zimną wodą pod prysznicem. Że też jeszcze się nie zaziębiłam, to były ekstremalne pomysły ;) zimny prysznic, nie miska! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dziękuję bardzo za życzonka 👄❤️👄 u mnie bez zmian ,wczoraj na zastrzyk nie leciałam bo stwierdziłam ze przy urodzinach kuć się nie będę :) więc chyba dziasiaj polece choć już troche lepiej to wyglada jeden palec mam większy o 5mm :O no ale zobacze jak to bedzie bo zastrzyków się nie boje tylko ten to cholernie boli :O bo domięśniowyjest z clemastilum i wolno go wpuszczają chyba z 15 minut i szczypie :O:O:O KICIA- no to ja czekam by twoje życzenia się spełniły ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄Kawcia też pyszniutka :D W wawce dzisiaj troszke chłodu więc odmiana :) a co tam u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dziękuję bardzo za życzonka 👄❤️👄 u mnie bez zmian ,wczoraj na zastrzyk nie leciałam bo stwierdziłam ze przy urodzinach kuć się nie będę :) więc chyba dziasiaj polece choć już troche lepiej to wyglada jeden palec mam większy o 5mm :O no ale zobacze jak to bedzie bo zastrzyków się nie boje tylko ten to cholernie boli :O bo domięśniowyjest z clemastilum i wolno go wpuszczają chyba z 15 minut i szczypie :O:O:O KICIA- no to ja czekam by twoje życzenia się spełniły ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄Kawcia też pyszniutka :D W wawce dzisiaj troszke chłodu więc odmiana :) a co tam u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki kochane :) Miło mi, że za mną tęskniłyście :P Do2do :) wszystkiego, wszystkiego naj !!!!! 👄👄👄 sory, ze dopiero dzisiaj, ale z przyczyn obektywnych wcześniej nie mogłam. I zdrówka życzę :) Kicia :) 2 tygodnie masz za sobą, ostatni minie szybciutko :) Jak dzień spa? wodę dali ? :P Serum :) pisz kochana co u Ciebie, bo my się tu martwimy !!!! Tija :) Troszke się pomęczyłaś, ale najwazniejsze, że jesteś zadowolona :) A teraz o mnie :P Cieszę się, że mogę tu pisać, bo od kilku dni jestem oderwana od świata. A konkretnie od sobotnich burz :O W sobotę nad ranem przyszła do nas wielka burza, pioruny leciały z nieba jak szalone, a jeden z nich postanowil trafić w mój blok :O Nie mam pojęcia jak to możliwe, bo w zeszłym roku zakładaliśmy piorunochron :P Dla urozmaicenia dodam, że była to bardzo gorąca noc i miałam akurat otwarte na całą szerokość okno :P Nic nie zapowiadało burzy i nie powyłączaliśmy sprzętów ..... Dobrze, ze mam nawyk odłącznia swojego laptopika na noc :) Rano byla kolejna burza, tym razem z oberwaniem chmury i gradem .... Koniec świata normalnie !!!!! Dawno czegoś takiego nie widzialam :O O mojej miejscowosci nawet wczoraj w wiadomościach mowili :P Jak nad ranem pierdykło, to wszyscy na równe nogi stanęliśmy ! Na szczęście strzeliło od drugiej strony budynku. No ale bez szkód się nie obeszło - popalone anteny, wejścia w różnych sprzętach, a u jednej sąsiadki komputer. U mnie poszła płytka w antenie, jedno wejście w tv i internet. Z internetem jest problem, bo do mojego podłączony jest sąsiadujacy ze mną sklep brata - lecimy na wspólnym routerze, czy jak to się nazywa. No i jak pierdyknął piorun po kablu poszło na sklep ..... część komputerów jest unieruchomionych, poszły jakieś skrzynki, gniazdka w sprzętach itp. Generalnie wesoła chatka :P Dziś od rana brat walczy z serwisami, sprawdza co jest zepsute i co trzeba wymienić, żeby funkcjonować. W tej chwili póki co mam dostęp do świata, ale najprawdopodobniej dopiero jutro będzie można porobić wszystko do końca, zeby to normalnie funkcjonowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×